Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

KS "Stal Gorzów" - Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Kiper - 2012-05-06, 19:16
Temat postu: Fan Club Michaela Jepsena Jensena
Zakładam Fan Klub MJJ!!! To jest gościu, który miał rywalizować z Mroczką, a jechał dzisiaj w 15 wyścigu! Dwa razy został skrzywdzony przez Bola, ale teraz mam nadzieje, że Piotrek przejrzał na oczy! MJJ to wielki walczak, na kazdym torze potrafi nękać przeciwnika, nie odpuszcza. Juz w Toruniu miał niezły sezon, ale popsuła mu sprawę kontuzja. Teraz jestem pewien, że jego transfer, to był strzał w 10!!! Przy tak niskim KSM gościu robi 11+2 na wyjeździe, to świadczy o klasie i waleczności. Ten gostek mi pasuje!!!
Pytanie: jak wymawia się jego imię? Bo ani Misiael, ani Majkel nie pasuje mi do języka duńskiego. Ktoś wie?
MJJ wymiata!!!!!! Artur, przykro mi, wypożyczenie...

Michu1947 - 2012-05-06, 19:18

Kiper! Ja go polubiłem już od pierwszego meczu na Jancarzu...jak zobaczyłem jego starty. Tak dobrego startowca chyba nie mielismy od wieków...i ta waleczność na torze. Super gościu.

Z tego co mi wiadomo chyba..Michael. Tak jak w Angielskim.

Bartek - 2012-05-06, 19:23

Nie ma dla niego przegranego biegu i to jest najważniejsze! Walecznością przypomina sezon, gdy jechaliśmy z Przemkiem Pawlickim. Nie porównuję obu zawodników jakby co, po prostu przypomina mi się jak Przemo cisnął na torze nawet gdy jechał na trzeciej czy czwartej pozycji i nie było żadnego odpuszczania! Świetnie patrzy się na Michaela, który na obcym torze leci na pełnej! :-D
Nigel - 2012-05-06, 19:38

Dopisuję się do fanclubu :) Mi młody Duńczyk bardzo się spodobał kiedy pierwszy raz w ogóle startował na Jancarzu - jakieś 2 lata temu w sparingu z Apatorem, to był zresztą jego absolutny debiut klubowy. Jechał z zębem na trasie, dobrze startował i równie dobrze rozgrywał I łuk. Trzeba przyznać, że skład Stali w tej chwili to naprawdę sympatyczna ekipa.
Scooby - 2012-05-06, 19:49

A on na pewno ma Jesper na drugie czy może Jepsen? :)
Gościu jest przezajebisty.
Gdy jedzie z tyłu to jest taki przyczajony tygrys-ukryty lew partyzant i nagle ni stąd ni zowąd pojawia się pod łokciem (w tym meczu pod łokciem Bjerre).
Zapisuję się do fanklubu, aczkolwiek jestem również fanem PUKa!
PS. ja wymawiam Mikel albo idę na łatwiznę - Jepsen :) , a czy to poprawnie to nie wiem :) Orzeł mówi Mikael, więc chyba tak jest poprawnie

Don Lucas - 2012-05-06, 19:51

Też się dopisuje!
Bartek napisał/a:
Świetnie patrzy się na Michaela, który na obcym torze leci na pełnej! :-D
Dokładnie tak! To jak Dun powiózł dzisiaj Szweda (Nermarka) na jego torze, to po prostu coś! Było to bardzo ostre, ale bardzo fair i bardzo przemyślane, co dobitnie pokazała powtórka biegu. Naprawdę Jensen od swojego pierwszego meczu w barwach Stali pokazuje to, co my kibice lubimy najbardziej, szybkość, odwagę, wolę walki i skuteczność. Tak jak pisałem w połowie ubiegłego sezonu, że chce Iversena na kolejny, tak piszę teraz, że chcę Jensena na kolejnych kilka!!

Takich żużlowców jak Jensen oby było w Stali jak najwięcej! Im można dużo wybaczyć. :-P

Ps. Scooby, Orzeł mówi "Majkel" - już tak x3 słyszałem. Natomiast Jepsen jak najbardziej poprawnie.

Scooby - 2012-05-06, 19:59

To może się zasugerowałem swoją wymową i źle słyszałem :D
No ale skoro Orzeł tak mówi, to chyba wie?
mógłby go ktoś kiedyś zapytać w wywiadzie.
FC MJJ!! :D

Feuerleben - 2012-05-06, 20:11

Smieszy mnie troche fan club ale jestescie wolnymi ludzmi i robicie to co uważacie za słuszne. Jensen to bardzo młody chłopak więc zachwycanie się jego jazdą jest trochę dziwne gdyż nie jeden mecz zawali, Lepiej skupcie się na Zmarzliku bo to jest wasz wychowanek a nie jakichś tam Duńczyk który za 2 lata może jezdzić gdzieś indziej. Zobaczymy co dalej z nim będzie
Scooby - 2012-05-06, 20:25

Widzisz Feuerleben mnie natomiast śmieszy twój wpis. Fanclub jest z przymrużeniem oka. Temat powstał z racji tego, że jeszcze nie ma o MJJ, a jak widać po naszym forum wielu z z zawodników ma swój osobny temat.
Bartek - 2012-05-06, 20:29

Feuerleben napisał/a:
Smieszy mnie troche fan club ale jestescie wolnymi ludzmi i robicie to co uważacie za słuszne.

Zielonogórzanie śpieszą z interwencją, jak zwykle :-D Kolega chyba nie zauważył, że temat ma charakter bardziej humorystyczny i wynika ze zwykłego optymizmu spowodowanego jazdą Michaela i nikt pewnie nie ma zamiaru zakładać profesjonalnego fan clubu.

Feuerleben napisał/a:
nie jeden mecz zawali

Zapewne marzysz o 13 maja :mrgreen:

Feuerleben napisał/a:
Lepiej skupcie się na Zmarzliku bo to jest wasz wychowanek a nie jakichś tam Duńczyk który za 2 lata może jezdzić gdzieś indziej.

A co Jensen ma do rozwoju Zmarzlika? Zabiera mu starty w meczu czy jak? :shock: Skoro zaglądasz do naszego podwórka, to najpierw zerknij na swoje i zachwyty nad młodym Loktaevem :-) Podobna sytuacja. Chłopak kosi Częstochowę na wyjeździe, u nas też jeździ efektywnie, a my mamy się nie cieszyć?

Kiper - 2012-05-06, 20:40

Oczywiście politycznie poprawny Falubaz łyknął temat :-) MJJ pięknie sie wprowadził w Stal, pięknie punktuje, ale jak ktoś mnie podejrzewa, że w wieku 52 lat sobie gębę wytatuuję inicjałami MJJ, to lekko przegiął. Aczkolwiek obiektywnie mówiąc: gościu jest niesamowity. Może faktycznie na Falubaz jakąś flagę przygotuję :-) Był juz Fan Klub Darka Stenki, dlaczego nie może być fan klubu MJJ? :-)
Tak na marginesie... Ten fun club Stenki, to była ironia, ale gościu nam lige uratował, pamiętacie? Teraz to łatwo się śmiać, ale wtedy, to łapaliśmy się każdej szansy...

masters - 2012-05-06, 20:51

Don Lucas napisał/a:
Takich żużlowców jak Jensen oby było w Stali jak najwięcej! Im można dużo wybaczyć.

Sa jeszcze tacy dwaj do wziecia - bracia P! ;-)
Piotrek powiedzial, po wczorajszym zlotym kasku, ze JESZCZE w Stali nie jezdzil, ale dziekuje za dobre przyjecie przez kibicow ;-)
Co do Jensena - juz za jego czasow w Toruniu widacy bylo, ze to material na dobrego zawodnika.Troche wysokie te wygrane, moze byc problem z KSM w przyszlym sezonie...

Feuerleben - 2012-05-06, 20:51

Bartek napisał/a:
Zielonogórzanie śpieszą z interwencją, jak zwykle

Nie, moje pochodzenie nie ma nić do rzeczy ale myślę że najbardziej powinniście skupić się na Zmarzliku :-P

Bartek napisał/a:
Zapewne marzysz o 13 maja

Niekoniecznie. To będzie mecz w prawdzie derbowy ale bez kolosalnego znaczenia ;)

Kiper napisał/a:
Oczywiście politycznie poprawny Falubaz łyknął temat

Ja gloszę Liberalizm więc nie wiem jak to jest z tą polityczną poprawnością. :-)

Kiper - 2012-05-06, 21:03

masters napisał/a:

Sa jeszcze tacy dwaj do wziecia - bracia P! ;-)
Piotrek powiedzial, po wczorajszym zlotym kasku, ze JESZCZE w Stali nie jezdzil, ale dziekuje za dobre przyjecie przez kibicow ;-)

1. Kasprzak (Pawlicki Prz.)
2. Jensen
3. Zagar (Pawlicki Prz.)
4. Iversen (Pawlicki Prz.)
5. Gollob
6. Zmarzlik
7. Pawlicki Pi.

I nie mam pytań.. Oczywiście, o ile KSM pozwoli.. Przemek za najsłabszego z tej wynienionej trójki. Bo wierzę, że MJJ bedzie po sezonie lepszy od Kasprzaka, Iversena i Zagara...

frans04 - 2012-05-06, 21:05

Mi Jensen też wpadł w oko już w czasie pierwszego sparingu z Apatorem 2 lata temu.
Super zawodnik. Nie odpuszcza w żadnym biegu ani przez sekundę. Od początku jego przygody w Stali jestem bardzo zadowolony z jego transferu.

Michu5 - 2012-05-06, 21:42

A "Jepsen" to drugie imię Michaela, czy posiada on dwuczłonowe nazwisko"Jepsen Jensen"? Proszę o odpowiedź w tej nietypowej sprawie:)
Bula - 2012-05-06, 21:55

Imię Michaela wypowiada się "Mikel", a nawet "Mikjel" z takimi niewyraźnym "jot". Nie "Majkel" lub "Misiael". Sam go zapytałem, bo też miałem wątpliwości.

"Jepsen" z kolei jest pierwszym członem nazwiska. Choć mogę się mylić, bo nie mam zielonego pojęcia na temat języka duńskiego. Być może mają kompletnie inną składnie, gramatykę... ale jego brat nazywa się Morthen Jepsen Jensen, a ojciec Jan Jepsen Jensen. Więc to musi być nazwisko.

Usłyszałem też kilka wersji, że "Liglad" to część jego pełnego nazwiska. Otóż jest to jego pseudonim, więc jeśli ktoś ma wątpliwości, to również rozwiewam ;-)

marjano82 - 2012-05-06, 21:57

Ja również cieszę się, że nie okazał się kolejnym strzałem kulą w płot, jak to wielokrotnie w/s naszych transferów bywało. Chłopak walczy, jest nieustępliwy, zadziorny, łatwo nie odpuszcza, ma widać bardzo dobry sprzęt i ogólnie sprawia dobre wrażenie. Cieszy też to, że dobrze wypada na wyjazdach (lepiej niż KK) a trener dostrzega już jego dobrą dyspozycję i drugi raz pojechał w nominowanych biegach. Oby tak dalej.
Don Lucas - 2012-05-06, 21:57

Jednak mały edit; na stronce MJJ znalazłem coś takiego: Teamleder: Jan Jepsen Jensen. Więc jeżeli opiekunem jego teamu jest najprawdopodobniej ojciec, to chyba "Jepsen", to nazwisko. Uważam, że jest to świetne pytanie do wywiadu z samym zainteresowanym!

Edit2: Mekaniker: Morthen Jepsen Jensen. Więc kwestia "Jepsen" chyba całkowicie rozstrzygnięta.

Co do kolegi z ogniem w nicku, to widać, że w ogóle nie czujesz klimatu i się nie dziwię, bo nie masz prawa go czuć! Nie jesteś stąd, więc po prostu nas nie zrozumiesz, a już pouczanie nas co do Zmarzlika, akurat Tobie nie przystoi!
Każdy wie, kim dla nas Gorzowian jest Bartek i Ty nas tego nie musisz i nie będziesz uczył. Istotę naszego "Fun Clubu MJJ" świetnie wyłuszczył Ci Scooby i Bartek, więc albo zrozumiałeś, albo bądź pozdrowiony :-D

Feuerleben - 2012-05-06, 22:01

Jasne ze rozumiem gdyz napisali to chłopaki w przejrzysty sposob a i prawda jest że tego klimatu nie poczuje. ;-)
leszek - 2012-05-07, 14:36

masters napisał/a:
moze byc problem z KSM w przyszlym sezonie...

Jeśli skład pozostanie bez zmian - KSM nas nie będzie obowiązywał - tak brzmi regulamin .
Feuerleben napisał/a:
Nie, moje pochodzenie nie ma nić do rzeczy ale myślę że najbardziej powinniście skupić się na Zmarzliku :-P

A jednak ma :) I nie zaprzeczaj .
Co do Duńczyka - dołączam się bez zmrużenia oka !

masters - 2012-05-07, 15:09

Leszek,jeśli zostanie bez zmian.....a przypminam,że Przemek za rok będzie wolny ;)
patrykuz - 2012-05-07, 15:12

masters napisał/a:
a przypminam,że Przemek za rok będzie wolny ;)
Wierzysz w to, że rozłączy się z Piotrkiem i odejdzie z Unii? Mimo wszystko chyba zaczęło się im układać ...
masters - 2012-05-07, 15:14

Rozlaczac się nie muszą,mają w kontrakcie,że tam gdzie Przemek,tam i Piotrek :)
Zresztą w tamtym sezonie było już ugadane,że Piotrek zostaje w Unii,a Przemo do Gorzowa pod skrzydła Tomka :)

Kiper - 2012-05-07, 17:42

Trochę Koledzy zboczyliście z tematu :-) Wracająć do MJJ - własnie takich zawodników potrzeba w Stali, młodych walczaków, zdeterminowanych, ambitnych jak MJJ, jak Przemek Pawlicki, a nie ciepłe kluchy typu Andersen. To od razu widać na torze, kto chce "umierać za Stal", a kto tylko pańszczyzne odpiernicza. Takimi "zakapiorami" byli onegdaj i nie tak dawno Paluch, Świst (tak, tak), czy Tomek Cieślewicz. Dużo tych Dunów i Szwedów musieliśmy przesiać przez sito, żeby w końcu złapać Iversena i Jepsena Jensena. Nareszcie nie musimy się wstydzić transferów.
Scorpio - 2012-05-07, 17:52

Ciekawy FC. Tak swoją drogą w Bydzi wymyślili FC o bardzo ciekawej nazwie "FC biegu 7." Dlaczego? A z tego względu, że za czasów załogi G. była wielka posucha wśród juniorów i zawodników "II-linii". W biegach juniorskich (w 7.) przeważnie przegrywali 2-4 lub nawet 1-5. Rzadko bywało, kiedy któryś z zawodników (tak swoją drogą jeden z ówczesnych juniorów jest obecnie mechanikiem kapitana SGW :-D ) NAWET rozdzielił parę rywali, bądź nawet wygrał bieg.

Natomiast MJJ: chłopak robi wrażenie. Walczy, stara się, jest profesjonalistą. Zupełne przeciwieństwo rozpieszczonych, lalusiowatych, nijakich (niektórych) Skandynawów. Oby tak dalej, bo widać ma spory potencjał i chyba klimat gorzowski (jak na razie) mu służy. Trzeba szczerze przyznać, że Stal miała wielkiego fuksa, że pozyskała takiego zawodnika (KSM robi "swoje" ;-) ).

Staleczka1947 - 2012-05-07, 18:25

Wielki zawodnik na przyszłość i przede wszystkim myśli na torze,a akcje ma ala Gollob,nieważne czy przy kredzie czy przy bandzie MJJ wszędzie potrafi się odnaleźć.
Też należę do jego zwolenników,ale uważam że nasz Bartek jest lepszy :-P

Rad - 2012-05-08, 07:24

Ostatnio poprawił zdecydowanie starty i stąd postęp punktowy. Jeśli goni, cierpliwie czeka na odpowiedni moment, cały czas wywierając presję. Psychicznie to twardy Dun. Połączenie szaleństwa Nickiego Petersena z rozsądkiem Hansa Nielsena. Jeśli nie będzie miał kontuzji, hodujemy u nas przyszłego mistrza świata:)
Staleczka1947 - 2012-05-08, 19:44

Ale też nie rozumiem że tak bardzo doczepiacie na następny sezon Pawlickich,choć ich bardzo lubię.Ale po co zmieniać mistrzowski skład?
Tomek lider i kapitan,Bartek wychowanek,Michael super a przyszłe lata,Iversen waleczny i bardzo dobry,Matej jest z nami od 2008r i niektórzy twierdzą że jest już Gorzowski,Kasper robi swoje,a Cyfer się uczy.Pzd

kris_77 - 2012-05-09, 22:41

Kiper z tą flagą to nie głupi pomysł. Kup w necie duńską, na białym pasku napisz Micheal Jesper Jensen, doczep do niej nasz szalik i machaj, spaceruj po sektorach i krzycz.
Ja pamiętam, że jak Hamill jeździł dla Gorzowa to machałem amerykańską, byłem nawet na wyjeździe w Bydgoszczy w 1995 i spiker powiedział, że są na stadionie fani Hamilla i Ermolenki, który wtedy jedzil dla Bydgoszczy. Fajnie bylo, a co najwazniejsze mecz wygrany 46:44
A chyba duńskiej flagi na meczu Stali nie widziałem. Będziesz pierwszy i od razu forumowicze będą wiedzieć gdzie jest Kiper. Pozdrawiam

Maestro - 2012-05-15, 08:19

Nie chciałem się podniecać za wcześnie, ale jego postawa we Wrocławiu i Częstochowie plus to, co pokazał w derbach (w szczególności jak do końca gryzł i ugryzł Dudka) - rewelacja - oby tak dalej!!!
szept - 2012-05-15, 09:16

Kiper napisał/a:
Może faktycznie na Falubaz jakąś flagę przygotuję :-) Był juz Fan Klub Darka Stenki, dlaczego nie może być fan klubu MJJ? :-)

kris_77 napisał/a:

A chyba duńskiej flagi na meczu Stali nie widziałem. Będziesz pierwszy i od razu forumowicze będą wiedzieć gdzie jest Kiper. Pozdrawiam

No to już wiemy gdzie można zlokalizować Kipera, na debrach może nie powiewała ale flaga była, swoją drogą niezłe miejsca na prostej startowej.

Odnośnie samej jazdy MJJ, akcje poezja od młodego nie można oderwać wzroku.

Bula - 2012-05-25, 20:20

:-)

leszek - 2012-05-25, 20:54

No i flaga Duńska powiewała na pierwszym łuku KIPER ??
Scooby - 2012-05-26, 08:02

Jeśli była jakaś flaga, to nie była to flaga Kipera :)
Bula - 2012-06-01, 12:22

MJJ zdobył sobie kibiców dużo szybciej niż Iversen w poprzednim roku :-D Obyśmy mieli z niego dużo pociechy w przyszłości ;-)

Maestro - 2012-06-04, 16:37

Trochę nietypowo: 'Pochwała za jajko'.

3/06/2012, stadion im. Edwarda Jancarza, tor zupełnie nie do walki na dystansie, 11. bieg. Nienajlepszy start Jensena, 'postawiło' go na pierwszym łuku po walce z Pawlickimi, on i starszy z braci Pawlickich lekko się 'zakopali' i zostali w tyle za prowadzącą dwójką. Ostatecznie przewagę uzyskuje Przemek, ale z tyłu wściekły Michael za nic ma stan toru, dwoi się i troi w walce o 1 punkt jakby od tego zależało jego życie. Przegrywa bardziej z torem niż z przeciwnikiem, przyjeżdża ostatni. Ale zbiera zasłużone brawa i zdobywa uznanie dzięki swojej waleczności, nieustępliwości i zaciekłości. Właśnie po to, aby oglądać takich zawodników kibice przychodzą na Śląską. Czasem zdarza się przegrać, przyjechać na końcu, zaliczyć 'jajko'. Ale jeśli każde '0' naszego zawodnika byłoby przywożone po takiej walce jak ta w w/w wyścigu, żadnemu zawodnikowi bym go nigdy nie wypomniał, wręcz przeciwnie - z uznaniem bym o tym (tak jak teraz) napisał, podziękował za zaangażowanie i jeszcze głośniej dopingował przy kolejnym starcie. Tak się zdobywa uznanie nad Wartą!!! RESPECT Panie MJJ!!!

kris_77 - 2012-06-05, 20:26

Maestro podpisuje się obiema rękami, tak się zdobywa szacunek. MJJ to jak dobrze pójdzie transfer na lata. Ręce same biją brawo, jak walczy, mysli, a przede wszystkim do końca próbuje.

PS. Kiper a Ty co? Założyłeś Fan Club na bani i już o nim zapomniełes? :lol:

Don Lucas - 2012-07-21, 22:14

No i nasz duński ulubieniec wygrał pierwszą odsłonę młodzieżowych mistrzostw świata. Kozak żużlowiec. Klub musi utrzymać tego zawodnika w Gorzowie! Jeżeli puścimy go gdzie indziej, to będziemy po prostu frajerami. Nie sądzę, aby młody nagle wyskoczył z kontraktem na poziomie Nickiego czy Crumpa.

Mamy 2 młode perełki w składzie i powinniśmy o nie zadbać. Takie moje zdanie. Zobaczymy, co życie przyniesie.

Bula - 2012-07-21, 23:39

Skład na kolejne lata należy budować z myślą, że Jensen i Zmarzlik będą jego liderami. To nie podlega wątpliwości. Pamiętam jak odchodził od nas Jonasson. W mediach pojawiło się tłumaczenie jakoby to przez wyjątkowo słaby występ w IMŚJ. Teraz ten argument można sobie schować w buty, więc oby Liglad został w Gorzowie na wieeeeeeele lat :)
Pao - 2012-07-21, 23:49

Tylko żeby Toruń nie upomniał się o niego po sezonie. Życzę im, żeby kangurskie troi zostało w Piernikowie, a MJJ dalej będzie nas cieszył swoją jazdą ;-)
Staleczka1947 - 2012-07-22, 00:15

Definitywnie w końcu kupiliśmy Jepsena Jensena,czy wypożyczyliśmy skoro tak piszesz Pao
Pao - 2012-07-22, 01:11

No właśnie wcięło newsy na SF z ostatniej zimy, ale wydaje mi się że Jepsen jest w Stali na wypożyczeniu (ale tylko wydaje mi się). Tak samo wydaje mi się, że w grudniu/styczniu czytałem wypowiedź Stępniewskiego, że "Jensen wróci do Torunia jako lepszy zawodnik". Podobnych informacji nie mogę też znaleźć na stronie Apatora. Zresztą moich słów nie musisz brać na poważnie, sam wiesz że wypożyczenie nie musi skutkować tym, że po sezonie zawodnik wraca do pierwotnego klubu, bo może zostać sprzedany gdzieś indziej (czego mimo wszystko nie chcemy w przypadku Michaela ;-) )
Kiper - 2012-07-22, 09:23

kris_77 napisał/a:
Kiper a Ty co? Założyłeś Fan Club na bani i już o nim zapomniełes? :lol:

Mianowałem się samozwańczo Prezesem i się opierdzielam, jak na prawdziwego Prezesa przystało :-) Panowie, ten gościu to petarda!!! Możecie wierzyć lub nie, ale ja już po pierwszym meczu w Gorzowie widziałem, że ma niesamowity potencjał i 11.04. pisałem na forum: "mi ten gostek mocno przypadł do gustu i mam wrażenie, że będzie lepszy od Kasprzaka". No i nie pomyliłem się, ma lepsze statystyki. Lepszy jest też od Golloba (tego się akurat nie spodziewałem), a minimalnie gorszy od Warda, Sullivana, Zagara, Crumpa i Protasiewicza. I jestem pewien, że to jeszcze nie koniec jego możliwości.
Jak ktoś tam jest bliżej klubu, to niech przekaże spikerowi, żeby się nauczył czytać prawidłowo imię naszego zawodnika, bo siara.

coolbigman - 2012-07-22, 10:52

M.J.Jensen definitywnie w Stali. Tak można zrozumiec z kontekstu...

http://www.sportowefakty....dany-z-gorzowem

I też mi się tak wydawało.

Don Lucas - 2012-07-22, 12:17

Oby tak było. Jeżeli kluby z Torunia i Gorzowa nie wiążą jakieś tajemne porozumienia poza konkursowe, to jestem spokojniejszy. Mnie, podobnie jak Pao wydawało się, że on jest z Torunia "wypożyczony" i po sezonie ewentualnie ma tam wrócić (mimo, że mamy transfer definitywny). Takie przypuszczenie wzmocniło dodatkowo forsowanie przez naszego prezesa pomysłu umieszczenia Bartka na pozycji seniora w przyszłym sezonie (dalej twierdzę, że to poroniony pomysł). Bartek, udowodnił wczoraj, że jest czołowym juniorem świata, który potrafi ścigać się także na obcych torach zagranicą.

Jak dla mnie plan na przyszły sezon jest prosty: zaczynamy ustalanie składu od Bartka i Michaela.

coolbigman - 2012-07-22, 12:31

Jensen, Zmarzlik i Iversen to nasz człon zespołu na lata. Puk rozwiną skrzydła a Jensen i Zmarzlik mają nieocenione możliwości.

A co do forsowania Bartka na seniora to tylko za jednego zawodnika ---> Golloba. Naturalna selekcja. :P

Bula - 2012-07-23, 14:40

Chcę powiedzieć tylko jedno - Michael Jepsen Jensen pokazał wczoraj jak powinien się zachowywać prawdziwy lider. Byłem pod mega wrażeniem jego dojrzałości i zachowania w parkingu. Na torze zresztą też, co przyznał Bartek Zmarzlik mówiąc, że jako jeden z niewielu ciągle patrzy co się dzieje na torze, a nie jedynie gna po trzy punkty.

Jak w przyszłym sezonie nie będzie Jensena w Stali, to będzie to jeden z największych błędów jakie w ogóle można popełnić.

Iman - 2012-07-25, 22:58

M.Jepsen Jensen nie jest wypozyczony... wiec spokojnie ;-)
gałgan - 2012-08-21, 11:37

O, Lubuska pochwaliła Jensena, a nie tylko o "Chudym": http://www.gazetalubuska....EL01/120809546. Wyślijcie maila, tam jest dostęp do reszty artykułu.
mareklonger - 2012-08-21, 12:43

Po ostatnim spotkaniu zauważyłem coś, czego do tej pory nie dostrzegałem. Kiedy minął piętnasty bieg MJJ wyjeżdża podziękować kibicom i co? Patrząc na jego ruchy, gesty, wyraz twarzy widać było zaangażowanie, chęć i wolę walki, widać że chłopak wie o co jedzie, wie dla kogo i zależy mu. Mam wrażenie, że to chłopak tego typu jak THJ czy Tajski - młody, waleczny, no i mimo że obcokrajowiec utożsamia się z polskim klubem. Na profilu facebookowym zauważyłem, że Stal Gorzów to jedyna pozycja w zakładce "ulubione drużyny" ;-) Może z tym nie ma co przesadzać, ale wydaje mi się że ładnych kilka lat u nas pojeździ i zostanie prawdziwym Stalowcem.
Don Lucas - 2012-08-21, 22:03

Michael i Bartek, to przyszłość speedwaya i mam nadzieję Stali Gorzów. Chcę wierzyć, że nasi już uzgodnili warunki kontraktu z Michaelem na kolejny sezon lub sezony, bo tutaj po prostu nie ma na co i na kogo się oglądać. Jeżeli nie dojdą z tym chłopakiem do porozumienia ws. nowego kontraktu, to cały zarząd powinien podać się do dymisji. :evil:
Scooby - 2012-09-07, 11:41

Tak z ciekawości wrzuciłem do translatora google (i odsłuchałem)
http://translate.google.p...Jepsen%20Jensen
wychodzi na to (jeśli dobrze słyszę), że MIKEJL.

i dla sprawdzenia Mikkel Bech Jensen:
http://translate.google.p...20Bech%20Jensen
MIKUL?

Bula - 2012-09-09, 23:34

Bula napisał/a:
Imię Michaela wypowiada się "Mikel", a nawet "Mikjel" z takimi niewyraźnym "jot". Nie "Majkel" lub "Misiael". Sam go zapytałem, bo też miałem wątpliwości.

:roll:

Don Lucas - 2012-09-22, 21:56
Temat postu: Zwycięstwo w SGP!
No i Michael rozbił bank, tzn. przebił osiągnięcie Bartka Zmarzlika z czerwca :-)
Po raz drugi pojechał w SGP i wygrał :shock: Ktoś może powiedzieć, że na swoim torze, ale jaki to jego tor, jak on tam prawie nie jeździ. Niektórzy jeżdżą w SGP latami i jeszcze turnieju nie wygrali, a ten raz dwa i na szczycie :idea:

No Panie Zmora z zarządem, jak nie podpiszecie z Michaelem kontraktu na next season, to macie przerąbane u nas kibiców! :evil:

Thorgal - 2012-09-22, 22:12

Jesli pozostanie przepis o jednym z gp w skladzie to mozemy stracic 4 seniorow.
dzwonekFLA - 2012-09-22, 22:21

Nie pozostanie ten przepis. Było już pisane nie raz :) Gratulacje dla Jensena :)
Staleczka1947 - 2012-09-22, 23:07

Don Lucas napisał/a:
o i Michael rozbił bank, tzn. przebił osiągnięcie Bartka Zmarzlika z czerwca

Czyli nasze 2 Stalowe młodziki na podium w tym roku. Super :-D
Don Lucas napisał/a:
Ktoś może powiedzieć, że na swoim torze, ale jaki to jego tor,

Geometrię mógł jedynie bardziej znać od innych,ale przecież taki Pedersen miał dużo więcej zawodów ligowych,GP na tym torze.
Wielkie gratulacje na naszego zawodnika!
Najważniejsze także,że jest cały,a Kasperowi nic nie powinno takiego być poważnego. Pzd

Pao - 2012-09-23, 10:05

I tu się mylisz Lucas, Michael był reprezentantem klubu z Vojens od początku kariery, więc zna ten tor lepiej niż własną kieszeń.
Don Lucas - 2012-09-23, 11:31

Z Tobą Pao nie ma szans polemizować w takich tematach, więc na pewno jest tak jak napisałeś. :-) Jednak na swoich śmieciach też trzeba być świetnym jeźdźcem, aby umieć wygrywać, zwłaszcza w takiej imprezie jak SGP. Dlatego ja bym tam jego sukcesu nie umniejszał, tłumacząc znajomością toru. Jest to pewien handicap, ale bez przesady. Zobaczymy co pokaże Holder na "swoim" torze w Toruniu.
patrykuz - 2012-09-23, 13:14

Cytat:
Zawodnik miał w przeszłości okazje reprezentować barwy klubu z Vojens. Nie uważa tego jednak za szczególny handicap. - Wciąż jestem młody i wielu innych zawodników jeździło tam tak często, jak ja. Startowałem tam tylko 2 i pół roku, więc zaliczyłem tam około 15 zawodów. To niedużo, ale znam dobrze tor i do mnie należy rekord toru. Tor jest dobry, dość śliski. Jest na nim kilka dobrych ścieżek, których mogę użyć. Jest 16 zawodników i obiekt jest taki sam dla każdego. Mam dobrą passę w tym roku i wiem, że wszystko może się zdarzyć. Pojadę najlepiej, jak potrafię - powiedział.

Sportowefakty.pl

Pao - 2012-09-24, 19:44

Nie żebym się czepiał, ale wg speedwayresults.com, Jensen wziął udział w 20 meczach ligowych na szczeblu DSL i Division 1, rozegranych w Vojens ;) Korzyść to korzyść, on pojechał ok. 21 razy w 4 lata, a ktoś 10 razy w ciągu lat dziewięciu :)
Staleczka1947 - 2012-09-24, 21:46

Don Lucas napisał/a:
Dlatego ja bym tam jego sukcesu nie umniejszał, tłumacząc znajomością toru.

A co daje w tym sezonie Tomkowi znajomość(świetną) naszego toru?
A no nic :lol:

Kiper - 2012-10-16, 17:20

Jako samozwańczy Prezes Fan Clubu chciałbym w imieniu 99% kibiców gorzowskich odziękować MJJ za świetna postawę w tym sezonie!!! Niech nikogo nie zmyli ta słabsza końcówka, po prostu zbytnie obciążenia zrobiły swoje. O tej porze roku niewielu zawodników ma jeszcze jakieś cele sportowe, a nasz blondas walczy nadal o tytuł IMŚJ. I wiecie co Wam powiem? Po raz pierwszy chyba w życiu w rywalizacji na niwie międzynarodowej kibicuję nie Polakowi, ale obcokrajowcowi. Po prostu lubię zawodników z jajem, zadziory, a nie takie ciepłe kluchy jak Janowski. Dlatego też nigdy nie polubiłem wiecznie uśmiechniętego kowboja z Kalifornii Grega Hancocka, który przez całą karierę (owocną, nie powiem) nie przeprowadził ŻADNEJ ryzykownej akcji, którą można potem wspominać. Jensen ma ambicję, jest walczakiem i mało który zawodnik tak mi pasuje w Stali, jak on. Trzymać go ile się da!!! Niech z Bartkiem tworzą drapieżny duet na torze! Nie wyszła końcówka, trudno, zmęczenie materiału. Jensen przychodził do nas w komplecie z Kasprzakiem, jako dodatek. Tymczasem w wieku 20 lat osiągnał zbliżony wynik do Kasprzaka. A więc:
DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W GORZOWSKIEJ STALI W 2013!
Tu jego strona Internetowa:
http://www.ligladracing.dk/

Scooby - 2012-10-17, 20:07

może to dzięki temu tak śmiga? :)

Dziadek - 2012-10-24, 16:00

Kiper Ty jako prezes kręc go żeby został :-P bo różowa koszula sidła rozstawił :-P
Staleczka1947 - 2012-11-06, 20:06

Panie prezesie,Kiper!
Wychodzi na to że Michael ma odejść z Naszego klubu,kosztem KSM i ... Kaprzaka.
Jeśli nie wejdzie przepis,że drużyna zachowująca skład ma większy limit KSM,to wychodzi na to,że będziemy zmuszeni pożegnać przesympatycznego Duńczyka :-x .
Jak ktoś wspomniał Bolo chce chyba kontynuować robienie "swojego" toru i dlatego woli Krzysztofa Kasprzaka.
Jeśli tak będzie to zobaczycie(żeby ne było kibicuje Kasperowi,ale wolę MJJ),że wybór pomiędzy Kasperem,a Ligladem wyjeździe nam tylko na złe,szczególnie na wyjazdach,gdzie Krzysiu miał parę przebłysków jedynie.
Jensen,to też wielokrotnie gwarancja wielkich emocji przy ściganiu przeciwnika,a Kasprzakiem jedynie możemy się emocjonować,żeby wygrał start i nikt go nie wyprzedził :evil: .
Michael to także nuta przyszłości,bo przecież będzie miał dopiero 20 lat,a już zapowiada się że może święcić nie jeden Wielki sukces :!:
Out Jepsena sprawi też pomniejszenie grona fanek Stali,bo to nazywany przez nie "Misiek" sprawiał że wielokrotnie piszczały z radości :-)

Dlatego apeluje o jakąś może ankietę,czy akcję na głupim nawet Facebooku na temat Michaela - Jepsena Jensena,aby to on został,a nie Kasprzak. Wiem,wiem że zarząd ma nas w dupie,ale pokażmy też że nie godzimy się na wszystko,a mamy swoje zdanie :!: .
Serdeczne pozdro i liczę na zostanie Jensena;)
A Panie "Prezesie" Kiper liczymy na Pana !!!!!!!!!!!!!!!!

szamil26 - 2012-11-06, 20:32

Podpisuję sie pod słowami przedmówcy czterema kończynami. Sam bym tego lepiej nie ująl. LIGLAD ma być w Stali 2013 i nie ma innej opcji. Przezyłem wywalenie Jonassona kosztem Rudda ale wiecej Bóg mi świadkiem nie zdzierżę.
Kiper - 2012-11-06, 20:39

:-D Zapomniałeś zacząć od "Łubu dubu, łubu dubu..." Popieram w całości to, co napisałeś powyżej. Uważam, że transfer MJJ był znakomitym ruchem. Kiedyś napisałem, że będzie lepszy od Kasprzaka i się nie myliłem. Ba, okazało się, że ma lepszą średnią punktową od Golloba i Zmarzlika, a trzeba przypomnieć, że nie jechał jako junior. Miałem wielką nadzieję, że Stal zaczęła budować skłąd na kilka lat, perspektywiczny, z ludzi, którzy chcą jeździć i zostawiać serducho na torze. I tak było w przypadku Michaela. Nie powiem, Kasprzak mnie zaskoczył w końcówce, akurat wtedy, gdy MJJ miał słabszy okres. Ale uważam, że przyszłośc jest przed nim, a nie przed KK. Kasprzak jeździ bezpłciowo, drugi Okoń, zero wyprzedzeń na trasie, start i rura i dojazd na tym samym miejscu, jakie wywalczył po starcie. Duńczyk walczył, próbował, często źle wychodził ze startu, ale ileż razy Gollob mu przeszkodził w skutecznej pogoni za rywalem... Może to nie jest typ playboya, wiecznie uśmiechniętego, ale wydaje mi się, że gościu konsekwentnie będzie dążył do celu. Porównajcie sobie choćby z Jonassonem, czy innymi młodymi. Uważam, że kierownictwo Stali popełni błąd oddając Duńczyka.
A jeśli Bolo dalej będzie robił taki tor i na Jancarzu będzie taka kaszana, jak w tym roku, to mocno się zastanawiam, czy przy moim udziale. Ok, jeden sezon przemogłem jakoś, wierzyłem w złoto, to mnie trzymało na duchu, plus wykupiony jak co roku karnet. Ale teraz mam już dylemat, czy moje krzesełko po kilku latach nie znajdzie nowego użytkownika....

Trochę szkoda stawiać kibiców przed takim dylematem, bo obaj to "nasi", ale zamieszczam ankietę, żeby zarząd też miał obraz sytuacji i poznał nastroje i opinie kibiców.

Staleczka1947 - 2012-11-06, 21:46

No to już jakoś działamy :mrgreen:
To ja wyślę na Facebooku do Stali link do naszego fanclubu i poproszę o może jakąś ankietę na FB.
Nie damy się :-D

Dziadek - 2012-11-06, 22:10

niech Oni nawet nie myslą o wypuszczeniu takiego talentu.Ma byc Michael u nas koniec i kropka !
Don Lucas - 2012-11-06, 23:00

Ja bym spojrzał na temat znacznie szerzej. Zatrzymamy (?) 3 z Grand Prix. Zakładamy z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Michael zdobywa za niecały tydzień IMŚJ i w przyszłym roku rezygnuje z obrony tytułu (w tym chciał odpuścić te zawody zanim się jeszcze zaczęły!!! :shock: ), co oznacza, że soboty ma wolne i będzie wypoczęty. Nie wiemy też jak psychicznie występy w SGP będą się odbijać na takim ambitnym Iversenie. I co w niedziele mamy zmęczenie materiału i troszkę mniejszą motywację czy na odwrót? Wiem, że to są profesjonaliści, ale też i ludzie, którzy obok swojej pracy raczej nie przechodzą obojętnie.

Truizmem jest już pisanie, że MJJ, to przyszłość żużla i mega talent. Poza tym chłopak chciał zostać w Stali i chyba nadal chce. Była już koncepcja żegnania Zagara ze składu i budowy składu w oparciu o dwóch Dunów, a teraz jest koncepcja budowy składu w oparciu o jeźdźców z Grand Prix. Za dużo tych koncepcji.

Obawiam się tylko tego, że znów możemy przestrzelić z dokonanym wyborem vide Gollob-Nicki 2012 (tak, wiem, 2 polskich seniorów w składzie). :roll:

Jesper - 2012-11-07, 11:17

Oczywiście zgadzam się, że Michael Jepsen Jensen to przyszłość światowego żużla, mamy w klubie brylant, którego nie możemy wypuścić. Nie wolno zrobić takiego samego błędu jak z Thomasem Jonassonem. W świetle ostatnich wiadomości wydaje się, że Matej Zagar zostanie, a miejsce dla Nielsa Kristiana Iversena już dawno zaklepane. Wybór został pomiędzy Krzysztofem a Michaelem, jak wskazuje zresztą ankieta.

Podstawową kwestią jest jednak konieczność poruszania się w ramach chorego KSM-u i wybór najlepszego rozwiązania z kalkulatorem w ręku. To nie jest taki prosty wybór Jensen czy Kasprzak. Postawienie na jednego z nich ciągnie za sobą konieczność zatrudnienia jeszcze tego piątego seniora. Dlatego w ankiecie powinny być "pakiety" :-) Wyszło mi coś takiego...

Para Kasprzak - Przemek Pawlicki czy Jensen - Tomasz Gapiński?
Para Kasprzak - Thomas Jonasson czy Jensen - Grzegorz Zengota?
Para Kasprzak - Fredrik Lindgren czy Jensen - Rune Holta?

Tak moim zdaniem kształtuje się wybór przed jakim stanąć muszą działacze. Oczywiście jeśli przecieki o KSM 41 oraz 2 polskich seniorach w składzie się potwierdzą.

adamz - 2012-11-07, 11:37

Kipre to zadzialaj moze z tym, ze jezeli juz planuja oddanie Jepsena, to niech podpisza z nim kontrakt a dadza jako wypozyczenie, bo jesli od 2014 nie bedzie KSMu to moze byc swietny pomysl strategiczny. Jak teraz sie pozbedziemy Jensena to mozemy juz go nie odzyskac za rok i ktoe inny bedzie sie z Nas smial.

Oczywiscie z tym zadzialaj to taka dygresja, ale pomysl wydaje mi sie sluszny i strategicznie dobry, w koncu mozna byc o krok przed innymi a nie zawsze na koncu ze zdziwiona mina

Kiper - 2012-11-07, 11:39

Dlatego też tworząc tę ankietę uprościłem życie podając alternatywę w oderwaniu od całej złożoności realiów. Bo pozostawienie Kasprzaka pociąga za sobą inne konsekwencje i pozostawienie Jensena pociąga za sobą inne konsekwencje. Jest to cały złożony proces budowania składu. Tak naprawdę ankieta odpowie na pytanie, po czyjej stronie leży sympatia kibiców i który z zawodników oceniany jest jako bardziej "stalowy" i pasujący charakterem do naszej drużyny. Oczywiście idiotyzmy typu KSM i 2 seniorów z Polski powodują, że trzeba wybierać mniejsze zło. Jasnym jest, że do Kasprzaka z niższym KSM można dobrać zawodnika z wyższym, a do Jensena odwrotnie. Gdybyśmy chcięli więc rozważać przydatność obu zawodnikow w zestawie z innymi, to to jest całkiem inna bajka. Zwłaszcza, że tych zestawów może być o wiele więcej, niż zaproponował Jesper. mam tego świadomość, dlatego ankieta jest, jaka jest.

Do adamza: ja wierzę, że w zarządzie Stali nie pracują idioci. O ile zawodnik zgodzi się na takie rozwiązanie, bo przecież każda zmiana klubu to dopływ świeżej gotówki... :-)

dzwonekFLA - 2012-11-07, 12:22

Zagłosowałem na MJJ !!!! Mam nadzieje że władze to przeczytają i sprawdzą ankietę!! W końcu jesteśmy najlepszymi kibicami w Polsce ;):) Tak się nam słodzi hehe
ryba84 - 2012-11-07, 12:43

Witam
Jestem za zostawieniem MJJ. Zostawienie Kasprzaka wiąże się ze specyficznym przygotowaniem toru w Gorzowie na którym nie będzie mijanek. Bardzo ubolewałem, że w miającym sezonie walki na dystansie było jak na lekarstwo. Kasprzakowi dojdą starty w Grand Prix i jest pewnie droższy niż MJJ. Kasprzak jest zawodnikiem bez ikry. Wogóle sobie nie przypominam, żeby kogoś wyprzedził na dystansie. Zostanie nam emocjonowanie się tym, żeby przeciwnicy go nie wyprzedzili po wygranym starcie. Zostawienie MJJ w STALI GORZÓW może spowodować, że będzie więcej walki na torze i tym że bedą nowi kibice. Jak mam jechać na mecz 100 km i brać znajomych, to tylko na fajne zawody.

Kukielka - 2012-11-07, 12:45

Panowie wszystko to co piszecie jest w 100% zgodne z tym co czuje i myślę, lecz czasami w sporcie tak samo jak w życiu musimy komuś podziękować lub pożegnać. Dla mnie osobiście najważniejsze jest pozostanie Zagara, to głównie dla niego przychodziłem na ten stadion, bo ścigania w tym roku na śląskiej było bardzo mało. Pozostawienie Jensena kosztem Kasprzaka wymusi na nas zatrudnienie jeszcze większej łamagi(Polaka!!), co niestety znacznie nas osłabi. Pozbycie się Puka kosztem młodego Duńczyka pozostawi ten zespół bez lidera. Dlatego czasami warto wybrać dobro drużyny, a nie jednostki. Najlepszym rozwiązaniem byłoby podpisanie z nim kontraktu i wypożyczenie go na rok do innego klubu.
Staleczka1947 - 2012-11-07, 15:01

ryba84 napisał/a:
Zostawienie Kasprzaka wiąże się ze specyficznym przygotowaniem toru w Gorzowie na którym nie będzie mijanek

No właśnie i to mi się wydaje najgorsze.
Myślę też że przygotowanie takiego toru źle wpływa także na ilość zdobytych punktów przez Bartka Zmarzlika. Młodzi nie mogą w pełni także pokazać swojego wachlarzu umiejętności,a często muszą jedynie bazować na wygraniu startu i jeździ przy kredzie.
Kukielka napisał/a:
Pozostawienie Jensena kosztem Kasprzaka wymusi na nas zatrudnienie jeszcze większej łamagi(Polaka!!), co niestety znacznie nas osłabi
:evil:
Kasper będzie także po GP co osłabi jego świeżość i wracając z różnych zakątków Europy może lekko odpuszczać ligę.
Zauważcie,że Krzyś nie będzie uczestniczył mniej więcej co 2 tygodnie na treningach z Naszą drużyną.
A za to MJJ jak zrezygnuje może z tych IMŚJ lub jeszcze lepiej z Elite League to będzie super.

Thorgal - 2012-11-08, 11:09

Ja mam nadzieję, że nowy regulamin pozwoli nam na pozostawienie wszystkich prócz Gollobasa. Z takim składem znów walczymy o DMP. Odejście kogokolwiek więcej mocno nas osłabi. Mnie niepokoiła trochę końcówka sezonu MJJ. No, ale pewnie macie wyjaśnienia na to
:-)

Kasper zaś pozytywnie mnie zaskoczył w tym sezonie.

A kto to jest Gollobas? :roll:

Staleczka1947 - 2012-11-08, 15:46

MJJ na pewno może być zmęczony już sezonem.
Kasper no naprawdę bomba :roll: ,start,krawężnik,to jest styl.
Zrobił swoje,ale to jest straszny chimeryk i w każdym biegu,tylko liczyć możemy,że wygra start i nie da się wyprzedzić

dzwonekFLA - 2012-11-11, 21:04

Gratulacje !!!!. Teraz pewnie siądzie do jakichkolwiek rozmów. Chciałbym aby został :)
Don Lucas - 2012-11-11, 22:54

Trochę nie rozumiem pytania w ankiecie, bo nie wiem czy mam się kierować sercem czy rozumem?? Czy mam brać pod uwagę regulamin i jego wymogi czy nie? Jeżeli nie, to dla mnie zawsze wybór będzie oczywisty: Michael Jepsen Jensen. Chłopak ma wszystko, żeby być tutaj obok Bartka idolem i sam daje z siebie niemal wszystko na torze. Takich zawodników jak on się po prostu uwielbia, za charakter, za walkę do końca, za odwagę i umiejętności. Jak dla mnie to kapitalny transfer i gdyby nie znakomita postawa Iversena, to rzekłbym, że to transfer dekady!

A dla Michaela szczere gratulacje za majstra, którego przed sezonem .... nie chciał. :shock:
Kozak jakich mało!

Kiper - 2012-12-04, 17:45

Dziękuję wszystkim za uznanie dla waleczności i zadziorności Michaela Jepsena Jensena. Niestety, jego kariera w Stali Gorzów dobiegła szybciej końca, niż myślałem.
Dlatego też jako samozwańczy prezes Fan-Clubu ogłaszam koniec jego istnienia i podaję się do dymisji! Dziękuję za uwagę, amen. :-)

kris_77 - 2012-12-04, 22:45

Dzięki Kiper.

Teraz jest szansa, że założysz nowy fan club? Tylko kogo? Mroczki, Brzozowskiego, Cyrana, Hliba czy kto tam jeszcze jest na celowniku włodarzy?

Pozdrawiam

PS. Oby to był Crump, pierwszy się dopiszę. I kupie flagę :lol:

PS. II Jeszcze Jankowski i Linus - też pewnie by chcieli mieć fanclub - bo nigdy nie mieli.

Staleczka1947 - 2012-12-10, 16:12

Wypowiedź "Liglada"
"Liglad" w sezonie 2012 na swoim koncie zapisał kilka spektakularnych sukcesów. Duńczyk wierzy, że przyszły rok będzie dla niego jeszcze lepszy. - Zwycięstwo w mistrzostwach Danii do 21. lat, bycie ważnym elementem mistrzowskiej drużyny reprezentacji Danii w DPŚ, zwycięstwo rundy Grand Prix w Vojens i nareszcie po siedmiu trudnych turniejach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, gdzie zwyciężyłem w czterech rundach, najcenniejsze juniorskie trofeum wróciło do mojej ojczyzny. Te wszystkie wymienione osiągnięcia to niesamowite wyniki, ale chcę by było jeszcze lepiej. W sezonie 2013 muszę pokazać, że stać mnie na to!

A gdzie słówko jakieś o Gorzowie?
Jak nie że pomogło mu otoczenie to może atma.
Ale nie wychodzi na to,że tak jak według Władka Nermark marzył cały czas o GW tak MJJ od dziecka chciał być "Lwem".
Michael pozostawił po sobie syf i pokazał,że dla niego najważniejsza jest KASA!!!

Ebi - 2012-12-10, 17:02

Staleczka1947 napisał/a:

Michael pozostawił po sobie syf i pokazał,że dla niego najważniejsza jest KASA!!!

A dla kogo oprócz być może Bartka (choć też nie do końca) nie jest? Zagar płakał , czy poleciał tam, gdzie więcej dają? A jeździł u nas 5 razy dłużej. Wiesz gdzie oni wszyscy mają Ciebie , mnie i pozostałych? Dokładnie, właśnie tam. W samym środku doopy. Nie ma takiego, którego w jakimkolwiek klubie trzymałoby coś więcej, aniżeli kasiorka.

Kiper - 2015-11-27, 20:39

Fan Club MJJ Reaktywacja :-) !!!! Nadal jestem zawziętym zwolennikiem tego zawodnika. Uważam, że popełnił wielki błąd odchodząc z Gorzowa za kasą do Częstochowy. To był niewypał, który rozregulował jego karierę. Gościu ma papiery na jazdę na najwyższym poziomie. Dlatego jestem naprawdę kontent, że wraca do Gorzowa. Trzeba tylko wyzwolić jego potencjał. Jakby doszła do nas druga taka zadziora (np. Przemo), to ja byłbym całkiem szczęśliwy! Panie Prezesie, dziękuję za Michaela!
Don Lucas - 2015-11-27, 22:05

Kiper napisał/a:
Fan Club MJJ Reaktywacja
Fuck yeah! To, o czym mówiło się od dawna wreszcie się urzeczywistniło. Pakę na monopol zwycięstw "na Jancarzu" już mamy. Myślę, że w barwach Stali MJJ odżyje i znów będzie kozakiem na torze zwłaszcza, że odpadnie mu SGP. :-P
Moldorn - 2015-11-27, 23:03

Don Lucas napisał/a:
Kiper napisał/a:
Fan Club MJJ Reaktywacja

Pozwolę sobie dołączyć do szacownego grona i z niekłamanym entuzjazmem powitać ponowanie na pokładzie Michaela. To jest bardzo dobre, spóźnione o rok posunięcie Bring it on Liglad !!!

Kraken82 - 2015-11-28, 10:18

No cóż, byłem członkiem tegoż fanklubu do momentu gdy MJJ poszedł za kasą. Bardzo mnie to zabolało i nastawiło negatywnie do tego zawodnika. Jak słusznie zauważył Kiper decyzja o zmianie barw okazała się błędna nie tylko pod względem wizerunkowym lecz i sportowym.
Teraz syn marnotrawny powrócił, ja mu daje drugą szansę, każdy na nią zasługuje. Ewidentnie jest to typowy zimny dun i o przywiązaniu do barw choćby w tak stonowanej formie jaka wystepuje u jego rodaka PUKa możemy zapomnieć.
Czas pokaże, na ile będzie w stanie odbudować swój wizerunek, papiery na jazde ma i wierze, że sportowo wróci u nas na własciwe tory

prz3mo - 2015-11-29, 11:50

hehe... część z Was naprawdę wierzy w te bajki o "przywiązaniu do klubu" zawodników? :DDDDDD
To dla nich praca, więc idą za kasą i nie powinno to nikogo dziwić. Przecież gdyby wiedział, że w innym klubie obniży loty, to by pewnie tam nie szedł... Myślał, że będzie OK i przy tym więcej zarobi. Proste.

RAFIK - 2015-11-29, 12:08

Cytat:
To dla nich praca, więc idą za kasą i nie powinno to nikogo dziwić. Przecież gdyby wiedział, że w innym klubie obniży loty, to by pewnie tam nie szedł... Myślał, że będzie OK i przy tym więcej zarobi. Proste.
Thorgal - 2015-11-29, 15:10

Albo to: nie odchodź ze Stali do Lwow. Bo lew opada z sil, a stal trwa.
Nikt mu tego przysłowia nie powiedzial?

Kiper - 2016-03-01, 21:51

Jedna tajemnica się dzisiaj wyjaśniła Imię naszego zawodnika wymawia się po polsku "Michel". Tak odpowiedział MJJ na dzisiejszym czacie na FB, ze Szklarskiej Poręby.
Bula - 2016-03-04, 15:04

Żaden "Michel", musieli coś źle napisać albo źle zrozumiałeś. Spiker na stadionie dobrze wypowiada, komentatorzy i dziennikarze w telewizji również - fonetycznie jego imię zapisuje się "Mikel". Tak też się powinno mówić.
Iman - 2016-03-04, 20:03

Jak cos - spokojnie mozna do niego mowic Liglad :)

A wymawial wlasnie to tak dziwnie niby to k a niby ch... ale podpytam przy nastepnej okazji jeszcze raz.

Kiper - 2016-03-05, 18:20

Bula napisał/a:
Żaden "Michel", musieli coś źle napisać albo źle zrozumiałeś. Spiker na stadionie dobrze wypowiada, komentatorzy i dziennikarze w telewizji również - fonetycznie jego imię zapisuje się "Mikel". Tak też się powinno mówić.

Zapis z czata:
Do Michaela: jak wymawia się prawidłowo Twoje imię, czy moglibyście napisac fonetycznie po polsku?
Stal Gorzów Fonetycznie: Michel. Ale mowia na mnie tez Liglad.

Jeśli już, to źle zapisali, bo jak mogłem niby źle zrozumieć?
Nie do mnie więc pretensje.
Co do komentatorów, to nie są oni dla mnie żadną wyrocznią. Wystarczy, że słyszę Nicki Petersen.

kris_77 - 2016-04-18, 19:15

DO Kipera - Kipier jako założyciel fan clubu napisz konkretnie co się stało w ostanim meczu z MJJ. Pewnie masz przecieki z pierwszej ręki? ;-)

A tak na serio: czy wie ktoś jaka jest przyczyna nie najlepszej postawy MJJ na początku sezonu. Coś nie tak z parkiem maszyn?, jakieś inne problemy?, brak jazdy przed sezonem?, Czy nie daj boże przez kobietę? Troche przespałem zimę i nie śledziłem jego poczynań. Będę wdzięczny za informacje.

Przegrana z Nowakiem, którego puknął Adrian i chyba wszyscy pozostali Satlowcy nie zostawiła najlpszego wrażenia.

Jestem jak najbardziej za tym transferem i sądzę, że będzie to lepszy strzał niż Świder i Gapa razem wzięci, ale na razie jest średnio.

Thorgal - 2016-08-17, 16:14

Pytanie do członków fan klubu: Dziepsen Ciensen obiecał jakas poprawę w tym sezonie?
Rozmawiacie z nim na bieżąco czemu jest taki slaby?

darkis - 2016-08-17, 16:49

Jak sie patrzy na jazde MJJ to sie chcialoby powiedziec ....GAPA WROC.... :evil:
Nigel - 2016-08-17, 16:50

darkis napisał/a:
Jak sie patrzy na jazde MJJ to sie chcialoby powiedziec ....GAPA WROC.... :evil:

Ciekawe komu?

leszek - 2016-08-17, 20:06

Chocby dla mnie ! Kto wie czy nie lepiej u siebie , ale na 100% taniej . Won ze Stali !
Thorgal - 2016-08-17, 21:31

Trzeba mu postawić nowe zadania na ten sezon: 4 pkty na mecz w play offach.

Potem należy mu pokazać zdjęcie Świdra i Gapy i zapytać: "znasz ich?"
Jeśli powie: "tak" - to powiedzieć: "Nie wstyd ci?"

Jeśli powie: "nie" - to dać mu te zdjęcia i powiedzieć: "Weź i ucz się!" :-)

TOMEK - 2016-08-19, 08:56

Thorgal napisał/a:
Trzeba mu postawić nowe zadania na ten sezon: 4 pkty na mecz w play offach.

Potem należy mu pokazać zdjęcie Świdra i Gapy i zapytać: "znasz ich?"
Jeśli powie: "tak" - to powiedzieć: "Nie wstyd ci?"

Jeśli powie: "nie" - to dać mu te zdjęcia i powiedzieć: "Weź i ucz się!" :-)

Myślę, że bardziej realne zadanie to 4 punkty łącznie w MECZACH play-off i to przy założeniu, że dojedziemy do finału :lol:

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

Thorgal - 2016-08-19, 14:00

Niech obejrzy w necie mecze w Stali Świdra i Gapy to może łącznie zdobędzie 6 punktów.
Niech się uczy od nich póki sezon trwa. Gapa chętnie by mu podpowiedział które ścieżki wybierać bo był w Gorzowie na derbach.

tomekSG - 2016-08-20, 19:19

Taka prawda, że Cieślak z takiego MJJ to by wycisnał średnia 6-7 pktów na mecz, no ale mając Chomskich na pokładzie to tak jak płynąć z zarzuconą kotwicą.
Kiper - 2016-08-20, 19:51

Poczytałem wpisy w tym wątku z roku 2012. Gościu był rewelacją. Co się do cholery stało, że jedzie taka kaszanę??? Przecież nawet w SGP też błysnął parę razy. Gościu ze średniej 1,92 w 2012 zszedł na 1,21 w 2016. Gdzie się podział ten walczak i zadziora? Ciężko to pojąć. Może formę na PO szykuje i wszystkich tak uśpił? :-)
TOMEK - 2016-08-20, 20:05

Kiper napisał/a:
Poczytałem wpisy w tym wątku z roku 2012. Gościu był rewelacją. Co się do cholery stało, że jedzie taka kaszanę??? Przecież nawet w SGP też błysnął parę razy. Gościu ze średniej 1,92 w 2012 zszedł na 1,21 w 2016. Gdzie się podział ten walczak i zadziora? Ciężko to pojąć. Może formę na PO szykuje i wszystkich tak uśpił? :-)

Odpowiedź na Twoje kluczowe pytanie masz w poście powyżej: Chomscy mu "pomagają" :lol:

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

Thorgal - 2016-08-20, 23:29

Cieślak nie potrafi z Loktajewa punktu wycisnąć wiec żaden z niego czarodziej :-)
zabulaF - 2016-08-21, 09:51

Thorgal napisał/a:
Cieślak nie potrafi z Loktajewa punktu wycisnąć wiec żaden z niego czarodziej :-)

Bo w naszej drużynie ważniejsza jest jazda zespołu od jazdy pojedynczego zawodnika.
Dlatego zerówki Loktajewa tak nie bolą, bo nie odebrały zwycięstwa Falubazowi.
W ostatnich meczach kilka razy było widać jak mocniejszy zawodnik wypuszcza słabszego na 1 miejsce i następnie asekuruje go jadąc cały czas na drugim miejscu.
Prócz tego - porównując Stal i Falubaz - w przypadku gdy para jedzie na 5:1 to zazwyczaj zawodnicy Falubazu jechali parą a Stalowcy jechali nie patrząc na kolegę z zespołu.
Dlatego Falubaz w takich przypadkach przyjeżdżał na dwóch pierwszych miejscach a w identycznej sytuacji drugi zawodnik Stali bywał "łykany" przez przeciwnika i z 5:1 robiło się 4:2 lub jeszcze gorzej.
Poza tym: Nie chcielibyście takiego trenera u siebie? Zawodnicy go cenią, szanują a nade wszystko wykonują wszystkie jego polecenia.

Dziadek - 2016-08-21, 11:30

Kiper bez obrazy ale czas się rozstać z Twoim idolem, też w niego wierzyłem że się przelamie ale to tak jak z Adrianem jest poprostu słaby i papierów na jazdę nie ma
tomekSG - 2016-08-21, 13:10

Thorgal napisał/a:

z d... argument. Cieslak od początku byl negatywnie nastawiony do Loktaeva ze względu na jego zachowanie. Jak Hampel nie bedzie sprawny to jestem pewny, ze Loktaev w PO bedzie robil 5-6pktow, my o takiej punktacji MJJ mozemy zapomniec a jezdzi on od poczatku rundy w kazdym spotkaniu.

Thorgal - 2016-08-21, 15:00

A ja jestem pewny ze Loktajew nie będzie robił w play off 5-6 pktow. I co mi zrobisz? :-)
Rozmawiajmy o faktach, a nie o tym kto czego jest pewien :)

Don Lucas - 2016-08-21, 15:13

tomekSG napisał/a:
my o takiej punktacji MJJ mozemy zapomniec a jezdzi on od poczatku rundy w kazdym spotkaniu.
To akurat jest pokłosie tegorocznej taktyki braku walki o skład. Tak zdecydował trener z zarządem, żeby zawodnicy się nie stresowali vide Świder z Gapińskim. Jak widać bezstresowe startowanie Duńczykowi również nie służy. Miejsce w składzie pewne, punkty już nie.

Z 2 strony nikt nie przypuszczał, że MJJ, który zna tor i klub będzie tak cieniował w Gorzowie. Widocznie mit o uzdrowicielskich mocach naszego toru upadł i huk niesie się szerokim echem nadwarciańskimi błoniami :oops:

Kiper - 2016-09-26, 18:49

I co ja mam proszę Państwa powiedzieć? :-) Tak jak pisałem: MJJ szykował formę na PO, bo runda zasadnicza go nie interesuje. Co będzie na popierdółki sobie żyły wypruwał :-) A tak na poważnie: jeszcze miesiąc temu wydawało się, że to nr 1 do odejścia ze Stali. Czy dzisiaj też? No nie wiem.... Ja miałbym dylemat będąc w klubie. Dzięki Michael za wczoraj!
Thorgal - 2016-09-26, 18:55

Wg mnie nie ma tematu Jensena w Stali. Chłopakowi należy podziękować za finał, dać mu premię, ucałować z miłością w czoło jak syna i za każdym jak będzie jechał przeciwko Stali nagradzać go brawami.

Jak mówię: tematy transferowe powinny wrócić gdy głowa ostygnie po wczorajszych emocjach. Mam nadzieję, że nasz zarząd rozumie, że ocena zawodnika to nie 3 udane biegi nawet jeśli były w finale.

Jensen i Zagar powinni otrzymać godne pożegnanie i podziękowanie za jazdę u nas. Zasłużyli sobie na to - pierwszy kilkoma udanymi biegami, drugi wieloma udanymi meczami! Dzięki Michael i Matej! Kochamy Was!

Danonek920 - 2016-09-26, 19:05

Nie zartujmy sobie , ze jensen po 1. dobrym meczu mialby zostac w stali. Caly sezon odstawiaj lipe, wyjazdy co drugi mecz 0.0 . Co do Zagara poki co trzeba czekac na rozwoj wypadkow, bo jesli mamy go kims zastapic to musi byc to zawodnik pokroju Piotra Pawlickiego lub moze Nickiego Pedersena? Nie widze w skladzie miejsca dla zawodnikow typu Jonsson,Lindgren,Madsen,Bjerre.
GM - 2016-09-26, 19:13

Hola hola ja tam nic nie słyszałem żeby Zagar się gdzieś wybierał :-) Jensen już dawno wiedział że zabraknie dla niego miejsca w przyszłym sezonie a mimo to zapiął ten nieudany dla niego sezon złotą klamrą. Został z niego rozgrzeszony i nagrodzony. Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy a on skończył najlepiej jak tylko można jak na zawodnika II linii. A wracając do Zagara to nie wiem skąd te krążące informacje na temat tego że już szuka sobie nowego klubu.
Thorgal - 2016-09-26, 19:18

Nie ma znaczenia czy Zagar szuka sobie klubu. Ma znaczenie to, czy Stal widzi go za rok.
Wg wypalił już się u nas.

Zostawiając w składzie Zagara, Przemka i dwóch niedoświadczonych juniorów (plus Niels, BZ i KK) jesteśmy jednym z kandydatów do walki o utrzymanie. Zakładając, że za rok obsada juniorska nie będzie naszą siłą, musimy szukać armat wśród seniorów. Po 4 punkty Mateja i Przemka to za mało. Nie bądźmy sentymentalni i naiwni unosząc się marzeniami na fali sukcesu w tym sezonie :)

A Jensen... chłop straszliwie się uwstecznił. Drewniana sylwetka, tylko krawężnik i brak zadziorności.

GM - 2016-09-26, 19:27

Ok, ale problem może być tylko jeden - skoro ledwo było nas stać na tak punktujących Zagara, Pawlickiego i Jensena to tym bardziej mam wątpliwości że będzie nas stać na same armaty wśród seniorów tym bardziej że nikt nie ma pojęcia jaki będzie budżet. Przecież na kontrakty zostały dwa tygodnie.
PavelN11 - 2016-09-26, 19:30

GM dlatego moim zdaniem dobrze odpuścić MJJ, Zagara i niestety Przemka a w zamian zainwestować w jedną solidną armatę i.. Cyferka ;)
1. Bartek
2. Adrian
3. PUK
4. KK
5. Vaculik / Tai (takie tam moje marzenie)
i byłoby pięknie ;-)

Kiper - 2016-09-26, 19:36

Proponuję założyć nowy wątek :-) Sezon zakończony, złoto zdobyte. Mamy teraz trzy miesiące na dyskusje o transferach. Ja powiem jedno: nadal lubię tego chłopaka i szkoda tylko, że tak cieniuje. Bo że ma potencjał, to chyba nikt nie wątpi - pokazał to wczoraj. Ale jak trzeba się będzie pożegnać, to płakał nie będę.
Michu1947 - 2016-09-26, 19:43

GM napisał/a:
Hola hola ja tam nic nie słyszałem żeby Zagar się gdzieś wybierał

W połowie sezonu jeździ i rozmawia z innymi klubami... rzeczywiście. Żagar nigdzie się nie wybiera :)

Zarząd na pewno nie popełni tego błędu, który popełnił z Linusem :)

[ Dodano: 2016-09-26, 20:45 ]
Thorgal napisał/a:
Zakładając, że za rok obsada juniorska nie będzie naszą siłą

Myślę że to nie jest problem. Falubaz (Pieszczek), Unia (Smektała), Apator (Przedpełski), Rybnik (Woryna)...zostaje tylko Drabik + odkrycia roku.

kris_77 - 2016-09-26, 21:27

Kiper napisał/a:
Proponuję założyć nowy wątek Sezon zakończony, złoto zdobyte. Mamy teraz trzy miesiące na dyskusje o transferach. Ja powiem jedno: nadal lubię tego chłopaka i szkoda tylko, że tak cieniuje. Bo że ma potencjał, to chyba nikt nie wątpi - pokazał to wczoraj. Ale jak trzeba się będzie pożegnać, to płakał nie będę.

Ja też potrzebuje nowego tematu, nawet dwóch: transfery 2017 i przygotowanie toru na Jancarzu. O torze wątku nie znalazłem, o transferach 2017 też nie, ale jeśli chodzi o MJJ to tu dwa zdania napiszę.

Zagar, MJJ, Cyfer, Przemek, PUK, Bartek, KK - to są otencjalni seniorzy na 2017.
Wg mnie zostanie Bartek, KK, PUK i Przemek. Z pozostałej trójki zostawiłbym MJJ. Zagar wku...a prawie wszystkich swoim zachowaniem i fochami, Adrian chyba jednak za słaby na e ligę u Mistrza Polski (troche dziwne, że dopiero na ostatni mecz w sezonie silnik kupił) - -wg mnie Łódź lub Piła to dobry kierunek na 2-3 lata. No i ten nieszczęsny MJJ - sezon do bani, 2-3 przebłyski i super finał. Ja bym dał mu szanse w 2017
Dużo zależy od koncepcji składu - w tym roku mieliśmy mega farta, bez rezerwowego cały sezon i bez kontuzji. Jak zaryzykują 5 seniorów (nie mająć w zasadzie kogo wstawić w przypadku kontuzji seniora) to słabo to widzę.

Słyszałem, że Zengota przyjdzie. Ktoś coś wie?

[ Dodano: 2016-09-26, 22:31 ]
Thorgal napisał/a:
A Jensen... chłop straszliwie się uwstecznił. Drewniana sylwetka, tylko krawężnik i brak zadziorności.

Przecież byłes na meczu. MJJ 2 razy walnął przeciwników na dystansie. :-)

Don Lucas - 2016-09-26, 21:41

Kiper napisał/a:
Mamy teraz trzy miesiące na dyskusje o transferach.
Mamy miesiąc! Okno rusza 1 listopada jak dobrze kojarzę, bo zmienili to w tym roku.
Także wątek o transferach trzeba będzie wkrótce założyć.

Co do MJJ, to ... no mieszane uczucia. Tak spieprzył cały sezon, żeby na koniec narobić smaku. :-/ Bardzo lubię chłopaka, jest naprawdę nadal młodym, perspektywicznym zawodnikiem, ale podstawowego składu chyba bym mu drugi raz nie dał. :-| Zostawić go na walkę o skład też szkoda z uwagi na samego zawodnika. Mętlik!

Michael coś Ty narobił! :-P :->

lomboNET - 2016-09-26, 23:44

Don Lucas napisał/a:
Michael coś Ty narobił!

Ta. A teraz zobaczcie ankietę powyżej. Pytanie i wyniki...

Jakie to wszystko przewrotne... Jak już wspomniałem w innym wątku, mam wrażenie że MJJ idzie w kierunku Jonassona i Pavlicia. Mega utalentowani, przebojowi i nagle jak by im ktoś odciął prąd. Z roku na rok coraz słabiej...

Gdyby Bartek nie kończył juniorki to bym optował za daniem mu kolejnej szansy. Wszakże zima potrafi wiele u zawodnika zmienić (patrz - KK507). Ale w przyszłym sezonie musimy mieć 5 mocnych seniorów i nie ma miejsca na eksperymenty.

Cały sezon chłopak jechał jak Świderski ale na pożegnanie dał nam tak wiele, że nie potrafię się na niego złościć za ten sezon. Powodzenia Michael. Obyś wrócił do dawnej formy.

Danonek920 - 2016-09-27, 03:54

Wszyscy tak chwala jazde w play-offach Jensena chyba zapominajac o meczu z przed tygodnia w Toruniu gdzie Jensen zrobil 0.0. (ciekawe ile razy w sezonie?)
Thorgal - 2016-09-27, 12:19

kris_77 napisał/a:
[ Dodano: 2016-09-26, 22:31 ]
Thorgal napisał/a:

Przecież byłes na meczu. MJJ 2 razy walnął przeciwników na dystansie. :-)

1. A gdzie tam walnął? Jechał swoje przy kredzie. To rywale odsuwali się od niej (np. Vaculik).
2. Nie pamiętam jego akcji, gdzie walecznością wyprzedził kogoś na trasie, szczególnie po zewnętrznej.
3. Monotematyczny zawodnik: tylko krawężnik. Łatwy do objechania. Równie dobrze możemy zatrudnić Gapę, Świdra, Linusa. Im też pewnie wyjdzie 1 mecz w sezonie.

mazinho - 2016-09-27, 12:29

Zgadzam się w pełni z Thorgalem, nie ma mowy o Jensenie w przyszłym roku w Stali

. Odkąd weszły nowe tłumiki, to Jepsen Jensen całkowicie się pogubił. Nie wiem skąd się to wzięło, ale on pewnego pułapu już nie przeskoczy. Może być co najwyżej średniej klasy jeźdźcem dla jakiegoś 1-ligowego teamu. Nie ma co nawet rozpatrywac jego dalszej jazdy u nas przez pryzmat trzech udanych biegów w finale. Jednakże Duńczykowi należy się szacunek i brawa za każdym razem jak tylko pojawi się w Gorzowie. W końcu pojechał w naszych barwach 2 sezony i dwa razy jechał w finale. Wywalczył złoto i srebro DMP.

Thorgal - 2016-09-27, 15:11

Trzeba mu kupić dobrą jasną farbę do włosów i najlepszy żel - jako prezenty od klubu na pożegnanie. Dziękujemy Michael!
leszek - 2016-09-27, 21:35

Temat MJJ powinien zostac po sezonie zamkniety . Spisales sie w finale i dziekujemy . Wole ogladac w jego miejsce Cyferka . Swoj i tanszy .
Kiper - 2016-11-06, 23:04

Co też, jako samozwańczy Prezes Wirtualnego Fan Clubu MJJ po raz drugi z bólem czynię.... Mam słabość jednak do tego chłopaka i kto wie, czy kiedyś znowu nie wznowimy działalności :-) Tymczasem: powodzenia Michael!
Thorgal - 2016-11-07, 11:50

A ja dostanę białej gorączki jak ten gość znów w innym klubie zacznie robić po 10 pktów na mecz :)

Zadanie w Stali wykonał. Warto mieć zawodnika na jeden mecz finałowy.

marcin_crx - 2016-11-07, 11:59

Ja mu życzę jak najlepiej. Załatwił nam temat DMP w sezonie 2016 i to w zasadzie jego finałowy "wyskok" zagwarantował nam tytuł.

Nie zdziwię się jeżeli faktycznie zacznie robić 10 oczek na mecz, bo go na to stać. Jednocześnie nie będę zaskoczony jeżeli będzie jeździł na tegorocznym poziomie.

Kiper - 2017-10-17, 19:21

Fan Club MJJ Reaktywacja 2 :-) !!!!
mazinho - 2017-10-20, 18:18

Kiper napisał/a:

Tylko po co, jak Jensena w Stali nie będzie :P?

Dejnonych - 2017-10-20, 18:59

mazinho napisał/a:
Kiper napisał/a:

Tylko po co, jak Jensena w Stali nie będzie :P?

Trochę nie chce mi się wierzyć, że i MJJ i Holder mieliby zostać w Toruniu na walkę o skład ze sobą oraz Iversenem i Doyle'm i młodym Jackiem czyhającym pod 8 na dwa gorsze biegi. Przecież w wyjątkowo optymistycznym wariancie swojej naprawdę świetnej formy taki MJJ może sobie zakładać jazdę w 70% biegów (ciężka walka o nominowane), a dużo bardziej prawdopodobne jest jakieś 40-50%, nawet uwzględniając ewentualność kontuzji. Czy inny klub mający szansę na play-offy naprawdę jest w stanie zaoferować tylko 70% propozycji Torunia?

Thorgal - 2017-10-21, 19:58

MJJ przydałby sie nam. Wtedy Bartek na nr 8.
Kiper - 2017-10-23, 11:08

Co wy ciągle wyskakujecie z tym Bartkiem na ósemce? Ja nie widzę żadnych plusów takiego rozwiązania. MJJ normalnie w składzie wyjściowym i Bartek też w składzie wyjściowym, a nie jakieś rezerwy.
yellow-blue - 2017-10-23, 11:33

Co chwilę jakiś orzeł wyskakuje "Bartek pod 8". To już się nudne robi. Banowałbym.
Kiper - 2017-11-11, 08:26

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/720740/wysyp-kontraktow-w-falubazie-jest-trzech-nowych-zawodnikow

Składam dymisję z funkcji samozwańczego prezesa fanclubu. Administrację forum proszę o definitywne zamknięcie niniejszego wątku. :-)

zabulaF - 2017-11-11, 12:10

Kiper napisał/a:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/720740/wysyp-kontraktow-w-falubazie-jest-trzech-nowych-zawodnikow

Składam dymisję z funkcji samozwańczego prezesa fanclubu. Administrację forum proszę o definitywne zamknięcie niniejszego wątku. :-)

Zgłaszam swoja kandydaturę na zwolnione miejsce a Administrację forum proszę o niezamykanie wątku :-)

PS Może by tak utworzyć dział poświęcony zawodnikom "lubuskim" tzn. takich, którzy przenieśli się z jednego do drugiego klubu. W naszej wspólnej historii było trochę tych "migracji lubuskich" w obie strony. Najczęściej są wspominane bardzo mile - przynajmniej przez kibiców tej "ostatniej" strony. :-P