Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

Kibice - Wyjazd autokarami do Leszna! Jedziemy!

safko - 2009-03-11, 19:51
Temat postu: Wyjazd autokarami do Leszna! Jedziemy!
Wyjazd autokarowy na mecz do Leszna!

Klub Kibica Stali Gorzów organizuje wyjazd do Leszna na mecz ligowy z miejscową Unią, który odbędzie się 5 kwietnia. Zapisy wraz z wpłatami odbywać się będą w klubowym sklepiku w Galerii ASKANA (pod wieżą) w soboty i wtorki w godzinach 18:00 - 20:00. Koszt przejazdu autokarem to 40zł. Aby zapisać się na wyjazd należy wpłacić całą sumę oraz podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL). Ilość miejsc ograniczona. Godzina i miejsce wyjazdu będą podane w terminie późniejszym na oficjalniej stronie klubu.

Terminarz wpłat:
sobota 14 marca 18:00-20:00
wtorek 17 marca 18:00-20:00
sobota 21 marca 18:00-20:00
wtorek 24 marca 18:00-20:00
sobota 28 marca 18:00-20:00
wtorek 31 marca 18:00-20:00
sobota 4 kwietnia 18:00-20:00

W sklepiku klubowym w Galerii ASKANA w godzinach 18:00 - 20:00.

Jedźmy do Leszna razem i głośnym dopingiem wesprzyjmy naszą Staleczkę w inauguracyjnym meczu! Musisz tam być!

Ps. Nie ma zapisów telefonicznie, na GG, czy nie wiadomo jeszcze jak.

===========================================================
Wyjazd do Leszna - informacje!

5-go kwietnia kibice Stali wybierają się do Leszna na mecz z miejscową Unią. Wyjazd autokarowy zaplanowano o godzinie 12:00. Miejsce zbiórki - parking przy hali targowej na Zawarciu (JYSK). Przypominamy, że trwają zapisy na ten wyjazd w sklepiku klubowym Stali (pod wieżą) w każdy wtorek i sobotę w godzinach 18:00 - 20:00. Zapisy potrwają aż do wyczerpania się miejsc.

Kazimierz - 2009-03-11, 20:01

Mam pytanie .. Jeśli ktoś nie jest z Gorzowa i chciałby wpłacic pięniądze za kilka osób to można tak ? Oczywiście ze wszystkimi danymi etc. ! WSZYSCY DO LESZNA!
Rogos94 - 2009-03-11, 20:07

Czy autokar bedzie jechał przez jakieś miasta z których mozna by było sie zabrac po wczesniejszym wpłaceniu kasy w Askanie ? ;-)
sezonowiec - 2009-03-11, 20:11

ilosc miejsc ograniczona tzn ile autokarów pojedzie?
safko - 2009-03-11, 20:17

Kazimierz napisał/a:
Mam pytanie .. Jeśli ktoś nie jest z Gorzowa i chciałby wpłacic pięniądze za kilka osób to można tak ? Oczywiście ze wszystkimi danymi etc. ! WSZYSCY DO LESZNA!

Tak, jest to mozliwe.

MateoKSSG - 2009-03-12, 09:07

Jeżeli miejsca ograniczone to moze napisze ktoś w jakich okolicach ograniczone ? 200 osób czy mniej ?
spooszan - 2009-03-12, 10:13

Po co pisać takie rzeczy :?: Nikt z KK nie napisze Ci ile będzie jechało autokarów. Jeżeli chcesz jechać to się zapisujesz i tyle.
MateoKSSG - 2009-03-12, 10:48

Coś odemnie na temat wyjazdu. Wszyscy do Leszna!!!

Zółto - Niebiescy !

http://www.youtube.com/watch?v=QD2_pPCfYYs -> Filmik zapraszajacy i promujący meczyk.

http://i39.tinypic.com/209qbut.jpg -> małe ogłoszenie o meczu !! KSSG !

czapel - 2009-03-15, 17:28

O której jest mecz w Lesznie :?:
Kazimierz - 2009-03-15, 17:30

czapel napisał/a:
O której jest mecz w Lesznie :?:

Mecz w Lesznie jest o 18:30 a co do godziny wyjazdu to pewnie jeszcze organizator napisze co i jak ;p

Pozdrawiam.

bir11 - 2009-03-15, 19:28

wie ktoś możne w jakieś cenie bd bilety ?
Bonsai - 2009-03-15, 19:49

40zł.
Pisze pod nazwą tematu.

Kazimierz - 2009-03-15, 19:50

bir11 napisał/a:
wie ktoś możne w jakieś cenie bd bilety ?

Jeśli się nie myle to doszły mnie słuchy że ulgowy będzie krążył od 17 do 20 zł.
Pozdrawiam

Rogos94 - 2009-03-15, 20:18

W tamtym roku ulgowy kosztował 17 i jak słyszałem w tym roku cena się nie zmienia ;-)
PiratMagnus - 2009-03-15, 21:11

Ceny biletów na inauguracyjny mecz sezonu 2009:
Bilet ULGOWY 20 złotych
Bilet NORMALNY 35 złotych
Bilet Sektor „O” – numerowany 60 złotych

-> www.unia.leszno.pl :)

kssg - 2009-03-15, 21:28

a wiadomo ile osób juz jest zapisanych??

Edit by moderator:
Wstepnie wiadomo, ze jedzie kierowca autobusu :) a reszte dowiesz sie w dniu wyjazdu, takie rzeczy nie na forum

mlody - 2009-03-17, 22:28

Czy na wyjeździe w Lesznie będą obowiązywały żółte koszulki ?;D
Zawarcie1947 - 2009-03-17, 23:47

Nie beda to raz.
A dwa naucz sie poprawnie pisac nazwe swojego miasta.

Rogos94 - 2009-03-20, 16:52

Czy autobus będzie jechał przez jakieś miasta w których można by się zabrać po wcześniejszym zapisaniu w Askanie ?
Zawarcie1947 - 2009-03-20, 17:02

Napisz o jakie miasto Ci chodzi do organizatora i on ustali czy bedziemy przez nie przejezdzac.
safko - 2009-03-21, 17:43

Wyjazd do Leszna - informacje!

5-go kwietnia kibice Stali wybierają się do Leszna na mecz z miejscową Unią. Wyjazd autokarowy zaplanowano o godzinie 12:00. Miejsce zbiórki - parking przy hali targowej na Zawarciu (JYSK). Przypominamy, że trwają zapisy na ten wyjazd w sklepiku klubowym Stali (pod wieżą) w każdy wtorek i sobotę w godzinach 18:00 - 20:00. Zapisy potrwają aż do wyczerpania się miejsc.

ajjj - 2009-03-22, 12:15

a jak bedzie z powrotem? tzn. czy wysiadka bedzie tam gdzie wyjazd czy mzoe bedzie jakis bus jechal na manhattan?;p
Pao - 2009-03-22, 15:54

Plan jest taki: autokar Einsteina znowu nawala gdzies na zadupiu, przez 2 godziny jedziemy max. 10 km/h aż podstawia sprawny autokar, ok. 3 w nocy jestesmy w Gorzowie i wtedy juz dla nikogo nie ma znaczenia gdzie kto wysiadzie :P
sezonowiec - 2009-03-22, 15:55

na pewno nikt Cie pod domem nie wysadzi koles:D
maxmatecki - 2009-03-22, 17:53

Ludzie.Wy jeszcze wymagacie podwożenia pod dom po powrocie?Co to za pytanie?
ajjj - 2009-03-22, 20:07

o moje wyjazdy sie nie martw ;p

2 lata temu wracajac jak dobrze pamietam z Ostrowa dalo rade wysiasc na manhattanie ;p

przemo - 2009-03-23, 21:39

Przepraszam, że może nie do końca na temat, ale mam pytanie odnośnie wyjazdu do Leszna, jadę samochodem i chcę się dowiedzieć czy jest jakiś parking i kasa dla przyjezdnych, bywałem już tam na meczach ale nigdy na ligowym. :oops:
Z góry dziękuje i pozdrawiam :-D

spooszan - 2009-03-23, 22:00

W zeszłym roku był wydzielony parking dla kibiców przyjezdnych. Zero oznakowania jak tam dojechać, ale miejscowi byli na tyle uprzejmi (z małymi wyjątkami), że dało radę dojechać. Kasa jest niedaleko parkingu wspólna dla wszystkich. Zaczepek ze strony miejscowych nie było.
Stalowiec - 2009-03-23, 22:01

przemo napisał/a:
Przepraszam, że może nie do końca na temat, ale mam pytanie odnośnie wyjazdu do Leszna, jadę samochodem i chcę się dowiedzieć czy jest jakiś parking i kasa dla przyjezdnych, bywałem już tam na meczach ale nigdy na ligowym. :oops:
Z góry dziękuje i pozdrawiam :-D

W zeszłym roku na mecz jechałem autobusem i w tym samym miejscu gdzie parkowały autobusy ( dwa ), parkowały także samochody kibiców Staleczki, a bilety sprzedawane były z busa ktory tam stał. W tym roku jadę samochodem i sam jestem ciekaw jak to będzie :)

michaelsg - 2009-03-23, 22:48

Ja w tamtym roku jechałem samochodem i powiem tak na parking trafiłem bez problemu, ale kwestia była taka, że pan z firmy na P....:)nie chciał mnie wpuścić bo miał jakieś halo co do mojej przynależności klubowej, to nic, że tablica zaczynająca się od F... szaliki Stali wywieszone na wierzch, uparł się i nie wpuścił, więc nie mówcie, że nie ma problemów:) musiałem zaparkować w parku niedaleko stadionu, z autem wszystko ok, ludzie ok, na sektor gości było niedaleko bo około 50 metrów. Ale za to na pobliskich kompleksach mogliśmy pooglądać przed meczem panie prężące się na leżaczkach:)
Kazik81 - 2009-03-24, 14:51

Witam. Mam pytanie, czy jadący do Leszna osobówkami też zbierają się o 12 pod Jyskiem, czy jest jakieś inne miejsce i godzina startu??
michaelsg - 2009-03-24, 14:55

Jak jedziesz osobówką to sam wybierasz miejsce i czas startu:)chyba, że chcesz podczepić się pod autobusy to nikt nie zabrania:)
Kazimierz - 2009-03-24, 15:01

michaelsg napisał/a:
Jak jedziesz osobówką to sam wybierasz miejsce i czas startu:)chyba, że chcesz podczepić się pod autobusy to nikt nie zabrania:)

Zabraniac nikt nie zabrania ... ;) chyba że niebiescy.. Ale moim zdaniem lepiej jechac samemu bo z tymi postojami i w ogóle niebiescy się czepiac i mogą byc komplikacje.. ;)

Wojtek - 2009-03-24, 16:05

Chyba naprawdę to będą wasze pierwsze wyjazdy. Do Zielonej, Leszna czy to Ostrowa i Poznania jak byliśmy w 1 lidze, kibice jadący samochodami zbierają się pod Panoramą/Vatralem/Stacji Statoil czy jeszcze w innym miejscu i też jadą grupką, więc nie zaśmiecajcie tego tematu.
Konkretne info zostało podane, a wy na spamowaliście 2 strony, w tym tylko kilka postów, które mogły by pozostać ;s

PatriotKSSG - 2009-03-24, 16:28

Cytat:
Chyba naprawdę to będą wasze pierwsze wyjazdy.

nawet jeśli pierwsze to co?
Cytat:
kibice jadący samochodami zbierają się pod Panoramą/Vatralem/Stacji Statoil czy jeszcze w innym miejscu i też jadą grupką, więc nie zaśmiecajcie tego tematu.

ja bym tego nie nazwał zaśmiecaniem. nie ma nigdzie info o tym, że zbierają się w ww. miejscach, teraz dzięki Twojej odpowiedzi można się tu tego dowiedzieć ;-)

myślę, że jechanie w pobliżu autokaru też nie zostanie jakoś potępione. w końcu to normalne, że Gorzowianie będą walić do Leszna drzwiami i oknami :-D :-D

michaelsg - 2009-03-24, 17:45

Wojtek chyba troszkę przesadzasz...ja nie jadę pierwszy raz na wyjazd a pomimo też wielu rzeczy nie wiem ale spoko, po drugie uważam, że kibicom którzy naprawdę jadą pierwszy raz też trzeba jakoś pomóc a nie kozaczyć na ilu to już wyjazdach nie byłem, po trzecie z tego co wiem były wielokrotne próby żeby osoby jadące prywatnie zebrały się i razem jechały ale bardzo słabo to wychodziło a co do ww miejsc ja o nich np. nie słyszałem żeby stamtąd był wyjazd większą grupą.Pozdrawiam
w1947 - 2009-03-24, 17:49

Tak tylko odemnie ...

Dajcie spokoj i skonczcie ten konflikt bo to niema sensu i temat wogule jest o innej tamatyce a nie kto był czy niebył itp.... :lol:

Pozdrawiam !

Wojtek - 2009-03-24, 17:53

Hmm, przecież ja nie najeżdżam na osoby, które jadą dopiero pierwszy raz. Całość się rozchodzi o to, że temat nosi nazwę "Wyjazd autokarami do Leszna...". Wszelkie informacje na temat osobówek i tym podobne pojawią się w temacie o meczu z Lesznem. Wybaczcie, ale na 2.5 tygodnia przed spotkaniem nie ma sensu się rozpisywać o samochodach jadących do Leszna, czy jest wspólny wyjazd osobówek itp, na to przyjdzie czas jeszcze ;-) Temat ten powinien pełnić rolę informacyjną, a nie tak, że przyjdzie nowa osoba na forum, włączy temat o wyjeździe i po 2 stronie się zniechęci do czytania, gdyż zadawane są pytania typu, czy będzie można po meczu jechać na Manhattan ;s

No offence ;-P

Edit by moderator:
Dokladnie. Ten watek dotyczy wyjazdu autokarami do Leszna. Takie pytania o osobowki najlepiej zadac w temacie "Wyjazdy", ale to i tak jeszcze za wczesnie.

safko - 2009-03-29, 12:05

Szanowni kibice udający się na mecz do Leszna!!
SKSG jako organizator tej i kolejnych eskapad fanatyków Stali Gorzów zastrzega sobie prawo do wystosowania w Waszym kierunku kilkupunktowego regulaminu, który powinien być przestrzegany bez żadnych ustępstw:
-zabrania się nadużywania alkoholu!
-absolutnie zabrania się palenia papierosów w autokarach
-zabrania się kradzieży podczas postojów oraz demolowania autokarów
(w przypadku niedostosowanie się do w/w punktów będą wyciągane surowe konsekwencje)
-uprasza się o zachowanie po sobie porządku i pomoc w jego utrzymaniu w autokarach
-zakazuje się używania wszelkiego rodzaju trąbek
-niemile widziane jest odziewanie się we wszelkiego rodzaju czapy, rogi i podobnego typu atrybuty klaunów
-uprasza się o czynne włączanie do dopingu oraz zabranie ze sobą szala Stali Gorzów (wyłącznie szala Stali, a nie reklamówki firm!!)

Kwitując powyższy "regulamin" pamiętajmy ze na kolejnych wyjazdach może zabraknąć miejsc...

Z kibicowskim pozdrowieniem,
„STALOWCY”

safko - 2009-03-29, 18:25

Informuję, że ilość miejsc w autokarach do Leszna została wyczerpana, a co za tym idzie - zapisy na ten wyjazd zostają zakończone.

Osoby które nie uregulowały jeszcze swojej płatności proszone są zrobić to w najbliższy wtorek w Askanie w godzinach 18:00 - 20:00, ponieważ tylko uregulowana wpłata jest gwarantem posiadania swojego miejsca w autobusie.

Pozdrawiam!

safko - 2009-03-31, 14:45

Dzisiaj w Askanie osoby zbierające wpłaty będą jeszcze zbierać ludzi na wyjazd ale jedynie na LISTĘ REZERWOWĄ.

Jeżeli zbierze się dostateczna ilość osób to pojedzie kolejny autokar.
Każdy oprócz swoich danych i wpłaty musi zostawić jeszcze numer telefonu.

Pozdrawiam

Michu5 - 2009-03-31, 18:01

A ja mam takie pytanie: Czy osoby, które do Leszna nie wybierają się autokarem, ale chcą zasiąść na trybunie kibiców Stali, muszą gdzieś podać swoje dane osobowe itp. , czy wystarczy tak po prostu po kupieniu biletu dołączyć się do naszych?
Kazimierz - 2009-03-31, 18:18

Michu5 napisał/a:
A ja mam takie pytanie: Czy osoby, które do Leszna nie wybierają się autokarem, ale chcą zasiąść na trybunie kibiców Stali, muszą gdzieś podać swoje dane osobowe itp. , czy wystarczy tak po prostu po kupieniu biletu dołączyć się do naszych?

Wystarczy pojechac .. miec najlepiej jakiś dowodzik przy sobie albo coś co udowodni że ty to ty i kupic bilecik na nasz sektor..
Mecz nie jest meczem podwyższonego ryzyka czyli nie trzeba się nigdzie zapisywac.
Pozdrawiam

.rasta! KSSG - 2009-03-31, 20:54

Ludzie zapisywać sie jeszcze na wyjazd do Leszna kto sie nie zapisał trzeba jeszcze ludzi na jeden autokar uzbierać. Im więcej tym lepiej Ave Stal KS...!!!
Kazik81 - 2009-04-01, 11:14

Wojtek napisał/a:
Wszelkie informacje na temat osobówek i tym podobne pojawią się w temacie o meczu z Lesznem. Wybaczcie, ale na 2.5 tygodnia przed spotkaniem nie ma sensu się rozpisywać o samochodach jadących do Leszna, czy jest wspólny wyjazd osobówek itp, na to przyjdzie czas jeszcze ;-)

W temacie meczu nic o tym jeszcze nie ma więc pytam tutaj:
"drogi Wojtku" do wyjazdu zostały 4 dni czy juz cos wiadomo o jakimś wspólnym miejscu startu osób własnymi srodkami transportu czy może jeszcze jest za wczesnie na takie rozpisywanie sie?? . Pozdrawiam :mrgreen:

kuba__91 - 2009-04-01, 11:49

Sam zaproponuj jakies miejsce zm kad mozecie ruszyc a nie czekasz na innych :-P :-P

Pozdro

dymnykssg - 2009-04-01, 11:59

panowie podsune wam pomysl miejsce dobre kino kopernik ktorego juz niema albo z pod stadionu ewentualnie jedzcie razem z autokarami:)
Kazimierz - 2009-04-01, 13:17

Panowie.. to jest temat o wyjeździe autokarami a nie osobówkami.. macie temat Wyjazdy to tam możecie rozmawiac o wszystkim na temat wyjazdów..
Posty do kasacji.. ! Mój też.

PatriotKSSG - 2009-04-01, 14:18

Kazimierz napisał/a:
Panowie.. to jest temat o wyjeździe autokarami a nie osobówkami.. macie temat Wyjazdy to tam możecie rozmawiac o wszystkim na temat wyjazdów..

dlaczego wszędzie gdzie się zjawisz siejesz zamęt ? temat jest o wyjeździe do Leszna, to że ktoś napisał "autokarami" to dlatego, że nie jest organizowany oficjalnie żaden inny.

Cytat:
Posty do kasacji.. ! Mój też.

Kazimierz-moderator. o zgrozo! :roll:

ze swojej strony jeśli nie ma żadnego oficjalnego info o grupowym wyjeździe osobówkami to nie robiłbym tego na siłę. policja już nie raz wywijała numery twierdząc, że jest to stwarzanie niebezpieczeństwa jeśli jedzie się w okolicach autokarów.

Esiok - 2009-04-01, 22:15

http://www.gorzow24.pl/sp...nauguracje.html

No to zapowiada się bardzo ciekawie. O ile wierzyć redaktorowi z gorzow24.pl to w Lesznie stawimy się w bardzo licznej grupie, ale to jeszcze nie koniec zapisów... 8-)

Pao - 2009-04-04, 16:37

Ostatnie pytanie w tym temacie:
o której godzinie zbiorka? (rozumiem, ze punkt 12.00 wyjezdzamy wiec pewnie trzeba bedzie stawic sie wczesniej ;))

maxmatecki - 2009-04-04, 17:47

Kolego przyjdź po prostu wcześniej.