Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

Kibice - Flagi (fany) Stali na meczach u siebie

liquido - 2009-06-15, 13:50
Temat postu: Flagi (fany) Stali na meczach u siebie
Na początku przywitam się ze wszystkimi użytkownikami forum ;-)
Mam pytanie i zarazem sugestię do Ultrasów. Dlaczego na meczach przy Śląskiej nie są rozwieszane flagi? Moim skromnym zdaniem możnabyłoby zawiesić je na dole trybuny wysokiej, tak jak wygląda to np. w Poznaniu: http://www.kkslech.com/fo...chpolonia/3.JPG
Nie jestem ultrasem, ale małe pojęcie o sprawach kibicowskich mam. Jeśli temat był już poruszany i go przeoczyłem to sorry.
pozdrawiam

w1947 - 2009-06-15, 13:57

liquido napisał/a:
Dlaczego na meczach przy Śląskiej nie są rozwieszane flagi?

Fany są rozwieszane tylko na młynie typu ( ULTRAS STAL, KS STAL GORZÓW) , więc niemozesz twierdzic ze na meczach niema flag... :roll:

labell - 2009-06-15, 13:59

Chodzi o to że zazwyczaj fany robią grupy w jakimś stopniu zorganizowane,
na młynie mamy mały kawałek siatki więc mieści sie tylko jedna fana i tylko jedna jest rozwieszana,
nikt z ekipy nie siedzi na wieszaku więc zawiesić i odejść zaraz ktoś może powinąć.
Z tego co widze czasem wisi myślibórz czy coś tam ale to że jest mały młyn i mała siatka nie moja wina... zapewne gdyby klub sie postaral o siatkę fany były by wywieszane ale wówczas,
przeszkodziły by piknikom którzy nie widzieli by toru i taki łańcuch idzie do klubu i problemy i inne pierdy

Iman - 2009-06-15, 14:38

Z tego co widzialem to nie przeszkadzaly by w ogladaniu zawodow. Pewnie lepiej by wygladala taka prosta z flagami na wieszaku ale to raczej pytanie do kazdych kibicow Stali z osobna, ktorzy tam siedza - bo przeciez ktos tego musi tez pilnowac na meczu :) Zakazu z tego co wiem na stadionie nie ma, a pare takich czasem sie pojawia - jak np. ze Skwierzyny.
typowytyp - 2009-06-16, 14:32

Sprawa jest dość prosta.Przed sektorami nie ma ogrodzenia na flagi jak choćby w Częstochowie,czy Gdańsku.
Mała siatka przed młynem pozwala na symboliczne wywieszenie jednego płótna.Może kiedyś młyn zlokalizowany będzie na wysokiej trybunie,tam wyglądałoby to lepiej.

stalowiec47 - 2009-06-19, 18:17

A nie dalo by sie cos zrobic np. z powiekszeniem tej siatki?
Kiedys naprawde fajnie to wygladalo jak byla klataka cala oflagowana.
PS. A wiekszosc fan czyjej jest grupy? Bo Fany Żółtasów i Young Gang już dawno nie widziałem.

w1947 - 2009-06-19, 19:58

stalowiec47 napisał/a:
Bo Fany Żółtasów i Young Gang już dawno nie widziałem.

Grupy Żółtasów juz niema...

Teamt z siatką był juz omawiany po długich pertraktacjach z zarzadem przed sezonem udalo sie zamontowac tylko taka siatke, jaka mamy.