Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

Kibice - Zawodnicy i kibice...

BartEEck - 2009-10-10, 13:33
Temat postu: Zawodnicy i kibice...
Witam wszystkich...
Może temat bez sensu (niektórzy pewnie tak pomyślą) ale od jakiegos czasu chodzi mi po głowie pewna myśl...
Mianowicie chodzi o wyjścia zawodników do kibiców po wygranym meczu. Uważam że zawodnicy powinni się zżyc trochę z kibicami i nie wyjeżdżać na motorach tylko tak jak ma to miejsce np. w Zielonej Górze wyjść i przejść się w koło murawy przy okazji dziekując kibicom i na odwrót.
Czy nie uważacie że wspólna szkocja badź też inna przyśpiewka wykonana razem z zawodnikami po wygranym meczu to cos wspaniałego...? a przy okazji wszyscy się zżyją trochę bardziej...
Co o tym sądzicie

przeczus - 2009-10-10, 13:38

Jak najbardziej świetny pom ysł tylko w jakim języku ?? Po szwedzku ?? Słoweńsku ?? Angielsku ??:)
BartEEck - 2009-10-10, 13:40

myślę że aby zrobić szkocję nie potrzeba zbytnio znajomości języka polskiego... tam przecież jest tylko jeden wyraz "Staaaaal" :)
BartEEck - 2009-10-12, 18:43

Cos widzę że nic się tu nie dzieje... :P
Zależy mi na waszych opiniach więc proszę o wpisy :)
Pozdrawiam

Blokers:
Nic się nie dzieje, bo może nikogo to nie interesuje ;-)
Temat założony niedawno więc nie ma sensu co dwa dni prosić o wypowiedzi w nim. Daj ludziom czas. Nie pisz posta pod postem w tak krótkim czasie. Teraz tylko ostrzeżenie słowne. Kolejny taki wpis skończy się ostrzeżeniem.

liquido - 2009-10-26, 13:25

Jestem zdecydowanie za!

Spójrzcie jak wczoraj zawodnicy Falubazu bawili się i fetowali zdobycie złota z własnymi kibicami! Oczywiście jest to tylko wyjątkowa okazja, bo nie codziennie zdobywa się tytuł Drużynowego Mistrza Polski. To pokazuje jak żużlowcy są zżyci z kibicami.

Bardzo chciałbym aby po wygranym meczu móc w podobny sposób cieszyć się ze swoją drużyną ze zwycięstwa, właśnie przez wspólny doping.