[Wto 14:38] zabulaF:  OK! może być taka sytuacja, że faktycznie te punkty nie będą miały żadnego znaczenia. Jednak może być tak, że będą miały wpływ decydujący - I co wtedy? Rozsądek mówi, że rozdzielić punkty w dniu 20 sierpnia. Prawo jest jednak prawem. Czas na uprawomocnienie się wyroku jest normą której nie można tak sobie zmienić. Jeżeli takiej sytuacji nie przewidziano w regulaminie to niestety punkty mogą być przydzielone po 20-tym co oznacza, że ROW zachowa swoje punkty ku rozpaczy Torunia.
[Wto 15:42] Wawrzyn stal:  rozpacz Torunia to jedno ale fatalna jazda przez cały sezon to drugie
[Sro 10:43] marcin_crx:  Prawda jest brutalna, jakby nie "Łaguta-gate" Toruń już dziś byłby niemal na 100% w I lidze, obiektywnie na dzień dzisiejszy na to zasługuje, po prostu zdecydowanie byli najsłabszą drużyną tegorocznej Ekstraligi - mówię to z żalem bo domyślam się co kibice mają w głowach w Toruniu, oby to tez nie zakończyło się I ligą na dłużej w ich wypadku
[Sro 10:44] marcin_crx:  Ekstraliga potrzebuje takich ośrodków jak Toruń, dlatego nawet jeżeli spadną to oby na rok
[Sro 13:43] Michu1947:  Torun nie spadne nawet jak bedzie na ostatnim miejscu. Uklady i ukladziki orzy zielonym stoliku sprawia ze nie dopuszcza Torunia do spadku.
[Sro 13:44] zabulaF:  Na początku sezonu było wszystko wiadome, że spada drużyna najsłabsza. Czyli o spadku miała zdecydować walka sportowa prowadzona na oczach tysięcy kibiców. Teraz może się okazać, że decyzja o tym kto spada w dół zapadnie nie na stadionie po uczciwej sportowej walce a w zaciszu gabinetów działaczy i prawników. A gdzie duch sportowej rywalizacji?
[Czw 12:05] Don Lucas:  wyzionęty :(
[Sob 14:04] Wawrzyn stal:  Prognoza pogody na dzisiejsze SGP coraz bardziej optymistyczna a to cieszy
[Sob 18:47] czarli9:  http://ustreamyx.com/stream.php?id=canal-plus-pl
[Sob 21:59] GM:  Bartek pozamiatał towarzystwo. Jutro proszę powtórkę z rozrywki razem z kolegami. Trzeba sąsiadom wbić klina na kaca :-)
[Sob 22:12] Heavyman:  Bartek jest dla mnie największym kozakiem jeżdżącym na żużlu!
[Sob 22:21] Wawrzyn stal:  To był niesamowity finał brawo Bartuś
[Nie 19:20] marcin_crx:  Póki co jest wyrównanie - walczymy
[Nie 19:55] sleeptherapy:  Krzychu na razie nie te przełożenia.
[Nie 20:30] sleeptherapy:  Pięknie Rafał!!!
[Nie 20:30] Teppis:  Jeszcze jakieś gadanie ze Bartek się zdarza raz na X lat? Mamy kolejnego i kto wie czy nie lepszego.
[Nie 20:31] devilll:  Bez przesady z tym lepszym.
[Nie 20:38] Pao:  właśnie, po prostu Rafał może być bardzo solidnym zawodnikiem, ale tacy kozacy jak Bartek zdarzają się raz na X lat
[Nie 20:40] zibro007:  Rafał jest w jednym lepszy od Bartka e jego wieku . Ma chłodna głowę .
[Nie 20:42] devilll:  zibro To na pewno, nawet w obecnym wieku Bartek nie ma tak chłodnej głowy jak Rafał.
[Nie 20:48] devilll:  Ale się dali ograc temu kiepowi Dudkowi
[Nie 20:53] Teppis:  Frajerstwo
[Nie 20:54] yellow-blue:  Chomski taktyku...
[Nie 20:56] Pao:  hahahahahahahaha
[Nie 20:57] miszarus:  Miałem napisać, że spierniczyl pola na nominowane... Ale wolałem zaczekać. Spieprzyl ale brawo drużyna!
[Nie 20:58] GM:  Zremisowaliśmy wygrany mecz. Rafał ma większe jaja niż Niels, Krzychu i Vacul razem wzięci.
[Nie 20:59] miszarus:  Mimo wszystko widać, że zespół robi się silniejszy i wraca do formy z początku sezonu. Mega równo...wszyscy. Mogliśmy to wygrać ale przegrali mecz w 14 biegu na ostatnim wirazu. Podobnie Falubaz omal nie wygrał w Gorzowie :)
[Nie 21:00] miszarus:  Też zremisował wygrany mecz :)
[Nie 21:00] Teppis:  Drużyna super pojechała, ale frajerski remis. Szkoda szkoda szkoda
[Nie 21:05] GM:  Ja byłem pewien że opierniczymy Falubaz, a największe obawy mam co do meczu z Medalikami na naszym gównianym torze. Ten mecz zadecyduje o naszym rywalu w PO bo Leszno dostało dzisiaj w palnik.
[Nie 21:06] zibro007:  Panowie szybkie liczenie trafiamy na Leszno ?
[Nie 21:06] Michu5:  Meczyk zarąbisty :) Czy ktoś może potwierdzić moje wyliczenia? Nawet, jeśli Rybnikowi zabiorą 5, a przegramy u siebie z Włókniarzem, to i tak mamy Play-Off?
[Nie 21:06] grochu_92:  Remis był z góry ustawiony. Jedziemy z Falubazem w półfinale i w finale z Leszna. Amen
[Nie 21:07] GM:  Mogliśmy wygrać nawet ten 15 bieg ale Vacul w wejściu w I łuk ewidentnie przymknął gaz
[Nie 21:08] zibro007:  Leszno przy bonusie dziś ma 20 i mecz u siebie z rybnikiem który wygra pewnie za 3 Falubaz za to jedzie do wrocka gdzie raczej szans nie ma czyli co połfinały Falubaz -Sparta GW- Leszno
[Nie 21:08] zibro007:  dobrze liczę?
[Nie 21:09] GM:  PO mamy pewne na bank. Ale możemy skończyć albo na III albo IV miejscu. Wszystko zależy od meczu z Włókniarzem co do którego mam duże obawy.
[Nie 21:12] zibro007:  Falubaz jeśli zrobi 43 w Wrocławiu przy naszej wygranej to jedzie z nami jeśli mniej to jedziemy z drugiego miejsca z Lesznem o ile wygraja u siebie z Rybnikiem
[Nie 21:12] GM:  A dobra, widzę że falubaz jedzie w gości do Wrocka to zmienia postać rzeczy
[Nie 21:13] zibro007:  Szkoda dziś tego wyniku bo mogliśmy wpakować Falubaz na Wrocław a sobie znacząco ułatwić droge do finału. Derby to loteria
[Nie 21:13] Michu5:  Byłem ciekaw, czy Leszno nie zechce spuścić Apatora do I ligi i przegrać u siebie z ROWem. Ale oni chyba nie chcieliby trafić na Spartę...
[Nie 21:14] zibro007:  nie wiem czy na nas tym bardziej
[Nie 21:19] marcin_crx:  I tak pojedziemy z Lesznem wystarczy ze Leszno wygra u siebie z Rybnikiem, a Falubaz przegra we Wroclawiu może nawet zdobyć bonus a i tak skończy na 4 miejscu
[Nie 21:19] zibro007:  Leszno jest w tej chwili najsłabsze z tej czwórki trzeba liczyc że na pomyślne wyniki i jazde z nimi w połfinale.Jeśli derby to tylko w finale.
[Nie 21:20] marcin_crx:  A dzisiejszy mecz położyl Chomski w 14 biegu z 2 pola powinien jechać Vaculik wcześniej wygrał 2 razy z pierwszego pola wiec i z drugiego mógłby dać radę
[Nie 21:21] yellow-blue:  dokładnie tak! poza tym jak wyżej napisałeś - my z 2 z Lesznem całkem nieźle :)
[Nie 21:22] grochu_92:  Haha. A Iversen przypadkiem wali 4 kolka po kredzie za Hampelem a Vacul przypadkiem nie pcha się na siłę na 1 luku ;)
[Nie 21:24] zibro007:  Grochu ale co daje ten remis ZG??
[Nie 21:25] Don Lucas:  z moich szybkich wyliczen wynika to co napisal marcin_crx; Sparta - Falubaz (już mogą za tydzien robic przymiarke) i Stal - Unia w play-off. Chyba, że ktoś wywinie numer. Myślę, że nasi swoje wygraja za tydzien, co do reszty nie wiadomo.
[Nie 21:27] yellow-blue:  chyba, że pojadą na remis albo falubazowi Dobrucki da wygrać. Wtedy derby
[Nie 21:28] Michu1947:  Brak Linusa i znów...brak wygranej.
[Nie 21:29] Michu1947:  A tak na serio. Czapki z głów dla Zmarzlika. Niesamowity koleś. Karczmarz wyrasta na mega kozaka. Cieszy mnie ta nasza Stalowa młodzież.
[Nie 21:29] grochu_92:  Co im daje nwm. Ale jakoś przed meczem tego remisu byłem pewien zwłaszcza słysząc pewne słowa. Tak teraz idąc dalej "ponoc" mogą być derby w półfinale. I w finale może Leszno
[Nie 21:29] GM:  Włókniarz taki słaby nie jest, Madsen złapał mega formę, Jonsson się obudził, Zagar stanie na głowie by nam dokopać a dziadek Holta też wali po 10 pkt. na mecz. Dodając do tego nasz nieszczęsny tor to ja mam bardzo duże obawy o wynik. Ale jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy mieli autostradę do finału.
[Nie 21:30] Michu1947:  I nie narzekajcie bo przed meczem z Unia braliscie w ciemno ogromne porazki w Lesznie i w Zielonce. A w pierwszym wygralismy, a w drugim remis, wiec jest mega.
[Nie 21:31] Don Lucas:  przeczytaj moj post z watku meczowego ze Sparta i napisz, kto wierzyl, ze bedzie dobrze w tych meczach :)
[Nie 21:31] marcin_crx:  Ja bym chciał aby trener odpowiedział co robił w 14 biegu słaby dziś Kasprzak?
[Nie 21:33] grochu_92:  Miał nie przeszkadzać w biegu ;)
[Nie 21:37] zibro007:  Wiedziałem ze jeśli Stachu będzie miał za dużo opcji to to spieprzy
[Nie 21:39] miszarus:  KK jechał bo bieg wcześniejsze z 4 pola zrobił 3punkty na Dudku. Nie przesadzajcie, to było akurat logiczne...
[Nie 21:42] miszarus:  A Przemo 0 i jeszcze spina z Iversenem...
[Nie 21:43] GM:  Przemo dał się objechać w 11 jak dziecko i miał śliwkę, a Kasper wygrał 12 bieg. Ja tu nie widzę błędu w obsadzie. natomiast w 14 dałbym Nielsa z 4 pola zdecydowanie a Krzycha z 2. W 15 innej opcji niż Bartek z 1 też nie było, to była gwarancja przynajmniej remisu.
[Nie 21:44] yellow-blue:  w 14 miał jechać Vacul po kolejną trójkę.. i byłoby po meczu. W 15 raczej obojętne wtedy kto z tyłu, bo Bartek można było założyć, że pojedzie o wygraną, więc KK w 15
[Nie 21:45] grochu_92:  Nie mógł. Nie było by wtedy remisu ;)
[Nie 21:45] marcin_crx:  A ja bym dał w 14 z 2 Vaculika z 4 Iversena, w 15 Bartek z 1 pola okey z 3 jeżeli idziemy Waszym tokiem to Kasprzak
[Nie 21:55] miszarus:  Koledzy, w falubazie też nie jeżdżą ogórki. Remis jest dobry dla nas, remis nas urządza a w drużynie są rezerwy. Oby podtrzymać tendencję wzrostowa i nie bać się Medalikow. Dostaną u nas lanie :)
[Nie 22:01] miszarus:  Zobaczcie ich tor na dzisiejszym meczu. Oni jeździli po bandzie... A u nas? KREDA!
[Nie 22:05] yellow-blue:  nie wiem czy to powód do zadowolenia. Naszym kreda też nie służy ;)
[Nie 22:07] marcin_crx:  Bojmy się układu jeżeli Wrocek odda Falubazowi mecz to wpakuje nas na Sparte...
[Nie 22:44] Yankes:  Dokładnie. Jeśli dostaniemy 2 punkty za Rybnik i wygramy z Cz-wą, a Sparta odda mecz ZG to 3 drużyny mają po 25 pkt i w małej tabeli 1 Falubaz, 2 Stal, 3 Sparta
[Nie 22:47] adagio:  Ja może tylko przypomnę, że w przypadku oddania pierwszego miejsca falubazowi, sparta w przypadku finału z falubazem i remisu w dwumeczu przegrywa, więc wszelkie dywagacje o układzie myślę, że można rozpatrywać w kategoriach science fiction ;-)
[Pon 21:19] GM:  Dalej tacy pewni wygranej z Włókniarzem? Po tym co pokazują dziś Madsen z Holtą na tle Nielsa dalej twierdzę że to będzie mega ciężki mecz. Nie lekceważyłbym przeciwnika.
[Pon 22:17] Marek:  Dalej jestem pewny :) tzn. że Falubaz już ma po sezonie ??? Po tym co pokazał dzisiaj Pepe i Jarek to co 4miejsce pewne ??:):)
[Wto 15:19] GM:  Bardzo prawdopodobne. Obecnie są najsłabsi z czwórki i mają ten sam problem co my - brak atutu własnego toru. Zremisowali z nami tylko i wyłącznie przez nasze głupie błędy na trasie.
[Wto 15:23] GM:  Ja naprawdę kibicuję naszym, ale jestem realistą. Na tak gó..m torze bedą duże problemy z liderami medalików którzy są w gazie.
[Wto 18:02] Marek:  To jak my sie bedziemy zastanawiać czy damy radę z przeciętną Czewą to co my szukamy w play-off :) Czewa nawet do 40 punktów nie dojdzie
[Wto 19:17] frans04:  No raczej, że nie dojdzie. Po meczach w Lesznie i w Zielonej, które mieliśmy sromotnie przegrać, a forumowicze już drwili ze Staszka, że ma dobre wytłumaczenia w postaci kontuzji Vacula, ktoś ma jeszcze wątpliwości? Nasi naprawdę są w rosnącej formie. Wszyscy, bez wyjątku. Jedyna niewiadoma to tor na Jancarzu. Jeżeli nie będzie przeszkadzał naszym to nie mamy z kim przegrać jak na ten moment.
[Wto 20:51] GM:  franz04 ale ja właśnie byłem pewien zwycięstw w Lesznie i Zielonej :-) Skoczyło się tak jak się skoczyło. Ale spotkania na naszym torze to inna historia, i twoja uwaga odnośnie toru jest tu jak najbardziej na miejscu. Po prostu jeśli nasi nie pójdą po rozum do głowy to może być duża sensacja bo wszyscy zachowują się tak jakbyśmy już byli w PO. Tym czasem jak sądzę GKSŻ jeśli nadarzy się okazja to nas wypier... z PO gdy będzie taka okazja a taką będzie wygrana Medalików na naszym torze.
[Wto 20:58] GM:  Wtedy 2pkt. dla Włókniarza załatwią sprawę,udupią Gorzów który mają głęboko w d... bo ostatnie dwa mistrzostwa odbijają im się czkawką. Nie nasz wina że na trudnym technicznie torze zawodnicy rywala nie dawali sobie rady bo byli przyzwyczajeni do asfaltu który kazali robić komisarze. A efekty ich pracy było widać przy okazji IMŚJ w Poznaniu gdzie nasi zawodnicy prócz Drabika mieli problem by utrzymać się na torze...
[Sro 18:39] yellow-blue:  dobrze widzę, że na nasze GP rezerwowymi będzie Woryna i Polis? Ładnie daliśmy sobie wcisnąć. Karczmarz powinien być pierwszym rezerwowym bez dwóch zdań! A drugim Hubert
[Sro 18:42] frans04:  O ile Worynę jeszcze jestem w stanie zrozumieć, to co tam robi Polis? Kto to w ogóle ustala?
[Sro 19:22] Don Lucas:  w Poznaniu, to Woryna robił za Batmana. Dobrze, że były dmuchawce, bo chłopak i Rybnik mieliby po sezonie już po zawodach w Poznaniu.
[Czw 11:14] MOLU:  Rafał ma w ten dzień zawody na Łotwie....
[Czw 14:37] marcin_crx:  Ktoś wie co z tematem Łaguty, w mediach cisza, a już jest prawie 15.00?
[Pią 15:48] GM:  Jak to co? Czekają na koniec rozgrywek i wyniki spotkań by ewentualnie podjąć decyzję według własnego widzi mi się. Jest tak jak myślałem. Zmora ma za dużo wrogów na górze. Wylecieliśmy ze spółdzielni i tyle.
[Pią 17:05] Michu5:  To są jaja niesamowite z tym Łagutą. Play-Offy chyba trzeba będzie rozegrać za rok :) :)Pytanie czy w składach z 2017 czy 2018 roku.
[Pią 17:07] Michu5:  Żużel bez wałków jednak chyba nigdy się nie obejdzie, znowu spadki i awanse przy zielonym stoliku.
[Wczoraj 13:53] frans04:  GP Challenge naprawdę nigdzie nie będzie się dało zobaczyć na żywo?
[Wczoraj 19:12] darkis:  https://open.ivideon.com/embed/v2/?server=100-e6b4c73769a6c4c42635e0515 2ca9b55&camera=0&width=2688&height=1520&lang=ru&ap& amp;fs&noibw
[Wczoraj 19:33] adamz:  Przemo w GP 2018. Prawie caly sklad SG w GP
[Wczoraj 19:38] darkis:  Tak ale raczej Iversen wypadnie , zas nie chce mi sie wierzyc ze Przemo zostanie w Gorzowie.Zawsze go ciaglo do brata, no chyba ze Piter odejdzie do ..Gorzowa..
[Wczoraj 19:53] yellow-blue:  Może Vaculik wypadnie poza 8-kę - dla nas oby ;)
[Wczoraj 19:55] adagio:  Jezeli Piotrek się utrzyma w GP to na 100% bracia będą w przysLym sezonie jeździć razem w lidze
[Wczoraj 20:01] Michu1947:  Ja to bym w ogole czystke zrobil u nas w skladzie tylko mlodziez i Bartka bym zostawil :)
[Wczoraj 20:03] Michu1947:  Przemka tez chetnie bym widzial, ale po awansie do GP na pewno bedzie chcial wiecej hajsu, a czy bedzie w nastepnym sezonie 'liderem' to watpie.
[Wczoraj 20:11] yellow-blue:  rewolucji nie będzie. Wszystko zależy właśnie od tego czy Przemek postanowi wrócić do domu. Jeśli tak to przyjdzie ktoś za niego. Faworytem moim zdaniem będzie Szymek Woźniak. Linusa wlączyć do walki o skład i nie będzie gorzej
[Wczoraj 20:19] Michu1947:  Mi sie marzy Kolodziej od kilku dobrych lat juz :)
[Dzisiaj 0:51] lomboNET:  Stary, wypalony, lepszy nie będzie.
[Dzisiaj 9:29] adagio:  Do tego w pakiecie z Cegielskim, który ma kompleks Stali Gorzow
[Dzisiaj 10:26] miszarus:  O transferach pogadamy ale w grudniu. Dzisiaj trzeba rozbic Medaliki