[Sob 19:59] zibro007:  Bartek ma dobre starty co się dzieje ;)
[Sob 21:24] adamz:  Swietne zawody, tak powinien wygladac turniej gp ❤️
[Nie 12:38] GM:  Świetne bo przypadkowo zejbali tor przed zawodami lejąc za dużo wody. Trzeba było go ratować dowożąc nawierzchni. Gdyby nie to pewnie znowu byłyby nudy. Oni dobrze wiedzą że jak chodzi duża to Polak może zostać MŚ. Dlatego takich torów w GP ze świecą szukać. Założe się że w Malilli takiego toru jak rok temu już nie będzie.
[Nie 12:48] GM:  Marzę o tym by w końcu ktoś wyejbał to całe towarzystwo i Parsonsa bo ich przygotowanie toru z obiektywizmem nie ma nic wspólnego. Po prostu robią wszystko by nam dokopać przy akompaniamencie Witkowskiego. I betonowe tory w E-lidze wcale nie mają tu znaczenia. Bo jak wytłumaczyć to że jak nasi losują wewnętrzne to chodzą zewnętrzne i odwrotnie? O jeżdżącej w przerwach bronie po wyrywkowych torach nawet nie wspomnę. Dziwi mnie że nasze władze zamiast wziąć się za to czepiają się naszych
[Nie 12:50] GM:  zawodników którzy na normalnie przygotowanych torach lali by tyłki wszystkim jak leci. Przynajmniej Bartek, Maciek czy nawet Patryk.
[Nie 18:09] darkis:  tak sobie powtorki z tego polfinalu jak wywrocil sie Emil ogladalem, ..czy czasmi to nie byla ustawka..sam nie wiem, jakos to dziwnie wygladalo.
[Pon 16:00] GM:  No nie wiem czy Łaguta by na to poszedł...
[Pon 16:57] GM:  Mam nieodparte wrażenie że Witkowski musiał gdzieś ostatnio mocno przywalić w dekiel bo pierniczy takie głupoty że głowa mała.
[Wto 14:16] zibro007:  Może niech lepiej zacznie prześwietlać to co sie dzieje BSI jak faworyzują zawodników jak i pod kogo są przygotowywane tory na GP i czemu osoby które zajmuja sie organizacja i przygotowaniem torów przesiadują w boksach niektórych zawodników podczas zawodów ??
[Wto 14:58] GM:  Albo niech łaskawie wytłumaczy jak to jest? Wrocław organizuje finał MMPPK i dzięki temu nie musi brać udziału w eliminacjach. Potem z tej organizacji rezygnuje i pojedzie sobie i tak w finale. W Gorzowie. Toż to wypisz wymaluj piłkarski poker. Powinni ich wyrąbać i niech jadą ci co brali udział w eliminacjach. A nie Rusko trzęsie dupskiem że nasi sobie potrenują na jego torze..
[Czw 11:11] darkis:  https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/765543/w-niemczech-rosnie-zuzlowy-dia ment-juz-jest-mistrzem-swiata
[Czw 11:11] darkis:  moze cos dla nas?podpisac jak najdluzszy kontrakt i moze cos z tego wyjdzie...
[Pią 9:46] zibro007:  Przecież on nie siedział jeszcze nawet na 500tce
[Pią 12:08] adamz:  Prosze was, to ja wole Diamenty z Wawrowa, najchetniej to bym widzial zawodnikow tylko rodzimych
[Pią 15:17] mazinho:  Tylko robi się problem. ci najstarsi z Wawrowa: bracia Fajferowie mają zdawać licencje w dorosłym żużlu w barwach Unii Leszno. Szczególnie szkoda tego młodszego - Wojtka (rocznik 2005). A na kolejnych młodych z Wawrowa poczekamy aż 3 lata (Kacper Teska rocznik 2006). Nastepni to roczniki 2008 i 09, także po Bartkowiaku będzie dziura jeśli chodzi o juniorów.
[Pią 16:28] GM:  A młody Paluch ile ma lat? W tej chwili mamy wysyp juniorów i te 3 lata oddechu nam się przyda. Może z tego co mamy obecnie ktoś wystrzeli z super formą. Dlatego lepiej zająć się tą grupą którą mamy obecnie. Nie ma co ich skreślać bo każdy z nich ma potencjał. Nie wiem czy jakieś błędy zostały popełnione w przyg. w tym roku czy słabsza forma to wina kontuzji ale poczekajmy jak sytuacja się rozwinie jeszcze z rok.
[Pią 16:32] GM:  Tym młodym Niemcem nie ma sensu się podniecać. Nasze dzieciaki regularnie dostają baty w takich zawodach. Duny i Szwedzi robią z nimi co chcą. Sprzęt i tyle. Zdadzą licencję to wróci wszystko do normy. Znowu będziemy lać wszystkim tyłki.
[Pon 21:05] masters:  Młody Paluch gra teraz w piłkę.
[Czw 18:57] Michu5:  Na stronie Stali napisano, że wejście na jutrzejszy finał MMPPK od strony Jasnej. Czy to jest jakiś żart?!!!
[Czw 19:00] Michu5:  Napiszę szczerze, chodziłbym częściej na zawody młodzieżowe, ale nie chodzę na żadne właśnie z tego powodu, że upychają kibiców jak bydło w klatce dla gości. W najgorszym miejscu , gdzie są kraty i najmocniej sypie.
[Czw 19:02] Michu5:  Więc jeśli się mylę i otworzą całą niską trybunę to przepraszam, ale jeśli nie, to jest to kpiną. Nigdzie w Polsce nie ma takiego cyrku, żeby na młodzieżówce upychać ludzi w klatce gości.
[Czw 19:17] yellow-blue:  a jeszcze za 15 ziko.. mam karnet, ale ta cena to jakaś kpina w takim razie. Ps. chyba górna też będzie otwarta - w sensie klatka gości :)
[Czw 20:17] Michu5:  Ciekawe też czy to impreza masowa. Ja obstawiam, że nie. Jeszcze się okaże, że jutro ludzi z kwitkiem odprawią, jak się znajdzie 999 widzów :)
[Czw 20:36] GM:  Ja obstawiam że te zawody się nie odbędą i oni to wiedzą stąd ta decyzja. Po ostatnich opadach to bardzo prawdopodobne. A nic nie mówią bo może trochę biletów uda się sprzedać zanim to wyjdzie do mediów.
[Wczoraj 20:23] yellow-blue:  To się naoglądaliśmy Bartkowiaka..
[Wczoraj 20:45] Michu5:  Szkoda, ja też liczyłem, że pojedzie. Wynik byłby pewnie i tak ten sam.
[Wczoraj 20:54] Michu5:  No i ta nieszczęsna klatka gości... Naprawdę nie da się tego inaczej zorganizować?
[Wczoraj 23:25] GM:  Jedyne co mnie zdziwiło to dobra forma Liszki i naszego Huberta. Rafał tak średnio na jeża. Bolały te dwie śliwki.
[Dzisiaj 1:42] Wawrzyn stal:  tor dzisiaj był wibitnie ligowy nawet sie na szpryce ,kusz i inną zadyme nie załapałem w sektorze gości a neraz byłem zasymany na xawodach juniorskich .To sobie zwyciezcy potrenowali i pewnie w palnik za tydzień z Unia bo maja juniorow mega
[Dzisiaj 2:00] Wawrzyn stal:  na a tych marketingowców to tylko pozdrawiam za wyczucie frekwencji ,masakra