[Czw 14:35] marcin_crx:  Kwestia jest też taka czy Toruń będzie chciał się go pozbyć. Jeżeli faktycznie to Torunia trafi Doyle oraz zostanie Hancock o czym mówią oficjalnie to pytanie kto będzie tym trzecim obco? Holder, ich wieloletni lider, Jensen - który w sumie nie zawiódł, pojechał dobry sezon, czy Iversen o którym mówią od dawna
[Czw 14:44] yellow-blue:  Jensen zostaje, czyli albo Holder/Hancock. Pewnie Greg odejdzie i przygarnie go Mareczek
[Czw 15:31] masters:  Z tego co słyszałem,właśnie Holderowi najciężej się dogadać z szefową. Wyciągnąć go chyba nie byłoby trudno.
[Czw 15:38] miszarus:  Głupia wstawka na profilu FB Stali - zdjęcie skrzyni IVERSENA przed wylotem na GP i tekst: "My to zdjęcie tylko tu zostawimy... Wiecie, co to znaczy? :) Niels, #ZawszeRazem !" - Sezon skończony i taka wstawka może oznaczać, że Niels wyzdrowiał, albo może Doyla wybrali w Toruniu i PUK ostatecznie zostanie w Stali :) Bo chyba tylko w Toruniu mogłoby mu być podobnie to tego co ma w Stali. Żaden Tarnów, Czewa czy inne Ośrodki nie zapewnią mu tego co ma w Stali (może to zrozumiał) Byłoby pięknie...
[Czw 17:20] masters:  A może, że już spakowany i odchodzi? ;-)
[Czw 17:29] masters:  A Szymek podobno cięęęęęężkiiiiiii w negocjacjach, więc na.razie Sparta.
[Czw 20:39] marcin_crx:  Ja Wam powiem KK Bartek Martin i PUK, 5 senior nie ma dla mnie znaczenia
[Czw 20:42] mariano901229:  W mojej opinii toruń będzie chciał postawić na Australijczyków, na forum w Toruniu mówi się, że Termiński chce dać wolną rękę Frątczakowi, którego Iversena nie widzi w składzie. Więc stawiałbym Toruń tak: 1. Doyle 2. Fricke/Miedziński 3. Przedpełski 4. Jensen 5. Holder 8. J.Holder
[Czw 20:43] mariano901229:  Co ważniejsze Toruń będzie chciało młodego Holdera jako rezerwowego - waleczny w miarę młody skład, perspektywiczny. Mówi się o odejściu Miedzińskiego.
[Czw 20:44] mariano901229:  W Tarnowie liczą na Iversena i media wiele o tym piszą, ale wątpie byśmy nie mogli zaoferować podobnych pieniędzy co Tarnów, dwa od kilku lat PUKowi tam nie leży twardy tor i trzy ma w cholere daleko.
[Czw 21:44] lukasztom1:  Ponoć Szymka juz nie ma we Wrocku.
[Czw 21:52] Nigel:  Nie ponoć tylko oficjalnie.
[Czw 23:49] Michu5:  Czyli jest bliżej Stali. Ja mimo wszystko wolałbym Przemka. Jest pewniejszy na wyjazdach.
[Pią 7:15] yellow-blue:  za to u siebie potrafi zrobić 3 punkty w 5 startach. Jak będziemy u siebie wysoko wygrywać to wyjazdy wystarczą przyzwoite na bonus. Do końca liczy się wynik w dwumeczu, więc można tak do finału
[Pią 9:03] Speedway-Fan:  szymek czy pawlicki - zmiana na lekki plus. Ale jeśli odejdzie Iversen to jego niczym sensownym sie nie zastąpi. A najgorsze że on juz jedną nogą w tarnowie
[Pią 9:05] miszarus:  Speedway-Fan ja dziś z kolei z swojego źródła dowiedziałem się, że Stal widząc lament kibiców na FB spróbuje Nielsa skusić do zostania....
[Pią 9:09] Speedway-Fan:  widziałem własnie że na jego profilu twitter są wpisy naszych ale bez odzewu ze strony PUKa
[Pią 9:10] Speedway-Fan:  https://twitter.com/doniversen
[Pią 9:33] As17:  A woźniak pożegnał się ze Spartą (info na stronie sparty) dużo osób będzie zadowolonych- ale ja akurat się z tego nie cieszę
[Pią 10:21] Rogal-55:  czyli jeszcze tylko Hampel i będziemy mieli drugą Vetlandę u nas ;)
[Pią 11:43] yellow-blue:  byle tylko paliwa z Vetlandy chłopaki nie brali :)
[Pią 20:19] Speedway-Fan:  Jaj
[Pią 20:20] Speedway-Fan:  Jak juz na fanpejdzu stali w postach oznaczaja SW to chyba ten kontrakt pewny
[Pią 21:30] Don Lucas:  "Ireneusz Maciej Zmora Wszystkim piszącym "Iversen musi zostać" odpowiadam: nie musi! Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia, ale nie można wykluczyć innego scenariusza. Może napisałem, to nazbyt bezpośrednio, ale jest to możliwy scenariusz. I co wtedy?"
[Pią 22:45] grochu_92:  Prezes jasno chce przekazać by szykować sie na zmiany. Mam tylko nadzieję, że po sezonie będzie mógł powiedzieć: Miałem rację.
[Sob 10:55] Matju:  http://www.przegladsporto...1298,1,984.html
[Sob 11:08] masters:  A na syfach wręcz przrcownie, bardzo blisko Unii Tarnów. ;-)
[Sob 11:25] Don Lucas:  Prezes nie ułatwia kibicom, Syfy dobijają, a PS wlewa w serca nadzieję :-D
[Sob 12:11] Wawrzyn stal:  przygladałem sie dyskusji na FB i byłem pewny na 100 % ,że Ostafa nabazgra artykuł na syfach z tej wypowiedzi
[Sob 12:21] zibro007:  W dobie internetowych dziennikarzy każdy pisze artykuły z jednego wywiadu interpretując je na swój sposób. Śmieszne ze w dzisiejszych czasach płaci się ludzia za śmieszne artykuły pisane na podstawie wpisów na Twitterze czy innym Facebooku . A To ze dopiszą ‚’’jak udało nam sie ustalić ’’ ma dostac niby autentyczności ...
[Sob 17:36] Michu1947:  Syfy w zeszłym roku przymierzali Dudka do Stali, Zmarzlika do Falubazu a Hampelowi dawali dożywocie u sasiadki...
[Sob 17:39] Michu1947:  Ja w tym roku w ogole odlajkowalem Syfy i przestalem wchodzic na ich strone. Swoje informacje bazowalem na oficjlanych fanpejdzach klubowych. Bylo konkretnie, krotko i na temat. Wyniki sprawdzalem na eSpeedway. Polecam. Od razu lepiej sie zyje :))
[Sob 21:54] masters:  To się chłopcy ze Stali jeszcze bardziej, bo dzisiejszym SEC'u nie lubią. :-) Brawo KejKej!
[Sob 22:07] miszarus:  KK może w przyszłym sezonie powtórzyć 2014 lub 2016 sezon. Widać moc... Stalowy chłopak!
[Sob 22:09] masters:  Oby został. ;-)
[Sob 22:12] miszarus:  Kasprzak bardzo chce... On sobie nie wyobraża jeżdżenia w innym klubie niż Stal. Ma w pamięci rok 2015 to że kibice się od niego nie odwrócili... Zarząd też.
[Pon 15:12] Marek:  Jeśli to prawda z tym Cholderem u nas to ja ..... wysiadam :)
[Pon 15:26] miszarus:  (O.O) - takie oczy mam po przeczytaniu wymysłów tego redaktorka...
[Pon 18:56] As17:  Pan redaktor jakby sprzedawał to co bierze to by był milionerem :)
[Pon 19:11] yellow-blue:  no też będę zdziwiony jak przyjdzie do nas jakiś noname Cholder :-D jeszcze Champela brakuje :-D
[Pon 19:23] grochu_92:  Jutro prezes Zmora przelicytuje wszystkich i Doyle wyląduje w Gorzowie ;)
[Pon 20:37] Marek:  Odejście Nielsa potwierdzone .....na ps !! ku**a ale prezes dał ciała ....
[Pon 20:43] masters:  Bzdura, nikt nie dał ciała. Puk chciał gdzie indziej i nikt ani nic nie mogło zmienić jego decyzji. "Z niewolnika nie ma pracownika ".
[Pon 20:50] zibro007:  A może po prostu z szacunku do niego odpuścił. Niels juz potrzebował zmiany każdy to widział. Chłop napisał dla Stali kawał historii zdobył z nami dwa złota po takim długim czasie zdobyłby i trzecie gdyby nie ta kontuzja. Należny uszanować jego decyzje. Mnie osobiście żadne odejście zawodnika tak nie bolało jak Puka pustka straszna pozostała. Kto z wasz jeszcze pamięta jak Puk stal speszony w centrum Askany podczas prezentacji a w jego stronę skierowane były gwizdy sporej grupy kibicow...
[Pon 20:52] zibro007:  Jednego jestem pewny Puk prędzej czy pózniej zatęskni za Stałą ;)
[Pon 20:55] As17:  Przestańcie pisać głupoty że to nie wina Zmory kto w zeszłym roku zrobił z zawodnika szantażem niewolnika nikt tego nielubi to i mamy efekt. Plus to że pewien pan T nie podarował sobie straty Vaculika teraz będziemy mieli drugi Toruń. A niestety kibic pamiętliwy tak że teraz kolej już tylko na Prezesa.
[Pon 20:57] zibro007:  A gdzie tu sens ?? To odszedłby rok temu ??
[Pon 20:59] Yankes:  Szkoda. Szykuje się powtórka z 2013
[Pon 21:02] As17:  przestań jak byś nie dostał od sponsorów pół bańki to też byś nie odszedł nasz klub tak już ma.
[Pon 21:05] zibro007:  Jakby je dostał to odszedłby w tamtym roku dalej nie widzę sensu w Twojej wypowiedzi.
[Pon 21:13] PavelN11:  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że teraz po prostu nie ma kim godnie zastąpić Iversena.
[Pon 21:21] Don Lucas:  Dla mnie Hampel, Lindgren, Fricke. W tej trójce upatruje zastępstwa i w tej kolejności.
[Pon 21:21] Don Lucas:  Ale zastąpić Iversena będzie piekielnie trudno.
[Pon 21:21] Michu1947:  Większych bredni że Iversen potrzebował zmiany nie słyszałem. Wielka strata, jestem ciekaw kto w zamian przyjdzie do nas :)
[Pon 21:27] Marek:  masters nie pisz głupot że NIKT nie dał ciała bo to bzdura !!!! Gdyby Niels nie chciał w Gorzowie zostać to postąpiłby jak Hampel w Falubazie NIE PODCHODZAC do negocjacji !
[Pon 21:31] yellow-blue:  a negocjował?
[Pon 21:32] Michu1947:  Jak pby chciał zostać to by został.
[Pon 21:33] zibro007:  Jestem ciekaw tylko ile Prezesowi zostało na ostatnii transfer bo podobno Puk zarabiał dość dobrze..
[Pon 21:36] Don Lucas:  Prezes w tym biznesie nie ejst od wczoraj, więc pewnie kogoś już ma ustalonego.
[Pon 21:37] bosky:  As, www.forum.falubaz.com/ tutaj jest taki link, idź tam sobie popisać, podobno już na Ciebie czekają
[Pon 21:43] lukasztom1:  Mam nadzieje, że jednak czołgista odpuści sobie Gorzów i wybierze UL.
[Pon 21:50] zibro007:  http://sport.elka.pl/zuze...wal-na-smoczyku
[Pon 22:42] lukasztom1:  Kamień z serca...
[Pon 23:01] grochu_92:  Jeśli liczymy, że kogoś odbudujemy to trochę słabe kryterium wyboru zwłaszcza, że trio BMK jest ambitne i o spokojne utrzymanie raczej jeździć nie chce. Wystarczy, że jeden zgubi formę i będzie 2013 powtórka...oby prezes miał asa w rękawie
[Pon 23:14] grochu_92:  Słuchając prezesa w radiu można się spodziewać kogoś pokroju Kildemanda lub innego po słabym sezonie co by go Rafał mógł zastępować
[Pon 23:46] As17:  To ty idz tam tu może każdy się wypowiadać czy to się tobie podoba czy nie ja się nie muszę z każdym zgadzać i nie każdy musi akceptować moje zdanie. A na forum falubazu to ty zaglądasz więc niewiem komu tam bliżej
[Pon 23:48] As17:  Teraz to już możemy brać każdego na dzień dzisiejszy został nam 1 zawodnik z GP
[Pon 23:49] masters:  Pachniało odejściem Iversena od zeszłego roku, nie wiem skąd to zdziwienie. Nie ukrywam, że uważałem i uważam ten pomysł za dobry. Puk potrzebuje zmiany, jak Zagar.To już nie był ten sam zawodnik, co w sezonie w którym robił 21 pkt W meczu. Pół sezonu szukał szybkości, może GP mu zaszkodziło? Nam, przynajmniej dla mnie, również potrzeba świeżej krwi drużynie. To była już nuuuudaa. I w dupach większości się poprzewracało i chcieliby co roku złoto.
[Wczoraj 1:10] bosky:  niestety jeszcze nigdy tam nie zajrzałem, link wziąłem z googli.. ;-) a pisanie, żeby teraz na taczkę brać najlepszego prezesa jakiego Stal miała od lat jest działaniem destrukcyjnym dla klubu. Nie przystoi żadnej osobie nazywającej się kibicem i to nie ma nic wspólnego z odmienną opinią :)
[Wczoraj 1:13] bosky:  natomiast dokładnie tak jak pisze Masters, to co mnie razi w twoich postach to ta chora wizja posiadania dream teamu.. który oczywiście z góry przed sezonem gwarantuje nam złoto, bo jakże by inaczej. Nie mamy mojej wymarzonej drużyny? To Prezes na pewno nie myśli o kibicach, ja karnetu nie kupuję. No i nie kupuj, co nas to g... obchodzi.
[Wczoraj 6:58] grochu_92:  Skoro mamy wejść do PO potrzebujemy silnego składu, a nie nadziei że nikt sie nie połamie a jeszcze będzie miał sezon życia. Sponsorzy też nie będą płacić za przeciętność
[Wczoraj 7:10] PavelN11:  Dokładnie grochu, przeciętny skład to nie tylko brak walki o medale dla nas kibiców, ale też marna kasa co będzie rzutowało też na przyszłe lata. Odejście Iversena jest dużym problemem i nie udawajmy że nie.
[Wczoraj 7:41] yellow-blue:  Chyba trochę przesadzacie. W tej chwili mamy filar Bartek-Vacul-KK i raczej Woźniak. To już jest nieźle, a dojdzie jeszcze jeden
[Wczoraj 8:05] Michu1947:  Jak jeszcze "wymiana" Przemo-Wozniak zrozumiem, tak "wymianę" PUK - Holder/Kildemand uważam za co najmniej śmiesznie tragiczną. Jakiś redaktor puścił plotkę a wy łykacie jak pelikany, przecież to jest nierealne.
[Wczoraj 8:13] PavelN11:  No tylko że na rynku nie ma za bardzo innych alternatyw, więc niby kto jak nie oni? Na bank są jednymi z tych nad którymi rozmyśla Zmora. Też mi się to nie podoba, ale co zrobić.
[Wczoraj 9:26] Kukielka:  Ludzie przeżywacie tego Puka jak nie wiem co. Od meczu o 3 miejsce było wiadomo, że go w Stali nie bedzie i był czas oswoić się z tą myślą, a teraz wielkie żale. Rynek transferowy jest jaki jest, nie ma na nim zbyt wielu dobrych zawodników( o klasowych nie wspomnę), którzy z miesjca realnie mogliby zastąpić ivera. Trzeba brać pod uwagę opcje dostępne na rynku, które mogą zaskoczyć albo utrzymać poziom z zeszłego sezonu. Tak na prawdę na ten moment ja widze tylko 4 opcje i wydaje mi sie, że jedna
[Wczoraj 9:26] Kukielka:  z nich będzie w Gorzowie czyli Jensen, Holder, Kildemand albo Lindgren.
[Wczoraj 9:29] Kukielka:  Co do Holdera to jakoś mi ta plota nie pasuje, bo znając zycie będzie on w pakiecie ze swoim bratem. Dlatego jest to dla mnie opcja jakoś nie realna. Myślę, że wybór będzie miedzy Fredką albo Kildemandem
[Wczoraj 9:30] Wawrzyn stal:  a ja myślę ,że jednak u nas będzie Jensen
[Wczoraj 9:31] Kukielka:  Jensen mi nie pasuje zważywszy na fakt, że byłoby to już jego 3 podejscie. N
[Wczoraj 9:33] Kukielka:  O Iversenie już wiedziałem we wrześniu i mnie ta wiadomość nie zaskoczył lecz wtedy były ploty, że w jego miejsce mamy sprowadzić Doyla. W sumie nikt z nas nie bierze tego pod uwage, ale kto wie.
[Wczoraj 10:10] masters:  A odejście Przemka w sumie oficjalnie nie potwierdzone, więc kto wie co się wydarzy? ;-)
[Wczoraj 10:18] grochu_92:  Brać Woźniaka i Zengote nie będzie problemu z komunikacją
[Wczoraj 10:23] Kukielka:  Przemka nie będzie w Stali. Drogi się rozeszły i nie ma powrotu. Zengota jak odejdzie z Leszna to tylko do Zielonej.
[Wczoraj 10:23] Kukielka:  Tak realnie patrzać to nie ma nikogo ciekawego. A trzeba jeszcze myślec o zawodniku pod 8 i to musi być dobry wybór.
[Wczoraj 10:24] michalr:  Masters na stronie radia Gorzów jest rozmowa ze Zmorą to rozmawiali jakby Przemek w ogóle nie był w Stali w poprzednim sezonie także raczej go nie będzie
[Wczoraj 10:26] PavelN11:  Kukielka dziwisz sie, ze ludzie tak przezywaja Iversena? To przeczytaj swoj ostatni wpis tutaj, dales sam sobie idealna odpowiedz dlaczego tak przezywamy ;)
[Wczoraj 10:43] Marek:  a dlaczego nie przewija się wogóle nazwisko Thomsen ? Młody i napewno bardziej perspektywiczny niż Holder czy pająk . Lindgren to najwieksza pomyłka z wymienionych wyżej ....
[Wczoraj 10:45] mazinho:  Ja widzę tylko jedno sensowne nazwisko na rynki: Max Fricke. W gre jeszcze mógłby wchodzic Robert Lambert. Chociaz obaj są młodzi, pierwszy 21, drugi 19 lat i idą mocno w góre i sa sporymi talentami. W sumie Fricke jako tako osłodziłby odejscie PUK-a. Ale jak się słyszy o Kildemandzie lub o kims niechcianym z Torunia (Holder lub Jensen), to wyglada to słabo..
[Wczoraj 12:04] Kukielka:  Bedzie MJJ albo Holder tak czuje w kościach. Bo podobno Kildemand dogadał sie w Tarnowie wraz z Pedersenem
[Wczoraj 12:19] Wawrzyn stal:  a ja sie upre i bedzie MJJ
[Wczoraj 16:24] lukasztom1:  Żeby się nie okazało, że jeszcze u nas wyląduje Nicki :))
[Wczoraj 16:53] marcin_crx:  zawsze jeszcze jest Rafał Okoniewski :)))))))))
[Wczoraj 16:57] Dziku:  bedzie Nicki :D
[Wczoraj 17:26] Corano:  niki to cień dawnego zawodnika i to po powaznej kontuzji. Straty Nielsa nie nadrobimy, ale w sumie złoto w przyszlym roku i tak obroni Leszno. Nie widze dla nas kandydata na dziś, który zastąpiłby PUKa, na przyszłość Fricke, bo ma papiery na ten sport.
[Wczoraj 18:20] yellow-blue:  a ktoś ostatnio obronił mistrza? takie gadanie. Pożyjemy, zobaczymy.
[Wczoraj 18:33] dwski:  Nie dość, że Niels odchodzi to jeszcze oficjalnie zakończył się na Stali zorganizowany doping. Sezon 2018 będzie piknikiem.
[Wczoraj 20:23] Dziku:  szkoda, dobra robote robili
[Dzisiaj 10:05] PavelN11:  Szkoda, kilka lat temu wyglądało to naprawdę super i wydawało się że może być tylko jeszcze lepiej. Coś mało tych dobrych wiadomości ostatnio :/
[Dzisiaj 11:21] Kiper:  MJJ