[Pon 21:36] Don Lucas:  Prezes w tym biznesie nie ejst od wczoraj, więc pewnie kogoś już ma ustalonego.
[Pon 21:37] bosky:  As, www.forum.falubaz.com/ tutaj jest taki link, idź tam sobie popisać, podobno już na Ciebie czekają
[Pon 21:43] lukasztom1:  Mam nadzieje, że jednak czołgista odpuści sobie Gorzów i wybierze UL.
[Pon 21:50] zibro007:  http://sport.elka.pl/zuze...wal-na-smoczyku
[Pon 22:42] lukasztom1:  Kamień z serca...
[Pon 23:01] grochu_92:  Jeśli liczymy, że kogoś odbudujemy to trochę słabe kryterium wyboru zwłaszcza, że trio BMK jest ambitne i o spokojne utrzymanie raczej jeździć nie chce. Wystarczy, że jeden zgubi formę i będzie 2013 powtórka...oby prezes miał asa w rękawie
[Pon 23:14] grochu_92:  Słuchając prezesa w radiu można się spodziewać kogoś pokroju Kildemanda lub innego po słabym sezonie co by go Rafał mógł zastępować
[Pon 23:46] As17:  To ty idz tam tu może każdy się wypowiadać czy to się tobie podoba czy nie ja się nie muszę z każdym zgadzać i nie każdy musi akceptować moje zdanie. A na forum falubazu to ty zaglądasz więc niewiem komu tam bliżej
[Pon 23:48] As17:  Teraz to już możemy brać każdego na dzień dzisiejszy został nam 1 zawodnik z GP
[Pon 23:49] masters:  Pachniało odejściem Iversena od zeszłego roku, nie wiem skąd to zdziwienie. Nie ukrywam, że uważałem i uważam ten pomysł za dobry. Puk potrzebuje zmiany, jak Zagar.To już nie był ten sam zawodnik, co w sezonie w którym robił 21 pkt W meczu. Pół sezonu szukał szybkości, może GP mu zaszkodziło? Nam, przynajmniej dla mnie, również potrzeba świeżej krwi drużynie. To była już nuuuudaa. I w dupach większości się poprzewracało i chcieliby co roku złoto.
[Wto 1:10] bosky:  niestety jeszcze nigdy tam nie zajrzałem, link wziąłem z googli.. ;-) a pisanie, żeby teraz na taczkę brać najlepszego prezesa jakiego Stal miała od lat jest działaniem destrukcyjnym dla klubu. Nie przystoi żadnej osobie nazywającej się kibicem i to nie ma nic wspólnego z odmienną opinią :)
[Wto 1:13] bosky:  natomiast dokładnie tak jak pisze Masters, to co mnie razi w twoich postach to ta chora wizja posiadania dream teamu.. który oczywiście z góry przed sezonem gwarantuje nam złoto, bo jakże by inaczej. Nie mamy mojej wymarzonej drużyny? To Prezes na pewno nie myśli o kibicach, ja karnetu nie kupuję. No i nie kupuj, co nas to g... obchodzi.
[Wto 6:58] grochu_92:  Skoro mamy wejść do PO potrzebujemy silnego składu, a nie nadziei że nikt sie nie połamie a jeszcze będzie miał sezon życia. Sponsorzy też nie będą płacić za przeciętność
[Wto 7:10] PavelN11:  Dokładnie grochu, przeciętny skład to nie tylko brak walki o medale dla nas kibiców, ale też marna kasa co będzie rzutowało też na przyszłe lata. Odejście Iversena jest dużym problemem i nie udawajmy że nie.
[Wto 7:41] yellow-blue:  Chyba trochę przesadzacie. W tej chwili mamy filar Bartek-Vacul-KK i raczej Woźniak. To już jest nieźle, a dojdzie jeszcze jeden
[Wto 8:05] Michu1947:  Jak jeszcze "wymiana" Przemo-Wozniak zrozumiem, tak "wymianę" PUK - Holder/Kildemand uważam za co najmniej śmiesznie tragiczną. Jakiś redaktor puścił plotkę a wy łykacie jak pelikany, przecież to jest nierealne.
[Wto 8:13] PavelN11:  No tylko że na rynku nie ma za bardzo innych alternatyw, więc niby kto jak nie oni? Na bank są jednymi z tych nad którymi rozmyśla Zmora. Też mi się to nie podoba, ale co zrobić.
[Wto 9:26] Kukielka:  Ludzie przeżywacie tego Puka jak nie wiem co. Od meczu o 3 miejsce było wiadomo, że go w Stali nie bedzie i był czas oswoić się z tą myślą, a teraz wielkie żale. Rynek transferowy jest jaki jest, nie ma na nim zbyt wielu dobrych zawodników( o klasowych nie wspomnę), którzy z miesjca realnie mogliby zastąpić ivera. Trzeba brać pod uwagę opcje dostępne na rynku, które mogą zaskoczyć albo utrzymać poziom z zeszłego sezonu. Tak na prawdę na ten moment ja widze tylko 4 opcje i wydaje mi sie, że jedna
[Wto 9:26] Kukielka:  z nich będzie w Gorzowie czyli Jensen, Holder, Kildemand albo Lindgren.
[Wto 9:29] Kukielka:  Co do Holdera to jakoś mi ta plota nie pasuje, bo znając zycie będzie on w pakiecie ze swoim bratem. Dlatego jest to dla mnie opcja jakoś nie realna. Myślę, że wybór będzie miedzy Fredką albo Kildemandem
[Wto 9:30] Wawrzyn stal:  a ja myślę ,że jednak u nas będzie Jensen
[Wto 9:31] Kukielka:  Jensen mi nie pasuje zważywszy na fakt, że byłoby to już jego 3 podejscie. N
[Wto 9:33] Kukielka:  O Iversenie już wiedziałem we wrześniu i mnie ta wiadomość nie zaskoczył lecz wtedy były ploty, że w jego miejsce mamy sprowadzić Doyla. W sumie nikt z nas nie bierze tego pod uwage, ale kto wie.
[Wto 10:10] masters:  A odejście Przemka w sumie oficjalnie nie potwierdzone, więc kto wie co się wydarzy? ;-)
[Wto 10:18] grochu_92:  Brać Woźniaka i Zengote nie będzie problemu z komunikacją
[Wto 10:23] Kukielka:  Przemka nie będzie w Stali. Drogi się rozeszły i nie ma powrotu. Zengota jak odejdzie z Leszna to tylko do Zielonej.
[Wto 10:23] Kukielka:  Tak realnie patrzać to nie ma nikogo ciekawego. A trzeba jeszcze myślec o zawodniku pod 8 i to musi być dobry wybór.
[Wto 10:24] michalr:  Masters na stronie radia Gorzów jest rozmowa ze Zmorą to rozmawiali jakby Przemek w ogóle nie był w Stali w poprzednim sezonie także raczej go nie będzie
[Wto 10:26] PavelN11:  Kukielka dziwisz sie, ze ludzie tak przezywaja Iversena? To przeczytaj swoj ostatni wpis tutaj, dales sam sobie idealna odpowiedz dlaczego tak przezywamy ;)
[Wto 10:43] Marek:  a dlaczego nie przewija się wogóle nazwisko Thomsen ? Młody i napewno bardziej perspektywiczny niż Holder czy pająk . Lindgren to najwieksza pomyłka z wymienionych wyżej ....
[Wto 10:45] mazinho:  Ja widzę tylko jedno sensowne nazwisko na rynki: Max Fricke. W gre jeszcze mógłby wchodzic Robert Lambert. Chociaz obaj są młodzi, pierwszy 21, drugi 19 lat i idą mocno w góre i sa sporymi talentami. W sumie Fricke jako tako osłodziłby odejscie PUK-a. Ale jak się słyszy o Kildemandzie lub o kims niechcianym z Torunia (Holder lub Jensen), to wyglada to słabo..
[Wto 12:04] Kukielka:  Bedzie MJJ albo Holder tak czuje w kościach. Bo podobno Kildemand dogadał sie w Tarnowie wraz z Pedersenem
[Wto 12:19] Wawrzyn stal:  a ja sie upre i bedzie MJJ
[Wto 16:24] lukasztom1:  Żeby się nie okazało, że jeszcze u nas wyląduje Nicki :))
[Wto 16:53] marcin_crx:  zawsze jeszcze jest Rafał Okoniewski :)))))))))
[Wto 16:57] Dziku:  bedzie Nicki :D
[Wto 17:26] Corano:  niki to cień dawnego zawodnika i to po powaznej kontuzji. Straty Nielsa nie nadrobimy, ale w sumie złoto w przyszlym roku i tak obroni Leszno. Nie widze dla nas kandydata na dziś, który zastąpiłby PUKa, na przyszłość Fricke, bo ma papiery na ten sport.
[Wto 18:20] yellow-blue:  a ktoś ostatnio obronił mistrza? takie gadanie. Pożyjemy, zobaczymy.
[Wto 18:33] dwski:  Nie dość, że Niels odchodzi to jeszcze oficjalnie zakończył się na Stali zorganizowany doping. Sezon 2018 będzie piknikiem.
[Wto 20:23] Dziku:  szkoda, dobra robote robili
[Sro 10:05] PavelN11:  Szkoda, kilka lat temu wyglądało to naprawdę super i wydawało się że może być tylko jeszcze lepiej. Coś mało tych dobrych wiadomości ostatnio :/
[Sro 11:21] Kiper:  MJJ
[Sro 13:13] Dziku:  tez, chcialem do nich nalezec,ale nie wyszlo ? MJJ, nie..
[Sro 13:20] grochu_92:  Niestety niektórzy są w tym klubie toksyczni. A przez nich odchodzą Ci którzy tak wiele dla Stali zrobili.
[Sro 13:31] Dziku:  Nicki niech bedzie
[Sro 15:13] Marek:  grochu jak kogoś oskarżasz to dawaj dalej :) kto jest toksyczny w klubie ? :):)
[Sro 15:40] grochu_92:  Sam sobie odpowiedź na pytanie :)
[Sro 18:59] Marek:  Eee tam dawaj :):) Jak ja sobie odpowiem to będzie że niektórzy .....kibice :):):)
[Sro 19:53] Heavyman:  Ja myślę że niektórzy mogliby się zdziwić wynikami "toksykologii" w Stali Gorzów :-) Niekiedy ci którzy mają "najwiekszy szacun" wśród kibiców, w rzeczywistości są totalnym przeciwieństwem tego co pokazują mediach, czy też w trakcie meczu na stadionie... Ale wystarczy regularnie, publicznie palnąć kilka frazesów o miłości do klubu i kibiców i już jest się cudownym i wspaniałym :-)
[Sro 21:26] Marek:  :D Coś w tym musi ....być :)
[Wczoraj 10:04] grochu_92:  PS pisze, że jesteśmy biedni i zostaje Linus bo nie będziemy się licytować ;)
[Wczoraj 10:51] Marek:  Nie napisali że biedni "tylko" nie będzie w klubie licytacji ! I to jest bardzo dobra wiadomość . Niech zostawią Linusa gorszy niż dziad Holder nie będzie a na rezerwę jakiegoś młodego i jedziemy :) :)
[Wczoraj 11:53] michalr:  Tyle że Puka to pisał dzień przed odejściem Iversena że jest dogadany w Stali i na pewno nie odejdzie
[Wczoraj 11:55] michalr:  Wydaje mi się że jednak skończy się tak że wróci MJJ
[Wczoraj 14:25] marcin_crx:  ten sam dziennikarz pisał 3 dni temu, że na linii Gorzów - Toruń dojdzie do wymiany Iversen-Holder
[Wczoraj 14:42] grochu_92:  Prezes honorowy mówi, że będzie niespodzianka
[Wczoraj 15:17] michalr:  Też słyszałem coś o niespodziance tylko kto móglby być jeszcze teraz niespodzianką?
[Wczoraj 15:18] zibro007:  Gdzie to powiedział ?
[Wczoraj 15:25] michalr:  na swojej stronie FB
[Wczoraj 15:44] grochu_92:  Ja osobiście bardzo bym się cieszył z Grześka Zengoty.
[Wczoraj 15:47] miszarus:  Zengota w Falubazie, a prezes honorowy faktycznie informuje na FB, że mamy nie martwić się starą PUK-a bo będzie dobrze i czeka nas miła niespodzianka :)
[Wczoraj 15:55] marcin_crx:  Oby to nie była bomba transferowa a'la Nermark lub Gapiński przed laty ;)
[Wczoraj 15:58] miszarus:  ...albo może Pan Władysław myśli o Woźniaku ;) z którym wszyscy już się oswoili i nie będzie to żadna niespodzianka ;)
[Wczoraj 15:58] marcin_crx:  Mogę się mylić, ale coś czuję w kościach że prezes będzie chciał dogadać się z Hancockiem....
[Wczoraj 16:02] miszarus:  ...chyba nie...
[Wczoraj 16:04] masters:  Podobno w Toruniu nie chcą Hancocka.
[Wczoraj 16:05] michalr:  Tylko że stwierdzenie BĘDZIE stawia to jako pewnik a w przypadku Hancocka jak odejdzie z Torunia to pójdzie tam gdzie mu dadzą najwięcej. Więc albo Zmora wiedząc że nie utrzyma Iversena dogadał się z kimś na początku albo chodzi o Woźniaka
[Wczoraj 16:16] zibro007:  A Emil juz sie dogadał co do kontraktu ?
[Wczoraj 16:22] michalr:  Ani on ani Leszno nic oficjalnie nie powedzieli jest tylko jego deklaracja że chciałby zostać w Lesznie
[Wczoraj 17:40] marcin_crx:  Pamiętajcie, że umowy można podpisywać od 1 listopada, więc oficjalnie nikt nic nie powie...
[Wczoraj 17:43] marcin_crx:  Mówiąc szczerze Emil w Stali to naprawdę marzenie, chociaż finansowo chyba nie mamy argumentów...
[Wczoraj 18:09] Marek:  Jutro na syfach kutafon ostaf napisze " Stal zainteresowana Emilem " :D
[Wczoraj 20:43] Marek:  pająk Ty się musisz .....ogarnąć :):):)
[Wczoraj 21:34] grochu_92:  To Kildemanda mamy ;p
[Wczoraj 21:58] michalr:  skąd to info ? :P
[Wczoraj 22:07] Keyser:  Myślę, że będzie Woryna;)
[Wczoraj 23:40] Wawrzyn stal:  no Woryna bo super pojechał u nas w lidze he he
[Dzisiaj 0:34] Michu1947:  Taki Wory a by się przydał bardzo.
[Dzisiaj 9:37] lukasztom1:  No i okazuje się że Doyl'a w Falubazie nie będzie, czy ktoś widziałby takiego zawodnika u nas w drużynie? Osobiście jakoś nie pasuje mi do naszej drużyny, nie lubie takich sprzedawczyków. Jeśli Doyl'e trafi do Torunia to nie ma za grosz honoru.
[Dzisiaj 10:04] marcin_crx:  Ja tam bym go widział :))) natomiast ja się jeszcze zastanawiam, nikt nie pisał o Miliku, nic było nawet słowa o tym czy zostaje we Wrocku, może to jest koncepcja?
[Dzisiaj 11:18] PavelN11:  To ja juz wole przecietnego Kildemanda czy Holdera niz takie zlotowy jak Doyle czy Hancock ktore w dupie maja klub i pod sztucznym usmiechem liczy sie dla nich tylko GP
[Dzisiaj 11:41] michalr:  Wydaje mi się że raczej Hancocka tu nie będzie szybciej Doyle ale patrząc jak Zmora robi transfery to pasuje mi jeszcze jeden zawodnik
[Dzisiaj 11:58] Rogal-55:  pan Władysław pisze na FB , że będzie niespodzianka - ja widziałbym ptzelicytowanie Hampela i mamy wtedy Vetlandę w Gorzowie , hahaha
[Dzisiaj 12:46] marcin_crx:  Nie będzie przelicytowania Hampela, moim zdaniem trafi do nas ktoś z trójki: Jensen, Holder, Kildemand...
[Dzisiaj 13:10] PavelN11:  Tylko co to za niespodzianka z tego ;)
[Dzisiaj 13:11] marcin_crx:  hiena walczy dalej https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/717358/suweren-domaga-sie-dymisji-pre zesa-zmory-a-krzystyniak-mowi-ze-glos-ludu-trzeba-
[Dzisiaj 13:22] Marek:  marcin napisałeś za delikatnie o tym kutafonie :)
[Dzisiaj 13:23] Marek:  A z trójki MJJ Holder Pająk stawiam na 10% 8% i 82 % :):):)
[Dzisiaj 13:26] michalr:  Jeśli Komarnicki już się wpakował z tą niespodzianką to raczej MJJ wtedy można powiedzieć że miła bo już u nas jeździł.
[Dzisiaj 14:46] marcin_crx:  Jeżeli Marek masz rację to mamy bombę transferową na miarę Daniela Nermarka przed sezonem 2013...
[Dzisiaj 14:59] Keyser:  Tylko, że Nermark sezon wcześniej coś tam jechał (średnia 1,965), a Kildemand śr. 1,479, lepszy był m.in. Rafał Karczmarz w tym roku.
[Dzisiaj 15:09] mazinho:  Kildemand od dłuższego czasu jest dogadany w Tarnowie. Tam stawiają na trzech Duńczyków. Pedersen + Kildemand + Bjerre
[Dzisiaj 15:11] Keyser:  I krzyżyk na drogę;)
[Dzisiaj 15:58] marcin_crx:  piszesz to, bo wiesz, czy znowu masz wizję, że tak będzie, a piszesz jako pewnik?
[Dzisiaj 16:18] Keyser:  Jeżeli Marcin odnosisz się do mojego wpisu, to napisałem to jedynie w odpowiedzi na news mazinho. Tak samo jak i pewnie Ty i większość kibiców nie życzę sobie tego pana w SG 2018.
[Dzisiaj 17:08] marcin_crx:  Keyser, mi chodziło o wpis mazinho
[Dzisiaj 18:36] mazinho:  To jest pewnik. Trzech Dunów jest w Tarnowie. Tak samo jak w Toruniu zostaje Jensen, to tez pewnik, maja tez zostać bracie Holderowie, a odejsc Hancock. Dziwne, że Jensen na to poszedl, bo tam (o ile nie wypozycza starszgo Holdera) bedzie o jednego seniora wiecej. A co tam, stac Terminskiego
[Dzisiaj 19:21] yellow-blue:  nie ma szans, żeby Jensen na to poszedł. Aż tak głupi chyba nie jest
[Dzisiaj 22:25] mazinho:  PODOBNO Rune Holta w Toruniu...
[Dzisiaj 22:31] mazinho:  Iversen Miedziński Holta Jensen Doyle Kaczmarek IKS Przedpełski - może szykuja taki skład jednak. Wyglada na to, że z Holderami lub tylko ze starszym Holderem się pożegnają. W sumie dla nas to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo Holder nie był i nie jest brany pod uwagę jeśli chodzi o jazdę u nas