[Nie 18:09] darkis:  tak sobie powtorki z tego polfinalu jak wywrocil sie Emil ogladalem, ..czy czasmi to nie byla ustawka..sam nie wiem, jakos to dziwnie wygladalo.
[Pon 16:00] GM:  No nie wiem czy Łaguta by na to poszedł...
[Pon 16:57] GM:  Mam nieodparte wrażenie że Witkowski musiał gdzieś ostatnio mocno przywalić w dekiel bo pierniczy takie głupoty że głowa mała.
[Wto 14:16] zibro007:  Może niech lepiej zacznie prześwietlać to co sie dzieje BSI jak faworyzują zawodników jak i pod kogo są przygotowywane tory na GP i czemu osoby które zajmuja sie organizacja i przygotowaniem torów przesiadują w boksach niektórych zawodników podczas zawodów ??
[Wto 14:58] GM:  Albo niech łaskawie wytłumaczy jak to jest? Wrocław organizuje finał MMPPK i dzięki temu nie musi brać udziału w eliminacjach. Potem z tej organizacji rezygnuje i pojedzie sobie i tak w finale. W Gorzowie. Toż to wypisz wymaluj piłkarski poker. Powinni ich wyrąbać i niech jadą ci co brali udział w eliminacjach. A nie Rusko trzęsie dupskiem że nasi sobie potrenują na jego torze..
[Czw 11:11] darkis:  https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/765543/w-niemczech-rosnie-zuzlowy-dia ment-juz-jest-mistrzem-swiata
[Czw 11:11] darkis:  moze cos dla nas?podpisac jak najdluzszy kontrakt i moze cos z tego wyjdzie...
[Pią 9:46] zibro007:  Przecież on nie siedział jeszcze nawet na 500tce
[Pią 12:08] adamz:  Prosze was, to ja wole Diamenty z Wawrowa, najchetniej to bym widzial zawodnikow tylko rodzimych
[Pią 15:17] mazinho:  Tylko robi się problem. ci najstarsi z Wawrowa: bracia Fajferowie mają zdawać licencje w dorosłym żużlu w barwach Unii Leszno. Szczególnie szkoda tego młodszego - Wojtka (rocznik 2005). A na kolejnych młodych z Wawrowa poczekamy aż 3 lata (Kacper Teska rocznik 2006). Nastepni to roczniki 2008 i 09, także po Bartkowiaku będzie dziura jeśli chodzi o juniorów.
[Pią 16:28] GM:  A młody Paluch ile ma lat? W tej chwili mamy wysyp juniorów i te 3 lata oddechu nam się przyda. Może z tego co mamy obecnie ktoś wystrzeli z super formą. Dlatego lepiej zająć się tą grupą którą mamy obecnie. Nie ma co ich skreślać bo każdy z nich ma potencjał. Nie wiem czy jakieś błędy zostały popełnione w przyg. w tym roku czy słabsza forma to wina kontuzji ale poczekajmy jak sytuacja się rozwinie jeszcze z rok.
[Pią 16:32] GM:  Tym młodym Niemcem nie ma sensu się podniecać. Nasze dzieciaki regularnie dostają baty w takich zawodach. Duny i Szwedzi robią z nimi co chcą. Sprzęt i tyle. Zdadzą licencję to wróci wszystko do normy. Znowu będziemy lać wszystkim tyłki.
[Pon 21:05] masters:  Młody Paluch gra teraz w piłkę.
[Czw 18:57] Michu5:  Na stronie Stali napisano, że wejście na jutrzejszy finał MMPPK od strony Jasnej. Czy to jest jakiś żart?!!!
[Czw 19:00] Michu5:  Napiszę szczerze, chodziłbym częściej na zawody młodzieżowe, ale nie chodzę na żadne właśnie z tego powodu, że upychają kibiców jak bydło w klatce dla gości. W najgorszym miejscu , gdzie są kraty i najmocniej sypie.
[Czw 19:02] Michu5:  Więc jeśli się mylę i otworzą całą niską trybunę to przepraszam, ale jeśli nie, to jest to kpiną. Nigdzie w Polsce nie ma takiego cyrku, żeby na młodzieżówce upychać ludzi w klatce gości.
[Czw 19:17] yellow-blue:  a jeszcze za 15 ziko.. mam karnet, ale ta cena to jakaś kpina w takim razie. Ps. chyba górna też będzie otwarta - w sensie klatka gości :)
[Czw 20:17] Michu5:  Ciekawe też czy to impreza masowa. Ja obstawiam, że nie. Jeszcze się okaże, że jutro ludzi z kwitkiem odprawią, jak się znajdzie 999 widzów :)
[Czw 20:36] GM:  Ja obstawiam że te zawody się nie odbędą i oni to wiedzą stąd ta decyzja. Po ostatnich opadach to bardzo prawdopodobne. A nic nie mówią bo może trochę biletów uda się sprzedać zanim to wyjdzie do mediów.
[Pią 20:23] yellow-blue:  To się naoglądaliśmy Bartkowiaka..
[Pią 20:45] Michu5:  Szkoda, ja też liczyłem, że pojedzie. Wynik byłby pewnie i tak ten sam.
[Pią 20:54] Michu5:  No i ta nieszczęsna klatka gości... Naprawdę nie da się tego inaczej zorganizować?
[Pią 23:25] GM:  Jedyne co mnie zdziwiło to dobra forma Liszki i naszego Huberta. Rafał tak średnio na jeża. Bolały te dwie śliwki.
[Sob 1:42] Wawrzyn stal:  tor dzisiaj był wibitnie ligowy nawet sie na szpryce ,kusz i inną zadyme nie załapałem w sektorze gości a neraz byłem zasymany na xawodach juniorskich .To sobie zwyciezcy potrenowali i pewnie w palnik za tydzień z Unia bo maja juniorow mega
[Sob 2:00] Wawrzyn stal:  na a tych marketingowców to tylko pozdrawiam za wyczucie frekwencji ,masakra
[Sob 21:32] Wawrzyn stal:  Brawo Bartek
[Sob 21:47] Marek:  Ależ Bartek dzisiaj latał :):)
[Sob 23:27] GM:  Kuźwa drugie GP pod rząd w robocie i Bartek dwa razy na podium... Może się przenieść na powtórki jak już tak ma iść dalej. Jeśli da mu to złoto to jestem w stanie to zaakceptować.
[Wczoraj 9:57] Marek:  :);)
[Wczoraj 14:42] Michu5:  Ten triumf Bartka to najlepsza riposta na tych "podpowiadaczy" typu Cieślak, czy Witkowski co mu podsuwają zmianę otoczenia, teamu, itd.