Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poziom Kibicowania na Śląskiej
Autor Wiadomość
Yakeub 

Wysłany: 2009-07-16, 17:32   

Ja wroce jeszcze do tematu rozszerzenia młyna. W tym sezonie mam miejsca na vipowskiej. Staram sie zawsze dopingowac druzyna tak jak to mozliwe na tej trybunie (mam na mysli to, ze gdy slysze 'rece w gore', czy 'caly stadion odpowiada' zawsze wlaczam sie w doping) - juz raz uslyszalem od jakiegos vipa 'siedz ciszej, jak chce ci sie wrzeszczec to idz na 1 luk (potem wytlumaczylismy wszystko sobie =)). Na vipowsiej co jakiś czas coś tam sie usłyszy ciekawego. Na falubazie np. slyszalem jak rozmawiano o dopingu. Nawet na vipowskiej rozmawiano o rozeszerzeniu mlyna ('Ty czemu wy im tak karzecie sie cisnac w tej klatce' itp.) Jak widać czesc zarzadu moze byc nawet po naszej stronie jezeli chodzi o rozszerzenie mlyna :).

Zaznaczam, ze w przyszlym sezonie zalatwiam sobie miejsca na sektor obok mlyna, w kierunku luku zeby jakby co zalapac sie na nowy mlyn, albo wspomoc zmienie tego sektora w nowy mlyn =).

SORRY ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW!

Stalista

Wysłany: 2009-07-20, 09:35   

Chcialbym tu podzielic sie wrazeniami z ostatniego meczu z wybrzezem. Pieknie to wyszlo panowie, oby tak dalej. Siedzialem na prostej i pierwszy raz chyba w tym sezonie slyszalem co chwile "caly stadion spiewa z nami" (oczywiscie nie twierdze ze wczesniej takich okrzykow nie bylo, tylko ja ich na prostej nie slyszalem a wczoraj byly slyszalne). Szkocja niedlugo bedzie naszym znakiem firmowym chyba bo juz prawie caly stadion lapie motyw z tym zeby na klatke sie patrzec i ze tam jest rytm dyktowany.Swiece dymne - miod, race przy sztucznym oswietleniu - masakra. No i akcja na prostej jak najbardziej na plus - widzialem ze nawet dziadki wstaly i cos tam krzyczeli :-)

Odpowiedz do tematu