Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gracku
2008-11-10, 09:52
Telewizja.
Autor Wiadomość
mirko14 

Wysłany: 2008-11-09, 23:03   Telewizja.

jak uwazacie jaka stacja powinna transmitowac mecze zuzlowe zawsze byl to polsat robil to dobrze teraz sa na TVP sport nie wiem czy dobrze sie stalo nie wiem jak to jest z umowami ale jak mozna to niech stal podpisze z telewzizja np polsat i wszystkie mecze u siebie beda transmitowane w polsacie a stal wbogaci sie o niezla kase wiem ze to temat odmienny od tych prowadzonych w internecie ale dodatkowa kasa dla klubu tez jest wazna pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-01-02, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  

judoka2-14 

Team: YL
Wysłany: 2008-11-09, 23:09   

Ja wiem tera wsumie lepiej bo sa retransmitowane 2 ligi a nie jedna choc z tym ze
mirko14 napisał/a:
niech stal podpisze z telewzizja np polsat i wszystkie mecze u siebie beda transmitowane w polsacie a stal wbogaci sie o niezla kase

jakim sposobem sie wzbogaci...???
mi sie wydaje ze powinno zostac tak jak jest :mrgreen:

fragles 

Wysłany: 2008-11-09, 23:18   

1. Polsat nie wykupił by tylko meczy w Gorzowie bo to by było bezsensu.
2. TVP Sport wykupił prawo do całej e-ligi.
3. TVP Sport jest zadowolona ze frekwencji trąbili o tym na prawie każdej stronie.
4. TVP Sport to debiut nie mieli wpadek poza kilkoma błędami w komentarzu i czasami przy podsumowaniu biegu.
5. TVP Sport mile zaskoczył (albo przynajmniej mnie) dobrym komentarzem, fajnym magazynem, świetnym portalem internetowym z możliwością oglądania wszystkich transmisji związanych z żużlem newsami i HIT możliwość oglądania drugiego meczu na żywo!!!
6. TVP Sport się postarał i bardzo dobrze się spisał udostępnił wiele ciekawych rozwiązań i możliwości dlatego jestem za tym żeby TVP Sport zajmował się żużlem jeszcze bardzo długo, dzięki temu mamy dużą reklamę żużla nie tylko na TVP Sport ale na TVP 1
Teleexpres, Wiadomości sportowe itd

Paki 
Soda

Wysłany: 2008-11-09, 23:27   

TVP sport mnie rowniez mile zaskoczylo :-)
Jestem za tym by ta wlasnie telewizja transmitowala zawody zuzlowe przez najblizsze sezony.

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-10, 09:18   

A wg. Polsat był bardziej profesjonalną telewizją, tyle co było wpadek w TVP Sport..że aż się oglądać odechciewało, wydawałoby się jakby realizowali spotkania ludzie, którzy nie mają pojęcia o żużlu, notorycznie źle podawane wyniki meczów, a nawet słynne już Andrzej 'C'Huszcza.. To samo komentarz Darżynkiewicza i Cegielskiego.. Drażynkiewicz chyba się spyta Cegły w przyszłym sezonie dlaczego żużlowcy jeżdżą w lewo, a nie w prawo.. :shock: Dla mnie Polsat o wiele lepszy, Marcin Feddek i Paweł Wójkcik + Tomek Lorek i jest super.

pozdro!

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2008-11-10, 10:24   

mirko14 napisał/a:
jak uwazacie jaka stacja powinna transmitowac mecze zuzlowe

Canal + !!!Jak dotad najlepiej to robili, jesli chodzi o lige!!

fragles napisał/a:
TVP Sport to debiut nie mieli wpadek

Prosze Cie!!Notoryczne pokazywanie zawodnika jadacego 15 metrow z przodu, gdy z tylu reszta zawodnikow walczyla przez 4 okrazenia, to nie wpadki??
Brzydka grafika na koniec biegu...mozna wymieniac troche tych blefdow, mysle, ze transmisje w TV ratowal Krzysiu Cegielski, bo te ze strony itvp ktore kometnowali dwaj panowie z Tarnowa - Noga i Wardzala, az nie chcialo sie ogladac...dretwy komentarz!
O wiele lepiej ogladalo sie transmisje Polsatowskie, tam wiedza jak pokazac zuzel i jak go komentowac.
Ale dobrze, ze cos drgnelo w telewizji publivcznej, oby tylko z roku na rok byli lepsi...

fragles 

Wysłany: 2008-11-10, 10:46   

masters napisał/a:

Canal + !!!Jak dotad najlepiej to robili, jesli chodzi o lige!!

Może i tak tylko tvp sport ma prawie każdy a, cyfrę mało kto.

Co do błędów to ich debiut w następnym roku 90 % błędów popełnionych w tym sezonie naprawią.

TVP rozreklamowało żużel w Polsce i wciąż reklamuję, chcesz żeby do końca świata piłka nożna miała większą frekwencję niż speedway.

No dla porównania zrobię mały spis:
+ Magazyn "Wokół Toru"
+ Strona ( newsy)
+ Możliwość oglądania wszystkich meczów sezonu na stronie.
+ Oglądanie na żywo dwóch meczy iTVP i TVP Sport
+ Reklama żużla na całą Polskę.
+ Manager Żużlowy 8-)
+ Ogólna dostępność

- Błędy w komentarzach
- Wyświetleniach informacji
- Mało pokazywania kibiców i opraw
- Za dużo i na siłę wywiadów
- Zła kamera w czasie biegu i po nim

Myślę że 50 % tych minusów zniknie od następnego sezonu a. nawet jeśli nie to i tak dla mnie najlepszym transmitterem będzie TVP Sport nie mogę z tobą zgodzić.
Ostatnio zmieniony przez fragles 2008-11-10, 11:18, w całości zmieniany 2 razy  

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2008-11-10, 11:00   

Dodaj do minusow "Zla praca kamer w czasie biegu i po nim" i wykasuj z plusow ogolna dostepnosc, bo nie kazdy ma TVP Sport, a tylko na tym kanale leci LIVE!

fragles 

Wysłany: 2008-11-10, 11:16   

Większość Gorzowian ma kablówkę od multimedii a tam jest TVP Sport
a relacjie LIVE można oglądać na iTVP i na TVP Sport oby dwa na żywo.

"Zła kamera w czasie biegu i po nim" dodałem

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-10, 18:13   

Są plusy i minusy. Według mnie połowa komentatorów jest do wymiany. Brak obiektywizmu w niektórych sytuacjach.

Brak ustawienia kamer na starcie. jeżeli sędzia chce zobaczyć powtórkę to jest problem bo nie ma możliwości bo kamera nie łapie tego co powinna. Jest to do bani.

Poza tym nie podoba mi się podejście do tego jak przyjeżdżają w dniu meczu. Tutaj wypowiem się jako pracownik klubu. Zawsze coś im nie pasuje i trzeba ich non stop pilnować by np nie zablokowali wyjścia ewakuacyjnego.

Ale podejrzewam że Polsat identycznie by robił połowę błędów.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2008-11-29, 14:43   

[]
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez Tabaskokssg 2010-05-20, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  

Riba 

Wysłany: 2008-11-29, 15:25   

Tak naprawde to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ten kto ma Cyfrowy Polsat wolalby polsat, ten z kablowka TVP Sport, a jeszcze inny majac Cyfre+ chcialby ogladac lige na canal+. Jesli chodzi o sama transmisje to TVP fajnie zaczelo: internet, duzo materialu, 2 mecze na raz... potem jednak troche sie pogubili, wpadli w rutyne, jednak jak na pierwszy sezon spisali sie dobrze. Zeby tylko TVP Sport dostepny byl na cyfrze i polsacie, mam nadzieje, ze te telewizje dogadaja sie ze soba.

pozdrawiam
TYLKO FALUBAZ

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-01-02, 18:14   

Ciekawi mnie, czy Polsat lub Tvp Sport pomysla zimowa pora o kibicach speedwaya i puszcza powtorki najciekawszych meczow?!Polsat Sport powtarza mecze euro, Tvp Sport rowniez nie ma za ciekawgo repertuaru na zime, na pewno niejeden z nas z checia zasiadlby przed telewizorem, gdy na dworze pogoda, ze nie chce wyjsc nawet pies z domu.
Z wiadomych wzgledow, z checia obejrzalbym jeszcze raz wyczyny Okonia i Zagara w sezonie 2008.
No chyba, ze szefowie owych telewizji, mysla, ze kibice czarnego sportu zasypiaja na zime, jak niedzwiadki??

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-01-02, 18:36   

Na tvp sport predzej beda pokazywac sporty zimowe niz powtorki meczow zuzlowych...

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-02-23, 23:36   

Od następnego przedsezonu zapowiada się kolejna walka o prawa do pokazywania spidłeja na najwyższym poziomie w Polsce. Do rywalizacji szykują się ponoć tradycyjnie 2 stacje: słoneczko i publiczna. Jest gdzieś na SF artykuł o tym. Ciekawa rzecz, bo ponoć słoneczko chce ponownie odzyskać Ligę Mistrzów, a potem dorzucić Speedway Ekstraligę. Pytanie brzmi: Czy dadzą radę??

Jak dla mnie TVP się nad wyraz sprawdza... Jeżeli nie osiądą na laurach i dalej będą tak ambitnie "robić" transmisje i pokazywać żużel, to jestem na tak i niech się ten Polsat z tymi pseudokomentatorami Feddek-Wójcik schowa w krzaki. Mimo, że nie mam na codzień TVP Sport, to i tak twierdzę, że robią to zdecydowanie lepiej (choćby w internecie).

Co Wy na to? :-P

boberGW 

Wysłany: 2009-02-24, 00:34   

Im większa rywalizacja stacji tym więcej pieniedzy dla klubów i to jest na plus.
Ja osobiście jestem zwolennikiem tvp. Jakość transmisji na obydwu stacjach była porównywalna, natomiast ogromnym plusem na korzyść telewizji publicznej były transmisje w internecie. Do tego dość duże archiwum oraz dość ciekawy magazyn ligowy. Tego polsat nie oferował.
Żużel zaczął sie pojawiać w serwisach informacyjnych i magazynach sportowych, dlatego moim zdaniem tvp sie sprawdziła.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-02-27, 12:40   

Co do nie których wypowiedzi to nie każdy mieszkaniec Gorzowa mieszka w bloku i ma kablówke ! Ja np mieszka w domku jednorodzinnym i nie mam kablówki tylko Cyfre i Polsat i nie mam jak oglądać TVP SPORT. Czasami oglądalem w necie tą stacje i zgodze się z nie którymi : komentarz dędny, brak obiektywizmu, mało kamer,grafika do bani.

Polast jest najlepiej przygotowany do pokazywania tego typu relacji nie liczą Canal + który bardzo dobrze pokazuje Gp. Co do oglądalnosci to srednio TVP SPORT ogloda 200 tys osób a mecz żużlowy w Polscacie Sport 800-900 tyś osób.

fragles 

Wysłany: 2009-02-28, 18:42   

Cytat:
To efekt analiz TVP, która sprawdzała popularność żużla w swoich programach. Rekord oglądalności padł dzięki bezpośredniej relacji z finału w otwartym kanale TVP Info. We wszystkich ośrodkach regionalnych spotkanie obejrzało 900 tys. widzów. Niespodziewanie najwięcej - w Warszawie. Tam, mimo braku jakiegokolwiek żużlowego zespołu ligowego, finał CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi obejrzało aż 210 tys. osób. Mecz przyciągnął 103 tys. telewidzów w ośrodku krakowski, a w Wielkopolsce ok. 75 tys. W całym kraju nocną powtórkę finału obejrzało w TVP Info ok. 20 tys.

ŹRÓDŁO KILKNIJ TU

TVP SPORT ma Multimedia czyli duża ilość osobników.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-02-28, 19:15   

Radził bym dokładnie przeczytać przytoczony przez ciebie cyctat.Rekord padł dzięki temu,że finał pokazywano w TVP INFO.Prawie wszystkie mecze były pokazywane w TVP SPORT więc o czym my tu gadamy...

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-03-01, 15:29   

A mozesz podac jakies zrodlo, ze mecz zuzlowy w Polsacie Sport ogladalo 800-900 tys osob?

TVP sie sprawdzila.. promuje sport bardziej niz Polsat, a do tego dobre materialy w internecie.

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-03-02, 10:37   

Jak czytam Rogosa, to lansuje on własny punkt widzenia, mam Polsat = lepszy Polsat, a obiektywnie patrząc TVP sprawdziła się jako realizator transmisji, na początku tez byłem zły, że takie coś przejmuje transmisję, ale trzeba powiedzieć, że zrobili dobra robotę. Grafika przed meczami według mnie bije na głowę Polsatowską, dodatkowo bardzo ładnie zrobione przedstawienie miasta w którym będzie odbywał się mecz, Darżynkiewicz z Cegielskim bardzo ciekawa para czasem miło ich posłuchać, do tego w czasie meczy dużo komentarzy bieżących, informacje o lidze w mediach ogólnopolskich, program żużlowy w poniedziałki, do tego drugi live w necie i wiele ciekawych tematów około żużlowych- czego chcieć więcej??jest promocja, jest dobra jakość przekazywanych nam treści, a gdy przypomnę i porównam realizację Polsatu i TVP, to chcę żeby ten kontrakt wygrała TVP na co najmniej 5 lat, bo to co Polsat robił było jak najmniejszym nakładem kosztów, nic nie trzymało przed TV, było brzydkie i minimalistyczne.

quentin 

Wysłany: 2009-03-02, 14:14   

Chciałbym tylko dodać, że prawdopodobnie podczas transmisji meczu Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz w zeszłym roku w Polsacie Sport nie było wywiadów. Zapewne stacja tnąc koszty nie zabrała do Gdańska osoby odpowiadającej za ich przeprowadzanie. To jest jeden z przykładów świadczących o podejściu tej stacji do pokazywania żużla. Nie wspomnę już o poziomie komentarza podczas meczu Apator-Unia 2 lata temu.

Misiek 
Naczelny Diabeł

Team: * S T A L - G O R Z Ó W *
Wysłany: 2009-03-03, 10:59   

dla mnie najważniejsze jest to aby TV dawała jak najwięcej kasy za transmisje dla klubów i żeby było jak najwięcej transmisji wtedy promocja będzie jeszcze większa żużla, patrząc z punktu widzenia marketingu to TVP będzie zawsze lepszym parterem niż prywatni nadawcy którzy dysponują mniejsza możliwością dotarcia do widza, najwygodniej było by gdyby liga poleciała na TVP1 lub TVP 2 bezcenna promocja niektóre mecze Ligi Piłkarskiej poszły w kanałach głównych TVP.
A co do jakości pokazywania hmm myślę że TVP robiła to lepiej niż Polsat ale myślę że TV ogólnie poprawiły jakość transmisji w naszym kraju na plus.
Nie agituje za wybranym kanałem jestem w grupie nie licznych ludzi którzy oglądają dużo wydarzeń sportowych dlatego zaopatrzyłem się i Polsat Cyfrowy; Cyfrę+; N; więc wybrać powinni najlepsza opcje dla rozwoju i promocji i jakości moim zdaniem TVP było by dobrym wyborem mimo wszytko nadal....

Oto planowany rozkład prezentacji poszczególnych meczów na antenie TVP Sport:

1. kolejka 5 kwietnia (niedziela)
16.00 – Lotos Gdańsk – Unibax Toruń
18.30 – Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów

2. kolejka 13 kwietnia (poniedziałek)
16.00 – Caelum Stal Gorzów – Polonia Bydgoszcz
18.30 – Cognor Częstochowa – Unia Leszno

3. kolejka 19 kwietnia (niedziela)
16.00 – Polonia Bydgoszcz – Unibax Toruń
18.30 – Unia Leszno – Kronopol Zielona Góra

4. kolejka 3 maja (niedziela)
16.00 – Caelum Stal Gorzów – Atlas Wrocław
18.30 – Unibax Toruń – Unia Leszno

5. kolejka 10 maja (niedziela)
16.00 – Atlas Wrocław – Unibax Toruń
18.30 – Caelum Stal Gorzów – Cognor Częstochowa

6. kolejka 24 maja (niedziela)
16.00 – Lotos Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
18.30 – Kronopol Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów

7. kolejka 31 maja (niedziela)
16.00 – Atlas Wrocław – Kronopol Zielona Góra
18.30 – Cognor Częstochowa – Lotos Gdańsk

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-08, 12:05   

Wybrzeże - 3
Polonia - 3
Wrocław - 3
Cze-wa - 3
Falubaz - 3
Leszno - 4
Toruń - 4
Gorzów - 5

O prosze, jak nas TVP doceniło :lol:
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

boberGW 

Wysłany: 2009-03-08, 12:08   

Do tego aż trzy na naszym stadionie. Widac jak dobra infrastruktura wpływa na cheć transmitowania meczy. Szkoda, że transmisje są akurat z tych wyjazdów na których większość z nas pewnie będzie:) Wolałbym, żeby telewizja pokazała nasz mecz np w Częstochowie:) No ale obiektywnie patrząc, dla przeciętnego widza z kraju najatrakcyjniejsze mecze Stali to właśnie z Lesznem i z Falubazem. i na pewno przed telewizory przyciągną najwięcej kibiców.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Odpowiedz do tematu