Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prasa żużlowa
Autor Wiadomość
Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-04-01, 06:59   Prasa żużlowa

Czytacie gazety o tematyce żużlowej ? Ja osobiście w każdy wtorek rano sprawiam sobie Tygodnik żużlowy, natomiast ostatnio urzekł mnie "Super Speedway" - mistrzowskie artykuły, jasny (choć z błędami) Skarb kibica, oraz czego brakuje w TŻ, bardzo ładne zdjęcia i oprawa graficzna. Natomiast co do Świata żużla, to pozostawię bez komentarza, bo bardziej mi to przypomina późną komune, a nie XXI wiek.
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2009-04-01, 19:14   

jest ktos w stanie powiedziec kiedy wyjdzie Świat Żużla z GP?

Pao 

Wysłany: 2009-04-01, 19:39   

spokojnie, dopiero wyszedl skarb kibica, gp zawsze wychodzi w polowie kwietnia

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-12, 14:34   

[][]
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2010-05-20, 19:50, w całości zmieniany 2 razy  

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-13, 09:09   

Po prostu załosne! Jeżeli nie wiedzieli o co chodzi to niech lepiej nic nie piszą! Uwazam ze Stowarzyszenie powinno wystosować jakiegoś pismo w tej sprawie do nich

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2009-05-16, 18:01   

Uwierzcie mi, że kupowałem TŻ przez bodaj 11 czy 12 lat, więc taka dobra rada - nie kupujcie tego szmatławca. Z roku na rok było coraz gorzej i w końcu powiedziałem dość! Tak z ciekawości ile teraz kosztuje i ile liczy sobie stron?

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-05-17, 10:00   

Tabasko, Mateo, no przyznajcie się do błędu!! przyznajcie!! a nie brniecie w zaparte Buahahahahha Sorry, nie mogłem się powstrzymać...

Tabasko, pisałeś coś o późnej komunie... Jak Ci może coś przypominać późną komunę, skoro Ty nie wiesz nawet co to było... Bo jak się rodziłeś w 94' to już okres po "okrągłym stole" :mrgreen:

boberGW 

Wysłany: 2009-05-17, 11:58   

Gracku napisał/a:
Tak z ciekawości ile teraz kosztuje i ile liczy sobie stron?

ok 25 stron i kosztuje 2,90.

Powiem szczerze, że lubię czasem poczytać Tygodnik, bo jest dużo informacji (bardziej wywiadów), których nie ma na necie. Poza ty gazeta przynajmniej w moim odczuciu to zawsze większa przyjemność czytania niż internet.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Mtz 

Wysłany: 2009-05-18, 06:53   

Ostatnio wpadł mi w ręce "Super Speedway". Jest to dwumiesięcznik o wyglądzie przypominającym magazyn "Futbol". Zamiast wyników i tabelek znajdziemy tam reportaże , wywiady , sesje fotograficzne (rotfl , w tym numerze Jarek Hampel dał się skusić :mrgreen: ) , czy opinie ekspertów. Cena trochę wygórowana ( 7.50) , ale porównując ją do jakości tego czasopisma wydaje się być znikoma : )

http://www.superspeedway.pl/

Polecam :)

Scorpio 

Wysłany: 2010-01-17, 13:18   

boberGW napisał/a:
Poza ty gazeta przynajmniej w moim odczuciu to zawsze większa przyjemność czytania niż internet.
Tak, bo w gazecie nie ma głupich komentarzy autorstwa dzieci neo. Ja od 3 lat kupuję TŻ i nie żałuję tego, że co tydzień wydaje 2,90 zł. Są dosyć ciekawe artykuły (autorstwa m.in. Lorka, Nogi, Czekańskiego). Teraz jest posucha, bo nie ma meczy ani turniejów (może tylko te na lodzie), ale tak jest zawsze co roku (w zimowej porze). Także kupuje SS, podoba mi się gazeta: dużo wywiadów, ciekawostek, "ankiety", ładny papier. Można powiedzieć luźne pismo (szczególnie dla tych, którzy nie lubią "suchych" danych). Gazeta trochę przypomina "Piłkę Nożną Plus". Szkoda, że ta gazeta ukazuje się co 2 miesiące (i trzeba się orientować, kiedy wyjdzie kolejny numer). Mam nadzieję, że wkrótce SS ukaże się jako miesięcznik :-)

Pao 

Wysłany: 2010-01-18, 13:29   

TŻ kupiłem tylko dlatego, że wyszedł tysięczny numer i szczerze się zawiodłem. Od długiego czasu jestem zażenowany poziomem pisania nowej fali (Lippki, Szymkowiak itd.), ale zauważyłem że to zaczęło się udzielać redaktorom starszej daty (Portala, Czekański, o Jaźwieckim nawet nie wspominam bo odkąd pamiętam jego felietony przynudzały mnie i bez żalu odpuszczałem je sobie). Osoby piszące dla Tygodnika mają problemy ze skleceniem chociażby trzech zdań WŁASNEGO, konstruktywnego komentarza do jakiegoś wydarzenia. To, co zazwyczaj ukazuje się w takiej gazecie mogę przeczytać codziennie na necie. Tygodniowy koszt prądu podczas przeczytania kilku newsów jest na pewno niższy niż 2,90. I wcale nikt nie zmusza mnie do czytania komentarzy dzieci neo.

Zdecydowanie bardziej spodobał mi się Super Speedway. Nie wiem czemu w Empiku numer listopadowo-grudniowy ukazał się dopiero w połowie stycznia, ale to chyba nie zaciera dobrego wrażenia na temat tego magazynu. Jeśli chcę przeczytać jakiś dobry wywiad z żużlowcem lub poznać choćby ociupinkę jego życie prywatne, bez wahania sięgam po SS. Jedyne co mnie wpienia w czytaniu gazety to teksty "redaktora" ostafińskiego na temat zarobków żużlowców.

Na koniec małe porównanko: w czwartek kupiłem TŻ i SS. SS skończyłem czytać jeszcze tego samego dnia. Z TŻ do dziś nie doszedłem nawet do połowy 8-)

zagar 

Team: Unia Tarnów
Wysłany: 2010-01-19, 09:13   

Ja sobie SS zamówiłem jako prenumeratę na rok i powiem Ci Pao że ostatnio to przegięli totalnie. Numer wrzesnien - pazdziernik dostalem gdzies 20 wrzesnia. No to jeszcze ujdzie. Natomiast numer listopad - grudzien dopiero kilka dni przed świetami a za wiele ciekawych artykułów tam nie znalazłem. Jak dotąd najlepszy numer to był ten wrzesien - pazdziernik z Emilem w roli głównej. Ciekawe co teraz wydadzą, mam nadzieję że noworoczny numer będzie ciekawszy od ostatniego.

Scorpio 

Wysłany: 2010-03-13, 18:28   

Jest połowa marca, a kolejnego numeru SS nie ma!!! Czyżby była "śmierć" tego pisma? Oby nie....
Ostatnio zmieniony przez Scorpio 2010-04-02, 12:06, w całości zmieniany 2 razy  

Jarecki 

Wysłany: 2010-03-13, 19:31   

Też od pewnego czasu zastanawiam się co się dzieje, że nowego SS w kioskach nie ma. Prawdopodobnie twórcom przestało się to opłacać ale pisałem już dzisiaj w dziale o tv informację, że wpadłem na nową gazete o żużlu tylko, że online nazywa się Speedway News też posiada wiele ciekawych artykułów naprawdę fajny pomysł wejdzcie sobie na adres www.speedwaynews.info

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-03-15, 00:04   

Pierwszy numer SS w tym roku ma sie ukazac podobno na przełomie marca i kwietnia, czyli juz niebawem :-)

Mtz 

Wysłany: 2010-03-17, 15:36   

Odpowiedź redakcji "SS" na mojego maila w sprawie poślizgu wydawniczego :

Dzień dobry
Numer 1 (6), czyli pierwszy w tym roku ukaże się na początku kwietnia.
Bardzo przepraszamy za opóźnienie. W okresie zimowym gazeta się nie
ukazała. Mamy nadzieję, że zawartość kolejnych numerów magazynu
zrekompensuje Panu długie oczekiwanie.
Oczywiście ma Pan rację - na stronie ukaże się informacja.

Serdecznie pozdrawiamy
Redakcja Super Speedway'a

Morgana1976
Morgana1976

Wysłany: 2010-04-02, 08:25   

Cześć .W srodę pod stadionem kupiłam SpeedwayMagazyn Skarb Kibica2010.Zapytalam pana sprzedającego jaka cena a on 10 pln.Pomyslalam ze moze podrozało więc ok.Wrzucilam do torby i poszłam na autobus.W domu patrzę a to cena 8 pln od razu z Vatem.Juz mi nie chodzi o te 2 zety róznicy ale o chyba troszkę nieuczciwe podejście do sprawy...

M.
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-02, 10:29   

Mam do sprzedania dużo magazynów żużlowych.Zainteresowanych zapraszam na priv ;-)

Odpowiedz do tematu