Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Młyn
Autor Wiadomość
Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2010-07-06, 13:15   

Dokladnie tak jak mowi Landryn. Zeby akcje "wychowywania" mlodych kibicow byly skuteczne, musza byc skierowane do dzieciakow, ktore na mecze chodza regularnie ze swoimi rodzicami. Natomiast Ci ktorzy dostali bilety ze szkol, prawdopodobnie wiecej sie nie pojawia na meczu (a jesli juz to bardzo maly procent), gdyz po pierwsze sa za mlodzi, zeby rodzice ich puscili i sami nie przyjada. Po drugie rodzice nie beda zbyt czesto z nimi chodzic, bo gdyby taki dzieciak chodzil na mecze z ojcem, to nie potrzebowalby biletu ze szkoly i do tego opiekuna. Wniosek jest jeden - ich rodzice nie interesuja sie zbytnio zuzlem, a skoro sie nie interesuja to i ich pociechy na chwile obecna nie beda sie zjawialy na stadionie. A za pare lat, gdy beda mogly przyjsc same na mecz trzeba bedzie wszystko zaczynac od nowa. Dlatego jeszcze raz powtorze - aktywizacja starszych kibicow, ktorzy niejednokrotnie na kazdy mecz zabieraja swoje dzieci.

Widze tu prosty zwiazek miedzy marketingiem politycznym (przy ktorym ostatnio troche czasu spedzilem) a pozyskiwaniem nowych kibicow. Pozyskiwanie wyborcow jest niemal identyczne do pozyskiwania nowych zagorzalych fanow.

Mialem sie juz nie odzywac a znowu sie rozpisalem, w sumie niepotrzebnie bo przeciez sie nie znam.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2010-07-06, 13:48   

landryn napisał/a:
Gdybym ja miał wybór to bilety rozdawałbym gorzowiakom, większa szansa, że ktoś się żużlem podjara i będzie chodził.

bilety dostają wszystkiego gorzowskie szkoły jeśli się nie mylę. tylko od nauczycieli zależy co z nimi zrobią ;-)
akcja sama w sobie jest dobra bo na pewno zaszczepi w części młodych jakieś przywiązanie do klubu. Stal to nie będzie już ' jakieśtam motorki' tylko fajna zabawa ale to już czysty marketing - temat rzeka.

nie utożsamiajmy jednak tego z jednorazowym spontanicznym wyjściem do dzieci które nie jest żadną zorganizowaną akcją. wyszło fajnie i śmiesznie i nie warto nad tym dywagować.

odniosę się jeszcze do tego:
Cytat:
w roznych sektorach na Stali sa ludzie chetni do dopingu, tylko trzeba ich do tego zachecic

nie wiem jak dla innych ale dla mnie to już jest nudne. jak są chętni to niech dopingują do cholery, nikomu łaski nie robią, to nie jest doping dla sektora szesnastego tylko dla ZAWODNIKÓW i STALI. wszyscy są chętni a wychodzi jak wychodzi.

ChudY_PL 

Wysłany: 2010-07-07, 16:26   

Matju, źle mnie zrozumiales :)

Tam gdzie ja bylme czyli na prsotej caly stadion spiewal :) Jak bys byl to bys slyszal :)

Mlodziak 
Młodziak

Wysłany: 2010-07-07, 22:52   

Doping świetny, ale gniazdowy mógł by ciągle przez mikrofon powtarzać jak leci przyśpiewka bo ludzie z prostej nie wiedzieli ocb.

Na początku byłem w młynie, rękawiczki hoho, ale oklaski aż byłem pod wrażeniem, ładnie dawało po uszach, nagłośnienie stawiam 5, ponieważ rzadko ale to bardzo rzadko się zacinało, po 9 albo 10 biegu przeniosłem się na prostą, i też ładnie, stało z 5-6 chłopa, i po prostu zaczynali przyśpiewki, które są znane.

I do zarządu KS Stal Gorzów, "Miejsce pirotechniki jest na stadionie".

ChudY_PL 

Wysłany: 2010-07-07, 23:21   

Rękawiczki swietny pomysl..ludzie ze zdziwieniem patrzyli na chlopakow z S16...Swietny doping ,swietna atmosfera no i nareszcie caly stadion zaczal spiewac!!!!

liquido 

Wysłany: 2010-07-08, 00:03   

Świetny mecz, świetny doping :!:

Mlodziak, trzeba było zostać w S16, doping szedłby równo. Chodzi o to że to Młyn prowadzi doping, a nie kibice z prostej, chociaż brawo za zaangażowanie. Nie dublujmy się, śpiewajmy razem to samo.

I teraz apel: KIBICE Z PROSTEJ! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO DOPINGU NA PIERWSZY ŁUK. PRZYJDŹCIE DO MŁYNA BĄDŹ DO SEKTORÓW 15, 14 I RAZEM Z JEDNEGO MIEJSCA WSPIERAJMY NASZĄ STAL :!:

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-07-08, 07:47   

Panowie, nie wtracam sie zbytnio w sprawy mlyna, bo juz wyroslem z szalikowania i swoje juz wykrzyczalem na tym stadionie. Doceniam co robicie i ciesze sie, ze sie wam chce i ze macie ciekawe pomysly, aczkolwiek z wpadkami, jak np. z wczorajsza flaga. No coz, zdarza sie, choc caly efekt szlag trafil. Do puszki tez wam sie chetnie dorzucam. Mem jedno drobne zastrzezenie. Chodzi o Wasz okrzyk: Piotrek Paluch, nasz kapitan! Haslo szczytne i nikt mi nie musi niczego udowadniac i mnie przekonywac. Wszystko ok, ale Panowie: moze byscie w koncu zauwazyli, co robi dla Stali i dla nas Tomasz Gollob? Czy nie pora w koncu tego dostrzec? Tomek umiera za Stal, ciagnie ten zespol, pomaga w parkingu, pozycza motory, pilotuje mlodych..... Zreszta, czy musze to tlumaczyc? Myslicie, ze bedziecie dozywotnio spiewac o Piotrku Paluchu? Mnie tez sie wydawalo, ze po Jancarzu i Plechu w Stali nie bedzie juz takich zawodnikow. Tez zylem dlugo ich legenda. Potem byl Nowak, Rembas, Swist, Cegielski i wielu innych idoli. Moim zdaniem z jednej strony dajecie nalezna satysfakcje Piotrowi Paluchowi, ale z drugiej strony wyrzadzacie afront Tomaszowi Gollobowi. (nie powiem, ze przykrosc, bo Gollob to zbyt stary wyjadacz, zeby plakal z tego powodu). Po prostu trzeba wiedziec, kiedy co sie krzyczy. Podczas prezentacji przy nazwisku Golloba wydzierac sie, ze PP nasz kapitan? Panowie, zastanowcie sie czasem. Nie dziwie sie, ze Gollob po meczu niechetnie do was podchodzi, a w czasie podziekowania za jazde przejezdzajac obok waszego sektora odwraca glowe. Skoro to nie jest "Wasz kapitan" to ma racje. Krotko mowiac: przemyslcie to, bo ja osobiscie uwazam, ze sytuacja nie jest ok. Moim zdaniem nadeszla pora, zeby w koncu zaspiewac: Tomek Gollob, nasz kapitan!
Prosze o wypowiedzi, ale na temat i bez pouczanek. Bo za stary jestem na gowniarzerskie fochy.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2010-07-08, 08:43   

Kiper napisał/a:
moze byscie w koncu zauwazyli, co robi dla Stali i dla nas Tomasz Gollob? Czy nie pora w koncu tego dostrzec? Tomek umiera za Stal, ciagnie ten zespol, pomaga w parkingu, pozycza motory, pilotuje mlodych.....

a nie zauważasz po co on to robi? z całym szacunkiem, ale jakby dostał trochę mniej kasy to umierałby za Falubaz. Piotrek Paluch jeździł momentami ZA DARMO! mylimy pojęcia panowie. nie chodzi o jazdę a o ODDANIE. za 2 miliony to ja też mogę pilotować młodych i pożyczyć komarka, ba, nawet dwa :lol:

bir11 
KSSG 1947

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-07-08, 08:51   

ja się zgodzę w 100% z wypowiedzią Kipera , ma racje i dobrze mówi bo taka jest prawda
aż mi się nieraz żal robi jak idzie Tomek i krzyczą Piotrek Paluch nasz kapitan.

Zawarcie1947

Wysłany: 2010-07-08, 09:19   

Za te setki tysiecy, ktore Gollob dostaje od Wladka łaski nie robi, ze pozyczy komus motor czy zdobedzie komplet. To jego obowiazek i zawod. A przypomne, ze w zeszlym sezonie przegral nam 2 bardzo wazne mecze. Czy Gollob by zostal w Stali, gdybysmy w nastepnym sezonie jezdzili w 1 lidze juniorka? Odpowiedz nasuwa sie sama. Dlatego zawsze bedziemy gloryfikowac Piotrka Palucha, jak do tej pory ostatniego rodowitego bohatera naszego klubu.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2010-07-08, 09:23   

PatriotKSSG napisał/a:
Kiper napisał/a:
moze byscie w koncu zauwazyli, co robi dla Stali i dla nas Tomasz Gollob? Czy nie pora w koncu tego dostrzec? Tomek umiera za Stal, ciagnie ten zespol, pomaga w parkingu, pozycza motory, pilotuje mlodych.....

a nie zauważasz po co on to robi? z całym szacunkiem, ale jakby dostał trochę mniej kasy to umierałby za Falubaz. Piotrek Paluch jeździł momentami ZA DARMO! mylimy pojęcia panowie. nie chodzi o jazdę a o ODDANIE. za 2 miliony to ja też mogę pilotować młodych i pożyczyć komarka, ba, nawet dwa :lol:

Oj Patriot nie znasz sytuacji sprzed roku? Normalnie piszesz jak jakiś Falubaz z SyFa albo eSBeka. W tym przypadku będę bronił Kiper`a to co zrobił Bolo nie da się zapomnieć ale i trochę szacunku należy się aktualnemu kapitanowi i to też w pełni tego słowa znaczeniu gość robi więcej dla Stali niż Ci się wydaje wiadomo, że Tomek nie jeździłby gratis ale to nie jest np. Niki. Pomiędzy tymi 2 zawodnikami jest subtelna różnica.
Najprostszy przykład masz naszą juniorkę albo ostatnia sytuacja z Zagarem z tego co piszesz powinien w wypiąć się Mateja i niech się dzieje co chce ważne, że kasuje za faktury.

PS. Zawarcie1947 z tym motórem w tym problem, że właśnie robi
Ostatnio zmieniony przez szept 2010-07-08, 09:26, w całości zmieniany 3 razy  

PavelN11 

Wysłany: 2010-07-08, 09:23   

Kiper masz rację. Już nie raz to było poruszane, ale chłopaki z młyna dalej swoje..
Co do dopingu na meczu to lepszy nawet niż na derbach, super, będzie się o nas dobrze mówiło w Toruniu hehe. Dawno nie pamiętam, żeby śpiewało aż tak sporo ludzi :) A i w końcu było słychać nagłośnienie na moim sektorze.

habzim 

Team: Zlote Smoki
Wysłany: 2010-07-08, 10:15   

Zajebisty pomysł ze zbieraniem kasy na oprawę przez dziewczęta, im nikt nie odmawia a że są ładne i przyciągają uwagę, ultrasi są w stanie robić oprawy za jeszcze wiecej pieniedzy czyli efektywniejsze.

Naprawdę sam siedziałem na łuku i widziałem jak dziewczyna pyta czy panowie nie wspomogą oprawy, ci z reakcją natychmiastową dali nie mal wszystkie drobniaki bo zbieraczom płci żeńskiej naprawdę ciężko odmówić :)

Ajoot 

Wysłany: 2010-07-08, 10:20   

Moim zdaniem , Piotrek Paluch to naprawde oddany i niezastapiony zawodnik ktory reprezentował nasze barwy , wiadomo ze zawsze bedziemy mieli do niego szacunek za to co zrobił ,, bo mało jaki zawodnik jezdzilby dla druzyny za darmo. Jednak teraz mamy inne realia i powiem wam ze na poczatku bylem przeciwny faworyzowania Tomasza Golloba jednak ten zuzlowiec wklada wiele serca w nasz klub i mysle ze trzeba tez to docenic i wesprzec tego zawodnika by nie musiał omijac naszego sektora . Nie mowie ze mamy wymyslac piosenki o nim czy jakies glorie jednak czasami nalezy zachowac rozsadek i nie krzyczec Piotrek Paluch nasz kapitan gdy spiker czyta nazwisko Golloba . Są na to odpowiedniejsze chwile jak np .. Puchar swiata czy cos , teraz Tomasz Gollob to nasz kapitan i trzeba to dostrzec . Pozdrawiam

Rick

Wysłany: 2010-07-08, 10:25   

Plytcy jestescie, bardzo.
Od stu lat nie smialem marzyc, ze taki zawodnik jak Tomasz Gollob, zechce chocby siasc do rozmow z naszym klubem. Dzis go mamy, na pieknym stadionie, ktory umiera za Stal. Za 2 banki? Bo jest najlepszy! Kto zabronil Paluchowi tyle zarabiac?
Uprawiacie demagogie i tyle. Paluch Bohater? Nie podwaze, ale takim samym bohaterem dla mnie jest chociazby Flis! Tez zostal, nie poszedl do komornika ostemplowac motocykle.
Mlodzi jestescie i nie rozumiecie pewnych spraw, realiow.
Czy wy naprawde myslicie, ze Paluch jezdzil za darmo? Bullshit! po prostu zarabial malo, byl cierpliwym czlowiekiem, ktory czekal na kase. Czemu nie krzyczal jak Bjerre? Bo nikt by na to nie zwrocil uwagi! Paluch mial jedynie przeblyski w swojej karierze, ale tak naprawde byl slabym zawodnikiem po wejsciu w wiek seniora. Dopiero w 1 lidze sie wyrobil po spadku. Powiecie, ze mogl odejsc? Mogl. Ale gdzie by mu bylo lepiej? W Gnieznie? Dostalby polowe tej kasy i do tego wirtualnie. On doskonale o tym wiedzial. Dlatego zostal i stal sie zarazem bohaterem. Dlatego krzyczcie tez: "Robert Flis, tez byl wierny!", ale doceniajcie Golloba za dwie banki, bo Pedersen ma tyle samo, a w przeciwienstwie do Golloba, ma was w dupie, tylko kasa sie liczy i za rok, dwa, moze z powodzeniem umierac za Falubaz (ponownie).

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2010-07-08, 11:13   

Zawarcie1947 napisał/a:
Za te setki tysiecy, ktore Gollob dostaje od Wladka łaski nie robi, ze pozyczy komus motor czy zdobedzie komplet.

Z kompletem to masz racje ale z motórem to w tym problem że właśnie robi.

Nie neguje gloryfikacji Bola bo jak najbardziej mu się należy ale zauważcie to w końcu, że Tomek też bardzo dużo robi dla Stali, żeby jak najlepiej jej się wiodło (przynajmniej jak narazie) więc szacunek mu się należy za to co robi chyba nie aż tak ciężko to zrozumieć.

PS. widziałeś kogo posyłali zieloni na wakacje rok temu więc rozumiem że oni nie mają szacunku do kapitana Twojej drużyny ale czemu Ty go nie masz?.

Kiljan 

Wysłany: 2010-07-08, 11:36   

Czytając posty zawarte w tym wątku dochodzę do wniosku, że nie warto dyskutować z "fanatykami" Stali.
Oni zawsze wiedzą lepiej, nic im nie przetłumaczysz i do tego jak nie ma Cie w s16, jesz coś i wypełniasz program to jesteś piknikiem. Tylko "oni" są prawdziwymi kibicami..

Jeżdżę do Gorzowa od 1994 roku, więc widziałem wiele spotkań z Bolem w składzie i nic mu nie ujmując nie był liderem drużyny. Potrafił przegrać z każdym. Czasem miał "przebłyski" i robił 10 bądź więcej oczek. Moim zdaniem, że był wierny Stali nie stawia go na piedestale, ale jak najbardziej szanuję Piotra Palucha za to co robił dla naszego klubu!

Gollob to profesor, który trzyma nasz zespół w kupie i trzeba przyznać, że jest Kapitanem "pełną gębą" i jako PRAWDZIWI kibice powinniście to uszanować!

stalmanchester 

Team: Manchester Supporters
Wysłany: 2010-07-08, 12:02   

Kiljan napisał/a:
Czytając posty zawarte w tym wątku dochodzę do wniosku, że nie warto dyskutować z "fanatykami" Stali.
Oni zawsze wiedzą lepiej, nic im nie przetłumaczysz i do tego jak nie ma Cie w s16, jesz coś i wypełniasz program to jesteś piknikiem. Tylko "oni" są prawdziwymi kibicami..

Ja mysle, ze dlatego ciezko jest S16 zachecic kibicow z prostej do przyjscia na 1 luk aby wspolnie kibicowac.

obserwatorwąsów

Wysłany: 2010-07-08, 12:09   

Kiljan napisał/a:
Oni zawsze wiedzą lepiej, nic im nie przetłumaczysz i do tego jak nie ma Cie w s16, jesz coś i wypełniasz program to jesteś piknikiem. Tylko "oni" są prawdziwymi kibicami.

Nikt nigdzie czegoś takiego nie napisał, więc przestań siać ferment.

Kiljan napisał/a:
Jeżdżę do Gorzowa od 1994 roku, więc widziałem wiele spotkań z Bolem w składzie i nic mu nie ujmując nie był liderem drużyny. Potrafił przegrać z każdym. Czasem miał "przebłyski" i robił 10 bądź więcej oczek.

A czy myślisz, że miarą szacunku do zawodnika jest zdobyta przez niego ilość punktów?! :shock: Pomyliły Ci się pojęcia.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2010-07-08, 12:09   

A czy my obrażamy i nie szanujemy Golloba? ci którzy zaczęli chodzić na Stal po wejściu do ekstraligi w 2007 nigdy nie pojmą tego o co nam chodzi więc dyskusja jest zbędna.
Cytat:
Ja mysle, ze dlatego ciezko jest S16 zachecic kibicow z prostej do przyjscia na 1 luk aby wspolnie kibicowac.

już gdzieś to pisałem. to nie jest doping dla S16. to jest doping dla ZAWODNIKÓW (dla Tomasza Golloba też). nam łaski nikt nie robi.

liquido 

Wysłany: 2010-07-08, 12:12   

Nawet Tomasz Gollob i Matej Zagar w bodajże wtorek na antenie RMG, gdzie byli gośćmi prosili o doping. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do kupowania wejściówek na pierwszy łuk.

Kiljan 

Wysłany: 2010-07-08, 12:34   

obserwatorwąsów napisał/a:
A czy myślisz, że miarą szacunku do zawodnika jest zdobyta przez niego ilość punktów?! :shock: Pomyliły Ci się pojęcia.

Kiljan napisał/a:
Moim zdaniem, że był wierny Stali nie stawia go na piedestale, ale jak najbardziej szanuję Piotra Palucha za to co robił dla naszego klubu!

Mam szacunek dla Bola za całokształt kariery więc czytaj uważnie :-|

eM 

Wysłany: 2010-07-08, 18:40   

Zawarcie1947 napisał/a:
Za te setki tysiecy, ktore Gollob dostaje od Wladka łaski nie robi, ze pozyczy komus motor czy zdobedzie komplet. To jego obowiazek i zawod. A przypomne, ze w zeszlym sezonie przegral nam 2 bardzo wazne mecze.

Nawet dla mnie jako zagorzalego fana Piotrka Palucha dziwi to co piszesz. Nie bede tego szeroko komentowal, ale wskaz mi obecnie drugiego tak oddanego zawodnika w calej zuzlowej polskiej lidze.Teraz są trochę inne czasy(niestety). Pewnie, ze łaski nie robi, a czy Pedersen pozycza motory, przejmuje sie wynikami druzyny? Nie. I to jest ta roznica, dla ktorej nie masz prawa mowic, ze Gollob "łaski nie robi".

Kilka slow odnosnie dopingu. Wczoraj byl bardzo okazaly, mysle,ze wszyscy to przyznamy. Tyle, ze prowadzacy wypadl srednio. Panowie - dlaczego idziemy na ilosc, a nie na jakosc :?: :!: Przyspiewka "Hej Stal KS" i "To my zolci wariaci" wypadala tragicznie. Fajnie, ze dobrze slychac prowadzacego nawet na prostej i sie angazuje, ale np. w przyspiewce " Hej Stal KS, hej Staal KS" slychac bylo tylko jego spiewajacego przez mikrofon i to troche wygladalo zenujaco.
Mniej przyspiewek, dobrze znanym wszystkim, a bedzie dobrze.

PS. Ktos mowil, ze dobrze wypadla akcja ze zbiorka pieniedzy przez dziewczyny. No wlasnie! To jest jakis pomysl i dobrze, ze go wdrozyliscie w zycie, bo jeszcze jakis czas temu pewien "pomaranczowy" uwazal, ze to zgapianie od innych i nie powinnismy tego robic. A wiec jednak mozna sie przyznac do bledu ;-) Tak dalej.

PS2. Czy mi się wydaje, czy oprawa wyszla w... nie w tę stronę ? :roll:

32roza 

Wysłany: 2010-07-08, 19:11   

W moim odczuciu prowadzący wczoraj dobrze się spisał, urozmaicał przyśpiewki i ogólnie na plus. A to, że mamy takie dobre nagłośnienie, że zagłuszał Młyn to nie jego wina :P
Zresztą niektórzy ludzie z prostej, chcieliby żeby prowadzący dłużej śpiewał przez mikrofon, ale nie może przecież śpiewać całej przyśpiewki... A z oprawą niestety dobrze Ci się wydaje...

k 

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2010-07-08, 22:33   

eM napisał/a:

Mniej przyspiewek, dobrze znanym wszystkim, a bedzie dobrze.

A może wszyscy nauczyliby się wszystkich przyśpiewek, a będzie dobrze?

Odpowiedz do tematu