Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Czy alkohol wpływa na formę zawodników"
Autor Wiadomość
Kraken82 

Wysłany: 2011-02-08, 13:19   

Jak słucham tych dyrdymałów o byciu osoba publiczną to mnie na śmiech zbiera.
Tu się rozchodzi o bycie sportowcem, bycie osoba publiczną jest niejako przy okazji i nie ma bezpośredniej realacji z uprawianiem sportu jako takim.
I teraz tak. Jeżeli prześledzicie sobie życiorysy mistrzów, to wszystkich charakteryzuje jedna wspólna cecha, umiejętność poświęcenia wszystkiego dla osiągnięcia celu i stuprocentowa koncentracja na tym. I subordynacja wszystkiego innego w celu jego osiągnięcia.
Jeżeli ktoś nie jest zdolny do 100% oddania dla sportu, to nie jest prawdziwym sportowcem, tylko ma zawód, np. "żużlowiec" i nigdy nie osiągnie niczego wielkiego.
Jeśli natomiast jest na właściwej drodze, to sam najlepiej wie, czy może se pozwolić na to piwko czy nie.

I na koniec, cytując klasyka:

"By osiągnąć sukces musisz myśleć o żużlu, jeść żużel, a nawet srać żużlem"

Michu5 

Wysłany: 2011-02-08, 15:54   

Kraken, masz zupełną rację, alkohol i profesjonalizm wzajemnie się wykluczają, ale moim zdaniem, to nie do opinii publicznej należy rozdrapywanie takich rzeczy na ogólnodostępnym forum. To przecież klub powinien być dla młodych zawodników nie tylko płatnikiem, ale też wychowawcą. Czy się dobrze wywiązuje ze swojej roli? Nie mnie to oceniać. Nasze dywagacje nic do rzeczy nie wnoszą, oprócz niepotrzebnego szumu.

Jak macie zamiar kogoś publicznie napiętnować, czy za słabą jazdę na torze, czy za ekscesy poza nim, to przypomnijcie sobie, jak z presją otoczenia, jest to przypadek skrajny, "poradził" sobie w 2004 Rafał Kurmański. Otóż strach przed kolejną medialną aferą, po odebraniu mu prawa jazdy, był tak duży, że tej presji nie wytrzymał. Kibice nie zastąpią w swojej roli rodziny i klubu zawodnika, których zadaniem jest, aby ich podopieczny nie zszedł na złą drogę. Fani są ze swoim pupilem tylko jak mu idzie, kiedy jest gorzej, odwracają się tyłkami.

Sam osobiście znam wiele rewelacji i plotek dotyczących prywatnego życia prominentnych mieszkańców tego miasta, ale z szacunku do ich prywatności, nie wypisuję tego na forum.

Grzechu87 

Wysłany: 2011-02-08, 16:35   

dokładnie to tak jak ja i inni piosali by na temat waszego/waszych ojców ze Pijaki i melina, bo moge a kto mi zabroni , jezeli piszecie tak na temat zawodnika stop!

Sylwester 

Wysłany: 2011-02-08, 20:24   

Hola Hola, czy ja napisałem, że to pijak, co weekend chodzący na kacu? Nie, napisałem tylko, że miałem niejedno kroć przyjemność obsługiwać na kasie Łukasza i nie wmawiajcie mi, że to plotka. Napisałem ten fakt bo być może to jest tym powodem ''bycia oczkiem'' u CzeCze. Resztę sami, żeście wyolbrzymili, niczym Fakt, SuperExpress i inne badziewia tego pokroju.

Stary kon 

Wysłany: 2011-02-09, 19:40   

Panowie proponuje samemu spróbować(pełnoletnim) jak to jest ,ma ten wpływ czy nie.
Jesli któryś z was zabaluje sobie to na drugi dzien niech sobie pobiega i zmierzy czas na dystansie n.p. 100 m albo rowerem na 500 m i to samo bez alkoholu w dniu poprzednim,a wyjasnienie samo bedzie.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu