Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Czy mając alternatywę: w składzie Stali może pozostać albo Michael Jepsen Jensen, albo Krzysztof Kasprzak, zawodnikiem, na którego byś postawił w sezonie 2013 byłby:
Michael Jepsen Jensen
86%
 86%  [ 44 ]
Krzysztof Kasprzak
13%
 13%  [ 7 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-05-06, 19:16   Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Zakładam Fan Klub MJJ!!! To jest gościu, który miał rywalizować z Mroczką, a jechał dzisiaj w 15 wyścigu! Dwa razy został skrzywdzony przez Bola, ale teraz mam nadzieje, że Piotrek przejrzał na oczy! MJJ to wielki walczak, na kazdym torze potrafi nękać przeciwnika, nie odpuszcza. Juz w Toruniu miał niezły sezon, ale popsuła mu sprawę kontuzja. Teraz jestem pewien, że jego transfer, to był strzał w 10!!! Przy tak niskim KSM gościu robi 11+2 na wyjeździe, to świadczy o klasie i waleczności. Ten gostek mi pasuje!!!
Pytanie: jak wymawia się jego imię? Bo ani Misiael, ani Majkel nie pasuje mi do języka duńskiego. Ktoś wie?
MJJ wymiata!!!!!! Artur, przykro mi, wypożyczenie...
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2012-11-06, 20:49, w całości zmieniany 2 razy  

Michu1947 

Wysłany: 2012-05-06, 19:18   

Kiper! Ja go polubiłem już od pierwszego meczu na Jancarzu...jak zobaczyłem jego starty. Tak dobrego startowca chyba nie mielismy od wieków...i ta waleczność na torze. Super gościu.

Z tego co mi wiadomo chyba..Michael. Tak jak w Angielskim.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2012-05-06, 19:23   

Nie ma dla niego przegranego biegu i to jest najważniejsze! Walecznością przypomina sezon, gdy jechaliśmy z Przemkiem Pawlickim. Nie porównuję obu zawodników jakby co, po prostu przypomina mi się jak Przemo cisnął na torze nawet gdy jechał na trzeciej czy czwartej pozycji i nie było żadnego odpuszczania! Świetnie patrzy się na Michaela, który na obcym torze leci na pełnej! :-D

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2012-05-06, 19:38   

Dopisuję się do fanclubu :) Mi młody Duńczyk bardzo się spodobał kiedy pierwszy raz w ogóle startował na Jancarzu - jakieś 2 lata temu w sparingu z Apatorem, to był zresztą jego absolutny debiut klubowy. Jechał z zębem na trasie, dobrze startował i równie dobrze rozgrywał I łuk. Trzeba przyznać, że skład Stali w tej chwili to naprawdę sympatyczna ekipa.

Scooby 

Wysłany: 2012-05-06, 19:49   

A on na pewno ma Jesper na drugie czy może Jepsen? :)
Gościu jest przezajebisty.
Gdy jedzie z tyłu to jest taki przyczajony tygrys-ukryty lew partyzant i nagle ni stąd ni zowąd pojawia się pod łokciem (w tym meczu pod łokciem Bjerre).
Zapisuję się do fanklubu, aczkolwiek jestem również fanem PUKa!
PS. ja wymawiam Mikel albo idę na łatwiznę - Jepsen :) , a czy to poprawnie to nie wiem :) Orzeł mówi Mikael, więc chyba tak jest poprawnie

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-05-06, 19:51   

Też się dopisuje!
Bartek napisał/a:
Świetnie patrzy się na Michaela, który na obcym torze leci na pełnej! :-D
Dokładnie tak! To jak Dun powiózł dzisiaj Szweda (Nermarka) na jego torze, to po prostu coś! Było to bardzo ostre, ale bardzo fair i bardzo przemyślane, co dobitnie pokazała powtórka biegu. Naprawdę Jensen od swojego pierwszego meczu w barwach Stali pokazuje to, co my kibice lubimy najbardziej, szybkość, odwagę, wolę walki i skuteczność. Tak jak pisałem w połowie ubiegłego sezonu, że chce Iversena na kolejny, tak piszę teraz, że chcę Jensena na kolejnych kilka!!

Takich żużlowców jak Jensen oby było w Stali jak najwięcej! Im można dużo wybaczyć. :-P

Ps. Scooby, Orzeł mówi "Majkel" - już tak x3 słyszałem. Natomiast Jepsen jak najbardziej poprawnie.

Scooby 

Wysłany: 2012-05-06, 19:59   

To może się zasugerowałem swoją wymową i źle słyszałem :D
No ale skoro Orzeł tak mówi, to chyba wie?
mógłby go ktoś kiedyś zapytać w wywiadzie.
FC MJJ!! :D

Feuerleben

Wysłany: 2012-05-06, 20:11   

Smieszy mnie troche fan club ale jestescie wolnymi ludzmi i robicie to co uważacie za słuszne. Jensen to bardzo młody chłopak więc zachwycanie się jego jazdą jest trochę dziwne gdyż nie jeden mecz zawali, Lepiej skupcie się na Zmarzliku bo to jest wasz wychowanek a nie jakichś tam Duńczyk który za 2 lata może jezdzić gdzieś indziej. Zobaczymy co dalej z nim będzie

Scooby 

Wysłany: 2012-05-06, 20:25   

Widzisz Feuerleben mnie natomiast śmieszy twój wpis. Fanclub jest z przymrużeniem oka. Temat powstał z racji tego, że jeszcze nie ma o MJJ, a jak widać po naszym forum wielu z z zawodników ma swój osobny temat.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2012-05-06, 20:29   

Feuerleben napisał/a:
Smieszy mnie troche fan club ale jestescie wolnymi ludzmi i robicie to co uważacie za słuszne.

Zielonogórzanie śpieszą z interwencją, jak zwykle :-D Kolega chyba nie zauważył, że temat ma charakter bardziej humorystyczny i wynika ze zwykłego optymizmu spowodowanego jazdą Michaela i nikt pewnie nie ma zamiaru zakładać profesjonalnego fan clubu.

Feuerleben napisał/a:
nie jeden mecz zawali

Zapewne marzysz o 13 maja :mrgreen:

Feuerleben napisał/a:
Lepiej skupcie się na Zmarzliku bo to jest wasz wychowanek a nie jakichś tam Duńczyk który za 2 lata może jezdzić gdzieś indziej.

A co Jensen ma do rozwoju Zmarzlika? Zabiera mu starty w meczu czy jak? :shock: Skoro zaglądasz do naszego podwórka, to najpierw zerknij na swoje i zachwyty nad młodym Loktaevem :-) Podobna sytuacja. Chłopak kosi Częstochowę na wyjeździe, u nas też jeździ efektywnie, a my mamy się nie cieszyć?

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-05-06, 20:40   

Oczywiście politycznie poprawny Falubaz łyknął temat :-) MJJ pięknie sie wprowadził w Stal, pięknie punktuje, ale jak ktoś mnie podejrzewa, że w wieku 52 lat sobie gębę wytatuuję inicjałami MJJ, to lekko przegiął. Aczkolwiek obiektywnie mówiąc: gościu jest niesamowity. Może faktycznie na Falubaz jakąś flagę przygotuję :-) Był juz Fan Klub Darka Stenki, dlaczego nie może być fan klubu MJJ? :-)
Tak na marginesie... Ten fun club Stenki, to była ironia, ale gościu nam lige uratował, pamiętacie? Teraz to łatwo się śmiać, ale wtedy, to łapaliśmy się każdej szansy...

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2012-05-06, 20:51   

Don Lucas napisał/a:
Takich żużlowców jak Jensen oby było w Stali jak najwięcej! Im można dużo wybaczyć.

Sa jeszcze tacy dwaj do wziecia - bracia P! ;-)
Piotrek powiedzial, po wczorajszym zlotym kasku, ze JESZCZE w Stali nie jezdzil, ale dziekuje za dobre przyjecie przez kibicow ;-)
Co do Jensena - juz za jego czasow w Toruniu widacy bylo, ze to material na dobrego zawodnika.Troche wysokie te wygrane, moze byc problem z KSM w przyszlym sezonie...

Feuerleben

Wysłany: 2012-05-06, 20:51   

Bartek napisał/a:
Zielonogórzanie śpieszą z interwencją, jak zwykle

Nie, moje pochodzenie nie ma nić do rzeczy ale myślę że najbardziej powinniście skupić się na Zmarzliku :-P

Bartek napisał/a:
Zapewne marzysz o 13 maja

Niekoniecznie. To będzie mecz w prawdzie derbowy ale bez kolosalnego znaczenia ;)

Kiper napisał/a:
Oczywiście politycznie poprawny Falubaz łyknął temat

Ja gloszę Liberalizm więc nie wiem jak to jest z tą polityczną poprawnością. :-)

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-05-06, 21:03   

masters napisał/a:

Sa jeszcze tacy dwaj do wziecia - bracia P! ;-)
Piotrek powiedzial, po wczorajszym zlotym kasku, ze JESZCZE w Stali nie jezdzil, ale dziekuje za dobre przyjecie przez kibicow ;-)

1. Kasprzak (Pawlicki Prz.)
2. Jensen
3. Zagar (Pawlicki Prz.)
4. Iversen (Pawlicki Prz.)
5. Gollob
6. Zmarzlik
7. Pawlicki Pi.

I nie mam pytań.. Oczywiście, o ile KSM pozwoli.. Przemek za najsłabszego z tej wynienionej trójki. Bo wierzę, że MJJ bedzie po sezonie lepszy od Kasprzaka, Iversena i Zagara...

frans04 

Team: Stal
Wysłany: 2012-05-06, 21:05   

Mi Jensen też wpadł w oko już w czasie pierwszego sparingu z Apatorem 2 lata temu.
Super zawodnik. Nie odpuszcza w żadnym biegu ani przez sekundę. Od początku jego przygody w Stali jestem bardzo zadowolony z jego transferu.

Michu5 

Wysłany: 2012-05-06, 21:42   

A "Jepsen" to drugie imię Michaela, czy posiada on dwuczłonowe nazwisko"Jepsen Jensen"? Proszę o odpowiedź w tej nietypowej sprawie:)

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-05-06, 21:55   

Imię Michaela wypowiada się "Mikel", a nawet "Mikjel" z takimi niewyraźnym "jot". Nie "Majkel" lub "Misiael". Sam go zapytałem, bo też miałem wątpliwości.

"Jepsen" z kolei jest pierwszym członem nazwiska. Choć mogę się mylić, bo nie mam zielonego pojęcia na temat języka duńskiego. Być może mają kompletnie inną składnie, gramatykę... ale jego brat nazywa się Morthen Jepsen Jensen, a ojciec Jan Jepsen Jensen. Więc to musi być nazwisko.

Usłyszałem też kilka wersji, że "Liglad" to część jego pełnego nazwiska. Otóż jest to jego pseudonim, więc jeśli ktoś ma wątpliwości, to również rozwiewam ;-)

marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2012-05-06, 21:57   

Ja również cieszę się, że nie okazał się kolejnym strzałem kulą w płot, jak to wielokrotnie w/s naszych transferów bywało. Chłopak walczy, jest nieustępliwy, zadziorny, łatwo nie odpuszcza, ma widać bardzo dobry sprzęt i ogólnie sprawia dobre wrażenie. Cieszy też to, że dobrze wypada na wyjazdach (lepiej niż KK) a trener dostrzega już jego dobrą dyspozycję i drugi raz pojechał w nominowanych biegach. Oby tak dalej.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-05-06, 21:57   

Jednak mały edit; na stronce MJJ znalazłem coś takiego: Teamleder: Jan Jepsen Jensen. Więc jeżeli opiekunem jego teamu jest najprawdopodobniej ojciec, to chyba "Jepsen", to nazwisko. Uważam, że jest to świetne pytanie do wywiadu z samym zainteresowanym!

Edit2: Mekaniker: Morthen Jepsen Jensen. Więc kwestia "Jepsen" chyba całkowicie rozstrzygnięta.

Co do kolegi z ogniem w nicku, to widać, że w ogóle nie czujesz klimatu i się nie dziwię, bo nie masz prawa go czuć! Nie jesteś stąd, więc po prostu nas nie zrozumiesz, a już pouczanie nas co do Zmarzlika, akurat Tobie nie przystoi!
Każdy wie, kim dla nas Gorzowian jest Bartek i Ty nas tego nie musisz i nie będziesz uczył. Istotę naszego "Fun Clubu MJJ" świetnie wyłuszczył Ci Scooby i Bartek, więc albo zrozumiałeś, albo bądź pozdrowiony :-D
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2012-05-06, 22:07, w całości zmieniany 2 razy  

Feuerleben

Wysłany: 2012-05-06, 22:01   

Jasne ze rozumiem gdyz napisali to chłopaki w przejrzysty sposob a i prawda jest że tego klimatu nie poczuje. ;-)

leszek 

Wysłany: 2012-05-07, 14:36   

masters napisał/a:
moze byc problem z KSM w przyszlym sezonie...

Jeśli skład pozostanie bez zmian - KSM nas nie będzie obowiązywał - tak brzmi regulamin .
Feuerleben napisał/a:
Nie, moje pochodzenie nie ma nić do rzeczy ale myślę że najbardziej powinniście skupić się na Zmarzliku :-P

A jednak ma :) I nie zaprzeczaj .
Co do Duńczyka - dołączam się bez zmrużenia oka !

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2012-05-07, 15:09   

Leszek,jeśli zostanie bez zmian.....a przypminam,że Przemek za rok będzie wolny ;)

patrykuz 
www.patrykuz.flog.pl

Team: KS STAL GORZÓW
Wysłany: 2012-05-07, 15:12   

masters napisał/a:
a przypminam,że Przemek za rok będzie wolny ;)
Wierzysz w to, że rozłączy się z Piotrkiem i odejdzie z Unii? Mimo wszystko chyba zaczęło się im układać ...

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2012-05-07, 15:14   

Rozlaczac się nie muszą,mają w kontrakcie,że tam gdzie Przemek,tam i Piotrek :)
Zresztą w tamtym sezonie było już ugadane,że Piotrek zostaje w Unii,a Przemo do Gorzowa pod skrzydła Tomka :)

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-05-07, 17:42   

Trochę Koledzy zboczyliście z tematu :-) Wracająć do MJJ - własnie takich zawodników potrzeba w Stali, młodych walczaków, zdeterminowanych, ambitnych jak MJJ, jak Przemek Pawlicki, a nie ciepłe kluchy typu Andersen. To od razu widać na torze, kto chce "umierać za Stal", a kto tylko pańszczyzne odpiernicza. Takimi "zakapiorami" byli onegdaj i nie tak dawno Paluch, Świst (tak, tak), czy Tomek Cieślewicz. Dużo tych Dunów i Szwedów musieliśmy przesiać przez sito, żeby w końcu złapać Iversena i Jepsena Jensena. Nareszcie nie musimy się wstydzić transferów.

Odpowiedz do tematu