Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz
Autor Wiadomość
STALone_ZG 

Wysłany: 2012-09-21, 11:06   

Polecam wywiad z kopernikiem http://www.sportowefakty....ratorska-spolke i od razu zwracam uwagę na taki kwiatek:
"I wreszcie, a może przede wszystkim bezpieczeństwo zawodników. Może czas wzorem cyklu Grand Prix zweryfikować swoje myślenia o atutach gospodarza związanych z przygotowywaniem przyczepnych torów. Ograniczymy wówczas tak niebezpieczne zdarzenia, jak te z Gorzowa z minionej niedzieli. W kwestii sposobu przygotowywania toru i bezpieczeństwa w ocenie ewentualnej kandydatury Stępniewskiego jestem całkowicie spokojny. Przez ostatnie lata tor na Motoarenie zawsze był przygotowywany bardzo dobrze, podobnie zresztą od 2 lat jest w Zielonej Górze. Żaden z medali nie jest wart celowego narażenia życia i zdrowia zawodników - podkreślił Jankowski."
Zastanawiam się, czy gościu w ogóle "kontaktuje", czy nie doszedł do siebie po winochlaniu. Bo takim stwierdzeniem przyznaje, że wcześniej tor był źle przygotowywany! A co zrobił w tym kierunku żeby to zmienić? Nic bo najważniejsze były wyniki!

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2012-09-21, 14:05   

Przecież ten Jankowski, Kuźniak (czy jak mu tam) to zwykła żużlowa patologia. Ono powinni mieć zakaz wypowiadania się w temacie toru, bo to zakrawa na kpinę...

MarkoS 
senior

Wysłany: 2012-09-22, 12:44   

STALone_ZG napisał/a:

Zastanawiam się, czy gościu w ogóle "kontaktuje", czy nie doszedł do siebie po winochlaniu. Bo takim stwierdzeniem przyznaje, że wcześniej tor był źle przygotowywany! A co zrobił w tym kierunku żeby to zmienić? Nic bo najważniejsze były wyniki!

Tor w Zielonej Górze generalnie miał inną nawierzchnie do pamiętnego finału z Toruniem gdy została wymieniona. Do tego specjaliści typu Żyto czy Cieślak nie stronili od przygotowania toru typu "przeciwko" a nie "dla". Niestety, teraz tor w Gorzowie przypomina ten z najgorszych zielonogórskich czasów. Czyżby potrzeba dobrego wyniku matką tego typu wynalazków ? Jeśli tak, to nie idzie w dobrą dla żużla stronę i wpisuje się w złe przepowiednie dla żużla w Polsce...

btw. A jeśli chodzi o to, co masz w podpisie - to Ameryki nie odkryłeś - wszędzie są jacyś idioci...niezależnie które to forum...

btw. na zaczepki nie odpowiadam

Ebi 

Team: FG
Wysłany: 2012-09-22, 17:28   

MarkoS napisał/a:
btw. A jeśli chodzi o to, co masz w podpisie - to Ameryki nie odkryłeś - wszędzie są jacyś idioci...niezależnie które to forum...

To pokaż mi podobny wpis jakiegoś kibica Stali na tym, czy innych forach , dotyczący upadku Patryka Dudka.

MarkoS 
senior

Wysłany: 2012-09-22, 20:46   

Ebi napisał/a:

To pokaż mi podobny wpis jakiegoś kibica Stali na tym, czy innych forach , dotyczący upadku Patryka Dudka.

Za wszystkie poszukiwania wystarczy mi popis niejakiego Patryka Wawryniuka (tfu). Nie żartuj że nie widziałeś tego żenującego występu gorzowskiego pismaka.

Ebi 

Team: FG
Wysłany: 2012-09-23, 18:25   

MarkoS napisał/a:

Za wszystkie poszukiwania wystarczy mi popis niejakiego Patryka Wawryniuka (tfu). Nie żartuj że nie widziałeś tego żenującego występu gorzowskiego pismaka.

Czyli nie znalazłeś...

MarkoS 
senior

Wysłany: 2012-09-23, 19:41   

Ebi napisał/a:
MarkoS napisał/a:

Czyli nie znalazłeś...

Nie szukałem po prostu żeby nie wpisywać się w w te zaraźliwe i głupie podchody i wtykanie kija w mrowisko czyli generalnie plucie na siebie w gimnazjalnym stylu zamiast jakiejś rzeczowej dyskusji. Chociaż nie powiem, gdy kolega pismak przebił wszystkie idiotyczne wpisy na jakimkolwiek forum to mi tatuaże spadły...

gałgan 
obserwator :)

Wysłany: 2012-09-25, 15:38   

Wyroki na kibiców Falubazu to kpina i żenada?

TAK!

as35 

Wysłany: 2012-09-25, 16:56   

Mam pytanie związane z ostatnim GP . W trakcie autoreklamy ten co do niego cała Polska napier.... powiedział- sam jestem Prezesem klubu. I ti pytanie czy ktoś wie jakiego klubu? Jest Prezesem oczywiście społecznie (hahahah) Stowarzyszenia ale klubu?

ZGrany 

Team: Duma ziemi lubuskiej
Wysłany: 2012-12-14, 21:35   

Wygląda na to że "Mały" już jest nasz ;) Falubazowski .. a o to co powiedział ! -
Najlepszy polski żużlowiec Jarosław Hampel będzie ścigał się w barwach Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Zarządcy zielonogórskiego klubu oficjalnie tego wciąż jeszcze nie potwierdzają, ale sam zawodnik w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" mówi m.in. tak:
- Czułem, że Falubazowi bardzo na mnie zależy. Ta drużyna jest zdeterminowana, by wrócić na mistrzowski tron, a ja lubię, kiedy ktoś stawia wysokie cele. Będziemy walczyć o mistrzostwo, a ja dzięki temu pozostanę w stanie podwyższonej gotowości. To powinno zaprocentować także podczas turniejów GP.

- Jestem pewien, że zdecydowałem się na właściwą ofertę. Mam szansę jazdy w markowym klubie. Oczekiwania są takie, że będę jednym z liderów. Ambicja nie pozwalałaby mi się zadowolić rolą tego drugiego. Liczę na dobrą jazdę i na to, że w stu procentach spełnię oczekiwania.
Akumulator mam odpowiednio naładowany i z wielką ochotą zabieram się do ciężkiej pracy. Zapał jest tym większy, że ustaliłem warunki dwóch fajnych klubowych kontraktów.[i] [b]Szwedzka Vetlanda i Falubaz to obecnie najlepsze żużlowe drużyny świata

Szczególnie to ostanie zdanie łechta :P

textor 

Wysłany: 2012-12-14, 21:40   

ZGrany napisał/a:
Najlepszy polski żużlowiec Jarosław Hampel będzie ścigał się w barwach Stelmetu Falubazu Zielona

Jak na razie nie ma jakichkolwiek podstaw do takiego twierdzenia, chodzi o pierwszą część. Cytat dość stary i nieco przedwczesny, choć pewnie tak się stanie, ale Mały zaczął się targować.

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-12-15, 11:08   

textor napisał/a:
Jak na razie nie ma jakichkolwiek podstaw do takiego twierdzenia, chodzi o pierwszą część.
Bardzo miło textor, że zgadzasz się z drugą częścia tej wypowiedzi:
ZGrany napisał/a:
Szwedzka Vetlanda i Falubaz to obecnie najlepsze żużlowe drużyny świata
Czasem to czego nie mówimy niesie więcej informacji niż to co zostało powiedziane.
Osobiście wolałbym aby obie lubuskie drużyny były silne. Smak derbowego zwycięstwa jest wówczas pełniejszy chociaż nie zawsze wynik jest przewidywalny. Szkoda, że kilkuletnie działania zarządu Stali doprowadziły do sytuacji gdzie kibicom Falubazu - czekającym z radością na rozpoczęcie sezonu 2013 - zaczyna być żal kibiców Stali, którzy z niepokojem czekają co im ten 2013 rok przyniesie.
Mam nadzieję, że jednak Staleczka zakontraktowała na tyle dobrych zawodników, iż zajmie co najmniej 6 miejsce.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-12-15, 13:21   

ZGrany napisał/a:
Szwedzka Vetlanda i Falubaz to obecnie najlepsze żużlowe drużyny świata
Z pierwszym zgadzam się w 100% Z drugim już nie. Najlepszy jest obecnie Tarnów (Mistrz Polski), potem ewentualnie Toruń - patrząc przyszłościowo. Falubaz to co najwyżej 2-3 siła ekstraligi. Hampel, to nie zbawiciel. Poza tym on też jest po kontuzji, podobnie jak Dudek. Trochę czasu mogą potrzebować w wejście w sezon. Bez nich Falubaz jest średni i to mocno, by nie powiedzieć słaby. W pełnym składzie i dyspozycji zawodników mistrzostwo Polski będzie realne. Teraz nie jest.

zabulaF napisał/a:
Szkoda, że kilkuletnie działania zarządu Stali doprowadziły do sytuacji gdzie kibicom Falubazu - czekającym z radością na rozpoczęcie sezonu 2013 - zaczyna być żal kibiców Stali, którzy z niepokojem czekają co im ten 2013 rok przyniesie.

To akurat jest miłe, że kibice Falubazu martwią się o przeciwnika z północy. Spokojnie, damy radę ;-) Prędzej czy później sen się ziści i obie ekipy pojadą w wielkim finale o mistrzostwo Polski. :-)

fearless 

Team: Arsenal London
Wysłany: 2012-12-15, 13:32   

to niestety typowe dla falubazów. wypowiedzi pozornie życzliwe, a w podtekście złośliwe.
i jeszcze te dzieci z zielonej góry podszywające się pod gorzowian i wstawiający głupie komentarze na portalach typu sportowe fakty, mające na celu ośmieszenie kibiców Stali.
pewnie to wpisy dzieci z zielonej góry, bo nie wierzę, że to robią osoby dorosłe. ale do dorosłych mam mały apel. pilnujcie swoje dzieci. kontrola tego co robią w internecie wyjdzie im na dobre. pozdrawiam i po klęsce w sezonie 2012 życzę medalu w przyszłym roku!

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-12-16, 12:10   

fearless napisał/a:
to niestety typowe dla falubazów. wypowiedzi pozornie życzliwe, a w podtekście złośliwe.
Jestem lubuszaninem więc kibicuję drużynom lubuskim. Ponieważ jestem zielonogórzaninem zawsze podczas derbów będę kibicował Falubazowi. Nie ukrywam tego i już kilkakrotnie o tym pisałem. Co do złośliwych podtekstów to powiedzmy sobie prawdę - złośliwości to takie coś, co zawsze towarzyszy współzawodnictwu. Póki złośliwość nie jest upokarzająca dla drugiej strony zawsze jest mile widziana.

Don Lucas napisał/a:
Prędzej czy później sen się ziści i obie ekipy pojadą w wielkim finale o mistrzostwo Polski. :-)
Złote Derby to spełnienie marzeń każdego lubuskiego kibica żużla. Takie złoto będzie cenniejsze niż wszystkie dotychczasowe osiągnięcia.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-12-16, 13:30   

zabulaF napisał/a:
Póki złośliwość nie jest upokarzająca dla drugiej strony zawsze jest mile widziana.
Otóż to! Też tak uważam. Wszelkie skrajności i przegięcia w jedną lub drugą stronę są złe. Jednak osoby, które myślą w ten sposób nie są zbyt popularne w tym województwie i wciąż chyba jest więcej tych, którzy preferują upokorzenie, albo dowalenie za wszelką cenę. Niektórzy też, mają ku temu swoje powody .... :-/

fearless 

Team: Arsenal London
Wysłany: 2012-12-17, 11:51   

no dziś PS podaje, że Hampel dostał ofertę z Polonii :
Sensacja! Hampel nie idzie do Falubazu, bo...

z drugiej strony na SF: Skład Polonii kompletny, ogłoszenie w piątek

dla Stali lepiej, żeby poszedł do Falubazu.

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Team: Stal Gorzów,Man UTD,Lech Poznań
Wysłany: 2013-01-11, 15:10   

http://www.sportowefakty....oto#comment_box
Falubaz przedstawił nowe kevlary.

Jak dla mnie lipa.
Pomysł z kaskiem no dobra beka,bo wiadomo że nie będą w takich jeździli :D
Ale te kevlary żenada. Odbiegnięcie od tradycji i barw,które towarzyszą klubowi od początku istnienia.
A te barwy do czego nawiązują?! Do gwiezdnych wojen?!
To jakaś propaganda.
Pozdro i koment obiektywny,bo też bym krytykował swoich działaczy za taki ruch. W ogóle dziwię że nie ma protestu ani nic...

Szkoda,że Dwohanik se nie wymyślił różowych kevlarów,bo pasowałyby idealnie pod jego koszulę :mrgreen: .

ZGrany 

Team: Duma ziemi lubuskiej
Wysłany: 2013-01-21, 20:34   

Spokojnie ... barwy to jedno, a kolor kewlaru to drugie... Mi osobiscie bardzo się podoba nowy image ... odświeżenie wizerunku riderów, to zawsze jakiś dodatkowy pozytyw, poza tym jednokolorowe białe są czymś ciekawym i innowacyjnym, dodatkowo główny rywal Falubazu, mianowicie apator ... mają czarne, zatem szykuję się bitwa dobra za złem :)

textor 

Wysłany: 2013-01-21, 20:37   

ZGrany napisał/a:
jednokolorowe białe są czymś ciekawym i innowacyjnym, dodatkowo główny rywal Falubazu, mianowicie apator ... mają czarne, zatem szykuję się bitwa dobra za złem :)

W życiu najczęściej wygrywa szary ;-)

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Team: Stal Gorzów,Man UTD,Lech Poznań
Wysłany: 2013-01-21, 23:00   

Tak tylko,że na takim naszym torze,będą czarne od nawierzchni.
A na MotoArenie,to już wgl taki Jabol to będzie calutki czarny od wożenia ogonów :-D

Pao 

Wysłany: 2013-01-23, 22:16   

ZGrany napisał/a:
jednokolorowe białe są czymś ciekawym i innowacyjnym

W tym roku mija 20. rocznica śmierci Artura Pawlaka, który o ile wiem również jeździł w śnieżnobiałym kombinezonie. Przypadek czy celowe uczczenie pamięci byłego zawodnika?

deja vu 

Wysłany: 2013-05-15, 16:53   

Zarząd Falubazu jest śmieszny. Ma pretensje do nas, że nie chcemy przyjąć grupy ich kibiców a sam nie chce takiej grupy zgłosić - nie chce wziąć za nią odpowiedzialności bo wie, że kibice Falubazu nie potrafią się zachować, co pokazali już wielokrotnie. Jak dla mnie decyzja zarządu Falubazu zrozumiała - nie po to gromadzą kasę w klubie, żeby płacić potem kary, a że kara by była wystarczy prześledzić zachowanie kibiców umyszonych choćby w tym sezonie - pobicia kibiców z Leszna, rzucanie przedmiotami w Golloba. Nie mówię już o wcześniejszych derbach - krzesełka, petardy,szmaty...

W tym kontekście podejście naszego zarządu jest niezrozumiałe i wskazuje tylko na to, że Zmora i koledzy liczyli przede wszystkim na kase z biletów, bo kasa klubu jest pusta a po derbach zgromadzenie na stadionie 5 000 kibiców będzie wyczynem, co oznacza, że tańszy Nermark i Gapiński okazą się jednak drożsi :roll: Stąd decyzja o zwiększeniu puli biletów z 400 do 800.

Zorganizowana grupa kibiców z zg nie przyjedzie, co oczywiście nie oznacza, że kibiców z zg nie będzie, będą i będą to również ci najgorsi. Jak ci z zakazem stadionowym nie dostaną obowiązku meldunku na komisariacie w godzinie zawodów to będą w Gorzowie na Jancarzu. Będzie ciekawie i znając naszych ochroniarzy na pewno nie będzie bezpiecznie. Do tego należy doliczyć zaczepki zaprzyjaźnionych półgłówków ze Stilonu i mamy piękną derbową niedzielę.

Na szczęście KS Stal Gorzów Wlkp. ustalając ceny biletów na ten mecz ułatwił mi decyzję i w niedzielę na stadionie się nie pojawię, bo cena biletu za produkt który mi się oferuje w zamian jest rażąco wygórowana. Czy warto na oglądanie max 7 sekund emocji w każdym biegu (start i 1 łuk) wydać tyle pieniędzy???? Pomijam już że znając naszych zawodników - niestartowców i zawodników Falubazu- startowców -emocji już na 1 łuku może nie być, bo przy wjeździe w 1 łuk para gość będzie z przodu, tym samym emocję wyniosą 3 sekundy. Zdecydowanie więc nie warto.

Żużel umarł teraz jest spidłej.

żużel umarł, niech żyje spidłej

kris_77 

Wysłany: 2013-05-19, 00:23   

deja vu.

1. Zawsze na derby były droższe bilety i nie ma co marudzić.
2. Jak widzisz tylko parę sekund emocji w każdym biegu to chyba nie byłeś na meczu w tym sezonie ani razu.
3. Bierz szalik, kup bilet i jutro na Śląską. Zobaczysz jak wygląda dobry mecz.

Pozdrawiam

deja vu 

Wysłany: 2013-05-19, 09:23   

ad.1 to oczywiste, ale w tym sezonie ceny są nie adekwatne to produktu który dostaje w zamian za ciężko zarobione pieniądze i ciśnienie derbowe nie uzasadnia - moim zdaniem - takich cen w tym sezonie.

ad. 2 no na którym meczu w tym sezonie widziałeś mijankę na dystansie, nie spowodowaną defektem lub skrajną głupotą zawodnika, który odjechał od kredy?

ad.3 nie dziękuje, poczekam jak wprowadzą normalne tłumiki, które pozwolą rozpędzać maszyny po orbicie, tory będą sprzyjać ściganiu na dystansie, obecny żużel, zwłaszcza w wydaniu a la bolo mi nie odpowiada i to jest mój protest. Frekwencja na stadionach systematycznie spada, niech ktoś to w końcu dostrzeże.

i żeby było w temacie: zdechł pies Falubaz :lol:

pozdrawiam

żużel umarł, niech żyje spidłej

Odpowiedz do tematu