Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale polskie i zagraniczne
Autor Wiadomość
wisniazio 

Wysłany: 2011-02-27, 00:23   

Ja Bogów Areny skończyłem oglądać na 3 odcinki, niedługo wracam do akademika więc będzie można ściągnąć pozostałą część, ale po tym co piszecie nie mogę się doczekać.

Co do drugiego sezonu Krwi i Piasku, to niestety ale główną rolę będzie grać inny aktor, gdyż ten z 1 sezonu jest chory na raka. Nie będzie również już postaci Naevi, niewolnicy, kochanki Krixos'a ponieważ dostała lepszą ofertę z któreś serii CSI

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=548782

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2011-02-27, 09:06   

Naevia to pół biedy... ale jeśli Spartakusa ma grać inny aktor, to już nie będzie to samo. No chyba, że skupią się bardziej na losach Krixosa. Ale więcej nie będę mówił, bo to trzeba znać zakończenie. Ci co obejrzeli finał Bogów Areny pewnie wiedzą o co mi chodzi :)

Słyszałem oczywiście, że Andy Whitfield poważnie zachorował, ale kumpel, który serialem jest zafascynowany jeszcze bardziej niż ja, mówił, że zdjęcia do drugiego sezonu jedynie się przeciągną. Miejmy nadzieję, że wygra walkę z chorobą i w trzecim sezonie powróci stary, dobry Spartakus :)

masters jr. 

Wysłany: 2011-02-27, 10:24   

http://1.fwcdn.pl/an/867323/18300.3.jpg

Aktor ktory bedzie gral Spartacusa

Liam Mclntyre

wisniazio 

Wysłany: 2011-02-27, 16:52   

Bula napisał/a:
Słyszałem oczywiście, że Andy Whitfield poważnie zachorował, ale kumpel, który serialem jest zafascynowany jeszcze bardziej niż ja, mówił, że zdjęcia do drugiego sezonu jedynie się przeciągną. Miejmy nadzieję, że wygra walkę z chorobą i w trzecim sezonie powróci stary, dobry Spartakus :)

Takie były pierwotne plany producentów. Z resztą tutaj dokładne info:
Cytat:
Licząc na szybki koniec kuracji, Starz wstrzymało realizację drugiego sezonu, a w zamian przygotowało mini-serialowy prequel. Niestety okazało się, że leczenie aktora znacznie się przeciągnie. Stacja miała więc do wyboru albo zrezygnowanie z serialu albo zastąpienie aktora kimś innym. Oczywiście wybrano tę drugą opcję.

http://www.filmweb.pl/new...artakus+wybrany!-69293

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=548782

masters jr. 

Wysłany: 2011-04-12, 12:36   

Rusza nowa superprodukcja HBO "GRA O TRON" takie klimaty bardziej mnie interesuja niz "RZYM" premiera w Polsce 18 kwietnia LINK do prologu serialu http://graotron.hbo.pl/prolog

[ Dodano: 2012-01-30, 13:27 ]
Forum zdycha wrecz kona ........w koncu ruszyl 2 sezon Spartacus:Vengeance

http://www.starz.com/orig...ferral&cmp=SPS2

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-06-04, 17:42   

Oglądał ktoś finał drugiego sezonu Gry o Tron i zamierza podzielić się wrażeniami? :-)

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-06-04, 22:29   

Ja ogladałem. W finale Inni minęli Sama i poszli dalej.
Wrażenia? Serial w niczym nie umywa się do książki. Mnóstwo skrótów i pominietych albo spłyconych wątków.
Przykład: z Winterfell uciekła szóstka a nie czwórka. W filmie brakuje Meery i Jojena.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-06-04, 23:57   

zabulaF napisał/a:
Wrażenia? Serial w niczym nie umywa się do książki. Mnóstwo skrótów i pominietych albo spłyconych wątków.

Tutaj Ameryki drugim zdaniem nie odkryłeś ;-) Serialu nie oglądałem, bo na razie czytam sagę. Za mną 6 tomów i pewnie już bym skończył całe dostępne 8, ale zrobiłem sobie przerwę na auto i biografię Zlatana i Messiego :-P (swoją drogą bardzo mocno polecam "Ja Ibra" najlepsza autobiografia piłkarza, jaką czytałem do tej pory).

Co do samego serialu, to jak wspomniałem nie oglądałem jeszcze odcinka, choć mam na dysku pierwszy sezon i z tego co widziałem w urywkach rewelacyjna kreacja Daenerys.

zabulaF napisał/a:
Przykład: z Winterfell uciekła szóstka a nie czwórka.

Osha z Rickonem podążyli w nieznanym kierunku, a Bran, Hodor i Reedowie wyruszyli na północ.

zabulaF napisał/a:
W filmie brakuje Meery i Jojena.
To lekka wtopa, bo równie dobrze mogli pominąć wilcze sny; w ten sposób ginie wątek trójokiej wrony.

Polecam całą sagę do czytania, bo jest genialnie napisana, chociaż zachodzę w głowę, jakim cudem Martin nie pogubił się w wątkach i rodach pisząc to arcydzieło :shock:

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-06-05, 09:06   

Ja całe szczęście wciąż mogę czerpać przyjemność z serialu, bo książki nie ruszyłem, ale sezon skończył się w taki sposób, że zwyczajnie do kwietnia 2013 nie będę czekał. Poczekam aż się skończy sesja i zabieram się za całą sagę, bo jeszcze nie słyszałem opinii, w której byłby choć gram jakiejś krytyki :-D Co ja mówię... jeszcze nikt nie ocenił tej sagi gorzej niż "fantastyczna" :-D

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-06-05, 09:22   

Don Lucas napisał/a:
na razie czytam sagę. Za mną 6 tomów i pewnie już bym skończył całe dostępne 8
Ja przeczytałem wszystko.
Don Lucas napisał/a:
Polecam całą sagę do czytania, bo jest genialnie napisana, chociaż zachodzę w głowę, jakim cudem Martin nie pogubił się w wątkach i rodach pisząc to arcydzieło :shock:
Całkowicie sie z Toba zgadzam. Tak wciagającej opowieści z tyloma wątkami jeszcze nie czytałem. Z wielką niecierpliwościa czekam jak Martin wybrnie z wielu rozpoczętych wątków w których zupełnie nie sposób przewidzieć co takiego może się wydarzyć.

masters jr. 

Wysłany: 2012-07-15, 10:25   

http://www.youtube.com/wa...d&v=5qXoC-DykyM

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2013-02-03, 22:18   

Szkoda, że to już ostatni sezon Spartacusa, bo jego historia była naprawdę ciekawa i sądzę, że można by ją pokazać jeszcze w dwóch-trzech sezonach. Miejmy nadzieję, że producenci powalą nas na kolana jednym sezonem. Ale tak konkretnie :)

PS. Zacząłem czytać Pieśń Lodu i Ognia i... sądzę, że zepsułem sobie dwa pierwsze tomy oglądaniem serialu. Więc jak ktoś się dopiero zabiera za całą historię, to radzę najpierw przeczytać książki :)

[ Dodano: 2013-02-03, 22:17 ]
masters jr. napisał/a:
Przykład: z Winterfell uciekła szóstka a nie czwórka. W filmie brakuje Meery i Jojena.

Jestem już po Nawałnicy, a nawet po Uczcie, więc już rozumiem dlaczego te postacie są tak ważne. Mogę nawet powiedzieć, że jestem zszokowany, że nie było ich w drugim sezonie, bo wtedy producenci będą musieli ich w jakiś sztuczny sposób upchnąć. A prace przecież już dawno ruszyły i Reedowie prezentują się tak:

Ciekawe czy dołączą ich do Brana i Hodora ot tak, jak gdyby nigdy nic, czy zaplanują jakieś stworzone z powietrza spotkanie...

Swoją drogą na fanpage'u Grupy Hatak na facebooku jest pokaźna galeria aktorów, którzy wcielą się w trzecim sezonie w nowe role. Trzeba przyznać, że wiele z nich jest naprawdę ciekawych. W szczególności jestem zadowolony z Mance'a Raydera, choć mimo wszystko wyobrażałem go sobie jako trochę młodszego.
Ostatnio zmieniony przez Bula 2013-02-04, 10:23, w całości zmieniany 2 razy  

kris_77 

Wysłany: 2013-02-03, 23:25   

A ja polecam trylogię MILLENIUM - Dziewczyna z Tatuażem, Dziewczyna ....., w wersji szwedzkiej, W sumie prawie 10h dobrego kina i tytułowa bohaterka znacznie ładniejsza i lepsza w swojej roli niż w amerykańskim hicie. No i nie ma skojarzeń z Bondem, bo ten szwedzki Daniela Graiga nie przypomina (za to jest lepszy i ciekawszy)

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu