Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Czy mając alternatywę: w składzie Stali może pozostać albo Michael Jepsen Jensen, albo Krzysztof Kasprzak, zawodnikiem, na którego byś postawił w sezonie 2013 byłby:
Michael Jepsen Jensen
86%
 86%  [ 44 ]
Krzysztof Kasprzak
13%
 13%  [ 7 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
dzwonekFLA 

Wysłany: 2012-11-07, 12:22   

Zagłosowałem na MJJ !!!! Mam nadzieje że władze to przeczytają i sprawdzą ankietę!! W końcu jesteśmy najlepszymi kibicami w Polsce ;):) Tak się nam słodzi hehe

ryba84 

Wysłany: 2012-11-07, 12:43   

Witam
Jestem za zostawieniem MJJ. Zostawienie Kasprzaka wiąże się ze specyficznym przygotowaniem toru w Gorzowie na którym nie będzie mijanek. Bardzo ubolewałem, że w miającym sezonie walki na dystansie było jak na lekarstwo. Kasprzakowi dojdą starty w Grand Prix i jest pewnie droższy niż MJJ. Kasprzak jest zawodnikiem bez ikry. Wogóle sobie nie przypominam, żeby kogoś wyprzedził na dystansie. Zostanie nam emocjonowanie się tym, żeby przeciwnicy go nie wyprzedzili po wygranym starcie. Zostawienie MJJ w STALI GORZÓW może spowodować, że będzie więcej walki na torze i tym że bedą nowi kibice. Jak mam jechać na mecz 100 km i brać znajomych, to tylko na fajne zawody.

Kukielka

Wysłany: 2012-11-07, 12:45   

Panowie wszystko to co piszecie jest w 100% zgodne z tym co czuje i myślę, lecz czasami w sporcie tak samo jak w życiu musimy komuś podziękować lub pożegnać. Dla mnie osobiście najważniejsze jest pozostanie Zagara, to głównie dla niego przychodziłem na ten stadion, bo ścigania w tym roku na śląskiej było bardzo mało. Pozostawienie Jensena kosztem Kasprzaka wymusi na nas zatrudnienie jeszcze większej łamagi(Polaka!!), co niestety znacznie nas osłabi. Pozbycie się Puka kosztem młodego Duńczyka pozostawi ten zespół bez lidera. Dlatego czasami warto wybrać dobro drużyny, a nie jednostki. Najlepszym rozwiązaniem byłoby podpisanie z nim kontraktu i wypożyczenie go na rok do innego klubu.

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Team: Stal Gorzów,Man UTD,Lech Poznań
Wysłany: 2012-11-07, 15:01   

ryba84 napisał/a:
Zostawienie Kasprzaka wiąże się ze specyficznym przygotowaniem toru w Gorzowie na którym nie będzie mijanek

No właśnie i to mi się wydaje najgorsze.
Myślę też że przygotowanie takiego toru źle wpływa także na ilość zdobytych punktów przez Bartka Zmarzlika. Młodzi nie mogą w pełni także pokazać swojego wachlarzu umiejętności,a często muszą jedynie bazować na wygraniu startu i jeździ przy kredzie.
Kukielka napisał/a:
Pozostawienie Jensena kosztem Kasprzaka wymusi na nas zatrudnienie jeszcze większej łamagi(Polaka!!), co niestety znacznie nas osłabi
:evil:
Kasper będzie także po GP co osłabi jego świeżość i wracając z różnych zakątków Europy może lekko odpuszczać ligę.
Zauważcie,że Krzyś nie będzie uczestniczył mniej więcej co 2 tygodnie na treningach z Naszą drużyną.
A za to MJJ jak zrezygnuje może z tych IMŚJ lub jeszcze lepiej z Elite League to będzie super.

Thorgal 

Wysłany: 2012-11-08, 11:09   

Ja mam nadzieję, że nowy regulamin pozwoli nam na pozostawienie wszystkich prócz Gollobasa. Z takim składem znów walczymy o DMP. Odejście kogokolwiek więcej mocno nas osłabi. Mnie niepokoiła trochę końcówka sezonu MJJ. No, ale pewnie macie wyjaśnienia na to
:-)

Kasper zaś pozytywnie mnie zaskoczył w tym sezonie.

A kto to jest Gollobas? :roll:
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2012-11-08, 13:27, w całości zmieniany 2 razy  

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-11-08, 15:46   

MJJ na pewno może być zmęczony już sezonem.
Kasper no naprawdę bomba :roll: ,start,krawężnik,to jest styl.
Zrobił swoje,ale to jest straszny chimeryk i w każdym biegu,tylko liczyć możemy,że wygra start i nie da się wyprzedzić

dzwonekFLA 

Wysłany: 2012-11-11, 21:04   

Gratulacje !!!!. Teraz pewnie siądzie do jakichkolwiek rozmów. Chciałbym aby został :)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-11-11, 22:54   

Trochę nie rozumiem pytania w ankiecie, bo nie wiem czy mam się kierować sercem czy rozumem?? Czy mam brać pod uwagę regulamin i jego wymogi czy nie? Jeżeli nie, to dla mnie zawsze wybór będzie oczywisty: Michael Jepsen Jensen. Chłopak ma wszystko, żeby być tutaj obok Bartka idolem i sam daje z siebie niemal wszystko na torze. Takich zawodników jak on się po prostu uwielbia, za charakter, za walkę do końca, za odwagę i umiejętności. Jak dla mnie to kapitalny transfer i gdyby nie znakomita postawa Iversena, to rzekłbym, że to transfer dekady!

A dla Michaela szczere gratulacje za majstra, którego przed sezonem .... nie chciał. :shock:
Kozak jakich mało!

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-12-04, 17:45   

Dziękuję wszystkim za uznanie dla waleczności i zadziorności Michaela Jepsena Jensena. Niestety, jego kariera w Stali Gorzów dobiegła szybciej końca, niż myślałem.
Dlatego też jako samozwańczy prezes Fan-Clubu ogłaszam koniec jego istnienia i podaję się do dymisji! Dziękuję za uwagę, amen. :-)

kris_77 

Wysłany: 2012-12-04, 22:45   

Dzięki Kiper.

Teraz jest szansa, że założysz nowy fan club? Tylko kogo? Mroczki, Brzozowskiego, Cyrana, Hliba czy kto tam jeszcze jest na celowniku włodarzy?

Pozdrawiam

PS. Oby to był Crump, pierwszy się dopiszę. I kupie flagę :lol:

PS. II Jeszcze Jankowski i Linus - też pewnie by chcieli mieć fanclub - bo nigdy nie mieli.
Ostatnio zmieniony przez kris_77 2012-12-10, 20:09, w całości zmieniany 2 razy  

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-12-10, 16:12   

Wypowiedź "Liglada"
"Liglad" w sezonie 2012 na swoim koncie zapisał kilka spektakularnych sukcesów. Duńczyk wierzy, że przyszły rok będzie dla niego jeszcze lepszy. - Zwycięstwo w mistrzostwach Danii do 21. lat, bycie ważnym elementem mistrzowskiej drużyny reprezentacji Danii w DPŚ, zwycięstwo rundy Grand Prix w Vojens i nareszcie po siedmiu trudnych turniejach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, gdzie zwyciężyłem w czterech rundach, najcenniejsze juniorskie trofeum wróciło do mojej ojczyzny. Te wszystkie wymienione osiągnięcia to niesamowite wyniki, ale chcę by było jeszcze lepiej. W sezonie 2013 muszę pokazać, że stać mnie na to!

A gdzie słówko jakieś o Gorzowie?
Jak nie że pomogło mu otoczenie to może atma.
Ale nie wychodzi na to,że tak jak według Władka Nermark marzył cały czas o GW tak MJJ od dziecka chciał być "Lwem".
Michael pozostawił po sobie syf i pokazał,że dla niego najważniejsza jest KASA!!!

Ebi 

Team: FG
Wysłany: 2012-12-10, 17:02   

Staleczka1947 napisał/a:

Michael pozostawił po sobie syf i pokazał,że dla niego najważniejsza jest KASA!!!

A dla kogo oprócz być może Bartka (choć też nie do końca) nie jest? Zagar płakał , czy poleciał tam, gdzie więcej dają? A jeździł u nas 5 razy dłużej. Wiesz gdzie oni wszyscy mają Ciebie , mnie i pozostałych? Dokładnie, właśnie tam. W samym środku doopy. Nie ma takiego, którego w jakimkolwiek klubie trzymałoby coś więcej, aniżeli kasiorka.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2015-11-27, 20:39   

Fan Club MJJ Reaktywacja :-) !!!! Nadal jestem zawziętym zwolennikiem tego zawodnika. Uważam, że popełnił wielki błąd odchodząc z Gorzowa za kasą do Częstochowy. To był niewypał, który rozregulował jego karierę. Gościu ma papiery na jazdę na najwyższym poziomie. Dlatego jestem naprawdę kontent, że wraca do Gorzowa. Trzeba tylko wyzwolić jego potencjał. Jakby doszła do nas druga taka zadziora (np. Przemo), to ja byłbym całkiem szczęśliwy! Panie Prezesie, dziękuję za Michaela!

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2015-11-27, 22:05   

Kiper napisał/a:
Fan Club MJJ Reaktywacja
Fuck yeah! To, o czym mówiło się od dawna wreszcie się urzeczywistniło. Pakę na monopol zwycięstw "na Jancarzu" już mamy. Myślę, że w barwach Stali MJJ odżyje i znów będzie kozakiem na torze zwłaszcza, że odpadnie mu SGP. :-P

Moldorn 

Wysłany: 2015-11-27, 23:03   

Don Lucas napisał/a:
Kiper napisał/a:
Fan Club MJJ Reaktywacja

Pozwolę sobie dołączyć do szacownego grona i z niekłamanym entuzjazmem powitać ponowanie na pokładzie Michaela. To jest bardzo dobre, spóźnione o rok posunięcie Bring it on Liglad !!!

Kraken82 

Wysłany: 2015-11-28, 10:18   

No cóż, byłem członkiem tegoż fanklubu do momentu gdy MJJ poszedł za kasą. Bardzo mnie to zabolało i nastawiło negatywnie do tego zawodnika. Jak słusznie zauważył Kiper decyzja o zmianie barw okazała się błędna nie tylko pod względem wizerunkowym lecz i sportowym.
Teraz syn marnotrawny powrócił, ja mu daje drugą szansę, każdy na nią zasługuje. Ewidentnie jest to typowy zimny dun i o przywiązaniu do barw choćby w tak stonowanej formie jaka wystepuje u jego rodaka PUKa możemy zapomnieć.
Czas pokaże, na ile będzie w stanie odbudować swój wizerunek, papiery na jazde ma i wierze, że sportowo wróci u nas na własciwe tory

prz3mo 

Wysłany: 2015-11-29, 11:50   

hehe... część z Was naprawdę wierzy w te bajki o "przywiązaniu do klubu" zawodników? :DDDDDD
To dla nich praca, więc idą za kasą i nie powinno to nikogo dziwić. Przecież gdyby wiedział, że w innym klubie obniży loty, to by pewnie tam nie szedł... Myślał, że będzie OK i przy tym więcej zarobi. Proste.

RAFIK 

Wysłany: 2015-11-29, 12:08   

Cytat:
To dla nich praca, więc idą za kasą i nie powinno to nikogo dziwić. Przecież gdyby wiedział, że w innym klubie obniży loty, to by pewnie tam nie szedł... Myślał, że będzie OK i przy tym więcej zarobi. Proste.

Thorgal 

Wysłany: 2015-11-29, 15:10   

Albo to: nie odchodź ze Stali do Lwow. Bo lew opada z sil, a stal trwa.
Nikt mu tego przysłowia nie powiedzial?

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2016-03-01, 21:51   

Jedna tajemnica się dzisiaj wyjaśniła Imię naszego zawodnika wymawia się po polsku "Michel". Tak odpowiedział MJJ na dzisiejszym czacie na FB, ze Szklarskiej Poręby.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2016-03-04, 15:04   

Żaden "Michel", musieli coś źle napisać albo źle zrozumiałeś. Spiker na stadionie dobrze wypowiada, komentatorzy i dziennikarze w telewizji również - fonetycznie jego imię zapisuje się "Mikel". Tak też się powinno mówić.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2016-03-04, 20:03   

Jak cos - spokojnie mozna do niego mowic Liglad :)

A wymawial wlasnie to tak dziwnie niby to k a niby ch... ale podpytam przy nastepnej okazji jeszcze raz.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2016-03-05, 18:20   

Bula napisał/a:
Żaden "Michel", musieli coś źle napisać albo źle zrozumiałeś. Spiker na stadionie dobrze wypowiada, komentatorzy i dziennikarze w telewizji również - fonetycznie jego imię zapisuje się "Mikel". Tak też się powinno mówić.

Zapis z czata:
Do Michaela: jak wymawia się prawidłowo Twoje imię, czy moglibyście napisac fonetycznie po polsku?
Stal Gorzów Fonetycznie: Michel. Ale mowia na mnie tez Liglad.

Jeśli już, to źle zapisali, bo jak mogłem niby źle zrozumieć?
Nie do mnie więc pretensje.
Co do komentatorów, to nie są oni dla mnie żadną wyrocznią. Wystarczy, że słyszę Nicki Petersen.

kris_77 

Wysłany: 2016-04-18, 19:15   

DO Kipera - Kipier jako założyciel fan clubu napisz konkretnie co się stało w ostanim meczu z MJJ. Pewnie masz przecieki z pierwszej ręki? ;-)

A tak na serio: czy wie ktoś jaka jest przyczyna nie najlepszej postawy MJJ na początku sezonu. Coś nie tak z parkiem maszyn?, jakieś inne problemy?, brak jazdy przed sezonem?, Czy nie daj boże przez kobietę? Troche przespałem zimę i nie śledziłem jego poczynań. Będę wdzięczny za informacje.

Przegrana z Nowakiem, którego puknął Adrian i chyba wszyscy pozostali Satlowcy nie zostawiła najlpszego wrażenia.

Jestem jak najbardziej za tym transferem i sądzę, że będzie to lepszy strzał niż Świder i Gapa razem wzięci, ale na razie jest średnio.

Thorgal 

Wysłany: 2016-08-17, 16:14   

Pytanie do członków fan klubu: Dziepsen Ciensen obiecał jakas poprawę w tym sezonie?
Rozmawiacie z nim na bieżąco czemu jest taki slaby?

Odpowiedz do tematu