Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Czy mając alternatywę: w składzie Stali może pozostać albo Michael Jepsen Jensen, albo Krzysztof Kasprzak, zawodnikiem, na którego byś postawił w sezonie 2013 byłby:
Michael Jepsen Jensen
86%
 86%  [ 44 ]
Krzysztof Kasprzak
13%
 13%  [ 7 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
darkis 

Wysłany: 2016-08-17, 16:49   

Jak sie patrzy na jazde MJJ to sie chcialoby powiedziec ....GAPA WROC.... :evil:

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2016-08-17, 16:50   

darkis napisał/a:
Jak sie patrzy na jazde MJJ to sie chcialoby powiedziec ....GAPA WROC.... :evil:

Ciekawe komu?

leszek 

Wysłany: 2016-08-17, 20:06   

Chocby dla mnie ! Kto wie czy nie lepiej u siebie , ale na 100% taniej . Won ze Stali !

Thorgal 

Wysłany: 2016-08-17, 21:31   

Trzeba mu postawić nowe zadania na ten sezon: 4 pkty na mecz w play offach.

Potem należy mu pokazać zdjęcie Świdra i Gapy i zapytać: "znasz ich?"
Jeśli powie: "tak" - to powiedzieć: "Nie wstyd ci?"

Jeśli powie: "nie" - to dać mu te zdjęcia i powiedzieć: "Weź i ucz się!" :-)

TOMEK

Wysłany: 2016-08-19, 08:56   

Thorgal napisał/a:
Trzeba mu postawić nowe zadania na ten sezon: 4 pkty na mecz w play offach.

Potem należy mu pokazać zdjęcie Świdra i Gapy i zapytać: "znasz ich?"
Jeśli powie: "tak" - to powiedzieć: "Nie wstyd ci?"

Jeśli powie: "nie" - to dać mu te zdjęcia i powiedzieć: "Weź i ucz się!" :-)

Myślę, że bardziej realne zadanie to 4 punkty łącznie w MECZACH play-off i to przy założeniu, że dojedziemy do finału :lol:

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

Thorgal 

Wysłany: 2016-08-19, 14:00   

Niech obejrzy w necie mecze w Stali Świdra i Gapy to może łącznie zdobędzie 6 punktów.
Niech się uczy od nich póki sezon trwa. Gapa chętnie by mu podpowiedział które ścieżki wybierać bo był w Gorzowie na derbach.

tomekSG

Wysłany: 2016-08-20, 19:19   

Taka prawda, że Cieślak z takiego MJJ to by wycisnał średnia 6-7 pktów na mecz, no ale mając Chomskich na pokładzie to tak jak płynąć z zarzuconą kotwicą.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2016-08-20, 19:51   

Poczytałem wpisy w tym wątku z roku 2012. Gościu był rewelacją. Co się do cholery stało, że jedzie taka kaszanę??? Przecież nawet w SGP też błysnął parę razy. Gościu ze średniej 1,92 w 2012 zszedł na 1,21 w 2016. Gdzie się podział ten walczak i zadziora? Ciężko to pojąć. Może formę na PO szykuje i wszystkich tak uśpił? :-)

TOMEK

Wysłany: 2016-08-20, 20:05   

Kiper napisał/a:
Poczytałem wpisy w tym wątku z roku 2012. Gościu był rewelacją. Co się do cholery stało, że jedzie taka kaszanę??? Przecież nawet w SGP też błysnął parę razy. Gościu ze średniej 1,92 w 2012 zszedł na 1,21 w 2016. Gdzie się podział ten walczak i zadziora? Ciężko to pojąć. Może formę na PO szykuje i wszystkich tak uśpił? :-)

Odpowiedź na Twoje kluczowe pytanie masz w poście powyżej: Chomscy mu "pomagają" :lol:

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

Thorgal 

Wysłany: 2016-08-20, 23:29   

Cieślak nie potrafi z Loktajewa punktu wycisnąć wiec żaden z niego czarodziej :-)

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2016-08-21, 09:51   

Thorgal napisał/a:
Cieślak nie potrafi z Loktajewa punktu wycisnąć wiec żaden z niego czarodziej :-)

Bo w naszej drużynie ważniejsza jest jazda zespołu od jazdy pojedynczego zawodnika.
Dlatego zerówki Loktajewa tak nie bolą, bo nie odebrały zwycięstwa Falubazowi.
W ostatnich meczach kilka razy było widać jak mocniejszy zawodnik wypuszcza słabszego na 1 miejsce i następnie asekuruje go jadąc cały czas na drugim miejscu.
Prócz tego - porównując Stal i Falubaz - w przypadku gdy para jedzie na 5:1 to zazwyczaj zawodnicy Falubazu jechali parą a Stalowcy jechali nie patrząc na kolegę z zespołu.
Dlatego Falubaz w takich przypadkach przyjeżdżał na dwóch pierwszych miejscach a w identycznej sytuacji drugi zawodnik Stali bywał "łykany" przez przeciwnika i z 5:1 robiło się 4:2 lub jeszcze gorzej.
Poza tym: Nie chcielibyście takiego trenera u siebie? Zawodnicy go cenią, szanują a nade wszystko wykonują wszystkie jego polecenia.

Dziadek 

Wysłany: 2016-08-21, 11:30   

Kiper bez obrazy ale czas się rozstać z Twoim idolem, też w niego wierzyłem że się przelamie ale to tak jak z Adrianem jest poprostu słaby i papierów na jazdę nie ma

tomekSG

Wysłany: 2016-08-21, 13:10   

Thorgal napisał/a:

z d... argument. Cieslak od początku byl negatywnie nastawiony do Loktaeva ze względu na jego zachowanie. Jak Hampel nie bedzie sprawny to jestem pewny, ze Loktaev w PO bedzie robil 5-6pktow, my o takiej punktacji MJJ mozemy zapomniec a jezdzi on od poczatku rundy w kazdym spotkaniu.

Thorgal 

Wysłany: 2016-08-21, 15:00   

A ja jestem pewny ze Loktajew nie będzie robił w play off 5-6 pktow. I co mi zrobisz? :-)
Rozmawiajmy o faktach, a nie o tym kto czego jest pewien :)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2016-08-21, 15:13   

tomekSG napisał/a:
my o takiej punktacji MJJ mozemy zapomniec a jezdzi on od poczatku rundy w kazdym spotkaniu.
To akurat jest pokłosie tegorocznej taktyki braku walki o skład. Tak zdecydował trener z zarządem, żeby zawodnicy się nie stresowali vide Świder z Gapińskim. Jak widać bezstresowe startowanie Duńczykowi również nie służy. Miejsce w składzie pewne, punkty już nie.

Z 2 strony nikt nie przypuszczał, że MJJ, który zna tor i klub będzie tak cieniował w Gorzowie. Widocznie mit o uzdrowicielskich mocach naszego toru upadł i huk niesie się szerokim echem nadwarciańskimi błoniami :oops:

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2016-09-26, 18:49   

I co ja mam proszę Państwa powiedzieć? :-) Tak jak pisałem: MJJ szykował formę na PO, bo runda zasadnicza go nie interesuje. Co będzie na popierdółki sobie żyły wypruwał :-) A tak na poważnie: jeszcze miesiąc temu wydawało się, że to nr 1 do odejścia ze Stali. Czy dzisiaj też? No nie wiem.... Ja miałbym dylemat będąc w klubie. Dzięki Michael za wczoraj!

Thorgal 

Wysłany: 2016-09-26, 18:55   

Wg mnie nie ma tematu Jensena w Stali. Chłopakowi należy podziękować za finał, dać mu premię, ucałować z miłością w czoło jak syna i za każdym jak będzie jechał przeciwko Stali nagradzać go brawami.

Jak mówię: tematy transferowe powinny wrócić gdy głowa ostygnie po wczorajszych emocjach. Mam nadzieję, że nasz zarząd rozumie, że ocena zawodnika to nie 3 udane biegi nawet jeśli były w finale.

Jensen i Zagar powinni otrzymać godne pożegnanie i podziękowanie za jazdę u nas. Zasłużyli sobie na to - pierwszy kilkoma udanymi biegami, drugi wieloma udanymi meczami! Dzięki Michael i Matej! Kochamy Was!

Danonek920

Wysłany: 2016-09-26, 19:05   

Nie zartujmy sobie , ze jensen po 1. dobrym meczu mialby zostac w stali. Caly sezon odstawiaj lipe, wyjazdy co drugi mecz 0.0 . Co do Zagara poki co trzeba czekac na rozwoj wypadkow, bo jesli mamy go kims zastapic to musi byc to zawodnik pokroju Piotra Pawlickiego lub moze Nickiego Pedersena? Nie widze w skladzie miejsca dla zawodnikow typu Jonsson,Lindgren,Madsen,Bjerre.

GM 

Wysłany: 2016-09-26, 19:13   

Hola hola ja tam nic nie słyszałem żeby Zagar się gdzieś wybierał :-) Jensen już dawno wiedział że zabraknie dla niego miejsca w przyszłym sezonie a mimo to zapiął ten nieudany dla niego sezon złotą klamrą. Został z niego rozgrzeszony i nagrodzony. Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy a on skończył najlepiej jak tylko można jak na zawodnika II linii. A wracając do Zagara to nie wiem skąd te krążące informacje na temat tego że już szuka sobie nowego klubu.

Thorgal 

Wysłany: 2016-09-26, 19:18   

Nie ma znaczenia czy Zagar szuka sobie klubu. Ma znaczenie to, czy Stal widzi go za rok.
Wg wypalił już się u nas.

Zostawiając w składzie Zagara, Przemka i dwóch niedoświadczonych juniorów (plus Niels, BZ i KK) jesteśmy jednym z kandydatów do walki o utrzymanie. Zakładając, że za rok obsada juniorska nie będzie naszą siłą, musimy szukać armat wśród seniorów. Po 4 punkty Mateja i Przemka to za mało. Nie bądźmy sentymentalni i naiwni unosząc się marzeniami na fali sukcesu w tym sezonie :)

A Jensen... chłop straszliwie się uwstecznił. Drewniana sylwetka, tylko krawężnik i brak zadziorności.

GM 

Wysłany: 2016-09-26, 19:27   

Ok, ale problem może być tylko jeden - skoro ledwo było nas stać na tak punktujących Zagara, Pawlickiego i Jensena to tym bardziej mam wątpliwości że będzie nas stać na same armaty wśród seniorów tym bardziej że nikt nie ma pojęcia jaki będzie budżet. Przecież na kontrakty zostały dwa tygodnie.

PavelN11 

Wysłany: 2016-09-26, 19:30   

GM dlatego moim zdaniem dobrze odpuścić MJJ, Zagara i niestety Przemka a w zamian zainwestować w jedną solidną armatę i.. Cyferka ;)
1. Bartek
2. Adrian
3. PUK
4. KK
5. Vaculik / Tai (takie tam moje marzenie)
i byłoby pięknie ;-)

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2016-09-26, 19:36   

Proponuję założyć nowy wątek :-) Sezon zakończony, złoto zdobyte. Mamy teraz trzy miesiące na dyskusje o transferach. Ja powiem jedno: nadal lubię tego chłopaka i szkoda tylko, że tak cieniuje. Bo że ma potencjał, to chyba nikt nie wątpi - pokazał to wczoraj. Ale jak trzeba się będzie pożegnać, to płakał nie będę.

Michu1947 

Wysłany: 2016-09-26, 19:43   

GM napisał/a:
Hola hola ja tam nic nie słyszałem żeby Zagar się gdzieś wybierał

W połowie sezonu jeździ i rozmawia z innymi klubami... rzeczywiście. Żagar nigdzie się nie wybiera :)

Zarząd na pewno nie popełni tego błędu, który popełnił z Linusem :)

[ Dodano: 2016-09-26, 20:45 ]
Thorgal napisał/a:
Zakładając, że za rok obsada juniorska nie będzie naszą siłą

Myślę że to nie jest problem. Falubaz (Pieszczek), Unia (Smektała), Apator (Przedpełski), Rybnik (Woryna)...zostaje tylko Drabik + odkrycia roku.

kris_77 

Wysłany: 2016-09-26, 21:27   

Kiper napisał/a:
Proponuję założyć nowy wątek Sezon zakończony, złoto zdobyte. Mamy teraz trzy miesiące na dyskusje o transferach. Ja powiem jedno: nadal lubię tego chłopaka i szkoda tylko, że tak cieniuje. Bo że ma potencjał, to chyba nikt nie wątpi - pokazał to wczoraj. Ale jak trzeba się będzie pożegnać, to płakał nie będę.

Ja też potrzebuje nowego tematu, nawet dwóch: transfery 2017 i przygotowanie toru na Jancarzu. O torze wątku nie znalazłem, o transferach 2017 też nie, ale jeśli chodzi o MJJ to tu dwa zdania napiszę.

Zagar, MJJ, Cyfer, Przemek, PUK, Bartek, KK - to są otencjalni seniorzy na 2017.
Wg mnie zostanie Bartek, KK, PUK i Przemek. Z pozostałej trójki zostawiłbym MJJ. Zagar wku...a prawie wszystkich swoim zachowaniem i fochami, Adrian chyba jednak za słaby na e ligę u Mistrza Polski (troche dziwne, że dopiero na ostatni mecz w sezonie silnik kupił) - -wg mnie Łódź lub Piła to dobry kierunek na 2-3 lata. No i ten nieszczęsny MJJ - sezon do bani, 2-3 przebłyski i super finał. Ja bym dał mu szanse w 2017
Dużo zależy od koncepcji składu - w tym roku mieliśmy mega farta, bez rezerwowego cały sezon i bez kontuzji. Jak zaryzykują 5 seniorów (nie mająć w zasadzie kogo wstawić w przypadku kontuzji seniora) to słabo to widzę.

Słyszałem, że Zengota przyjdzie. Ktoś coś wie?

[ Dodano: 2016-09-26, 22:31 ]
Thorgal napisał/a:
A Jensen... chłop straszliwie się uwstecznił. Drewniana sylwetka, tylko krawężnik i brak zadziorności.

Przecież byłes na meczu. MJJ 2 razy walnął przeciwników na dystansie. :-)

Odpowiedz do tematu