Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Leszno - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-08-02, 14:25   Unia Leszno - Stal Gorzów

Znamy skład Stali:
1. Prz.Pawlicki
2. Iversen
3. Kasprzak
4. Linus
5. Bartek F16
6. Karczmarz

Unia
9. Emil Sajfutdinow
10. Peter Kildemand
11. Piotr Pawlicki
12. Grzegorz Zengota
13. Janusz Kołodziej
14. Bartosz Smektała

A więc póki co wstawili Linusa, ale wydaje się, że Vaculik pojedzie. Na Twitterze pisał, że dzisiaj jest już ok, chwila przerwy i wraca do ścigania. Nie ukrywam, że liczę w Lesznie na dobry wynik, po cichu nawet na komplet punktów. Jak dostaniemy łomot, to psychicznie może zespół się załamać....

poro

Wysłany: 2017-08-03, 08:18   

z kolei wczoraj trener mówił że nie zamierzają ryzykować zdrowiem i Martin odpocznie kilka dni i do Leszna nie jedzie.
porażka w takiej formie i tak była niestety prawdopodobna więc w sumie chyba mądra decyzja.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-08-03, 08:38   

Czyli Stasiu Chomski będzie miał wymówkę po porażce w Lesznie. Powie, że brakowało Martina. A w Zielonej powie, że Vaculik jest świeżo po kontuzji. Pomału zaczyna mnie wkurw... takie podejście!

boberGW 

Wysłany: 2017-08-03, 10:54   

Bardzo dobrze, że nie jedzie. Nie dość ze nie ryzykujemy zdrowiem Martina, to jeszcze sprawdzimy Linusa na wyjeździe.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-08-03, 16:48   

Aj ciągle Linus on nawet jak w Lesznie zrobi z 8pkt to i tak nie będzie jechał w meczu kiedy podstawowa piątka seniorów jest zdrowa.

leszek 

Wysłany: 2017-08-04, 17:04   

miszarus napisał/a:
Nie ukrywam, że liczę w Lesznie na dobry wynik, po cichu nawet na komplet punktów. Jak dostaniemy łomot, to psychicznie może zespół się załamać....

Dobry >??? Czyli mam nadzieje ze o bonusie piszesz . Przegrali juz 4 razy i ni ciul ich nie podlamala :) Hahy ,m hihi , klepanie po plecach wiec spoko :)
miszarus napisał/a:
Czyli Stasiu Chomski będzie miał wymówkę po porażce w Lesznie. Powie, że brakowało Martina. A w Zielonej powie, że Vaculik jest świeżo po kontuzji. Pomału zaczyna mnie wkurw... takie podejście!

100% racji :) Bawmy sie dalej :)
As17 napisał/a:

Aj ciągle Linus on nawet jak w Lesznie zrobi z 8pkt to i tak nie będzie jechał w meczu kiedy podstawowa piątka seniorów jest zdrowa.

A kogo to interesuje ? Sa zakontraktowani - maja jezdzic i nieważne jak :)

Konczac to - jest fajnie , otrzasna sie na play -off ( o ile sie dostaniemy ) czego chcecie - sielanka , kaszana , gril bawmy sie :)
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-08-07, 08:50, w całości zmieniany 1 raz  

As17 

Wysłany: 2017-08-04, 17:14   

Widzę że się nie rozumiemy.
Ja piszę do tych co nie rozumieją że Linus jest u nas tylko na wypadek KONTUZJI i w innym przypadku na dziś niema miejsca w składzie!!! Nawet w super formie.

A to że ktoś ma Kontrakt to jeszcze nie znaczy że będzie jeździł.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-08-05, 06:07   

As17 napisał/a:

I to jest chore podejście Chomskiego,które skutkuje kolejnymi porażkami.
Zasada powinna być jedna.W meczu jadą najlepsi w danej chwili.
Przed meczem z WTS należało zaprosić Linusa-skoro już jest i niech pojadą kilka kółek z Przemkiem i ten który był lepszy jedzie w meczu.
A tak to nie ma zdrowej rywalizacji,tylko czekanie aż się Przemek ogarnie,
co może nastąpi albo nie.
Teraz akurat jest szansa i zobaczymy ile faktycznie Linus może nam pomóc.
Tylko czy gdyby zrobił 6-7 pkt,Chomski odważy się go wystawić w następnym meczu.
Odpowiedz brzmi-NIE.
A słodkie pierdzenie że sprzęt buduje zawodnika i rujnuje zawodnika.To dotyczy
wszystkich zawodników nie tylko Przemka,inni dają radę to dlaczego Przemek nie.
Tu odpowiedz należy do Juli Chomskiej.
Zbieżność nazwisk nie przypadkowa.
Pozdrawiam i ufam że zmiany będą tylko na lepsze.

Dziadek 

Wysłany: 2017-08-06, 08:14   

A ja uważam że dziś tragedii nie będzie. Przemek z nowym silnikiem powinien na swoim torze odpalić, KK to samo, Linus w walce o złoto też tam wstydu nie przyniósł. Bartek wiadomo klasa sama w sobie. Do tego PUK i Rafał i jedziemy o zwycięstwo! Więcej wiary Stalowcy!
No i nie zapominajcie że zabawa zaczyna się dopiero w po..
Przemo jeździć nie zapomniał, sprzęt ogarnie na po i ci co ma niego teraz pluja jeszcze będą nosić go ma rękach.
Do boju Staleczko!!!!

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-08-06, 20:39   

wielkie brawa dla zespołu. Pojechali z wielkim zaangażowaniem, to było widać już w biegu juniorskim i później niesłusznie wykluczonym KK. Pojechali do Leszna walczyć i wygrać i było to widać od pierwszego do 14 biegu. Taka Stal obroni złoty medal i nie ważne z kim będą play offy i finał :)
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-08-07, 08:53, w całości zmieniany 1 raz  

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-08-06, 22:11   

Dzisiaj STAL mnie rozwaliła.
Czapki z głów.
Szkoda tylko ostatniego biegu,bo było by 5-1 jak nic.
Fajnie pojechał Linus,no i w końcu Przemek odpalił.
Młodzi też mega pojechali.To w końcu była drużyna,która
gryzie tor i walczy.
Teraz czekamy na powtórkę w Mysim Grodzie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-08-07, 09:57   

Brawo dla naszych! Zdecydowanie posypuję głowę popiołem, bo przyznaje, że nie wierzyłem w wygraną i traciłem wiarę w jakikolwiek medal.

Wczoraj zagrało nam absolutnie wszystko - szczerze mówiąc nie pamiętam tak perfekcyjnego meczu w naszym wykonaniu, a prawda jest taka, że gdyby trochę więcej chłodnej głowy wynik byłby jeszcze wyższy (wykluczenie KK i Bartka, upadek Karczmarza).

Musimy zrobić wszystko żeby w półfinale nie trafić na Spartę!

frans04 

Team: Stal
Wysłany: 2017-08-07, 15:48   

Musimy zrobić wszystko, żeby nasi na Jancarzu czuli się jak wczoraj na Smoczyku.
Mecz rewelacyjnie się oglądało. Nasi śmigali aż miło i, co najważniejsze, wszyscy dokładali punktów w miarę równo. Waleczność Czerniawskiego wczoraj mnie rozwaliła na łopatki.
W ogóle nie było widać, że Stal przeżywa jakiś większy kryzys. Po prostu pojechali bardzo dobry mecz, z wolą walki i wiarą w zwycięstwo.
Teraz Stachu chyba będzie miał problem czy Linusa do składu dawać. No bo za kogo? Wczoraj po 2 biegach wydawało się, że Przemo się nadaje do odstawienia od składu, ale się chłopak w czas ogarnął. Ale żeby tylko takie dylematy stały przed naszym trenerem.
Powtórzę jeszcze raz. Chcę w Gorzowie tor do ścigania, żeby naszym nie przeszkadzać w ściganiu się po całej szerokości. Wczoraj pokazali, że naprawdę umieją i lubią się ścigać.

As17 

Wysłany: 2017-08-10, 07:45   

Prace polowe na naszym torze trwają! Mam duże wątpliwości co do toru, patrząc co do tej pory mieliśmy, także i tym razem nie spodziewam się fajerwerków - start i do mety to jest to co nam za funduje tor. Ale zawsze trzeba wierzyć i mam nadzieje ze będzie inaczej tor do walki od krawężnika aż do bandy. Drużyna pokazała trenerowi na czym czuje się dobrze i jaki rodzaj żużla lubi wiec czemu im tego nie dajemy w DOMU. umożliwmy im walkę do samej mety a nie tylko na starcie - do dzieła trenerze.

Odpowiedz do tematu