Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stadion - Modernizacje
Autor Wiadomość
dylan88 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2011-04-07, 16:31   

Bartek napisał/a:
Można je odbierać od godz. 12.00, chyba, że dyrektor przekręcił niechcący godzinę, ale wątpię.

Jesteś pewien? Coś mi się kojarzy jakiś wywiad albo artykuł w który była informacja że bilety można odbierać od 16:30. Ale to nie był chyba dobry pomysł bo to troszkę za późno więc może zmienili ;-)

Już wiem było info w "Wokół Stali" że kasy od 12 czynn :-)

Thomas 

Team: KSSG
Wysłany: 2011-04-09, 01:48   

Tutaj ode mnie:
1. http://www.youtube.com/watch?v=WVHR6YbAKdk
2. http://www.youtube.com/watch?v=6c_qmffmoy0
3. http://www.youtube.com/watch?v=9jIshBoWjLU

Zna ktoś może tytuł i wykonawcę piosenki z samego początku 3 filmiku?

Brytt 

Wysłany: 2011-04-09, 13:01   

No to mamy oficjalnie otwarty stadion Stali. Obiekt jest bardzo atrakcyjny-robi niesamowite wrażenie.....ale, telebimy są do kitu. Wyświetlają fałszywe kolory, po środku mają jakąś wadę w postaci wyraźnego pasa, jednym słowem jakiś odrzut z produkcji. Nagłośnienie pozostawia nieco do życzenia. Jest pięknie ale z nutką goryczy.

as35 

Wysłany: 2011-04-09, 13:43   

Dzień po prezentacji- wypada kilka słów skrobnąć.
1. Wejście na stadion - jak zwykle ochrona grała 1 skrzypce- w przypadku normalnych kibiców - ze szczególnym wskazaniem na dzieci- ZERO kompetencji, rozumu.
2. Dalej o ochronie- akcja z dziećmi ze Stilonu- dno ZERO . Czarni biegali jak dzieci we mgle- taktyka i sposoby działania w takiej sytuacji to dla nich i ich szefów to - CZARNA MAGIA. Strach pomyśleć, co się będzie działo jak przyjadą zorganizowani bandyci np. z bełtogrodu.
3. Generalnie- dystrybucja biletów, wejście na stadion, zapewnienie bezpieczeństwa na stadionie TRAGEDIAAAAAAA!!!!!!!!!!!! O akcji dzieci ze stilonu wiadomo było kilka dni wczesnej (ska- w sieci :-)
4. Nagłośnienie - do dupy ale - miejmy nadzieję że z powodu takiego że uruchomione było to z płyty stadionu. Wcześniej nie słyszałem - ponieważ- patrz punkt 1.2!
5. Kolejny raz okazuje się że komunikacja miedzy pracownikami klubu-OSiR to podobnie jak z ochroną - dno dno i żenada. Oczekiwanie na zgaszenie świateł - jaskrawym tego (ahahah) przykładem. Komunikat gościa z mikrofonem - Proszę Państwa - prosimy o zgaszenie świateł ( wcześniejsze wypowiedzi powodowały że z kontekstu wynikało że to "Państwo" to MY kibice). Starałem się zgasić światło ale - kamień nie odleciał a za wysoko było abym się wspinał.
6. Czy wreszcie zostanie zakupiony (choćby) najtańszy zestaw radiotelefonów i w końcu jakiś kutas będzie na płycie podawał informacji do parkingu, ze potrzebna jest druga maszyna dla konkretnego zawodnika???? W lidze - już by było po 2 minutach (Zmarzlik).
7. Pracownicy funkcyjni na płycie- czy wybierani są sami ślepi ??? Kur... idzie dostać jak widząc ze coś leży na torze a ten jeden z drugim stoi jak dupa malowana?!! i się nie rusza!!
8. Zawodnicy- hmmmmm bajkopisarz na ławeczkę w najbliższym meczu.

Generalnie - czeka nas wile pracy organizacyjnej - bo z taka organizacja jak wczoraj GP to będzie blamaż i obciach na cały świat.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2011-04-09, 15:27   

Cytat:
No to mamy oficjalnie otwarty stadion Stali. Obiekt jest bardzo atrakcyjny-robi niesamowite wrażenie.....ale, telebimy są do kitu. Wyświetlają fałszywe kolory, po środku mają jakąś wadę w postaci wyraźnego pasa, jednym słowem jakiś odrzut z produkcji. Nagłośnienie pozostawia nieco do życzenia. Jest pięknie ale z nutką goryczy.

Po pierwsze tego paska na srodku telebimow nie bedzie.

Po drugie jezeli zwrociles uwage naglosnienie bylo na plycie stadionu. Podczas spotkan tego nie bedzie.

Brytt 

Wysłany: 2011-04-09, 21:32   

Jeżeli to prawda z tymi pasami to ocena telebimów wzrośnie. Pozostaje jeszcze sprawa skalibrowania kolorów wyświetlaczy, bo nawet barwy klubowe tam gdzie jest niebieski wpadają w zielony

lawrence 
Fotoreporter

Team: Polonia Bydgoszcz
Wysłany: 2011-04-10, 00:48   

Stal Gorzow - Polonia Bydgoszcz - otwarcie obiektu Stali Gorzów:

www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-04-10, 11:42   

Pamietacie?
http://v17.lscache2.c.big...nal/1253130.jpg

as35 

Wysłany: 2011-04-10, 15:16   

Ja pamiętam. I z sentymentem wspominam 2 łuk :-) , kocyk, hmmm coś z plecaka :-) , atmosfera :-) :-)

olcia123 

Wysłany: 2011-04-10, 22:24   

Byłam, widziałam i .... jestem w szoku. Stadion- rewelacja, ale i tak jakoś mi smutno. To co zaprezentował Kiper, to moje młode lata. Byłam na każdym meczu,. Nie ważne czy padał deszcz, czy świeciło słońce. Nie ważne ,że na pierwszym wirażu sypało czarnym jak smoła pyłem. Do domu wracaliśmy niczym murzyni. Ale atmosfera była zupełnie inna niż teraz. Wtedy jeździli " nasi" i kto pamięta , ten wie o co chodzi.

as35 

Wysłany: 2011-04-10, 23:42   

Małe uwagi po meczu- telebimy- a dokładnie ten na 1 wirażu. Kolory dalej przekłamane - chyba za dużo niebieskiego. I najgorsze- grafika podająca skład biegu i wyniki - słabo czytelna po drugiej stronie stadionu. ZA dużo ozdobników (kreski) za małe litery!!! Dłużej niech będzie wyświetlany czas biegu.
Młyn chyba w złym miejscu- na drugim łuku praktycznie jest niesłyszalny!

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-04-11, 00:16   

Stadion naprawde na duzy PLUS, rewelacyjnie sie prezentuje, jestem zaskoczony, ze mamy swoja, Stalowska telewizje w trakcie meczu, przekazujaca obraz na telebimy!! :-)
Jednak propozycja, zeby czesciej pokazywac parking, co sie w nim dzieje, przed biegiem, po co pokazywac zawodnikow pod tasma??
Muzyka bardzo dobra :-) jakosciowo i glosnosc, w koncu nie ryczy ze uszy bola!
I mala prosba, pewnie do Imana - zrobcie Wi - Fi na stadionie bez hasla, zeby bylo ogolnie dostepne.
Sprawdzilem w telefonie i niestety jest zablokowane haslem!

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2011-04-11, 13:25   

Jak juz mamy taki fajny stadionik, to kilka uwaga odnosnie organizacji. Moze ktos w klubie to przeczyta.
1. Parking na Przemyslowej jest za maly!!! Jeszcze 2-3 lata temu funkcjonowal takze ten po drugiej stronie ulicy, teraz jest zamkniety. Nie ma gdzie zaparkowac, a kibice przyjezdni nie znajacy Gorzowa, to kreca sie w kolko i szukaja jakiegos miejsca. Otworzyc drugi parking przy Przemyslowej!

2. Autobusow MZK jest za malo przed meczem. Czekalismy 18 minut, od 18:25 do 18:43 :-) W tym czasie mnostwo ludzi poszlo na stadion z kapcia. Ale chyba nie o to chodzi.

3. Autobusy MZK nie powinny dojezdzac do samego stadionu, bo to jest masakra!!! Krzyzowka Slaskiej i Kwiatowej jest zablokowana i autokar porusza sie z predkoscia 5 m na minute. Do stadionu 100 m, a 10 minut ludzie cisna sie i dusza w autobusie, czekajac az autobus minie skrzyzowanie. Bez sensu. Przystanek dla wysiadajacych zrobic przed Kwiatowa!!!

4. Brak osobnej kasy z programami dla karnetowcow, to skandal!!! Po ciul ja mam karnet? Zeby drugi raz stac w kolejce po program? Na koronie stadionu tez programow nie bylo. LIPA!!!!

5. Na telebimie powinno sie wyswietlac nie tylko sklad wyscigu, ale rowniez zdobycze punktowe poszczegolnych zawodnikow. Dal tych, co nie zalapali sie na program, to istotny szczegol, bo trudno zapamietac punkty 14 zuzlowcow.

6. Przed telebimami nie powinien nikt stawac za barierka. Zaslaniali nazwisko zawodnika z toru czwartego. Drobiazg, ale do wyeliminowania.

7. Prosze spikera, zeby oglosil, ze stadion jest miejscem publicznym i tez obowiazuje zakaz palenia!!!

8. Szkoda, ze pod tramwajem nie ma zadnego punktu gastronomicznego, chocbyz napojami. Zapierniczac na druga strone stadionu, stac w kolejce i wracac ze szklaneczka oranzady, to przegiecie.

To tyle.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2011-04-11, 13:36   

masters napisał/a:

I mala prosba, pewnie do Imana - zrobcie Wi - Fi na stadionie bez hasla, zeby bylo ogolnie dostepne.
Sprawdzilem w telefonie i niestety jest zablokowane haslem!

Masters trzeba jeszcze wziąć pod uwagę transfer ale rozwiązaniem Twojego problemu może być zmiana taryfy albo wykupienie pakietu danych i podczas meczu nie ma problemu z komunikacją ;)

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-04-11, 15:39   

A dlaczego mam wykupowac pakiet, skoro moge za darmo sprawidzic np poczte bedac na stadionie?
Po drugie, siec jest, nazwana nawet "Stal Gorzow" jednak polaczenie jest zablokowane haslem.
Duzo wiec nie trzeba, jedynie dobrej checi usuniecia hasla ;-)

I zgadzam sie w 100 % z Kiperem, parking duzo za maly, rowniez w kwestii dojazdu autobusu do feralnego przystanku za skrzyzowaniem!!

zielu 

Wysłany: 2011-04-11, 20:20   

Ja dodam jeszcze jedno - MUZYKA ! Napierdala (inaczej nie da się tego określić) tak głośno, że własnych myśli nie słychać. Sprawa wałkowana chyba z milion razy, ale dalej bez skutku.
Dotrze kiedyś do betonów z wieżyczki, że stadion to nie dyskoteka?!

olcia123 

Wysłany: 2011-04-11, 22:22   

as35 napisał/a:

Młyn chyba w złym miejscu- na drugim łuku praktycznie jest niesłyszalny!

Masz rację. Nie dość, że byli mało słyszalni , to jeszcze trzeba było się domyślać jakie gesty wykonują. Wygląda na to, że wciśnięto ich w najgorsze miejsce. Wstyd p. prezesie.
Wg mnie to powinni mieć sektor na środku i wtedy pozostali mogliby się przyłączyć do zabawy. I jeszcze jedno. Nawet nie dano im dokończyć wystąpień, bo włączano muzykę , która skutecznie ich zagłuszała. A chłopaki są super.

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2011-04-11, 22:34   

masters napisał/a:
A dlaczego mam wykupowac pakiet, skoro moge za darmo sprawidzic np poczte bedac na stadionie?
Po drugie, siec jest, nazwana nawet "Stal Gorzow" jednak polaczenie jest zablokowane haslem.
Duzo wiec nie trzeba, jedynie dobrej checi usuniecia hasla ;-)

Jak przeczytałem powyższy post to prawie spadłem z krzesła... Tylko nie wiem czy, że śmiechu czy po prostu z bezsilności. Na stadion chodzi się po to aby zobaczyć mecz żużlowy oraz dopingować swój ukochany klub a nie siedzieć na internecie. Sam jestem maniakiem internetu, ale na stadionie z niego nie korzystam, bo stadion to nie kafejka internetowa tylko arena zmagań żużlowców (czasami kolarzy).

Ogólnie Stadion wygląda rewelacyjnie. Światła są na górze i nie przeszkadzają nikomu. Telebimy prezentują się bardzo dobrze. Jakość obrazu-wysoka. Dobrze, że podczas meczu dwóch gości chodzi z kamerami i filmuje wszystko. Fajnie by było gdyby na telebimie pojawiały się powtórki, ale to pewnie będzie jak przyjedzie TVP SPORT ;)
Mam nadzieje, że na każdym meczu będzie ponad 13 tys ludzi, wtedy pan Synowiec nie będzie pisał oraz mówił głupot nt. stadionu i rozbudowy.

zielu napisał/a:
Ja dodam jeszcze jedno - MUZYKA ! Napierdala (inaczej nie da się tego określić) tak głośno, że własnych myśli nie słychać. Sprawa wałkowana chyba z milion razy, ale dalej bez skutku.
Dotrze kiedyś do betonów z wieżyczki, że stadion to nie dyskoteka?

POPIERAM w 100%

Pozdrawiam.

ChudY_PL 

Wysłany: 2011-04-11, 22:40   

Kiper napisał/a:
Pamietacie?
http://v17.lscache2.c.big...nal/1253130.jpg

To było coś. Takiego czegoś się nie zapomina. :)
Ale się pozmieniało ;)

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2011-04-12, 08:26   

Maciex napisał/a:
zielu napisał/a:
Dotrze kiedyś do betonów z wieżyczki, że stadion to nie dyskoteka?

POPIERAM w 100%

Dla odmiany na drugim łuku na górnej trybunie niewiele było słychać i raczej trzeba by podkręcić głośność.

dylan88 

Wysłany: 2011-04-12, 09:20   

masters napisał/a:

To na stadion idzie się aby poczte sprawdzać??? :shock:

Ja rozumiem jak byś napisał że sprawdzić wyniki pozostałych meczy lub coś w tym stylu

Nie róbmy OT!
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2011-04-12, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  

ryba84 

Wysłany: 2011-05-02, 18:07   

Witam
Czy ktoś mi odpowie dlaczego wybudowano jedną toaletę a nie trzy tak jak jest w projekcie!? Ze względu na brak funduszy to mówiło się o nie rozbudowywaniu parku maszyn!O toaletach nic nie wspominano!Czyżby jakiś wałek przy rozbudowie stadionu? :shock:

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2011-05-02, 21:37   

ryba84 napisał/a:
Witam
Czy ktoś mi odpowie dlaczego wybudowano jedną toaletę a nie trzy tak jak jest w projekcie!? Ze względu na brak funduszy to mówiło się o nie rozbudowywaniu parku maszyn!O toaletach nic nie wspominano!Czyżby jakiś wałek przy rozbudowie stadionu? :shock:

Jedna ale dająca radę na akord!
Jeżeli sie martwisz uspokoje Cię dasz radę spuścić z kija w każdym momencie chyba, że nie doniesiesz ;-)

PS. Ciesz sie, że jedynym wyborem nie jest toitoi.

adagio

Wysłany: 2017-09-11, 17:36   

Odkopuje temat po 6 latach a co :-) przy okazji wczorajszej klęski zauważyłem że łoża VIP została nieco rozbudowana i delikatnie zakręca na pierwszym łuku. Ktoś ma jakieś informacje odnośnie tej inwestycji? Jakieś plany "zamknięcia" dookoła trybun?

Odpowiedz do tematu