Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brązowe derby: Falubaz - Stal
Autor Wiadomość
zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2017-09-10, 20:00   Brązowe derby: Falubaz - Stal

No i doczekałem się założenia takiego tematu. Wolałbym użyć w tytule wyraz "złote" no ale trudno.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-09-10, 20:51   

Nie wiem czy będę w stanie stawić się na torze po tym co dziś widziałem żal. Może jak zrobią bilety w jakiejś promocyjnej cenie to się stawie inaczej nie idę.

Michu5 

Wysłany: 2017-09-10, 21:05   

Po tym jak nas klub skroił na półfinale, to derby powinny być za max 15 zł!

Inaczej to będą bardzo smutne derby, bo nikt na nie nie przyjdzie...

As17 

Wysłany: 2017-09-10, 21:33   

Nie wiem czy 15zł. to dobra cena mnie nie przekonuje, zresztą o co ta walka o 3 miejsce co to jest żal przegrali walkę o finał w którym powinni być.

frans04 

Team: Stal
Wysłany: 2017-09-10, 21:38   

Mnie też ta cena by nie przekonała. Po tym co dzisiaj zobaczyłem jest mi niedobrze i chce mi się wymiotować (chociaż to może wina festiwalu food trucków). Dzisiejszy mecz kompletnie wyleczył mnie z żużla na jakiś czas i w tym roku na pewno nie zapłacę za żaden bilet.

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-10, 22:20   

Panowie, Wy tak naprawdę ? Wszyscy wypisujecie się z obozu ? Ja nie będę Was oceniał, ale ja się wybiorę na stadion.

frans04 

Team: Stal
Wysłany: 2017-09-10, 22:30   

Ja się z niczego nie wypisuję. Po prostu po ostatnich rundach GP, wczoraj nawet po 3 seriach przełączyłem na jakiś program o śpiewaniu na tvp2... Po dzisiejszym meczu, w którym nasi po prostu dali dupy, ja mam dosyć tego sportu. Po prostu mam dosyć, nie wchodzę na syfy, w zasadzie nie wiem co robię na tym forum, pewnie jakiś zboczony nałóg. Nie chcę myśleć o żużlu, nie interesują mnie żadne derby, żadne medale, nic mnie nie interesuje. Nie chcę myśleć o tym sporcie. To na pewno depresja... Ale wiem, że tak w październiku, może w listopadzie, nie będę mógł się doczekać wielkanocy i jakiegoś wyjazdu. Ale to później, na razie mam dosyć.

As17 

Wysłany: 2017-09-10, 22:30   

TAK na serio Nie będzie mnie na stadionie ale nigdzie nie pisałem że się wypisuję z Klubu w tym roku mi już wystarczy zawodów Start Meta błądzimy we mgle. Już raz w tym roku byłem na derbach i mi wystarczy poco mam znowu przeżywać to samo mecz z Spartą też był 2 razy i dwa razy była ta sama jazda, do połowy dobrze od połowy błądzimy jakbyśmy byli na obcym torze istne dejavu.

przemek1221

Wysłany: 2017-09-10, 22:31   

Byłby finał to powiedzialbym ze bedzie złoto. Tak w meczu o braz jest 50 na 50. Unie bysmy pykneli na luzaku a z Falubazami moze byc różnie.

Thorgal 

Wysłany: 2017-09-10, 22:59   

Brąz to tylko jedna pozycja niżej od Unii lub Sparty :)

Z drugiej strony może lepiej byśmy dostali sromotnie ten dwumecz, by nikomu nie umknęła konieczność drobnych, ale istotnych zmian.

zabulaF

Wysłany: 2017-09-11, 11:46   

Dostaliś(my)cie po uszach. Nadzieje były ale się zmyły. Żal meczu gdzie zawodnicy pojechali poniżej oczekiwań. Chociaż do niektórych nie powinno być pretensji bo pojechali na swoim poziomie jednak kilku z nich w sposób zdecydowany przyczyniło się do tego, że Finał odjechał.
Żal i rozgoryczenie jest zrozumiałe jednak kibic to taka bestia, że ponarzeka, poklnie, obieca, że nie będzie chodził na mecze... i kupi bilet. Bo taki już los kibica. ...na dobre i na złe...
W tej sytuacji jest jeden plus.
Po ostatnich derbach pozostał pewien niedosyt. Remis w obydwóch spotkaniach to nie jest to czego oczekiwaliśmy. Teraz będzie szansa na konkrety.
Zostanie rozstrzygnięte (przynajmniej taką mam nadzieję), która lubuska drużyna jest lepsza "od tej drugiej". Oczywiście każdy kibic jest przekonany, że jego klub wygra bo jest lepszy. Bo trener i zawodnicy wezmą i zepną pośladki. I będzie brąz.
Pierwszy mecz na Jancarzu, drugi na W69. Znowu Falubazy przyjadą z wizytą a Stalowcy z rewizytą. Ostatnie derbowe oprawy i zachowanie kibiców (gości i miejscowych) było - w moim mniemaniu - w dopuszczalnych granicach. Mam nadzieję, że w nadchodzących derbach będzie podobnie.

RAFIK 

Wysłany: 2017-09-11, 11:55   

Powinno być jakieś 1000 biletów dla VIP w cenie 500 zł,a 15 tys.biletów gratis :mrgreen: W tym roku derby o brąz ,a w przyszłym derby o złoto lub utrzymanie :lol: :mrgreen: Idę na całość w Gorzowie będzie 60-30 dla Stali a w rewanżu 59-31 dla Falubazu. :mrgreen:

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-09-11, 12:10   

NIe będzie żadnego brązu - w dwumeczu będzie jak zwykle remis ;-)
Je...ał ich pies!!!"

zabulaF

Wysłany: 2017-09-11, 12:42   

pimpsson napisał/a:
NIe będzie żadnego brązu - w dwumeczu będzie jak zwykle remis ;-)

Masz rację!
Wszystkie dwumecze, które odbyły się w ciągu ostatnich trzech lat zakończyły się remisem.
Przypadek?

24 maja 2015 ZG:GW 48:42
9 sierpnia 2015 GW:ZG 48:42

22 maja 2016 ZG:GW 44:46
15 sierpnia 2016 GW:ZG 44:46

28 maja 2017 GW:ZG 45:45
13 sierpnia 2017 ZG:GW 45:45

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-09-11, 13:03   

Moim zdaniem nie będzie remisu tym razem.

Brązowy medal zgarnie zespół, który szybciej pozbiera się mentalnie po przegranym półfinałe - i tutaj się obawiam, że przewagę ma Falubaz.

Oni w zasadzie podchodzili do rewanżu z Lesznem od początku jako lekki "mission impossible" natomiast nasi jeszcze po 11 biegu byli pewni finału...

Chciałbym się mylić, ale sezon bez jakiegokolwiek medalu będzie porażką...

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-09-11, 13:10   

Trzeba więc wygrać 50-40 i "zaskoczyć rywala torem" :) A później bronić tego w Zielonej...

As17 

Wysłany: 2017-09-11, 18:01   

Już kopią nasz tor i bronują (teraz w sobotę mogli to robić) po to aby odpowiednio jeździło się naszym gościom wszak Stal jest ostatnio mega gościnna i robi tor specjalnie na życzenie gości. Więc spodziewam się wyprasowanego pachnącego toru na którym zawodnicy stali może się odnajdą w październiku.

Michu5 

Wysłany: 2017-09-11, 19:25   

Nie wiem kto wygra, nie wiem kto przegra. Szczerze mówiąc wszystko mi jedno. Ale wiem tyle. W związku z tym, że od bolesnej porażki ze Spartą minie tylko tydzień, a ceny biletów są niezmiennie zbyt wysokie jak na rangę spotkania, to będą to najsmutniejsze derby lubuskie od niepamiętnych lat.

pimpsson 

Wysłany: 2017-09-12, 08:34   

As17 napisał/a:
Już kopią nasz tor i bronują (teraz w sobotę mogli to robić) po to aby odpowiednio jeździło się naszym gościom wszak Stal jest ostatnio mega gościnna i robi tor specjalnie na życzenie gości. Więc spodziewam się wyprasowanego pachnącego toru na którym zawodnicy stali może się odnajdą w październiku.

W sobotę nie mogli, bo już był komisarz.
Je...ał ich pies!!!"

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-09-12, 08:52   

Ochłonąłem i wiem jedno! Trzeba iść na derby w niedzielę, trzeba dopingować! Trzeba objechać falubaz i spokojnie czekać na nowy sezon.
Byłem wściekły i jestem, ale wygrana nad Falubazem w meczu o brąz poprawi mi nastrój.

Jeżeli wiedzą, że na pięknym i pachnącym torze nie darzą rady Falubazowi to niech Paluch czaruje (wiem, wiem nie będzie widowiska. Widowisko miałem w niedzielę, a porażki z Falubazem nie przeżyje :) ) Ma wrócić atut toru! Ma być kopara! Na koparze nie istnieje PePe, Doyle, Throssel i ich juniorzy. Leszno tak zrobiło i dziś nikt nie pamięta, że tor był ***ujowy i są w finale. Nikt dziś nie pamięta, że Wrocek załatwił nas u siebie torem z dupy no i są w finale. Na Jancarzu było MEEEGA widowisko i gdzie jesteśmy? DOŚĆ!

As17 

Wysłany: 2017-09-12, 08:55   

Przestań. Tłumaczenie się komisarzem robi się już nudne. Tor po raz kolejny jest nie pod naszych zawodników ??? ja się pytam dlaczego ??? to już nie jest pierwszy raz kiedy nasi nie radzą sobie na starcie i na trasie (wiem zawodowcy ale nawet zawodowcy się mylą a sprzęt odgrywa zbyt dużą role i jeden ząbek ma znaczenie). Inne kluby mogą sobie poradzić to czemu MY nie umiemy. Była glinka tor nie przewidywalny, jest granit tor nieprzewidywalny ??? Nie błąd tor przewidywalny aż do bólu nie umiemy zrobić więcej niż jednej ścieżki.

Jak już robimy takie gówno to może trzeba rozegrać przed meczem na nim 15 biegowy trening i zobaczyć jak się zachowuje tor po odjechaniu 7 później 10 i 13 biegów z całą kosmetyką i czasem jak na normalnym meczu. Bo Taki tor jak w niedzielę mamy już któryś raz w tym sezonie!? tylko nie zawsze jedziemy ze startowcami stąd nie zawsze dostajemy baty.

RAFIK 

Wysłany: 2017-09-12, 12:05   

Cholera,jeszcze nie ochłonąłem.Ale idę na meczyk.Tak jak wcześniej pisałem stawiam 60-30 dla naszych.Mam tylko nadzieję,że mimo takiego wyniku nie padnie remis w dwumeczu i Chomski nie będzie pitolił po pierwszym biegu,że jeszcze 7 pkt potrzebujemy aby wygrać. :mrgreen:

pimpsson 

Wysłany: 2017-09-12, 12:26   

Też idę. Głupio tak, żeby falubazów było więcej na naszym stadionie niż nas
Je...ał ich pies!!!"

Thorgal 

Wysłany: 2017-09-12, 12:51   

Jeśli wygramy, a Sparta przegra, to będziemy tylko o jeden stopień niżej niż oni.
A przecież załatwili nas po mistrzowsku!

Więc pewnie warto wygrać. Pytanie: czy naszym będzie się chciało, bo na zaangażowane rozmowy, mobilizację w parkingu w czasie meczu nie liczę.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-09-12, 13:09   

Ja również idę! Nie ma bata żeby nie iść!

Pełna mobilizacja i musimy wyszarpać brąz!

Odpowiedz do tematu