Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Leszno - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
lomboNET 

Wysłany: 2018-04-12, 21:14   Unia Leszno - Stal Gorzów

Na Unię bez kapitana...

Zastępstwa zawodnika nie możemy zastosować. Rezerwowego nie mamy.

Jak żyć drodzy kibice? :/

Michu5 

Wysłany: 2018-04-12, 21:26   

Chris Harris na zasadzie wypożyczenia z Piły :)

leszek 

Wysłany: 2018-04-12, 21:30   

lomboNET napisał/a:

Na Unię bez kapitana...

Zastępstwa zawodnika nie możemy zastosować. Rezerwowego nie mamy.

Jak żyć drodzy kibice? :/

Lecimy z ligi lub jedziemy w barazach :) Tak wlasnie trzeba zyc :) Jaka polityka w klubie , taka sytuacja w danej chwili . Ale nie mnie to oceniac - mam to w dupie szczerze mowiac . O przepraszam , Zmora lansowal Linusa , wiec niech teraz pokaze na co go stac :)

Wiktorowski 
Power

Team: Speedway Fan
Wysłany: 2018-04-12, 21:37   

Jest jeszcze Craig Cook w Rybniku ktory jeszcze nie startowal w tym sezonie.

leszek 

Wysłany: 2018-04-12, 21:54   

Michu5 napisał/a:
Chris Harris na zasadzie wypożyczenia z Piły :)

Daj Ty spokoj z tym Angolem Harrisem .
Wiktorowski napisał/a:
Jest jeszcze Craig Cook w Rybniku ktory jeszcze nie startowal w tym sezonie.

Nastepny fenomen ! Masakra

Mamy co mamy - lepiej nie bedzie . Sparowac Wozniaka z Linusem , Kasprzaka z tym nowym Szwedem , reszta po staremu i jedziemy bez nr 8 . Na poczatek dostac wpierdol solidny u rolnikow ( no chyba ze zon szukaja to podeslac kilka bialoglow z Gorzowa ) :) Jakies Harrisy i inne Cooki Sroki bez sensu sa . Co bedzie to bedzie i tyle .

Michu5 

Wysłany: 2018-04-12, 21:59   

Nie wyczułeś ironii?

Ważne, że w 4. kolejce mamy mecz u siebie z Tarnowem.

W 6. u siebie z Włókniarzem

Jak druga linia się zepnie, powinniśmy dać radę.

Potem wróci Martin i może nie będzie tak źle.

lomboNET 

Wysłany: 2018-04-12, 22:08   

Ja bym to tak ustawił:
1. Woźniak
2. Sundstroem
3. Kasprzak
4. Hjelmland
5. Zmarzlik
6. Szczotka
7. Karczmarz

Za młodego Szweda taktyki i liczyć że pierwsza para będzie wozić remisy. Szymon ma dobre pola startowe a Linus ma generalnie dobre starty i miał dobre mecze tam.
Moze Rafał błyśnie...
Niestety walczymy o bonusa tylko.

Wiktorowski 
Power

Team: Speedway Fan
Wysłany: 2018-04-12, 22:10   

Jest potrzeba żeby mieć rezerwowego zawodnika.A Craig Cook będzie startował w GP wiec to nie jest jakiś tam plastron.

przemek1221

Wysłany: 2018-04-12, 22:39   

Wiktorowski napisał/a:
Jest potrzeba żeby mieć rezerwowego zawodnika.A Craig Cook będzie startował w GP wiec to nie jest jakiś tam plastron.

Ten uczestnik GP nie łapie się do składu pierwszoligowego Rybnika....

Przede wszystkim należy poczekać na konkretne wieści co z Vaculem, ile potrwa przerwa a potem coś kombinować. Patrząc na kalendarz:
Leszno - Gorzów
Wrocław - Gorzów
Gorzów - Tarnów
Grudziądz - Gorzów

Tak realnie to z Vaculem czy bez w Lesznie i Wrocku trzeba było kalkulować porażki, z Tarnowem powinni dać radę tak czy siak. Oby Vacul zdążył na koniec maja początek czerwca na mecze z Włókniarzem i Falubazem.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-04-13, 05:55   

No niestety za błędy się płaci. Nie wiem na co liczył prezes, ale przy tak wyrównanej lidze jak w tym roku oczywistym było to że jedna kontuzja może przekreślić szanse na PO. Brak solidnego rezerwowego to nie jest błąd, to jest byk nad bykami. Szczególnie że oddaliśmy dwóch młodzieżowców do Ostrowa. Można było z tego wtedy jakoś wybrnąć dając Rafała na seniorkę a tak jesteśmy w czarnej du..ie jeśli potwierdzą złamanie Vacula. Więc niech prezes się nie wścieka na Vacula tylko na siebie. Teraz trzeba się modlić by Szymek się ogarnął bo inaczej czeka nas walka nawet o utrzymanie, a jeśli kontuzje załapie ktoś jeszcze to widmo spadku realne. Limit pecha wyczerpaliśmy po I kolejce. Na koniec kamyczek do ogródka - tak to jest jak się olewa przygotowanie do sezonu. Wychodzi brak jazdy i mamy kontuzje Huberta i Vacula. A można było odjechać parę sparringów gdzie indziej ale po co?...

sensowny

Wysłany: 2018-04-13, 09:16   

lomboNET napisał/a:
Ja bym to tak ustawił:
1. Woźniak
2. Sundstroem
3. Kasprzak
4. Hjelmland
5. Zmarzlik
6. Szczotka
7. Karczmarz

Za młodego Szweda taktyki i liczyć że pierwsza para będzie wozić remisy. Szymon ma dobre pola startowe a Linus ma generalnie dobre starty i miał dobre mecze tam.
Moze Rafał błyśnie...
Niestety walczymy o bonusa tylko.

Ale co Ty chcesz ustawiać jak sa awizowane :P nie da się awizowanych przestawiać

RAFIK 

Wysłany: 2018-04-13, 10:40   

W zeszłym roku na torze w lesznie obecni zawodnicy Stali wykręcili 35 pkt.Każdy jechał swoje biegi,nie było taktyków,ale za to niemal każdy miał po jednym wykluczeniu.Oto jak by się prezentowała punktacja biorąc punkty zdobyte w zeszłym roku na Smoczyku:
1. Martin Vaculik -------
2. Linus Sundstroem 6 pkt i wykluczenie
3. Krzysztof Kasprzak 9 pkt i wykluczenie
4. Szymon Woźniak 6 pkt i wykluczenie
5. Bartosz Zmarzlik 11 pkt i wykluczenie
6. Rafał Karczmarz 3 pkt i wykluczenie
7. Alan Szczotka
Brakuje 10 pkt do remisu.To tylko luźne rozważania,czy nas rozwalą czy jesteśmy w stanie bez Vacula dobić do 40 pkt?Pewnie dojdą do tego taktyki.U nich też się zmieniło.Czy na lepsze?Czas pokaże.Oni bez Pitera.Można by uznać że siły są rozłożone tak 60% do 40% na korzyść Leszna.

lomboNET 

Wysłany: 2018-04-13, 10:54   

Mogli by wziąć Karola Barana. Jedyny realny bo Walasek w pierwszej lidze.

yagr

Wysłany: 2018-04-13, 11:06   

Gdyby to byłoby możliwe i zgodne z regulaminem to skłaniałbym się do tego co napisał lomboNET
tzn. za Vaculika - Woźniak a za Woźniaka - Hjmeland ( dwie zmiany ). Ale nie wiem . Nie znam się. Wiem tylko tyle, że zrobiliśmy sobie niezłe kuku na początek sezonu i nie bardzo wiadomo jak z tego wyleźć. I ta ciszaaaaa ! Nic nie wiadomo. Wygląda to tak jakby STAL przed najbliższym meczem wywiesiła białą flagę. Wygląda to tak jakbyśmy ten niedzielny mecz spisali na straty. "Super ekspert" Jan Krzystyniak jeszcze przed kontuzją Martina przekonywał , że STAL z taką jazdą jak w meczu z Toruniem to w Lesznie nie zdobędzie nawet 35 punktów. Rufin Sokołowski kolejny "mistrz dyplomacji" uważa , że STAL w Lesznie nie ma co szukać. To miaugolenie osób ze środowiska leszczyńskiego świadczą o jakiejś traumie i lęku przed STALĄ . Odbieram to jako nieudolną próbę sztucznego podniesienia morale w swojej ekipie i wmówieniu im o swojej mocy. Do wczoraj obstawiałem wynik 43-47 dla STALI. Dzisiaj nie mam obiekcji , że o korzystny wynik będzie bardzo , bardzo trudno. Liczę na zmysł Stanisława Chomskiego i jego żonglerką "taktykami". Może weźmie przykład z Cieślaka, który praktycznie dwoma zawodnikami omal meczu w Grudziądzu nie wygrał. Pomimo straty cel na Leszno 40+ i nie jest to niemożliwe do zrobienia. Martwi mnie tylko , że nie mamy na dzisiaj rezerwowego krajowego młodzieżowca i dobrego objeżdżonego z naszym torem nieobliczalnego rezerwowego.

Dziadek 

Wysłany: 2018-04-13, 11:09   

Z Walaskiem to rozumiem że żart...
O zawodnika rezerwowego trzeba było się martwić troszkę wcześniej,biorąc pod uwagę że może komuś przytrafić się kontuzja.
Tak samo z juniorami ...i co teraz ?
Czyżby mało jazd,sparingów zaczęło odbijać się czkawką?
Powinno zastanowić włodarzy dlaczego nie było kompletu ludzi na Toruniu ?
Nie daje do myślenia? Trzeba panowie zejść z chmur.
Pycha i chciwość Was gubi .Nastepny mecz u siebie Wan to pokaże i nie chodzi tu o kontuzje Vacula Odrażacie ludzi kochający ten klub i idziecie w stronę Januszy ,kibiców sukcesu .Teraz zobaczycie ilu ich przyjdzie.
P.S. Z dwa ploty jeszcze postawcie

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2018-04-13, 12:57   

RAFIK napisał/a:
W zeszłym roku na torze w lesznie obecni zawodnicy Stali wykręcili 35 pkt.Każdy jechał swoje biegi,nie było taktyków,ale za to niemal każdy miał po jednym wykluczeniu.Oto jak by się prezentowała punktacja biorąc punkty zdobyte w zeszłym roku na Smoczyku:

Brakuje 10 pkt do remisu.To tylko luźne rozważania,czy nas rozwalą czy jesteśmy w stanie bez Vacula dobić do 40 pkt?Pewnie dojdą do tego taktyki.U nich też się zmieniło.Czy na lepsze?Czas pokaże.Oni bez Pitera.Można by uznać że siły są rozłożone tak 60% do 40% na korzyść Leszna.

Nie podałeś składu Unii. Emil 12, Kołodziej 9, juniorzy 4+3. Hampel w barwach Falubazu zrobił tam 11 pkt. Czyli razem 39. Przepaści nie ma.

Marek 

Wysłany: 2018-04-13, 13:05   

Cytat:
Pycha i chciwość Was gubi .Nastepny mecz u siebie Wan to pokaże i nie chodzi tu o kontuzje Vacula Odrażacie ludzi kochający ten klub i idziecie w stronę Januszy ,kibiców sukcesu .Teraz zobaczycie ilu ich przyjdzie.
P.S. Z dwa ploty jeszcze postawcie

Dziwisz się klubowi że płot postawili ??? Mnie dziwi że tak późno !! Wypije taka "elyta" parę sikaczy sprzedawanych na stadionie i tylko leciały wyzwiska i ku.....nad parkingiem. Bardzo dobra decyzja. Przez ostatnie lata kibice pokazywali że są zawsze z klubem i mam nadzieję że tak będzie dalej . Pozdrawiam

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2018-04-13, 13:23   

Marek napisał/a:
Dziwisz się klubowi że płot postawili ??? Mnie dziwi że tak późno !! Wypije taka "elyta" parę sikaczy sprzedawanych na stadionie i tylko leciały wyzwiska i ku.....nad parkingiem. Bardzo dobra decyzja. Przez ostatnie lata kibice pokazywali że są zawsze z klubem i mam nadzieję że tak będzie dalej . Pozdrawiam

A nie wystarczyło zamienić boksów gospodarzy i gości? Tak było przez wiele lat i podejrzewam, że to ktoś z naszego klubu wymyślił, żeby dać gości bliżej kibiców w ramach "wojny psychologicznej". A jeśli już, to nie można było zrobić ogrodzenia z przezroczystej pleksy?

Michu5 

Wysłany: 2018-04-13, 14:07   

Marek napisał/a:
Przez ostatnie lata kibice pokazywali że są zawsze z klubem i mam nadzieję że tak będzie dalej . Pozdrawiam

Czy kibice zostaną? Mogę napisać o sobie. Będę w tym roku na wszystkich meczach ligowych, niezależnie od wszystkiego. Te kłopoty z kontuzją Vaculika jeszcze bardziej mnie do tego mobilizują, bo trzeba być z drużyną na dobre i na złe.

Ale czy reszta fanów będzie z drużyną? Przy tak kosmicznych cenach za bilety, wątpię. 11.000 (czyli realnie obstawiam, że było 10 z kawałkiem) na inauguracji to jakiś dramat. A co, jeśli dojdą do tego gorsze wyniki z powodu braku Vaculika, wakacje, upały, odpukać, kolejne kontuzje?

W tym co pisała Dziadek też widzę ziarnko prawdy. Coś złego dzieje się na linii klub-kibice. Młyna już nie ma, wspomniane ceny za bilety, ten nieszczęsny płot... Ja usłyszałem taką plotkę, że nowy dział marketingu Stali chce na siłę zrobić z żużla na Jancarzu (na płaszczyźnie kibicowskiej) sport rodzinny, ugrzeczniony, na wzór Ligi Światowej w siatkówce. Ten dziwaczny DJ, którego obserwowaliśmy, potwierdzałby by te przypuszczenia, bo na LŚ doping rozkręca nie sama publika, a podstawiony koleś ze spikerki. Osobiście-mocno mnie wpienia taki styl prowadzenia widowiska, sztuczne to, mało spontaniczne i po prostu słabe. Płot też się wpisuje w tę historię, bo jak mają być kulturalni kibice, to wiadomo, że nie może paść w tv żadne k.. czy ch..

Ale skoro ludzie z klubu przekonują nad, że wsłuchują się w głosy kibiców? Nie pozostaje nam nic innego, jak pisać, gdzie się da, żeby chociaż ten płot usunęli. Albo żeby wyłapywać stamtąd pijaków, albo jakaś dźwiękoszczelna pleksa, o czym pisał Kiper. Dlaczego przez wąską grupę pijaczków mają cierpieć pozostali fani? Przecież dużo tego luda zawsze tam stało przed meczami.

Nie zdziwiłbym się, gdyby to się okazało, że nasi muszą być w parkingu bliżej tunelu z powodu jakichś dziwnych przepisów Ekstraligi. :) Bo ci legaliści każą np. od tego sezonu jeździć na treningach w plastronach. I wtedy nasi by się bali, że "krzykacze" zamiast niszczyć psychologicznie gości, zaczną niszczyć naszych :)
Ostatnio zmieniony przez Michu5 2018-04-13, 14:39, w całości zmieniany 1 raz  

Marek 

Wysłany: 2018-04-13, 14:26   

Cytat:

A nie wystarczyło zamienić boksów gospodarzy i gości? Tak było przez wiele lat i podejrzewam, że to ktoś z naszego klubu wymyślił, żeby dać gości bliżej kibiców w ramach "wojny psychologicznej". A jeśli już, to nie można było zrobić ogrodzenia z przezroczystej pleksy

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić , ale zamiana boksow miała miejsce dwa lata temu . I nawet jak nasi mieli boksy bliżej to leciały niecenzuralne słowa. ....z tą pleksą się z Tobą zgadzam .
Cytat:
Czy kibice zostaną? Mogę napisać o sobie. Będę w tym roku na wszystkich meczach ligowych, niezależnie od wszystkiego. Te kłopoty z kontuzją Vaculika jeszcze bardziej mnie do tego mobilizują, bo trzeba być z drużyną na dobre i na złe.

Ja kupiłem karnet x2 a będę może jak się uda na 4 meczach . Ale to nie o to chodzi . Zgadzam się Michu z Tobą że jest coś nie tak .... ten spiker bardziej irytuje niż pomaga . Niestety ceny biletów na Toruń też lekko z księżyca. Następna sprawa ... Michu mi nie chodzi ze nie wolno przeklinać. ....chodziło mi bardziej o te wyzwiska zawodników ! Co najgorsze także. ....swoich :-( Pozdrawiam i życzę miłego dnia :lol:

Michu5 

Wysłany: 2018-04-13, 14:43   

Zmiana boksów nastąpiła, jeżeli dobrze pamiętam, przed derbami 2015 roku. Stal miała wtedy gorszy sezon na początku, przegrała 2 mecze u siebie i "krzykacze" mocno dawali wtedy naszym w kość. Od tamtego momentu przy tunelu zawsze siadali goście.

Również pozdrawiam :)

GM 

Wysłany: 2018-04-13, 15:02   

Moim zdaniem pleksa nie zda egzaminu, nie oszukujmy się że wyciszy wyzwiska. Po prostu menele będą jeszcze głośniej drzeć ryja. Zysk względem siatki będzie niewielki bo i tak park maszyn będzie widać, a to przyciąga tych idiotów. Brak że tak napiszę "wizji" sprawi że dadzą sobie spokój.

mariano901229 

Wysłany: 2018-04-13, 15:38   

Z oceną marketingową Stali powinniśmy myślę się wstrzymać do zakończenia sezonu. Mi też ten dj-prowadzący bardziej pasował do kiepskiego wesela niż do meczu, ale zobaczmy po sezonie jak to będzie wyglądało.

Z młynem też jakoś ostatnio szału nie było, prowadzący bluzgał przez megafon, więc już nie przesadzajmy, że w poprzednim sezonie było jakoś cudownie.

Speedway-Fan 

Wysłany: 2018-04-14, 12:59   

No i jest Grzegorz u nas. Czuje po kosciach że zajmie miejsce Linusa po powrocie Martina

kris_77 

Wysłany: 2018-04-14, 13:00   

No to mamy Grzesia Walaska na pokładzie. Co wy na to. Czy będzie robił 4-5 punktów czy trochę więcej? Wybór nie był duży, więc wydaje się, że w kilku meczach Grzechu Nam pomoże.

Odpowiedz do tematu