Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Leszno - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2018-04-15, 18:41   

Co dzis będzie jezyczkiem uwagi? Postawa calej drużyny?

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-04-15, 20:52   

No w wbrew ''płaczkom'' chłopaki zawalczyli w Lesznie i gdyby nie
kiks Kasprzaka w 14 biegu walczyli by o wygraną do końca.
A Walasek zrobił swoje,miałby 1 pkt więcej gdyby go Linus nie wywiózł
w 5 biegu.
Także spokojnie.Kasprzak szalał,a Bartek końcówka słabiutka.
Kłaniają się starty.
Ale za tydzień we Wrocławiu inaczej z parami.No i tam wynik będzie bardziej
do tyłu.

Kasprzak
Walasek
Wozniak
Sundstroem
Zmarzlik
Karczmarz
Szczotka
8

Thorgal 

Wysłany: 2018-04-15, 21:08   

Brawo Stal! Brawo Walas!

Jak wróci Martin to Bartek musi isc na 8.

Będzie wchodził za najslabsze ogniwo seniorskie.

W tym układzie odsuwanie Walasa po powrocie Martina to kretyństwo by bylo!!!

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-04-15, 22:52   

I jaki ten żużel jest przewrotny. Ci co mieli jechać piach pojechali swoje, i to tak że ci co mieli nam trzymać wynik dostali szansę nawet na wygraną po 13 biegu. I tej szansy nie wykorzystali... Bartek jak zwykle swoje, w 7 biegu był kilometr przed Hampelem, ale oczywiście dla niego było za wolno i z ustawieniami poszedł w las. Razem z Krzyśkiem wygrali po dwa biegi. Szczerze to myślałem po 14 biegu że ugramy chociaż remis. Ale przed meczem 40 pkt brałbym w ciemno a jest dwa więcej. Można uznać to za sukces.

mariano901229 

Wysłany: 2018-04-16, 08:58   

Fajnie pojechaliśmy i w zasadzie osiągnęliśmy dobry wynik, który śmiem twierdzić gwarantuje nam bonus (o ile znowu w rundzie rewanżowej nie będziemy mieli pecha z kontuzjami).

Co do Walaska to nie pojechał źle, pewnie sypnął mu Zmora złotem za punkt bo walczył chłopina o każdą złotówkę. Artykuł z PS sugeruje, że nawet skakał po meczu przy "Kto nie skacze ten Falubaz" za namową zawodników i trenera haha.

Jeżeli osiągnięmy zbliżony wynik we Wrocławiu to myślę, że PO będzie stało przed nami otworem.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2018-04-16, 09:44   

Tak Walasek skakał z uśmiechem na twarzy, brawa dla drużyny ze powalczyli. I brawa dla pikników za to ze najpierw zaklaskali a później krzycząc Stal Gorzów nie pozwolili grupie naszych wykrzykwiać głupich okrzyków w stronę drużyny z Leszna kiedy szli pożegnać się po meczu - brawo klasa pikniki.
PS. Mam tylko nadzieje ze nie będzie nam brakować w każdym meczu 2-3 pkt do zwycięstwa bo liczą się tylko duże pkt.

yellow-blue

Wysłany: 2018-04-16, 19:58   

Thorgal napisał/a:
Brawo Stal! Brawo Walas!

Jak wróci Martin to Bartek musi isc na 8.

Będzie wchodził za najslabsze ogniwo seniorskie.

W tym układzie odsuwanie Walasa po powrocie Martina to kretyństwo by bylo!!!

Żadnego numeru 8-go dla Bartka nie będzie. Przy Chomskim? Przecież jak Linus czy Walasek będą robić choćby po punkcie w każdym biegu to Stasiu nie będzie miał serca ich odstawić. Więcej z tego zamieszania będzie tylko, więc zdecydowanie nie.

leszek 

Wysłany: 2018-04-16, 20:55   

Brawo Grzesiu ( tfu !!! skakales i gowno wyskakales !! ) Paszol won ze stali !
Linus to Twoj szczyt ( choc Zmora widzial Cie na zastepstwie Puka hahahaahaha )
Szymus - swiatelko w tunelu :)
KK - swoje zrobil . choc jak dla mie z Bartkiem polozyli nam mecz w koncowce
Bartek - TU WIELKI WYKRZYKNIK !!!! Ogarnij sie wreszcie i popraw starty ! Siadles na furmanke co jedzie to nie szukaj ! Jedz . Do Swista Ci jeszcze wile brakuje ( pisze o lidze )
Szczotka - bez wymagan
Karczmarz - ponizej krytyki ! Gosciu 3 sezon juz jedziesz
Chomski !!!!!!!!!!!!!!! Ciekaw jestem jak bys Pan sie ogarnol , gdyby w pierwszym swoim starcie np. Zmarzlik nie mogl jechac dalej ?? Byles Pan pod nr 8 ? Wiesz Pan co to za numer ? Wiesz Pan Panie jaki mamy regulamin ?
Doslownie maskra sie zrobila ! Nie wiem dlaczego nasi wlodarze tak postepuja ! ?
Ale co tam skaczmy z Grzesiem :)

mariano901229 

Wysłany: 2018-04-16, 21:41   

leszek napisał/a:
Brawo Grzesiu ( tfu !!! skakales i gowno wyskakales !! ) Paszol won ze stali !
Linus to Twoj szczyt ( choc Zmora widzial Cie na zastepstwie Puka hahahaahaha )
Szymus - swiatelko w tunelu :)
KK - swoje zrobil . choc jak dla mie z Bartkiem polozyli nam mecz w koncowce
Bartek - TU WIELKI WYKRZYKNIK !!!! Ogarnij sie wreszcie i popraw starty ! Siadles na furmanke co jedzie to nie szukaj ! Jedz . Do Swista Ci jeszcze wile brakuje ( pisze o lidze )
Szczotka - bez wymagan
Chomski !!!!!!!!!!!!!!! Ciekaw jestem jak bys Pan sie ogarnol , gdyby w pierwszym swoim starcie np. Zmarzlik nie mogl jechac dalej ?? Byles Pan pod nr 8 ? Wiesz Pan co to za numer ? Wiesz Pan Panie jaki mamy regulamin ?
Doslownie maskra sie zrobila ! Nie wiem dlaczego nasi wlodarze tak postepuja ! ?
Ale co tam skaczmy z Grzesiem :)

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-04-16, 23:12   

Leszku nie chcę znowu wszczynać gównoburzy ale ten podpis pod kreską raczej nie pasuje do Twoich ideałów... :mrgreen:

wojtek14 

Wysłany: 2018-04-17, 19:25   

Leszek napisze krotko jestes debilem szkoda wiecej cos pisac bo szkoda czasu

Marek 

Wysłany: 2018-04-17, 19:55   

Cytat:

A kimTy jesteś żeby wyzywać innych od "debili" ???? Leszek wyraził swoje zdanie i tyle . A że nie trawi Walaska? ??? Ma takie prawo !!!! Ma gość swój honor i bardzo dobrze . Można komuś zwrócić uwagę , ale nie trzeba wyzywać.....

leszek 

Wysłany: 2018-04-17, 20:15   

wojtek14 napisał/a:

Brawo , brawo , brawo :) Tez Cie lubie mlody czlowieku :)

I mamy jeszcze wiekszy problem . Znowu sie klania polityka klubu - Karczmarz ze zlamanym obojczykiem .
Nic tylko wypozyczyc jakiegos juniora , najlepiej z poludnia lubuskiego ( dobry kierunek ) . WOJTEK bedzie sie cieszył ;)

mariano901229 

Wysłany: 2018-04-17, 20:16   

Marek napisał/a:

A kimTy jesteś żeby wyzywać innych od "debili" ???? Leszek wyraził swoje zdanie i tyle . A że nie trawi Walaska? ??? Ma takie prawo !!!! Ma gość swój honor i bardzo dobrze . Można komuś zwrócić uwagę , ale nie trzeba wyzywać.....

Marek pełna zgoda co do wyrażania swojego zdania i obrażania, ale na litość boską nie nazywajmy jakichś wypocin "wszystkich won bo nie robią 21 punktów" opinią i wyrażaniem swojego zdania bo co to za konstruktywna krytyka ?

By nie nabijać postów to wracając do dzisiejszej kontuzji Karczmarza to mimo niechęci do Walaska większości forumowiczów jak i mnie ten transfer może okazać się w naszej tragicznej sytuacji wybawieniem.

Natomiast nie podoba mi się koncepcja budowy składu z brakiem sensownego rezerwowego przed sezonem - chcieli przyoszczędzić czy co. Teraz nam odbija się to, że chytry traci dwa razy.

leszek 

Wysłany: 2018-04-17, 21:22   

mariano901229 napisał/a:
Marek pełna zgoda co do wyrażania swojego zdania i obrażania, ale na litość boską nie nazywajmy jakichś wypocin "wszystkich won bo nie robią 21 punktów" opinią i wyrażaniem swojego zdania bo co to za konstruktywna krytyka ?

Mariano a gdzie wyczytales , ze ja kazdemu wpisuje 21 ?? Wali mnie to ile ten gosc zrobi punktow . Ledwie plakal na nasz tor w meczu z Toruniem " gdzie byl komisarz " dzisiaj jest naszym zawodnikiem .
Ja napisalem natomiast jak to widzialem , jezeli chodzi o Bartka i reszty naszych zawodnikow . Masz inne zdanie i ok - szanuje to i wyzywał Cie nie bede .

krzysiugumisiu

Wysłany: 2018-04-17, 23:16   

leszek napisał/a:

To jest Twoje zdanie. Moje jest takie:
W wieku 18 lat Świst w turnieju pożegnalnym Jancarza zdobywa 2 pkt. W wieku 19 lat Bartek w pojedynczych turniejach SGP zajmuje m.in. 1 i 3 miejsce. Poza tym kiedyś w lidze w zależności od roku jeździło w jednej drużynie 1-2 zawodników zagranicznych. Teraz może jechać w jednej drużynie nawet 4. Wiem, że kiedyś nie było takiego dostępu do sprzętu, Piotrek miał kontuzję, która zatrzymała jego karierę, więc uważam takie porównania za bezzasadne.

Karczmarza też tak nie krytykuj. Same liczby nie zawsze oddają to co było na torze.
Miał chłopak 3 starty:
1. Bieg 2 - zajął 2 miejsce i cały czas atakował Kuberę - jednego z najlepszych obecnie juniorów. Za sobą miał Szczotkę i Smektałę, który co prawda upadł, ale powodem tego upadku była dobra jazda Rafała.
2. Bieg 7 - ostatni, ale jechał z Hampelem, Zmarzlikiem i Kuberą, do tego z 4 toru.
3. Bieg 12 - 3 miejsce, przegrywa ze Smektałą i Walaskiem, ale wygrywa z Kurtzem, więc wstydu nie ma.
Przy okazji kontuzji Rafała narobiło się nam z juniorami. Rację ma prezes, żeby juniorów do 2 ligi wypożyczać na poszczególne mecze jako gości. W razie potrzeby jak dzisiaj u nas chłopak jedzie w klubie macierzystym.

yagr

Wysłany: 2018-04-18, 12:32   

Przed nami mecz we Wrocławiu i pytań ze sto - co dalej ? Podejrzewam , że pojedziemy do Wrocławia z jednym juniorem. Mało prawdopodobne , że p. Zmora z p. Chomskim zdecydują się na kolejne wypożyczenie , które poza wpisem w program prawdopodobnie nie poprawi naszej sytuacji punktowej w meczu. Czy młody wypożyczony zawodnik będzie chciał "umierać " za Stal Gorzów ? Nie sądzę. Można podobne pytanie postawić przy nazwisku Grzegorza Walaska z tym , że tu sprawy mają się zupełnie inaczej. Jestem zaskoczony , że Walasek wyraził chęć startowania w Stali i on sam pomimo wszystko spodziewał się wylania z tony hejtu na swoją głowę a mimo to zaryzykował. Proszę jeszcze zwrócić uwagę , że najpierw ktoś mu to musiał zaproponować. Mam nadzieję , że Walasek neta nie czyta i nie zniechęci go to do zdobywania punktów dla Stali . Walasek od młodego łatwo nie miał. Pamiętam jak raz przyjechali z Czernickim jeszcze za czasów "Morawskiego"Z.G na trening do Gorzowa. Miałem przyjemność być na tym treningu i tak jak był wyśmiewany przez swoich kolegów z drużyny Błażejczaka , Mordela , Molkę i jeszcze jednego to aż żal było słuchać. A jak jeszcze położył się na drugim wirażu to kpinom nie było końca. Pamiętajmy , ze póki co , jest to tylko zawodnik wypożyczony na okoliczność kontuzji jednego z naszych liderów i postarajmy się jakoś to docenić. Nawet osłabieni jesteśmy w stanie wygrać u siebie wszystko i z każdym. Gorzej się ma sprawa z wyjazdami. Plany w STALI Gorzów są nadal bez zmian - pierwsza czwórka a co będzie dalej zobaczymy. Trochę obawiam się o ten najbliższy Wrocław bo jeżeli będzie tam pod start - to leżymy. Bartek ze startami trochę lepiej ale nie na tyle lepiej żeby przed wyjazdem do biegu wpisać mu trójeczkę. Jeżeli zrobimy 40+ to będzie dobrze. Kluczowy będzie mecz z Częstochową u siebie i mam nadzieję , że nasi trzej już będą gotowi bo później mamy Z.G. i tak naprawdę ważyć się będą losy co do play-off.

Odpowiedz do tematu