Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-05-04, 19:48   

Tylko o jednym nie wolno zapominać: żużel jest nieprzewidywalny !!! :-)

Michu1947 

Wysłany: 2018-05-04, 20:28   

Kiper napisał/a:
Tylko o jednym nie wolno zapominać: żużel jest nieprzewidywalny !!! :-)

Nie Stal. I nie w Grudziądzu :)

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-05-04, 21:22   

Masz rację, byłem zbyt optymistyczny. Mecz nudny, może 2 wyścigi interesujące + nominowane. Dostaliśmy w tyte, a najbardziej mnie zawiódł jednak Bartek. Starty jak bombowiec B52, o czym mówimy od lat, a na trasie bardzo wolny. Nawet się nie zbliżał do rywali. Reszta mnie jakoś specjalnie nie zaskoczyła.

Thorgal 

Wysłany: 2018-05-04, 21:43   

Niestety nie wydusilismy maxa z tego meczu. Szymek i Linus mieli jechac tez w taktyce za Walasa.

Danonek920

Wysłany: 2018-05-04, 22:11   

Powiem tak, 49-41 to nie jest zły wynik jak na to co prezentowaliśmy. Wynik nie jest zły, bo trochę odrobiliśmy taktycznymi oraz na koniec się w miarę spasowali. Nie krytykowałbym też Chomskiego, bo co by dały wcześniejsze taktyczne jak nasi nie byli spasowani na początku oraz super seniorzy później by musieli jechać swoje biegi. Jedyne co bym zrobił inaczej to w 13 puściłbym Zmarzlika i Kasprzaka , a w 14 Woźniaka oraz Zmarzlika... lecz to jest gdybanie po meczu. Niestety w 2,5 zawodnika nie jest się w stanie wygrać żadnego wyjazdu.

RAFIK 

Wysłany: 2018-05-04, 23:01   

Generalnie to wynik taki jak chciała większość.Przy braku Vacula to był max na co nas było stać.I tak raczej na wyjazdach będzie dopóki nie wróci Martin i Rafał.Nie ma co gdybać.Liczyłem po cichu na słabość Lindbeaka i tu była szansa to wykorzystać,ale pojechał jak na lidera przystało.Siła rażenia po kontuzjach spadła u nas o jakieś 10 pkt na wyjazdach.Trudno,trzeba to przetrwać.Będzie dobrze.

Thorgal 

Wysłany: 2018-05-05, 00:54   

No ale czemu Szymon nie jechał w taktycznej a Walas aż 3 razy?

baracuda 

Wysłany: 2018-05-05, 05:10   

Nuda,nuda,nuda powiedział wujek oglądając ze mną mecz w TV i zapytał dodatkowo czy aby na pewno to mecz najlepszej i najdroższej ligi żużlowej Świata....? Dalej nie mogę zrozumieć jak można nie dopasować się do toru pomimo, że w Grudziądzu Stal jeździ nie pierwszy już raz ? A już biegi z 10-metrowymi odstępami pomiędzy zawodnikami to już porażka.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-05-05, 06:44   

Wynik końcowy lepszy niż jazda.W dwóch i pól zawodnika trudno wygrywać
mecze.O ile ta porażka była wkalkulowana,to następny mecz z Włókniarzem
może obnażyć naszą słabość w sposób drastyczny.
Kolejny mecz z Falubazem na wyjeżdzie,rewanż u nas i mecz w Częstochowie.
Gdybyśmy ugrali z tych meczy 4 pkt i 1 bonus to w perespektywie powrotu
Vaculika i Karczmarza nasze szanse na PO były by całkiem realne.

wojtek14 

Wysłany: 2018-05-05, 08:04   

Mozna napisac wynik lepszy jak jazda ,teraz Falubaz musi wygrac z Toruniem , Sparta z Tarnowem a Leszno z Czewa to juz obojętnie , najważniejsze mecze przed nami bo zaraz sie zaczną walki o bonusy mam nadzieje ze Rafał wroci na czewe a vaculik na falubaz bo inaczej mamy po PO . Co do meczu z GKM mecz do wygrania gdyby nie kontuzje 2 zawodnikow . Tak wiec teraz pozostaje czekać na Częstochowę lub najlpeiej niech w dniu meczu pada jedynie przekładanie meczu pomoże nam jechać w pełnym składzie .Jeszcze , az tak zle nie jest wystarczy zobaczyć na tabele gorzej jak za 2 tygodnie przegramy z czewa a w niedziele Toruń wygra w zg to będzie juz koniec PO dla nas.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-05-05, 08:29   

Na mecz z Czewą to będzie dopiero piąty tydzień od kontuzji Rafała, więc raczej jeżeli wróci to na Zieloną Górę u siebie. Zastanawia mnie cisza nt. Vaculika. Trochę czasu minęło, ja wiem, że złamanie ale z klubu mogłoby pójść jakieś info.
Terminarz mamy dobry bo Częstochowę nawet bez Martina i Rafała rozjedziemy. Najbardziej szkoda tego wyjazdu do ZG, bo z Rafałem podejrzewam, że byśmy tam wygrali, a w tym składzie będzie jak w Lesznie - będziemy blisko. ZG u nas dostanie lanie, tam aktualnie jest jeden średni lider (DUDEK). Jak zrobią taki tor jak na Tarnów to nasi ich zjedzą do 35 - (Protas i juniorka) nie będą istnieć.

mariano901229 

Wysłany: 2018-05-05, 10:04   

Wynik lepszy niż jazda, ale przed zawodami brałbym w ciemno. Grudziądz walczył o życie był niezwykle zmobilizowany. Co ciekawe zrobiliśmy w osłabieniu najlepszy wynik w Grudziądzu od czasu jego startów w elicie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-05-05, 10:19   

Możecie się śmiać, ale moim zdaniem przegraliśmy przez losowanie pól, jakby był pierwszy zestaw więcej razy nasi liderzy jechaliby z 4 pola.

RAFIK 

Wysłany: 2018-05-05, 11:47   

marcin_crx napisał/a:
Możecie się śmiać, ale moim zdaniem przegraliśmy przez losowanie pól, jakby był pierwszy zestaw więcej razy nasi liderzy jechaliby z 4 pola.
To jedno.Drugie to zabrakło 4 pkt Walaska i byśmy wygrali :mrgreen: :mrgreen:

Danonek920

Wysłany: 2018-05-05, 13:13   

co wy jaja sobie robicie? pierwsza część meczu to była deklasacja naszych żużlowców, którzy byli niespasowani, nawet jakby częściej mieli 4 pole to potem na dystansie by przegrywali. Wynik nie wygląda tak źle, bo na końcu poszły 3 rezerwy taktyczne , bez tego by się skończyło jakoś 55-35. Wczoraj Zmarzlik mnie nie zachwycił, jak miał 4 pole to pojechał, jak nie miał to męczył się strasznie.

leszek 

Wysłany: 2018-05-06, 12:42   

Dajcie spokoj fajerwerkow sie w tym sezonie nie spodziewajcie . Jak i w GP Bartka ( z takimi startami ) . Osemka i nic poza tym / A w lidze - ja ochlonolem , po poczatkowym wku/..... , reflektuje sie . Jak wejdziemy do 4 bedzie super , jezeli ugramy cos wiecej to bedzie mistrzostwo swiata . Prawda jest taka , ze nie tyle zniszczyly nas kontuzje , co brak jakiegokolwiek zabezpieczenia ze strony sternikow klubu ( prezes , trener ) . Pozostaje nam , ( mi bynajmniej ) wskakiwanie na Jancarza i sledzenie toku wypadkow :)

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-05-06, 16:21   

Puki co na wyjazdach we dwóch i pół ; Zmarzlik i Kasprzak i trochę Wozniak
to możemy iść na piwo.
Żadnych punktów z wyjazdów na razie nie będzie.
Mało tego obawiam się że przyjeżdzajacy do nas Włokniarz wybije nam PO z głowy.

Danonek920

Wysłany: 2018-05-07, 14:18   

marhyl napisał/a:
Puki co na wyjazdach we dwóch i pół ; Zmarzlik i Kasprzak i trochę Wozniak
to możemy iść na piwo.
Żadnych punktów z wyjazdów na razie nie będzie.
Mało tego obawiam się że przyjeżdzajacy do nas Włokniarz wybije nam PO z głowy.

Całkowicie się zgadzam z tym co napisałeś. W 2,5 zawodnika bez juniorów nie da się wygrać na wyjeździe. Niektórzy piszą, że gdyby Walasek zdobył 4 punkty więcej to byłoby inaczej itp. , ale jest to kompletna bzdura, bo gdyby tak rzeczywiście się stało to byśmy mieli mniejsze możliwości taktyczne , więc prawdę mówiąc wynik wciąż byłby podobny. Nie przegrywamy strasznie wysoko , bo Kasprzak i Zmarzlik zdobywają dwucyfrówki i w dwóch biegach jeżdżą w taktycznych ratując wynik. To może starczać na zdobycie 40+ punktów, ale tak na pewno nie da się wygrać na wyjeździe.

Odpowiedz do tematu