Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XI Runda: Stal Gorzów - Unia Leszno
Autor Wiadomość
masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2018-07-28, 22:39   

Że też nie znudziło Ci się, wystawianie Bartka na rezerwie 🤔 Stan wie o tej opcji, ale powiedział NIE, dla niej.

Thorgal 

Wysłany: 2018-07-28, 23:07   

No to wczoraj widział co oznacza NIE dla niej. Jaki wniosek Stana? Radosc z remisu :-)

[ Dodano: 2018-07-29, 07:26 ]
Jeszcze teoretycznie Apator może nas wywalić z play off: gdy wygrają w GKM, a my wtopimy w Tarnowie i u siebie ze Spartą.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-07-29, 06:38   

masters napisał/a:
Że też nie znudziło Ci się, wystawianie Bartka na rezerwie 🤔 Stan wie o tej opcji, ale powiedział NIE, dla niej.

Ja tam jestem w zasadzie przeciwny wstawianiu Bartka na rezerwę, ale w tym meczu aż się prosiło, żeby to zrobić! To była sytuacja wymarzona, żeby sprawdzić ten wariant. Mając w składzie dwóch rekonwalescentów Vacula i Szymona idealnym byłoby wstawienie jeszcze Linusa, żeby odrzucić tego w najsłabszej obecnie dyspozycji. Ale to nie ze Stachem takie numery... On budował Szymka.

Marek 

Wysłany: 2018-07-29, 09:40   

Widzę że tutaj sami trenerzy. ... ten zrobiłby tak , a tamten jeszcze inaczej :lol: Na razie trenerem Stali jest Stanisław Chomski i to On podejmuje decyzję. Zrobi tor nie do walki ale są 2 pkt to Wam źle bo nie ma mijania. Zrobi do walki też źle bo jest ....remis :-D A to że akurat buduje zawodników , to jest bardzo mądra decyzja. Powiedział raz że Bartek na rezerwie nie pojedzie a Wy dalej swoje ! Ja Panu Stasiowi ufam bo wie co robi , zna się na tym jak mało kto . Zawodnicy nie bez powodu sobie chwalą współpracę z Nim . Ja tam jestem pewien że medal w tym roku będziemy mieli :mrgreen:

PS. Najbardziej denerwuje mnie Grześ Walasek :mrgreen: byłem przeciwko niemu a ten jak na złość jedzie dobrze :mrgreen: :mrgreen:

mariano901229 

Wysłany: 2018-07-29, 10:01   

Marek napisał/a:

PS. Najbardziej denerwuje mnie Grześ Walasek :mrgreen: byłem przeciwko niemu a ten jak na złość jedzie dobrze :mrgreen: :mrgreen:

Grzesiu to tranfser sezonu. Ja naprawdę go widzę w przyszłym sezonie. Mimo mniejszej zdobyczy punktowej niż Vaculik wyglądał zdecydowanie lepiej od niego. Martin mnie martwi w sumie najbardziej z naszej drużyny. Niby 10 punktów to dobry wynik, ale styl bardzo słaby. O Szymona jestem spokojny. On potrzebuje jazdy i się rozkręci, zobaczcie początek sezonu potrzebował kilku meczy na rozjeżdżenie to samo teraz po kontuzji.

Odpowiedz do tematu