Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV Runda Ekstraligi: Get Well Toruń - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-08-20, 16:33   XIV Runda Ekstraligi: Get Well Toruń - Stal Gorzów

Jak nastroje przed "sparingowym" meczem w Toruniu?

Przyda nam się solidny trening na trudnym terenie przed Play-Off.

Jestem ciekawy występu Grzesia Walaska na torze, który zna i lubi.

Thorgal 

Wysłany: 2018-08-20, 21:37   

Watek o tym meczu juz jest założony.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-08-23, 15:27   

Cash Broker Stal Gorzów
1. Martin Vaculik
2. Szymon Woźniak
3. Krzysztof Kasprzak
4. Grzegorz Walasek
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Alan Szczotka

Get Well Toruń
9. Jason Doyle
10. Chris Holder
11. Marcin Kościelski
12. Paweł Przedpełski
13. Niels Kristian Iversen
14. Igor Kopeć-Sobczyński
15. Daniel Kaczmarek

Stasiu odstawia Huberta, Szczotka ostatnio faktycznie zanotował wzrost formy.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-08-24, 13:04   

Dla nas najlepiej gdyby Leszno wygrało u siebie ze Spartą,bo w to że CKM pokona GKM
jest chyba oczywiste.
Dla mnie Sparta jest dużo mocniejsza niż Włókniarz.
Woffi i Jankoś,nieobliczalny Milik,Fricke i Drabik są w stanie zawalczyć na każdym torze.
Włókniarz ma więcej diur w składzie.
Poza Madsenem który ostatnio mocno punktuje,reszta to masz-masz.
lSą do ogolenia.

baracuda 

Wysłany: 2018-08-24, 14:26   

I bardzo dobrze, że odsunięto Huberta. Chłopak powinien ochłonąć i zastanowić się czy naprawdę chce jeździć na żużlu. Ja osobiście mam mieszane odczucia co do postawy w tym sezonie Woźniaka. Ten zawodnik miał być filarem drużyny a jeździ w kratkę. Na nic wiara, że w końcu się "przełoży" Panowie to już koniec sezonu :) Oczywiście może być tak, iż zwyżka formy przyjdzie na okres play-off ale ja w to raczej nie wierzę.

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2018-08-24, 14:36   

baracuda napisał/a:
Ja osobiście mam mieszane odczucia co do postawy w tym sezonie Woźniaka. Ten zawodnik miał być filarem drużyny a jeździ w kratkę. Na nic wiara, że w końcu się "przełoży" Panowie to już koniec sezonu :)

Filarami drużyny to są Zmarzlik, Vaculik i Kasprzak. Woźniak zatrudniany był jako silny zawodnik tzw. drugiej linii i z tej roli wywiązuje się bardzo dobrze. Średnia 1,77 bo ciężkim początku sezonu co jest zrozumiała plus ostatnia kontuzja to dobry wynik.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-08-24, 15:51   

Moim zdaniem Szymon się świetnie wywiązuje ze swojej roli. To jest naprawdę solidne wzmocnienie.

Przede wszystkim w porównaniu z Pawlickim, Szymonowi nie zdarzają się tak często wpadki takie jak Pawlickiemu.

Kadrę na sezon 2019 trzeba budować wokół czwórki: Bartek, KK, Vaculik i Szymon. 5 zawodnikiem niech zostanie jakiś młody zawodnik z potencjałem lub faktycznie mając na juniorce Bartkowiaka i Karczmarza możemy spróbować zaryzykować jazdę z trzema juniorami.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-08-24, 20:32   

Odnośnie zamiany Pawlickiego na Wożniaka,to liczby pokazują że jest in plus.
Pawlicki sezon 2017 zakończył na 31 miejscu w rankingu średniej na bieg
-1.63.
Wożniak obecnie jest 22 ze średnią 1.77.
Jest solidnym zawodnikiem tzw.drugiej linii.

Thorgal 

Wysłany: 2018-08-25, 00:54   

Do tej czwórki dojdzie Ch. Holder i gra gitara.

A co do zmiany za Przema... Pawlicki odszedl po zawalonych Play offach. Mimo iż na poczatku sezonu smigal. Ocenę transferu Szymona zweryfikują Play Offy. Tam poznamy jego walory.

baracuda 

Wysłany: 2018-08-27, 07:13   

Faktycznie play-off zweryfikuje ocenę poszczególnych transferów i samym zawodników. Filarami drużyny to są Zmarzlik, Vaculik i Kasprzak. Tutaj się zgadzam :) Ale "silni" zawodnicy drugiej linii ? A są takowi u nas ? Wczoraj Woźniak 0 pkt, Walasek 2 pkt, juniorzy padaka. Ta nasza druga linia to "kratkownicy" czytaj zawodnicy jeżdżący w kratkę :) Albo zaskoczą albo nie....

yellow-blue

Wysłany: 2018-08-27, 08:39   

baracuda napisał/a:
Ale "silni" zawodnicy drugiej linii ? A są takowi u nas ? Wczoraj Woźniak 0 pkt, Walasek 2 pkt, juniorzy padaka. Ta nasza druga linia to "kratkownicy" czytaj zawodnicy jeżdżący w kratkę :)

Nie ma to jak ocenianie na podstawie jednego meczu. Gdzie byłeś jak Woźniak robił dwucyfrówki? Szkoda w ogóle to komentować..

leszek 

Wysłany: 2018-08-27, 09:00   

yellow-blue napisał/a:
Nie ma to jak ocenianie na podstawie jednego meczu. Gdzie byłeś jak Woźniak robił dwucyfrówki? Szkoda w ogóle to komentować..

Dokladnie . Wozniak jedzie pierwszy sezon u nas .
Baracuda czep sie lepiej Vaculika i naszych wspanialych juniorow .
Vaculika pojechal piach niestety - to lider jak sadze .
O naszych juniorach to lepiej wogole nie pisac - dno i kupa mułu .
Jedyna korekta na przyszly sezon to ktos na miejsce Walaska ( moze Jamrog ?? )

baracuda 

Wysłany: 2018-08-27, 09:18   

Wy dalej swoje. Robił dwucyfrówki ? Robił i co dalej ? Co się nagle stało że z dwucyfrówki są same zera ? Pisałem wyraźnie, że to "kratkowicz" czyli jeździ w kratkę. I do tego w parze z Vaculem...Czy ktoś ma statystyki ile razy ta para przegrała w pierwszym biegu 5:1/1:5 ? Vaculik za bardzo "balował" po GP stąd zapewne jego niemoc w Toruniu. Co do juniorów szkoda gadać. Można by napisać: Karczmarz === Hlib.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-08-27, 10:59   

Absolutnie najsłabszy mecz od czasów feralnego sezonu 2015.

To pokazuje jak mocny jest Toruń kiedy jadą wszyscy zawodnicy i jaki był potencjał tego zespołu.

Z punktu widzenia taktycznego ta porażka jest dobra, bo Cieślak nie może nic kombinować po prostu musi wygrać z GKM u siebie, bo inaczej po sezonie.

Kubeł zimnej wody też się przyda. Szczerze mówiąc strasznie martwi mnie forma naszych juniorów, w to że z Huberta i z Alana nic nie będzie to już raczej dawno się przyzwyczailiśmy, natomiast zjazd w dół Karczmarza jest strasznie martwiący. Bez jego punktów nie zwojujemy Play-Off, a i przydałoby się żeby drugi junior pokonywał takiego Świącika. Przynajmniej tego powinniśmy wymagać.

Na koniec słowo o Walasku - od dwóch meczy też faceta nie poznaję, oby jednak na Play-Off wróciła forma.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-08-27, 11:01   

Albo nie ogarniacie, albo nie wiem. Stal miała tego bonusa oddać i już, Szymek z Vaculem pojechali odjechać zawody i już. Bartek zrobił 16 bo chce "po raz kolejny" być najlepszy w EE. Kasprzak też się oszczędzał, pokazał moc w na start i zakończenie :) Zmora dostał od Torunia Grzesia w trudnym momencie i teraz spłacił dług zostawiając drzwi otwarte Toruniowi. Gdyby był to mecz półfinałowy to gwarantuje wam, że w Toruniu byłoby albo na styku albo byśmy wygrali.
Stal ma moc i pokaże ją w półfinałach! Mamy dwóch zawodników w sztosie - Kasprzak | F16 Bartosz Zmarzlik. A gdy ci Panowie są w sztosie to ostatnie lata pokazuję, że będzie dobrze...
Do tego dochodzi Vaculik, który w półfinałach będzie szybki. Woźniak? na Jancarzu swoje zrobi...
Częstochowa jest dla nas idealna teraz, mają kosmicznego Madsena - ale ten silnik mu się zaraz skończy, jak Lindgrenowi :) i co ? Zagar, Fredka, Miedziak? Naprawdę? Jak nic się nieoczekiwanego nie wydarzy powinniśmy spokojnie wjechać do finału.

RAFIK 

Wysłany: 2018-08-27, 11:34   

Panowie,a tak z innej beczki.To u siebie jedziemy 2 czy 9 września.Jako,że będziemy drudzy to chyba pierwszy mecz na wyjeżdzie co?Pogubiłem się.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-08-27, 11:41   

RAFIK napisał/a:
Panowie,a tak z innej beczki.To u siebie jedziemy 2 czy 9 września.Jako,że będziemy drudzy to chyba pierwszy mecz na wyjeżdzie co?Pogubiłem się.

niezależnie od wyniku meczu Włókniarz - GKM jedziemy 2 września wyjazd, 9 września u siebie.

Jeżeli Włókniarz wygra to jedziemy z Włókniarzem, jeżeli Włókniarz przegra jedziemy ze Spartą, tylko wtedy do Play-Off wchodzi Apator.

leszek 

Wysłany: 2018-08-27, 11:47   

miszarus napisał/a:

Albo nie ogarniacie, albo nie wiem. Stal miała tego bonusa oddać i już

Jestes tego pewien ?? Bo ja nie .
miszarus napisał/a:
Zmora dostał od Torunia Grzesia w trudnym momencie i teraz spłacił dług zostawiając drzwi otwarte Toruniowi. Gdyby był to mecz półfinałowy to gwarantuje wam, że w Toruniu byłoby albo na styku albo byśmy wygrali.

Ja chce widziec zaangazowanie w kazdym meczu . Co mnie interesuje jakies splacanie dlugu . Bez jaj .
marcin_crx napisał/a:
Kubeł zimnej wody też się przyda. Szczerze mówiąc strasznie martwi mnie forma naszych juniorów, w to że z Huberta i z Alana nic nie będzie to już raczej dawno się przyzwyczailiśmy, natomiast zjazd w dół Karczmarza jest strasznie martwiący

Kubel moze sie i przyda . Mlodziezowcy + trener ( Paluch ) totalnie do wymiany . Jesli nie to przynajmniej precz z lapami od Bartkowiaka .
Co do fazy medalowej to mam nadzieje ze sie pozbieraja do kupy .

RAFIK 

Wysłany: 2018-08-27, 12:32   

marcin_crx napisał/a:
niezależnie od wyniku meczu Włókniarz - GKM jedziemy 2 września wyjazd, 9 września u siebie.

Jeżeli Włókniarz wygra to jedziemy z Włókniarzem, jeżeli Włókniarz przegra jedziemy ze Spartą, tylko wtedy do Play-Off wchodzi Apator.
Dzięki.Co do meczu Czewa - Grudziądz,cuda się zdarzały,ale w tym przypadku to raczej science fiction.

Danonek920

Wysłany: 2018-08-27, 13:37   

Jakie oddanie bonusu ? Nie wierzę w takie kombinacje, przecież Grudziądz i tak nie ma szans wygrać na wyjeździe z Częstochową, bądźmy poważni. Jak ktoś powyżej napisał to był najsłabszy nasz mecz w tym sezonie. Od paru sezonów mocno nam nie pasują tory w Grudziądzu i Toruniu. Z tego co czytałem to było bardo twardo tam , a nasi wolą jak jest przyczepnie . Co do Karczmarza to kontuzje go mocno wyhamowały w tym sezonie, potencjał wciąż ma spory, to samo z Woźniakiem, kiedy złapał już formę i robił dwucyfrowe wyniki to znowu kontuzja. Dobrze chociaż , że prawdopodobnie w play-offach zmierzymy się z Częstochową, bo to dla nas najwygodniejszy rywal teraz. CO do Torunia to po kontuzji Holty zespół w końcu się zgrał i teraz byłby kandydatem do medalu.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-08-27, 13:59   

Ja bym poszedł dalej, patrząc na stabilną i wysoką formę Iversena i Doyla i młodego Holdera. Super jazdę Kaczmarka i do tego solidne punkty starszego Holdera w Toruniu to myślę, że Toruń w Play Off byłby w stanie jako jedyny przeciwstawić się Lesznu.

Z całym szacunkiem, ale uważam, że my, Wrocław i Częstochowa raczej będziemy tylko przystawką na drodze Leszna do kolejnego tytułu DMP...

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-08-27, 14:06   

marcin_crx napisał/a:
Ja bym poszedł dalej, patrząc na stabilną i wysoką formę Iversena i Doyla i młodego Holdera. Super jazdę Kaczmarka i do tego solidne punkty starszego Holdera w Toruniu to myślę, że Toruń w Play Off byłby w stanie jako jedyny przeciwstawić się Lesznu.

Z całym szacunkiem, ale uważam, że my, Wrocław i Częstochowa raczej będziemy tylko przystawką na drodze Leszna do kolejnego tytułu DMP...

A ja się z tobą Marcin nie zgodzę. Myślę, że wczorajszy mecz kompletnie nie obrazuje siły Stali Gorzów. Uważam, że w tej chwili tylko Stal jest w stanie pokonać w dwumeczu Unię Leszno i tylko Stal jest w stanie pojechać z nimi taki finał, którego zwycięzcę wyłoni ostatni bieg.
Wczoraj to była zasłona dymna i opijanie ostatniego GP w Gorzowie, bo przecież za rok będzie Wrocław.
Więcej wiary Panowie, pojedziemy w finale :) a w Lesznie nasze dwie armaty: Kasprzak i Bartek napsują im krwi, oj napsują :)

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2018-08-27, 15:23   

Zawsze gdy na forach internetowych sugeruje się takie wałki i podkładanie się w meczu zadaję sobie pytanie jaki to wygląda od strony finansowej. Zawodnicy są na kontraktach zawodowych i maja płacone za punkty. Czy tak? W takim razie ile zarobił wczoraj Woźniak? Vaculik? Chłopaki na odprawie ustalili z trenerem prezesem, że tylko Bartek i Krzysiek robią biegopunktówkę a reszta dostaje ekwiwalent na podstawie średniej meczowej?
Bez jaj.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-08-27, 15:53   

Nigel napisał/a:
Zawsze gdy na forach internetowych sugeruje się takie wałki i podkładanie się w meczu zadaję sobie pytanie jaki to wygląda od strony finansowej. Zawodnicy są na kontraktach zawodowych i maja płacone za punkty. Czy tak? W takim razie ile zarobił wczoraj Woźniak? Vaculik? Chłopaki na odprawie ustalili z trenerem prezesem, że tylko Bartek i Krzysiek robią biegopunktówkę a reszta dostaje ekwiwalent na podstawie średniej meczowej?
Bez jaj.

Nie wierzę w taki przekręt. A taki wałek jest na rękę nie nam tylko Toruniowi, więc to nie nasz prezes tylko Termiński musiałby pokryć koszta takiej wtopy. I to podwójnie, bo sam Zmora też chciałby pewnie odnieść jakieś korzyści dla klubowej kasy z tego tytułu. Nie tylko zawodnikom Toruń musiałby zapłacić. I to tylko po to by mieć teoretyczne szanse na PO? Bez jaj - kiedy GKM wygrał jakiś mecz na wyjeździe?

Danonek920

Wysłany: 2018-08-27, 16:42   

Oczywiście, że tak. Jacyś 12-13 latkowie piszą jakieś pierdoły pod wpływem emocji, a niektórzy w to wierzą. Grudziądz nie istnieje na wyjazdach: nie ma juniorów , a Huckenback/Pieszczek to nawet w 1 lidze by byli średniakami. Jak oni mają wygrać na wyjeździe z mocną u siebie Częstochową ? Druga sprawa to jak komuś mecz nie wyjdzie to od razu komentarz , że sprzedał mecz. Toruń , który jest na świeczniku przez aferę z Gomólskim miałby się ustawiać ze Zmorą , by mieć matematyczne szanse na play-off. Następnie Zmora ryzykując swoją reputacje miałby kazać Karczmarzowi, Woźniakowi i Vaculikowi odpuścić mecz...no bądźmy poważni. Co innego jednak gdyby ten bonus dawał bezpośredni awans Toruniowi lub byłoby ograniczenie KSM dla zespołu to niektórzy zawodnicy w takim meczu mogliby zbijać KSM. W takich okolicznościach to można mieć podejrzenia, ale wczoraj po prostu byliśmy słabi. W Grudziądzu w tym sezonie podobnie było...

Odpowiedz do tematu