Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal 2018
Autor Wiadomość
sensowny

Wysłany: 2018-04-20, 15:39   

Aż poraża jak niektórzy nie znają regulaminu :oops:

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-04-20, 21:13   

sensowny napisał/a:
Aż poraża jak niektórzy nie znają regulaminu

Tak ? Ogladales ostatnio magazyn zuzlowy ? Jezeli nie to zaluj . Dziwne zebysmy znali -/ Sami najbardziej zainteresowani go nie znaja .

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-06-01, 21:33   

Panowie, śledzicie występy naszych juniorów? No ja się zaczynam coraz bardziej martwić... Przed rokiem cieszyliśmy się, że mamy urodzaj, że po Lesznie będziemy druga siłą, a w tym roku jedynie jedzie Karczmarz, a reszta hamuje nogami. Co jest? Czy to kwestia sprzętu, czy może zbyt wcześnie Czerniawski i Szczotka uwierzyli, że mają klasę ekstraligową? W ćwierćfinale IMP Czerniawski 3 pkt, Szczotka 3 pkt.,a Chmiel 8 (w tym taśma), a Niedźwiedź 11 pkt!!! Juz nie mówię, że przegrali z takimi tuzami jak Marcel Kajzer (6 w tym defekt) czy Marcin Nowak (8 pkt). W statystykach e-ligi Szczotka jest 10 juniorem, a Czerniawski zajmuje 14 miejsce. Czy nie ma powodu do niepokoju?

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2018-06-02, 01:49   

Ktoś zauważył, że mamy nowego zawodnika??
Eryk Riss maluje świat na żółto i na niebiesko. 🙂

Danonek920

Wysłany: 2018-06-02, 06:54   

Kiper napisał/a:
Panowie, śledzicie występy naszych juniorów? No ja się zaczynam coraz bardziej martwić... Przed rokiem cieszyliśmy się, że mamy urodzaj, że po Lesznie będziemy druga siłą, a w tym roku jedynie jedzie Karczmarz, a reszta hamuje nogami. Co jest? Czy to kwestia sprzętu, czy może zbyt wcześnie Czerniawski i Szczotka uwierzyli, że mają klasę ekstraligową? W ćwierćfinale IMP Czerniawski 3 pkt, Szczotka 3 pkt.,a Chmiel 8 (w tym taśma), a Niedźwiedź 11 pkt!!! Juz nie mówię, że przegrali z takimi tuzami jak Marcel Kajzer (6 w tym defekt) czy Marcin Nowak (8 pkt). W statystykach e-ligi Szczotka jest 10 juniorem, a Czerniawski zajmuje 14 miejsce. Czy nie ma powodu do niepokoju?

Niestety zgadza się to co napisałeś. Nasi juniorzy poza Karczmarzem są w fatalnej formie, pokonanie juniora rywali to dla nich problem, a walka z seniorami jest wręcz nierealna. Jest duży kryzys, nie wiadomo co jest jego przyczyną. Pomijając już Czerniawskiego i Szczotkę to jeszcze bardziej mogą martwić wyniki Nowackiego i Studzińskiego, którzy są jednymi z najsłabszych juniorów 2 ligi... W ostatnich latach mieliśmy dużo szczęścia do juniorów: Zmarzlik, Karczmarz, Cyfer też prezentował dość solidny poziom jak na juniora. Teraz mogą przyjść gorsze czasy. Dobrze, że Karczmarz będzie jeszcze miał 2 juniorskie sezony.

lomboNET 

Wysłany: 2018-06-02, 07:41   

Mam nadzieję że za rok Mateusz Bartkowiak dostanie pierwszy skład tak jak Bartek po zdaniu licencji. To za dwa lata będzie mega silny duet juniorski.

A pozostali juniorzy niestety na wypożyczenie.
Niech się objeżdżają a jak Rafał skończy nuniora to wrócą już objeżdżeni.

A teraz? Chyba trzeba ich dosprzętować bo jeździć potrafią.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-08-01, 10:00   

Dzisiaj szczególny dzień dla nas wszystkich mieszkajacych pomiedzy Bugiem a Odrą,Bałtykiem
a Tatrami.
74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
Oprawa ostatniego meczu z Unią Leszno pokazała że kibice o Nich pamiętają.
https://www.youtube.com/watch?v=mJIejez6R_Y
NIECH PAMIĘĆ O NICH TRWA WIECZNIE.
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM.

3333.JPG
Plik ściągnięto 17 raz(y) 84,99 KB

PavelN11 

Wysłany: 2018-09-29, 21:53   

To co czas na podsumowanie :) ja generalnie muszę się uderzyć w pierś, bo przed sezonem byłem BARDZO sceptycznie nastawiony do tego składu i nie wierzyłem w medal w tym sezonie. Zamieniliśmy Puka i Przemka na Szymona i co? I mamy srebro :) bałem się o ten transfer Woźniaka że będzie to transferowy niewypał ale na szczęście okazało się inaczej, bardzo solidny zawodnik drugiej linii.
Wielkie słowa uznania dla chłopaków, to był świetny sezon a jeszcze biorąc pod uwagę te wszystkie kontuzje to już w ogóle czapki z głów.

Pao 

Wysłany: 2018-09-30, 20:02   

W zasadzie mogę tylko zgodzić się z przedmówcą. Przyznaję, że przed sezonem nie widziałem miejsca dla Stali w PO, a doszło do baaardzo miłej niespodzianki i srebrnego medalu. Nie udało się pokonać Unii - trudno, następna szansa za rok. Już słyszałem że nie zmieniają zwycięskiego składu, więc skończą jak my w 2015, albo oni sami w 2016 r. ;-)

Udało się objechać dobry sezon pomimo:
- kontuzji Vaculika,
- po dwóch pauz w startach Karczmarza i Czerniawskiego,
- kontuzji Woźniaka (co prawda nie pojechał tylko w jednym spotkaniu, ale praktycznie do końca sezonu było widać, że to nie ten sam Szymek, co przed urazem),
- jazdy w szóstkę we Wrocławiu,
- ratowania się wypożyczeniem Walaska przed meczem w Lesznie.

W zasadzie wyróżniłbym kilka miłych momentów tego sezonu:
- niezły wynik w II kolejce w Lesznie, gdzie doszło do wymuszonej zmiany Vaculik -> Walasek,
- zwycięstwo u siebie z Unią Tarnów, które wlało trochę nadziei w nasze serca po dwóch porażkach (Leszno, Wrocław),
- zwycięstwo w ZG (swoją drogą, najlepszy prezent urodziny jaki kiedykolwiek dostałem! ;-) ),
- wygrana w rewanżu w Tarnowie, gdzie mecz nie rozpoczął się dobrze, a ze stanu -6 udało się wycisnąć +14 :D,
- zwycięstwo w pierwszym półfinale w Częstochowie i praktyczne załatwienie sprawy awansu do wielkiego finału.

Co nam teraz pozostaje? Przede wszystkim trzymać kciuki za to, żeby Woffindenowi noga się poślizgnęła i aby Bartek został IMŚ ;-) Postawa naszych asów w tym sezonie daje nadzieję na to, że w przyszłym sezonie będzie lepiej. A na pewno nie gorzej. Zwłaszcza w formacji młodzieżowej, jeżeli Bartkowiak wygryzie ze składu Hubiego i Alana. Jeden transfer, kogoś solidnego pod 8/16 i jedziemy dalej 8-)

Odpowiedz do tematu