Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II kolejka 2019: Stal Gorzów - Motor Lublin
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-04-09, 14:14   II kolejka 2019: Stal Gorzów - Motor Lublin

Przed nami bardzo ważny mecz, który moim zdaniem musimy wygrać.

Co do meczu, z całym szacunkiem dla Motoru musimy wygrać w okolicach 55:35.

PS. Mam nadzieję, że nasi przyjaciele z Lublina będą wśród nas, bo z nimi doping jest fantastyczny!

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-04-09, 15:07   

Powinienem napisać że to będzie łatwy mecz. Ale szczerze - nie jestem tego pewien... Nikt nie wie na co stać Lublin. Najgorsze co można zrobić to zlekceważyć przeciwnika. Ostatnie zwycięstwo dodało im skrzydeł i rożnie może być, kilka biegów remisowych na początek i zacznie się nerwówka. Szczególnie że u nas start to 90% sukcesu. Wygrać wygramy, bo mamy Bartka a ten sądzę że wśród przeciwników nie będzie miał konkurencji - z całym szacunkiem - nie ten poziom. Ale zobaczymy na co stać resztę. Bartek stawiam komplet, reszta powinna utachać te 40 oczek by być w miarę spokojnym przed rewanżem. Mam nadzieję że nasi juniorzy odżyją, bo ci z Lublina na ogórków nie wyglądali.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-04-09, 15:17   

Mamy awizowane:

Speed Car Motor Lublin:
1. Mikkel Michelsen
2. Kacper Gosik
3. Dawid Lampart
4. Paweł Miesiąc
5. Andreas Jonsson
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow

truly.work Stal Gorzów:
9. Bartosz Zmarzlik
10. Peter Kildemand
11. Szymon Woźniak
12. Anders Thomsen
13. Krzysztof Kasprzak
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

Chomski chce chyba odbudować trochę KK-eja.... że postawił go z juniorem.
Mecz raczej nasi powinni dość pewnie wygrać, na Jancarzu dawno nie było tych zawodników, a jak wiemy do łatwych nie należy. Ustawienie Zmarzlika na jedynkę to moim zdaniem dobry ruch.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-09, 15:45   

Myślę, że to dobra decyzja.

W pierwszym biegu Jonsson się pogubi, a juniorzy raczej pierwszy raz na nowo poznanym torze nie poszaleją.

Aczkolwiek czas pokaże. Liczę jednak na wysokie i gładkie zwycięstwo, ale nie lekceważmy klientów.

yagr

Wysłany: 2019-04-09, 15:51   

Stanisław Ch. mieszając składem na pewno nie ułatwia sprawy wszystkim naszym następnym przeciwnikom. Nikt do końca nie będzie wiedział co wyczaruje i jak się to sprawdzi. W innych ekipach wszyscy mają z góry przydzielone numerki i tylko jakiś kataklizm mógłby coś tam zmienić. A u nas ? Czary ! Poza Bartkiem to już nie wiadomo kto z czym wyskoczy i kiedy.
Nagle się okazuje , że nasze sparingowe najsłabsze ogniwo jedzie a jeden z naszych liderów zwyczajnie "stanął" Nie odmawiam zawodnikom Motoru ambicji i umiejętności ale poza wysoką wygraną Stali 50+ niczego więcej nie oczekuję. Z Motorem to może być tak jak z naszą drużyną hokeja. Na Mistrzostwach Świata w 1976 roku graliśmy w Katowicach ze ZSRR - wygraliśmy to czego nie mieliśmy prawa wygrać i ... na koniec spadliśmy z mistrzowskiej grupy A. Nie życzę nikomu spadku ale spaść ktoś musi.Nie Leszno , nie Wrocław , nie Zielona , nie Częstochowa więc kto ? GKM chce play off-ów , Toruń to samo więc na placu zostaliśmy tylko my i oni.

Mój typ- pewna wygrana

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-09, 16:17   

Mnie jeszcze ciekawi frekwencja w piątek o godzinie 18, gdzie mnóstwo ludzi jeszcze pracuje.

Teraz zobaczymy ile są warte piątkowe mecze.

GM 

Wysłany: 2019-04-09, 16:33   

O meczach w piątki nie chce mi się już gadać. Mnie nie będzie, ten sezon dla mnie to tragedia. Z grafikiem pracy kompletnie nie po drodze. A szkoda, bo po zeszłorocznym sezonie myślałem że fundnę sobie karnet vipowski, w końcu zapierniczam na trzy zmiany i też coś mi się od życia należy. A co. A te ....... rozwaliły mi cały system. Na dwa mecze mi się nie opłaca zwykłego kupować, w właściwie na jeden, bo w terminie drugiego mam urlop i uciekam w góry. Lipa w uj.

Za to będę wisiał na necie i robił na forum za naczelnego narzekacza i ochrzaniacza zawodników, trenerów i kogo tam jeszcze...
:mrgreen:

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2019-04-09, 17:02   

yagr napisał/a:
Nie życzę nikomu spadku ale spaść ktoś musi.Nie Leszno , nie Wrocław , nie Zielona , nie Częstochowa więc kto ? GKM chce play off-ów , Toruń to samo więc na placu zostaliśmy tylko my i oni.

A ja mi się wydaje i mam mocne przeczucie, ze to właśnie Toruń będzie miał problem z utrzymaniem się bardziej niż my. Teraz jada na Motoarenie z Lesznem, wydaje mi się że dostaną w palnik, potem Sparta na wyjeździe - znów palnik. Po trzech kolejkach mogą być z zerowym dorobkiem, zacznie się nerwówka i będzie ciepło.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-09, 17:10   

Ja myślę, że ocenimy po 4 kolejkach. Póki co za walory artystyczne punktów nie dają.

Patrząc po pierwszej kolejce najsłabiej zaprezentował się Grudziądz i Toruń.

Aczkolwiek póki co droga daleka do jakichkolwiek ocen.

as35 

Wysłany: 2019-04-09, 19:41   

Największy problem to nasz tor. Nieodgadniony dla nikogo- szczególnie Chomskiego i Gały.

yagr

Wysłany: 2019-04-09, 21:20   

II kolejka okiem kibica.
Gorzów-Lublin
Już wcześniej pisałem, pewne po walce zwycięstwo Stali , choć z pewnym rozbawieniem czytałem komentarze na SF i sondę gdzie ponad 30 % wskazuje wygraną Motoru i jeszcze kilka procent typuje remis. Widać wiara i euforia w Lublinie jeszcze nie ostygła ale mają do tego prawo. To jest takie nieuzasadnione dodawanie sobie otuchy czy też odwagi. Mogę się oczywiście mylić ale jestem kibicem Stali i niestety dla Lublinian Motor zderzy się ze Stalą jak ze ścianą a wynik tego zderzenia może się okazać bardzo bolesny. Mam tylko nadzieję, że nikt z gości w tym sezonie nie wygra w Gorzowie biegu 5-1. Częstochowa wygrała z nami ale w 14 biegu posłaliśmy ich po boksersku na deski a to boli , bardzo boli i ta herbatka nie była już taka słodziutka.Co prawda oni nas dwa razy zglebili ale u siebie to nie jest to samo. Zostaliśmy pobici ale nie za darmo bo oni od nas też dostali po "ryju" Brawo chłopaki !!!! Nie oglądałem na żywo choć mogłem ale bałem się frajerstwa i nie wykorzystanych szans ze strony naszych. Mogliśmy ten mecz naprawdę wygrać.

Grudziądz - Częstochowa
Cieślak wie , że będzie twardo bo z betonu trudno zrobić trójpolówkę pod ziemniaki i choćby z tego tytułu ma łatwiej. Grudziądz , Grudziądz ach ten Grudziądz to co pojechali w Lublinie to będzie chyba "dętka" sezonu. Dobrze chociaż , że oni sami zdają sobie sprawę z kompromitacji.
W piątek tam będzie ostro , tam musi być ostro. Cieślak wygrywając wybije GKM-owi play-off z głowy. Jeśli GKM chce osiągnąć coś więcej niż w zeszłym sezonie musi to wygrać.Obym się mylił ale w tym meczu "trup może słać się gęsto".

Toruń- Leszno
Faworytem oczywiście Unia Leszno. Pytanie brzmi - kto będzie w stanie ich zatrzymać w zasadniczej skoro główny pretendent Falubaz dwa razy poległ w sparingach a u siebie to już wybitnie dotkliwie. Kto pokona Unię Leszno ten będzie zasługiwał na play -off.
Chętnie bym zobaczył na tym meczu w parku maszyn czy na trybunach Adriana i Pawła i reakcję miejscowych po ewentualnej kolejnej porażce. Jeżeli Piotrowi Pawlickiemu będzie się "chciało" to Toruń tego meczu chyba nie wygra.

Wrocław - Zielona Góra
Ten mecz to mecz z tych takich -na dwoje babka wróżyła. Ot taki generalny sprawdzian dwóch wielkich faworytów do drugiego miejsca w finale. Może być meczem "przyjaźni" o ile Piotr Protasiewicz na początku nie narozrabia bo to może miejscowych rozwścieczyć. U Piotra zauważyłem, że swoje braki związane niestety już z wiekiem nadrabia agresywnością a nie chciałbym , żeby sobie czy też innemu koledze nawet z drużyny przeciwnej zrobił krzywdę.
No i Nicki jak zawsze dziki a pieniążki potrzebne więc taryfy ulgowej nie będzie dla nikogo , nawet dla juniorów. Jeżeli Wrocek tego nie wygra to pani Krysia z panem Andrzejem bardzo ale to bardzo się zdenerwują i nie chciałbym być w skórze Darka Śledzia.

Thorgal 

Wysłany: 2019-04-10, 03:05   

Taktyka na ten mecz jest prosta. Wygrywac starty, szybko pokonywac 4 okrazenia i powiekszac przewage. Jezyczkiem uwagi bedzie postawa calej druzyny.

PavelN11 

Wysłany: 2019-04-10, 07:23   

Thorgal specjalnie wstałeś o 3 nad ranem zeby to napisać? :-P

yellow-blue

Wysłany: 2019-04-10, 10:16   

PavelN11 napisał/a:
Thorgal specjalnie wstałeś o 3 nad ranem zeby to napisać?
Widocznie leki w nocy przestały działać.

Co do ustawienia par to jak się tylko obawiam, żeby Bartek z Kildemandem się nie pozabijali.

Thorgal 

Wysłany: 2019-04-10, 12:55   

Nie można odpuszczać. Zdecyduje dyspozycja dnia i szybsze dopasowanie się do warunków torowych.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-10, 15:13   

Może czas na jakiegoś warninga dla kolegi wyżej, ileż można to czytać i tolerować?

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2019-04-10, 17:42   

Panowie nie chcę was martwić ale zbliża się prawdziwy armageddon w piątek.
Poczytajcie tutaj ;) :
http://zuzel.info/viewtopic.php?f=10&t=15086

O ile nie popsujemy na maksa naszego toru to jednak liczę, że Motor zostanie sprowadzony na Ziemię z tych obłoków, w które odleciał po pierwszej kolejce.

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2019-04-10, 18:12   

Nigel napisał/a:
Poczytajcie tutaj ;) :

Pomarzyć sobie mogą. :mrgreen: Jak wyjdą z 35 to będzie ich sukces.

Cel na mecz z naszej strony jest prosty: JAZDA NA MAKSA. Trzeba dobić rywala i zbudować morale na kolejne mecze. Cel to minimum 55 pkt. Liczę, że na dobrą jazdę naszych juniorów. Mają świetną okazję aby coś więcej zdziałać.

pimpsson 

Wysłany: 2019-04-10, 18:25   

Zwróćmy uwagę na to, że komisarzem ma być znany i lubiany w Gorzowie Jacek Krzyżanowice, a to wróży kłopoty
Je...ał ich pies!!!"

pimpsson 

Wysłany: 2019-04-11, 08:58   

Drogi leszku - ja również uważam, że powinniśmy ich rozbić. Mój wpis dotyczył tylko i wyłącznie tego ile osób funkcyjnych zostanie w klubie zawieszonych po tym meczu. Podejrzewam, że może oberwać nawet obsługa sklepu klubowego ;-)
Je...ał ich pies!!!"

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-11, 09:18   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/815593/pge-ekstraliga-bartosz-zmarzlik-mocno-wczul-sie-w-nowa-role-najpierw-zajal-sie-t

W końcu mamy prawdziwego kapitana!

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-04-11, 22:42   

Liczę na lepszą zdobycz Kildemanda,Kasprzaka i Karczmarza.
To w sumie powinno się przełożyć na jakieś 52-54 pkt.
Oby zdrowo i bez kontuzji.

boberGW 

Wysłany: 2019-04-11, 23:07   

Nigel napisał/a:
Poczytajcie tutaj ;) :

:lol: :lol: :lol:
heh trzeba ich zrozumieć, dawno nie byli w Ekstralidze, w zeszłym roku wygrywali wszystko, a teraz jeszcze ten GKM na początek. Mało się znają na realiach ekstraligi, z wyjątkiem może kilku osób.
Prawda jest taka, że oni znają Jonssona jako kozaka, najlepszego zawodnika NICE ligi, my pamiętamy go z Czewy, gdzie był dnem i najgorszym seniorem w ekstralidze. I nie wierze w żadne odrodzenie, jeśli pojedzie, zrobi coś w okolicach 7 pkt. Tam pod nieobecność Griszy nie ma kto wygrywać na naszym torze. Nawet juniorom Lublina, których cenię będzie ciężko. Nie ma się co oszukiwać, Lublin nie miałby u nas szans nawet z Zengim i Griszą. Zależy też dużo od pogody, a obawiam się, że może lekko popadać, to Krzyżaniak nam tu wtedy zroi taki beton, że się posramy :)

U nas Zmarzlik zrobi komplet, KK uważam mocną dwucyfrówkę, reszta też porobi punkty i wynik poniżej tych 53 pkt będzie jednak osiągnięciem Lublinian.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-12, 09:40   

Pogoda przypomina mi warunki z meczu z Toruniem z roku 1997, pamiętacie?

Ogólnie frekwencja z racji pogody może być dramat. Co do meczu rozumiem optymizm Lublina i nie ma ich co lekceważyć, ale inny wynik niż 53:37 w górę będzie naszą porażką.

sprii 

Wysłany: 2019-04-12, 10:47   

W ogóle jak z AJ jedzie czy nie :?:
I zgadzam się całkowicie niżej niż +53 być po prostu nie może :-D
Chociaż wiadomo to tylko sport..... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu