Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III kolejka 2019: Unia Leszno - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-04-24, 16:04   III kolejka 2019: Unia Leszno - Stal Gorzów

Jak przewidywania? Jakie typy na niedzielny mecz?

Ja uważam, że jeżeli dobrze pojedzie KK to nie jesteśmy na straconej pozycji - tylko pytanie czy Krzysiu jest w stanie się obudzić?

Ogólnie to może być ciekawa kolejka - poznamy prawdziwą siłę GKM-u - co pokażą w Zielonej i Górze i strasznie mnie ciekawi wynik Lublina w Częstochowie.

wojtek14 

Wysłany: 2019-04-24, 16:36   Re: III kolejka 2019: Unia Leszno - Stal Gorzów

Mecz w plecy sądzę że zdobycie 37 pkt to Maks skald Leszna i forma to mam nadzieję że nie będzie wstydu

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-24, 17:01   

Kluczem do dobrej postawy będzie występ KK, jeżeli pojedzie dobrze to nie będzie wstydu, jeżeli pojedzie na poziomie dwóch ostatnich spotkań to faktycznie może być wstyd.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-04-24, 17:36   

Ja po wczorajszym teatrze GKSŻ stawiam że w niedzielę Krzychu stanie na rzęsach by się pokazać. Jestem tego niemal pewien. 10 pkt. to minimum. Będzie latał jak swego czasu Dzik po trupach. Leszno ma tor z wieloma ścieżkami więc trzeba twardo bronić pozycji. O Bartka jestem spokojny, o Thomsena też bo on potrafi pojechać czasem w płot jak trzeba i nie zostawić miejsca rywalowi. Najbardziej obawiam się o Szymka bo on jak by to powiedzieć... często jeździ zbyt kulturalnie :-) Rafał najlepiej niech zapomni że ma nogi w tym spotkaniu. Tor powinien mu pasować, szybkie motory ma, tylko gaz na maksa. Z takim rywalem nie ma miejsca na chwilę zawahania. Każdy punkt Pająka i Mateusza na rywalu będzie sukcesem jak dla mnie. Wiele się nie spodziewam po tej dwójce. 40 pkt. uzbieramy i wstydu nie będzie, wszystko wyżej uznam za sukces, remis za niespodziankę wygraną za sensację :-) Klucz to dobra postawa Bartka, Krzycha, Thomsena i Szymka. jeśli wszyscy odpalą jest szansa tam wygrać. Na dobry wynik musi być ktoś kto będzie tego dna tam latał i łatał nam w taktycznych. A najlepiej ktosie :-)

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-04-24, 19:25   

Moim zdaniem problem Stali to coś więcej niż dyspozycja Kasprzaka. Mamy jeszcze:
- Kildemanda, który chyba pomylił ligi,
- Thomsena, pojedzie albo nie pojedzie,
- Woźniaka, "dajcie spokój z tymi mijankami" czyli jak wystartuje tak dojedzie do mety,
- Bartkowiaka, tu chyba każde punkty będą sukcesem.

Sorry, zbyt wiele "ale". Jeśli Thomsen pojedzie, Woźniak zacznie się ścigać, Bartkowiak dorzuci kilka oczek, Karczmarz pojedzie na swoim dobrym poziomie, a Kasprzak się obudzi no to będzie sensacja. Kluczem będzie moim zdaniem właśnie Karczmarz, który może załatać dziurę w postaci Kildemanda.

Niestety jak dla mnie to Thomsen poprzeplata trójki z zerami, Bartkowiak z Kasprzakiem zrobią po 6 punktów i będzie tyle. Nie liczę na przekroczenie 40 punktów.

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2019-04-25, 10:29   

Wygramy w Lesznie 44-46, róbcie screeny :mrgreen:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-25, 10:32   

Ja myślę, że się mylisz.

Thomsen w Lesznie będzie ganiał, tego jestem pewny.

Bartek swoje zrobi, to nie ulega wątpliwości.

Szymon nie jest może mega liderem, ale ma na razie dobry sezon i pewnie te 6-8 oczek uciuła.

Rafał też ma dość szybki sprzęt, więc myślę, że zrobi więcej niż punkt z przydziału.

Jeżeli te warunki się spełnią, a myślę że są realne to brakuje tylko dobrej formy KK i jego 10 oczek, wtedy możemy realnie myśleć o 42-46 oczkach.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-04-25, 10:53   

Tak jak pisałem, jeśli Karczmarz nie pojedzie niezłych zawodów i nie zrobi tych powiedzmy 8 punktów to nawet z bezbłędnym Zmarzlikiem i przebudzonym KK ciężko będzie o 40 punktów. Kildemanda i Bartkowiaka w ogóle nie biorę pod uwagę, także nadzieja w Rafale na załatanie tych dziur.

To nie będzie mecz z Lublinem wyjętym z 1 ligi...

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-25, 11:20   

Ja widzę małą analogię do składu PERGO Gorzów 1997, mieliśmy wtedy trzech zawodników regularnie punktujących, ówczesny zespół w każdym meczu robił około 40 oczek, nie przegrywał wysoko, nie wygrywał wysoko.

W tym roku może być podobnie, dlatego wystarczy:

Bartek 14 w 6 biegach
Woźniak 7
Thomsen 12 w 6 biegach
Karczmarz 4

to już daje 37 oczek, zatem brakuje 7-8 KK i mamy fajny wynik. Do dobrego wyniku wcale nie potrzeba punktów Kildemanda i Bartkowiaka.

Yankes 

Wysłany: 2019-04-25, 11:55   

Na PS piszą, że Chomski chce straszyć Kildemanda Ellisem.

Dla mnie sam pomysł z rezerwowym jest OK, tylko dlaczego akurat Ellis a nie Riss?
Co takiego widzi w nim Stanley? Obawiam się, że może to być jego kolejne ulubione dziecko tak jak Jonasson albo Sundstroem.

mazinho 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2019-04-25, 14:04   

Awizowany skład truly.work Stali Gorzów na mecz w Lesznie:
1. Szymon Woźniak
2. Peter Kildemand
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak

I pary takie same jak na 1 mecz, tylko 2 para z Czewy przeszla na numery 1 i 2. Na mecz, który jest i tak przegrany tradycyjnie ułożeniem skłądu nic nie pokombinowaliśmy, bo po co? Wszak jest dużo do stracenia i nie ma co próbować nowych rzeczy.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-04-25, 14:17   

Nie wiem dlaczego Thomsen jako doparowy.

Ja bym dał Woźniaka z KK i Thomsena z Kildemandem.

Ciekawe czy Kildemand w 1 biegu pokona (o ile pojedzie) Lindsay'a :)

yagr

Wysłany: 2019-04-25, 16:10   

Stanisław konsekwentny do bólu !!! Choć akurat tym razem wydaje się dobrze to zestawił. Zero kombinowania. Zero "szaleństwa", tylko poprawa tego co było w Częstochowie. Jestem bardzo ciekawy jak pojadą młodzi z Leszna którzy w sobotę mają zawody ( obaj jadą w SEC ). Różnie to bywa ale najczęściej jest tak , że na drugi dzień słabo to wygląda u większości. Nie wiem , może na młodych to nie podziała ale jakaś tam szansa dla nas jest. Dlaczego Ellis a nie Riss ? Bo Ellisa ( 1996 ) można wstawić pod 8 lub 16 a Rissa ( 1995 ) już nie. Mam nadzieję , że nie będzie takiej potrzeby co by oznaczało , że Kildemand daje radę. Stanisław przed sezonem rozpisał role dla każdego i tego się trzyma. W grach zespołowych jest coś takiego jak indywidualne krycie. I może Stanisław wymyślił sobie coś takiego podobnego. Prowadzący ma wygrać z prowadzącym przynajmniej 2-1 a doparowy ma wygrać z doparowym tak samo 2-1 w biegach 1-10 czyli trzech pierwszych seriach. Jeśli każdy przypilnuje "swego" to nie możemy tego nie wygrać. Realnie to cała trzecia kolejka zapowiada się zdecydowanie dla gospodarzy i o jakikolwiek cuda będzie niezwykle trudno. My mamy szansę nr 2 na wyjazdowe punkty i tylko z takim nastawieniem powinniśmy tam jechać. Jeśli pojedziemy tam o jak najłagodniejszy wymiar kary czyli np. 40 punktów to wiadomo , że w realu będzie to może z 35 bo tak to działa.

kris_77 

Wysłany: 2019-04-25, 19:49   

Akurat Leszno nam leży i wcale nie musi być mocno w palnik. Kołodziej i Kurtz to nie jacyś mistrzowie, Młodzież jak kolega wyżej pisał bedzie po imprezie. No i chyba w końcu pogoda będzie w miarę normalna i silnikii KK czy Kildemanda może lepiej pojadą. Jak tor bedzie normalny to możemy powalczyć nawet o zwycięstwo, co by było szokiem dla całej ligi. I tego sobie i Wam życzę:
1. Szymon Woźniak - 7
2. Peter Kildemand - 3
3. Krzysztof Kasprzak -10
4. Anders Thomsen - 7
5. Bartosz Zmarzlik - 13
6. Rafał Karczmarz - 6
7. Mateusz Bartkowiak -0

Dziękuje 46 :-)

wojtek14 

Wysłany: 2019-04-26, 08:09   

Wróżenie z fusów i nasze marzenia to kibice z Leszna napiszą Emil 10 pkt Kurtz 8 pkt Kołodziej 9 pkt Pawlicki 9 pkt Smektala 6 pkt Kubera 6 pkt za Hampela zz 7 pkt osobiście realnie na obecną formę i skład nie wyjdziemy z 40 pogoda już jest taka że nie powinna zaskakiwać tak jak w pierwszych kolejkach można napisać więcej w derbach też nie widzę szans na wygraną niestety skład i forma zawodników nie powala na sukces.Ten sezon to ratowanie ligi

kris_77 

Wysłany: 2019-04-26, 08:49   

wojtek14 napisał/a:
Wróżenie z fusów i nasze marzenia to kibice z Leszna napiszą Emil 10 pkt Kurtz 8 pkt Kołodziej 9 pkt Pawlicki 9 pkt Smektala 6 pkt Kubera 6 pkt za Hampela zz 7 pkt osobiście realnie na obecną formę i skład nie wyjdziemy z 40 pogoda już jest taka że nie powinna zaskakiwać tak jak w pierwszych kolejkach można napisać więcej w derbach też nie widzę szans na wygraną niestety skład i forma zawodników nie powala na sukces.Ten sezon to ratowanie ligi

każdy mecz to wróżenie z fusów, nie takie rzeczy się działy w tej lidze, zeby z góry wskazywac na porażkę. A tym bardziej po II kolejkach mówić o ratowaniu ligi. Ja tam widzę po prostu szanse i na dobry wynik i na PO.
Co mają powiedzieć w Toruniu? Już powinni myśleć o składzie na I ligę?

wojtek14 

Wysłany: 2019-04-26, 09:50   

W Toruniu mają zero bo zobacz z kim jechali oczywiście trzeba mieć wiarę i nadzieję ale obecnie to nie mamy armat by gdzieś wygrać

Marek 

Wysłany: 2019-04-26, 10:44   

Cytat:
W Toruniu mają zero bo zobacz z kim jechali oczywiście trzeba mieć wiarę i nadzieję ale obecnie to nie mamy armat by gdzieś wygrać

Druzyna ktora mierzy w play off powinna u siebie wygrywac . A jak robia tor przeciwko Unii to trzeba teraz sie martwic. Twoja teza ze nie mamy armat mogla już pasc w pierwszym meczu w Czestochowie ....zabraklo nam tylko Krzysztofa . Ja tam wierze ze druzyna pojedzie do Leszna i pokaże charakter ! Na przekór fachowcom co po dwóch kolejkach walą teksty o ratowaniu sezonu :):):)

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-04-26, 12:55   

Pogoda może rozdać karty... ma padać dziś w nocy i jutro. Więc jeżeli pojedziemy, to na torze pod nas :D
Liczę na zwycięstwo 44-46 bądź remis 45-45.
KK-ej już pożegnał się z GP, na dodatek nie został doceniony, ma coś do udowodnienia....

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-04-27, 07:53   

Ja obstawiam 50-40

Wożniak 7
Kildemand 2
Kasprzak 7
Thomsen 8
Zmarzlik 14
Karczmarz 2
Bartkowiak 0

TOMEK

Wysłany: 2019-04-27, 18:22   

CHOMSKI! Mam nadzieje ze ogladales wczorajsze mecze i wiesz juz jak sie prowadzi zespol, wprowadza zmiany, przygotowuje tor i ile kosztowaly Stal twoje durne pomysly na transfery. Bierz sie zatem za robote poki czas, albo po przegranym meczu w Lesznie honorowo podaj sie do dymisji szkodniku gorzowskiego zuzla!

przemek1221

Wysłany: 2019-04-28, 11:06   

marhyl napisał/a:
Ja obstawiam 50-40

Wożniak 7
Kildemand 2
Kasprzak 7
Thomsen 8
Zmarzlik 14
Karczmarz 2
Bartkowiak 0

kris_77 napisał/a:
Akurat Leszno nam leży i wcale nie musi być mocno w palnik. Kołodziej i Kurtz to nie jacyś mistrzowie, Młodzież jak kolega wyżej pisał bedzie po imprezie. No i chyba w końcu pogoda będzie w miarę normalna i silnikii KK czy Kildemanda może lepiej pojadą. Jak tor bedzie normalny to możemy powalczyć nawet o zwycięstwo, co by było szokiem dla całej ligi. I tego sobie i Wam życzę:
1. Szymon Woźniak - 7
2. Peter Kildemand - 3
3. Krzysztof Kasprzak -10
4. Anders Thomsen - 7
5. Bartosz Zmarzlik - 13
6. Rafał Karczmarz - 6
7. Mateusz Bartkowiak -0

Dziękuje 46 :-)

To jeszcze napiszcie kogo defekty/wykluczenia z Leszna przewidujecie że Kildemand ma zrobić 2-3 punkty....

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2019-04-28, 11:38   

TOMEK napisał/a:
CHOMSKI! Mam nadzieje ze ogladales wczorajsze mecze i wiesz juz jak sie prowadzi zespol, wprowadza zmiany, przygotowuje tor i ile kosztowaly Stal twoje durne pomysly na transfery. Bierz sie zatem za robote poki czas, albo po przegranym meczu w Lesznie honorowo podaj sie do dymisji szkodniku gorzowskiego zuzla!

Nie pajacuj, tylko napisz konkretnie o jaki mecz, o jakie zmiany i o jaki tor Ci chodzi. I co miał Chomski do składu?

TOMEK

Wysłany: 2019-04-28, 17:41   

CHOMSKI! Kolejny mecz przegrany. Widac ze niczego sie nie nauczyles. Jesli masz honor, to podasz sie do dymisji jeszcze przed derbami!

as35 

Wysłany: 2019-04-28, 17:42   

Czy ktoś kto bierze nie male pieniądze usiądzie z zawodnikami i pokaże im biegi na ekranie. Ile Kasprzak może robić debilnych błędów na łuku!!!!
-

[ Dodano: 2019-04-28, 17:43 ]
TOMEK napisał/a:
CHOMSKI! Kolejny mecz przegrany. Widac ze niczego sie nie nauczyles. Jesli masz honor, to podasz sie do dymisji jeszcze przed derbami!

Zapomnij. Nie ma szans.

[ Dodano: 2019-04-28, 17:50 ]
Dzięki za walkę i za debilne błędy Kasprzaka. Chomski won... w świetle rewanżu gdzie razem z traktorzysta Gała zrobią taki tor ze ... komentarze w stylu - "gówno" będą najdelikatniejsze. Mecz był do wygrania. Dwumecz nie, bo Chomski i Gała to spier.... .

Odpowiedz do tematu