Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X kolejka Ekstraligi: Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
lupus 

Wysłany: 2019-07-01, 18:03   

as35 napisał/a:
Najgorsze ze wczoraj miałem takie małe deja vu. Kiedyś mieliśmy taki mecz z Rzeszowem, chyba pierwszy w sezonie z innym wynalazkiem duńskim- bajkopisarzem. Mecz przebiegał bardzo podobnie jak we Wrocku wczoraj. A Bajkopisarz i Iversen (chyba on) rozbawieni po pachy. Wczoraj widziałem takiego prezesa społecznego i zajmującego miejsce trenera. Uśmiech i zero jakiejkolwiek zażenowania takim obrotem sprawy.

u nas to raczej norma. Pamiętam mecz z Ostrowem w 2005 roku (I liga), gdzie zwycięstwo dawało nam minimum 2 miejsce na koniec (z bdb dużą szansą na awans). Byłem po meczu na parkingu i widziałem to załamanie naszych czołowych kolarzy (min Bolo). Uśmiechy od ucha do ucha, szczęśliwi jak by wygrali mistrzostwo kraju. Jedyny Hlib wówczas siedział na parkingu i ryczał. Reszta zadowolona z siebie niesamowicie. Teraz jest tak samo. Tak na prawdę "za klub" jedynie nasi rodowici zawodnicy są w stanie gryźć żużel. Najemnicy robią to wyłącznie dla kasy i w nochalu mają ideologie.

23matys 

Wysłany: 2019-07-01, 18:17   

Ten wywiad na RMG chyba po meczu co Stasiu się wypowiadał przecież to wyglądało jak on sam już ma na to wszystko wywalone wogle się nie przejął masakra jakaś

lupus 

Wysłany: 2019-07-01, 18:43   

można się wściekać jeśli miałeś jakieś ambitne założenia, a skoro wesolutki to można domniemywać, że zaskoczony nie jest. Czyli zgodnie z planem.

as35 

Wysłany: 2019-07-01, 19:04   

Cytat dla wiecznie jęczących mimoz w kevlarach i wiecznie płaczących nad ich trudnym losem...
"Menedżer beniaminka PGE Ekstraligi przywoływał również przykład Martina Vaculika, który w Lublinie wykręcił płatny komplet punktów. - Wszyscy jechali na takim samym torze. Vaculikowi czy Lampartowi nie przeszkadzał. Na tor można zawsze ponarzekać, bo tor nie odpowie. Nie był przecież kwadratowy czy trójkątny - ironizował Ziółkowski"

Jak jeszcze raz jeden z drugim zacznie płakać jak to trzeba naszych wspaniałych profesjonalistów tulić i głaskać po główkach- NIECH przytajając powyższy cytat. BA, wydrukujcie to sobie, obrońcy leni i pozbawionych honoru i ambicji amatorów udających profesjonalistów.

lupus 

Wysłany: 2019-07-01, 19:32   

as35 napisał/a:
Cytat dla wiecznie jęczących mimoz w kevlarach i wiecznie płaczących nad ich trudnym losem...
"Menedżer beniaminka PGE Ekstraligi przywoływał również przykład Martina Vaculika, który w Lublinie wykręcił płatny komplet punktów. - Wszyscy jechali na takim samym torze. Vaculikowi czy Lampartowi nie przeszkadzał. Na tor można zawsze ponarzekać, bo tor nie odpowie. Nie był przecież kwadratowy czy trójkątny - ironizował Ziółkowski"

Jak jeszcze raz jeden z drugim zacznie płakać jak to trzeba naszych wspaniałych profesjonalistów tulić i głaskać po główkach- NIECH przytajając powyższy cytat. BA, wydrukujcie to sobie, obrońcy leni i pozbawionych honoru i ambicji amatorów udających profesjonalistów.

bo to takie nowoczesne podejście do zawodników... czy wiesz, że w niektórych szkołach w irlandii nie sprawdza się obecności bo trzeba by wyczytywać imię, a to w przypadku osoby transeksualnej mogło by ją narazić na stres!!! Tu jest tak samo. Zaczniesz krzyczeć to się zblokuje jeszcze i w ogóle nie pojedzie ;)

rav_gorzow

Wysłany: 2019-07-01, 20:29   

lupus napisał/a:
as35 napisał/a:
Najgorsze ze wczoraj miałem takie małe deja vu. Kiedyś mieliśmy taki mecz z Rzeszowem, chyba pierwszy w sezonie z innym wynalazkiem duńskim- bajkopisarzem. Mecz przebiegał bardzo podobnie jak we Wrocku wczoraj. A Bajkopisarz i Iversen (chyba on) rozbawieni po pachy. Wczoraj widziałem takiego prezesa społecznego i zajmującego miejsce trenera. Uśmiech i zero jakiejkolwiek zażenowania takim obrotem sprawy.

u nas to raczej norma. Pamiętam mecz z Ostrowem w 2005 roku (I liga), gdzie zwycięstwo dawało nam minimum 2 miejsce na koniec (z bdb dużą szansą na awans). Byłem po meczu na parkingu i widziałem to załamanie naszych czołowych kolarzy (min Bolo). Uśmiechy od ucha do ucha, szczęśliwi jak by wygrali mistrzostwo kraju. Jedyny Hlib wówczas siedział na parkingu i ryczał. Reszta zadowolona z siebie niesamowicie. Teraz jest tak samo. Tak na prawdę "za klub" jedynie nasi rodowici zawodnicy są w stanie gryźć żużel. Najemnicy robią to wyłącznie dla kasy i w nochalu mają ideologie.

Jeśli do najemników zaliczysz też Thomsena to się nie zgodzę. To jest człowiek zupełnie inny z bardzo dobrym podejściem do ludzi. Zwróć na niego większą uwagę to dojdziesz do podobnych wniosków. Mam nadzieje że pojeździ w Stali wiele sezonów.

as35 

Wysłany: 2019-07-04, 16:28   

Wychodzi na to ze trzeba zrobić zbiórkę na pampersy dla naszych pseudo zawodowców. Dziś na SF wywiad z naszym zajmującym miejsce trenera, perełka- normalnie perełka. Najlepsze
"Chłopacy byli przybici. Trzeba ich teraz podnieść na duchu. Słowa trzeba zamienić w czyny, bo rozmawialiśmy na gorąco. Wiemy, że Betard Sparta była bardzo mocna, ale obnażyła nasze braki - podsumował Chomski." Jakby chłopcy się przykładali do swojej pracy to by nie byli przybici. Są olewatorami. Nie wiedza jak? To do Liszki na nauki. On wiedział- chyba dlatego ze nie jest pseudo zawodowcem. Nasz zajmujący ma chyba problemy bo ponoc krytyka zawodników była w pełni zasłużona ale " Najłatwiej krytykować. Dużo mocnych słów padło pod adresem moich zawodników, ale żal było na nich patrzeć. Nie pamiętam takich statystyk, abyśmy po meczu na piętnaście biegów mieli trzynaście zer - stwierdził szkoleniowiec z Gorzowa."
To było w ich miejsce wstawiać Szczotkę - przynajmniej by nabierał doświadczenia ale do tego trzeba mieć to coś czego ten gostek nie ma. Zresztą określenie go "szkoleniowiec" to już przegięcie.[/b]

Odpowiedz do tematu