Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Sonadores
2009-09-02, 12:07
Wyjazd autokarami na DERBY!
Autor Wiadomość
safko

Wysłany: 2009-05-13, 10:52   Wyjazd autokarami na DERBY!

Już od czwartku w klubowym sklepiku w Askanie zbierane będą zapisy na wyjazd autokarowy na mecz pomiędzy Falubazem Zielona Góra, a Stalą Gorzów. Koszt wyjazdu to 30zł. Oprócz wpłaty należy także podać swoje dane osobowe oraz numer PESEL. Zapisy będą trwały do wyczerpania się miejsc.

Terminarz:
1.Czwartek - 14.05
2.Sobota - 16.05
3.Poniedziałek - 18.05
4.Środa - 20.05
5.Piątek - 22.05

Godziny 19:00 - 20:00
Koszt: 30zł

safko

Wysłany: 2009-05-18, 16:24   

Koniec zapisów. Autokary pełne, więcej chętnych już nie przyjmujemy chyba że coś się zwolni.

Pozdrawiam
S.

Wojtek 

Wysłany: 2009-05-18, 17:49   

Czy jest możliwość zastrzeżenia dla osób zapisanych w autobusach biletów na mecz derbowy będących w przedsprzedaży? Czy Stowarzyszenie może jakoś na to wpłynąć w klubie?

Co będzie w przypadku gdy osoba X jest zapisana do autokaru, podała swoje dane oraz zapłaciła pieniądze, a nie zdąży z zakupem biletu? Taka sytuacja może się zdarzyć, bo według mnie popyt w tym przypadku znacznie przewyższa podaż. 800 biletów, to nie jest wielka liczba patrząc na zainteresowanie kibiców tym meczem.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-05-18, 18:59   

Wojtek napisał/a:
Czy jest możliwość zastrzeżenia dla osób zapisanych w autobusach biletów na mecz derbowy będących w przedsprzedaży? Czy Stowarzyszenie może jakoś na to wpłynąć w klubie?

Co będzie w przypadku gdy osoba X jest zapisana do autokaru, podała swoje dane oraz zapłaciła pieniądze, a nie zdąży z zakupem biletu? Taka sytuacja może się zdarzyć, bo według mnie popyt w tym przypadku znacznie przewyższa podaż. 800 biletów, to nie jest wielka liczba patrząc na zainteresowanie kibiców tym meczem.

Ja mam dokladnie to samo pytanie... Co wtedy?

Blokers:
Nie cytuj całych postów. Ostrzeżenie za jednolinijkowy post nie wnoszący nic do dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-05-19, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  

safko

Wysłany: 2009-05-18, 19:27   

Jutro do poludnia powinienem wszystko wiedziec i wtedy na pewno sie dowiecie.

safko

Wysłany: 2009-05-19, 11:51   

UWAGA BARDZO WAŻNA INFORMACJA:

Kibice którzy zapisywali się na wyjazd autokarowy i jadą autokarem (wyjazd zorganizowany) mają bilety już ZAREZERWOWANE i kupują je w dniu wyjazdu na parkingu przy hali targowej na Zawarciu. Będą do dyspozycji zarówno normalne jak i ulgowe.

Kibice którzy jadą na mecz na własną rękę (osobówką, pociągiem, traktorem, taczką, na pieszo itp) kupują sobie bilet w Askanie (sprzedaż od czwartku).

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-05-19, 18:03   

Rozumiem więc, że przed stadionem nie będzie sprzedaży biletów na klatkę? Czyli jak ktoś chce stamtąd wspierać Stal a nie jest z GW to musi jechać do Askany. Moim zdaniem, przed stadionem też powinny być sprzedawane bilety dla kibiców Stali spoza GW, takich jak ja. Cóż kupię sobie bilet na nienumerowane w przedsprzedaży w ZG,mam nadzieję,że też mnie wpuszczą do klatki... Jak nie, to sobie w TV obejrzę,bo nie zamierzam siedzieć między Falubazami... Szkoda, że nie pomyślano o wszystkich kibicach Stali, nie tylko tych z GW...

labell 

Wysłany: 2009-05-19, 18:41   

Problem podjechać do Askany a pod stadion już nie ? albo sie przejść ?
I tak musisz jechać do Gorzowa i tak więc nie wiem o co ci chodzi.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-19, 18:51   

labell napisał/a:
Problem podjechać do Askany a pod stadion już nie ? albo sie przejść ?
I tak musisz jechać do Gorzowa i tak więc nie wiem o co ci chodzi.

Ktoś sobie może dojechać sam do Zielonej a nie jechać autobusem
Chodzi mu o to,że dla tych kibiców którzy nie mieszkają w GW a chcą wspierać Stal w Zielonej może być problemem pojechanie do Gorzowa (praca,nauka,kłopot,wydatek).
Współczuję kibicom no niestety taka jest polityka naszego klubu i trzeba to z bólem uszanować.

PS. Za suchary był chyba jakiś ban czy coś?
Ostatnio zmieniony przez Rogos94 2009-05-19, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-05-19, 18:51   

Czytasz labell,ale chyba nie do końca wiesz co... Jakbyś miał do askany ponad 100km,to może dla ciebie to by nie był problem a nawet byś się pewnie przeszedł :shock: . I wcale nie muszę jechać do Gorzowa, bo to Gorzów przyjeżdża do mnie,"tak więc nie wiem o co ci chodzi". Więc już wiesz o co mi chodzi? :lol:

yank99 
TURÓW Zgorzelec OK

Team: STAL
Wysłany: 2009-05-19, 19:49   

Mam ten sam problem. Jestem kibicem STALi od kołyski, niestety los rzucił mnie 15 lat temu na południe, 220 km od Gorzowa. Zieloną Górę mam w połowie trasy do Ojczyzny. Z wiadomych powodów nie mam możliwości zakupu biletu na derby w Gorzowie. Nie widzę innej możliwości oglądania meczu jak tylko w "klatce". W zeszłym roku tez jechałem na mecz do Zielonki pełen obaw, jednak wszystko skończyło się dobrze (mowa tylko o kwestiach technicznych, niestety). Kupiliśmy (z 2 kolegami) bilety przed meczem w taksówce (specjalnie przyjechaliśmy dużo wcześniej) i.. weszliśmy na nie jako pierwsi bez żadnych problemów do "klateczki".
Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie?!

Pozdrawiam wszystkich STALOWCÓW! :mrgreen:

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-05-19, 21:05   

Na pewno bedzie w zielonej gorze do kupienia pare wejsciowek. Wiadomo ze ktos bedzie z okolic zielonej lub nie bedzie mogl dojechac do askany, albo nie uslyszy o przedsprzedazy w Gorzowie. Na 100% beda jakies bilety w zielonej do kupienia.. ale nie wiadomo ile.. na pewno nie duzo i lepiej zrobic zakup w askanie i miec pewniaka.

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-19, 22:21   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2009-07-28, 09:44, w całości zmieniany 1 raz  

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-19, 22:30   

Grzesiek napisał/a:
Rogos94 napisał/a:
Współczuję kibicom no niestety taka jest polityka naszego klubu i trzeba to z bólem uszanować.

jestes falubazem??
jaki niby wplyw ma NASZ KLUB na sprzedaz biletow przez fallusow pod stadionem??

Rogos94 napisał/a:
PS. Za suchary był chyba jakiś ban czy coś?

nie tylko ty masz taka nadzieje
my tez caly czas wierzymy ze dostaniesz wreszcie bana

Ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz?
Klub ma do tego,że to on dostaje bilety od gospodarza w tym przypadku Falubazu i on je rozprowadza. Klub tak samo mógłby ustawić jakieś stoisko przed stadionem na W69 i sprzedawać je. Jak ktoś mieszka daleko to chyba mu się nie opłaca jechać 500 km do Gorzowa potem z powrotem do domu i w niedziele na mecz. Pomyśl trochę i naprawdę przestań się zgrywać.
PS Nadzieja matką głupich ...

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-19, 22:54   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2009-07-28, 09:44, w całości zmieniany 1 raz  

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-05-20, 08:23   

Skonczcie te przepychanki slowne bo nie jest to temat odpowiedni a ostrzezenie dla jednego z Was konczy sie udzialem na forum. Rogos rownie dobrze kibice moga miec pretensje ze bilety nie sa sprzedawane w :
Szczecinie, Poznaniu, Skwierzynie, Berlinie i innych miastach gdzie jest kilku kibiców Stali. Najwazniejsze by wszystkie bilety byly sprzedane, a uwierz ze wszystkie sie sprzedadza w Askanie w trybie 1-2 dni.

a ja powtorze bo to bardzo wazna informacja :

Kibice którzy zapisywali się na wyjazd autokarowy i jadą autokarem (wyjazd zorganizowany) mają bilety już ZAREZERWOWANE i kupują je w dniu wyjazdu na parkingu przy hali targowej na Zawarciu. Będą do dyspozycji zarówno normalne jak i ulgowe.

Kibice którzy jadą na mecz na własną rękę (osobówką, pociągiem, traktorem, taczką, na pieszo itp) kupują sobie bilet w Askanie (sprzedaż od czwartku).

safko

Wysłany: 2009-05-20, 14:35   

Weźcie takie sprawy załatwiajcie między sobą prywatnie bo tu wątek rozmywacie.

Wyjazd autokarowy do Zielonej Góry - informacje!

Znamy już miejsce i godzinę zorganizowanego wyjazdu autokarowego do Zielonej Góry. Zbiórka planowana jest w niedzielę na godzinę 13:30 na Zawarciu przy hali targowej (JYSK).Przypominamy, że kibice, którzy zapisywali się na wyjazd autokarowy mają zarezerwowaną pulę biletów i będą one sprzedawane przy autokarach. Kibice jadący osobówkami mogą zaopatrzyć się w bilety w sklepiku klubowym w Askanie. Warto wspomnieć o godnym reprezentowaniu naszych barw, najlepiej na trzeźwo. Osoby w stanie upojenia alkoholowego mogą mieć duże problemy z wejściem na obiekt i muszą liczyć się z badaniem alkomatem.

Wszyscy szal na szyję i jedziemy na Falubaz godnie reprezentować nasz klub i miasto!

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-05-20, 18:34   

Dla mnie poracha z biletami... Prawdopodobnie pierwszy raz od ćwierć wieku (chyba na dwóch czy trzech nie byłem) będę zmuszony obejrzeć Derby w TV :cry: Ja rozumiem, że Falubazy chcieli polepszyć z tym rozprowadzaniem biletów, ale mnie to nie bawi... Prawdopodobnie wybiorę sięjutro doAskany,ale nie wiem czy się załapię na wejściówkę (bo zdążę gdzieśna 10-tą). Dlatego apeluję, jeśli ktoś z ekipy autokarowej zrezygnuje (albo jadący prywatnymi) to z chęcią odkupię wejściówkę (mam nadzieję,że przy wejściu nie będą sprawdzać danych) - odebrałbym w ZG przed meczem. No chyba, że jednak uda mi się jutro kupić,to wtedy nie było sprawy. Jakby co oczekuję info na pw.

Udało mi się kupić, więc powyższe nieaktualne!

safko

Wysłany: 2009-05-23, 15:47   

Jutro od 13:30 Stowarzyszenie rozprowadza bilety dla grupy zorganizowanej. Osoby które chcą kupić wejsciówki na mecz z Falubazem, a nie jadą autokarem mogą wpaść na zbiórkę bo na pewno zostanie nam kilka-kilkanaście sztuk. Zapraszam po 13:30 na Zawarcie kolo hali targowej.

korzen

Wysłany: 2009-05-31, 11:27   

Po wyjezdzie na derby w autokarze A został znaleziony granatowy bezrękawnik.Jak coś prosze sie do mnie odezwać

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2009-06-01, 15:31   

Fajnie, że się coś znalazło. Szkoda, że nie to co powinno. ;-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi