Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIII kolejka Ekstraligi: Motor Lublin - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Danonek920

Wysłany: 2019-08-12, 20:40   

Jesteście źli po meczu , potem czytacie to co napisze Mazinho i większość myśli, że Mazinho to mistrz taktyki, a Chomski to jakiś laik żużla. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale Ja napiszę , że nie szło nic więcej zrobić w tym meczu, bo poza 3 zawodnikami tam nikt nie punktował. Nie da się osiągnąć dobrego wyniku jak Kildemand, Jacobsen i juniorzy nic nie zdobywają. Nieważne z jakimi numerami by pojechali lub kto by nie poszedł pierwszy w rezerwie to by na to samo wyszło. Aby osiągnąć dobry wynik to potrzeba minimum 4 zawodników , którzy coś zdobędą. U nas juniorzy na wyjazdach nie zdobywają nic i tu jest bardzo duży problem, nawet większy niż Kildemand.

lupus 

Wysłany: 2019-08-12, 21:11   

Danonek920 napisał/a:
Jesteście źli po meczu , potem czytacie to co napisze Mazinho i większość myśli, że Mazinho to mistrz taktyki, a Chomski to jakiś laik żużla. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale Ja napiszę , że nie szło nic więcej zrobić w tym meczu, bo poza 3 zawodnikami tam nikt nie punktował. Nie da się osiągnąć dobrego wyniku jak Kildemand, Jacobsen i juniorzy nic nie zdobywają. Nieważne z jakimi numerami by pojechali lub kto by nie poszedł pierwszy w rezerwie to by na to samo wyszło. Aby osiągnąć dobry wynik to potrzeba minimum 4 zawodników , którzy coś zdobędą. U nas juniorzy na wyjazdach nie zdobywają nic i tu jest bardzo duży problem, nawet większy niż Kildemand.

tu się nie zgodzę, nikt nie wierzył w wygraną a cała walka była skierowana na bonusa, do którego zabrakło 3 punktów... dobrą taktyką można to było nadrobić.

mazinho 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2019-08-14, 12:11   

A odnośnie meczu w Lublinie. Dopiero dziś wróciłem z tego meczu i chciałem się odnieść do atmosfery/otoczki całego wyjazdu. Ci, którzy tam byli mogą potwierdzić, gospodarze przyjeli nas iście po "królewsku". Nie było żadnego problemu z wejściem na stadion, mimo że np. mnie nie było na liście wyjazdowej. Nikt nie sprawdzał dowodów, policja niemal niewidoczna. Na wejściu każdy dostawał darmową wodę, gdzie na etykiecie były dla nas kibiców pozdrowienia. Do tego możliwość kupienia piwka, czy karkówki po 10 złotych. Na trybunach bardzo miła atmosfera, po meczu nikt nie wychodzi tylko dziękuję jednej i drugiej drużynie. Po meczu poszedłem do ich pubu sportowego - Tifosi i tam wspolnie z kibicami Lublina ogladalem mecz Falubazu ze Spartą. Ludzie bardzo sympatyczni i wypiło się z nimi kilka dobrych piwek. Do takiego miasta aż chce się wracac i nie mogę się doczekać wyjazdu za rok. Kto był zapewne ma tak samo jak ja tylko pozytywne odczucia.

Tylko głupio mi było za to jak kibice Motoru zostali potraktowani w Gorzowie..

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-08-14, 13:54   

Mazinho - zgadzam się z Tobą w 200%!!! Jeszcze na żadnym wyjeździe nie widziałem czegoś takiego. Szukałem miejsca do parkowania i ochrona sama mnie wyłapała na ulicy i skierowała na parking dla gości. Pełna kultura przed, w trakcie i po meczu. Dodam, że na butelkach z wodą jaką nas poczęstowano były pozdrowienia konkretnie dla kibiców gorzowskich, a dodam, że w trakcie meczu dziewczyny z Lublina roznosiły dodatkowo wodę w naszym sektorze. Nikt nas nie trzymał godzinę po meczu, ochrona z policją ułatwiły nam wyjazd z parkingu zatrzymując ruch. Do tego bardzo ładne miasto, jest co zwiedzać i taki weekendowy wypadzik to super sprawa. Za rok jeśli tylko będę mógł to jadę do Lublina!!!
Je...ał ich pies!!!"

as35 

Wysłany: 2019-08-14, 19:08   

pimpsson napisał/a:
Mazinho - zgadzam się z Tobą w 200%!!! Jeszcze na żadnym wyjeździe nie widziałem czegoś takiego. Szukałem miejsca do parkowania i ochrona sama mnie wyłapała na ulicy i skierowała na parking dla gości. Pełna kultura przed, w trakcie i po meczu. Dodam, że na butelkach z wodą jaką nas poczęstowano były pozdrowienia konkretnie dla kibiców gorzowskich, a dodam, że w trakcie meczu dziewczyny z Lublina roznosiły dodatkowo wodę w naszym sektorze. Nikt nas nie trzymał godzinę po meczu, ochrona z policją ułatwiły nam wyjazd z parkingu zatrzymując ruch. Do tego bardzo ładne miasto, jest co zwiedzać i taki weekendowy wypadzik to super sprawa. Za rok jeśli tylko będę mógł to jadę do Lublina!!!

Jak to czytam to noż w kieszenie mi się otwiera jak przypomnę sobie opinie innych grup Kibiców o zachowaniu naszej ochrony i społecznym zarządzie. Dno i kilo mułu od lat.

Odpowiedz do tematu