Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-10-09, 14:04   

Temat KK będzie pierwszą weryfikacją umiejętności menagerskich Pana Grzyba.

Póki co po wpisach na FB, że go Lublin nie będzie robił w jajo nie odbieram go jako poważnego biznesmana.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2019-10-09, 14:19   

marcin_crx napisał/a:

Póki co po wpisach na FB, że go Lublin nie będzie robił w jajo nie odbieram go jako poważnego biznesmana.

To poproszę definicję poważnego biznesmena. Kim w takim razie jest klasa rządząca (Sławek) czy inni "poważni", którzy walą takie teksty na twitterze, że głowa mała. Ta odpowiedź na pytanie kibica nie ma żadnego znaczenia.

Co do dzisiejszego wywiadu prezesa w SF, to wychodzi dalej to co piszę od 4 tygodni. Kasprzak otrzyma kasę, Kasprzak podpisze. Upublicznienie przez KKeja tej sprawy... nie mam pojęcia czemu miało służyć.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-10-09, 15:15   

miszarus napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

To poproszę definicję poważnego biznesmena. Kim w takim razie jest klasa rządząca (Sławek) czy inni "poważni", którzy walą takie teksty na twitterze, że głowa mała. Ta odpowiedź na pytanie kibica nie ma żadnego znaczenia.

Co do dzisiejszego wywiadu prezesa w SF, to wychodzi dalej to co piszę od 4 tygodni. Kasprzak otrzyma kasę, Kasprzak podpisze. Upublicznienie przez KKeja tej sprawy... nie mam pojęcia czemu miało służyć.

Po prostu nic - czy prezes Rusiecki, Goliński piszą takie rzeczy w mediach? Raczej nie, także tylko to miałem na myśli.

Co do zachowania KK - ja to odbiera prosto, jako podwaliny pod odejście, tak nie zachowuje się gość który chce zostać w klubie.

Czy zostanie? Nie wiem, liczę że tak.

lupus 

Wysłany: 2019-10-09, 15:28   

ma znaczenie bo świadczy o człowieku. Ja bym czego takiego nie napisał publicznie. Za długo już chodzę po tym świecie i widziałem nie takie umowy lądujące w śmieciach. Wiec choćby z tego powodu bym siedział cicho. Hipotetycznie: co jeśli KK jednak nie podpisze? Pół Polski się będzie śmiało.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-10-09, 15:45   

Tutaj racje miał Zmora, który zawsze mówił, że dopóki nie ma kontraktu w szafie, dopóty wszystko może się zdarzyć.

Jak dobrze wiemy, tego typu tematy lubią ciszę, więc lepiej by było zarówno dla KK jak i dla klubu, aby tematy kontraktowe i tematy zaległości pozostały między nimi.

Podsumowując:

1. Woźniak
2. Thomsen
3. Iversen
4. Kasprzak/Jamróg
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Bartkowiak

Moim zdaniem to o co powalczymy będzie zależało od tego czy zostanie KK, czy będzie Jamróg jednak.

Z KK w dobrej formie jesteśmy w stanie powalczyć nawet o finał, z Jamrogiem czeka nas moim zdaniem kolejna desperacka walka o miejsce 6.

Pao 

Wysłany: 2019-10-12, 22:47   

Chcę nieśmiao wtrącić, że Kasprzak jeździ dobrze/bardzo dobrze w latach parzystych. Dlatego warto go zatrzymać na najbliższy sezon, a potem niech idzie w świat. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie...

Thorgal 

Wysłany: Dzisiaj 0:09   

Rafał chce za rok kończyć karierę.

Wg mnie albo trzeba mu pomóc, albo podziękować już zimą.

Stawianie na zawodnika, który oznajmia, że nie planuje się rozwijać jest bez sensu.

Poza tym Rafał oznajmił, że klub mu zalega z płatnościami.

Odpowiedz do tematu