Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
PavelN11 

Wysłany: 2020-01-12, 13:17   

Akurat w tym sezonie bardzo dobrze było widać, którzy kibice są tymi prawdziwymi. Wystarczy zerknąć który sektor przerzedził się najbardziej.
Jakby nie ci "janusze w durnych czapkach" przywożący na mecze swoich znajomych i rodziny to na stadionach nie byłoby prawie nikogo.

Michu5 

Wysłany: 2020-01-12, 15:29   

"Wystarczy zerknąć na sektor, który przerzedził się najbardziej"

Trafiłeś tym w punkt :D A musimy też pamiętać, że cena na tamten sektor była promocyjna.

Każdy kto się pojawia na naszym stadionie jest ważny. A co do słonecznika. Nie mam nic przeciwko, tylko ludzie... Nie róbcie chlewa ze stadionu, są śmietniki, torby foliowe, te łupiny leżące tonami na betonie mnie przerażają.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-13, 16:04   

Jak kilka lat temu podczas bluzgów młyna pisałem, że w trudnych chwilach zostaną Janusze na stadionie to mnie skrytykowali, że młyn będzie do końca ;)

Właśnie widzieliśmy w poprzednim sezonie.

Stal Gorzów nie ma ULTRASÓW!! Tu jest temat, że młyn musi wrócić, ale bez bluzgów i durnych wyzwisk na rywali.

lomboNET 

Wysłany: 2020-01-13, 17:44   

I policję...

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-13, 20:45   

Michu5 napisał/a:
A co do słonecznika. Nie mam nic przeciwko, tylko ludzie...

Nie o to tutaj biegalo :) Co nie zmienia faktu , ze masz 100% racji . Sa reklamoweczki , woreczki i nie problemem jest wsadzic to w kieszen . Skoro malpka znajdzie miejsce to tym bardziej woreczek .\

Co do mlyna to mi to zwisa ! Siedzialem pod nimi szly wieczne kurwy , szmaty i dziwki . Nawet spiecia miedzy soba ( interwencje ochrony z gazem pieprzowym ) . \
BYL TEZ CZAS SWIETNEGO ICH KIBICOWANIA DODAM , ALE TE CZASY MINELY :(

PavelN11 

Wysłany: 2020-01-14, 08:18   

Na stadionie wszyscy są potrzebni, zarówno młyn jak i "Janusze".
Przypomnijcie sobie lata świetności pod względem atmosfery, np. finał 2015. Ludziom z młyna chciało się wtedy przychodzić na mecze i dopingować w miarę kulturalnie to reszta stadionu też włączała się w doping, dla samej atmosfery chciało się przychodzić na mecze. A teraz? Jakiś wynajęty pajac z mikrofonem na murawie krzyczy Staleczka, no przecież to było żenujące...

Edit: Pao no wiadomo, że chodzilo mi o rok wcześniej, pomyłka.
Ostatnio zmieniony przez PavelN11 2020-01-14, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  

Pao 

Wysłany: 2020-01-14, 10:12   

W 2015 była walka do końca o uniknięcie baraży a nie finał...

Michu5 

Wysłany: 2020-01-14, 11:51   

Najlepiej pod tym względem było w 2012 roku. Derby z Falubazem 13 maja to był taki kulminacyjny moment, kiedy była po prostu petarda na stadionie, zarówno ze strony ultrasów, jak i pikników.

W tym samym roku był też mecz z Unią Tarnów, na którym młyn postanowił w ramach protestu siedzieć cicho. Mam wrażenie, że od tamtego momentu, z roku na rok było coraz gorzej, z kompletną degrengoladą w sezonie 2019 włącznie, gdzie nawet na derbach była cisza, jak na sparingu.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2020-01-14, 20:25   

Młyn się skończył, jak odeszła poprzednia ekipa, po niej nikt nie potrafił przejąć pałeczki i prowadzić tego na poziomie.
A szkoda, zapowiadało się ciekawie, jak my zaczynaliśmy.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-15, 15:22   

W ostatnich 20-25 latach z tematem młyna bywało różnie.

W połowie lat 90 Panowie we flekach odwróconych na drugą stronę działali dość mocno i intensywnie, potem bliżej lat 2000 zaczęła się ostra posucha, która zaczęła powoli raczkować od połowy I dekady XXI wieku. Potem funkcjonowało to nieźle do około 2014 roku. Potem z roku na rok było coraz gorzej.

Niestety dziś dochodzimy do ściany. Miejmy nadzieję, że powoli temat zacznie się odradzać. Może już w formie takiej jakiej oczekujemy, bez bluzgów etc. (choć zdaje sobie sprawę, że bluzgi to niestety też element "kultury kibicowskiej").

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-15, 19:09   

marcin_crx napisał/a:

Przy calym szacunku Marcinie ( mysle, ze tak masz na imie ) . Miales raczej 13-8 lat i mniemam , ze nie do konca wtedy kumales mlyn itp :) Zreszta mlyn wtedy ( wielkie slowo ) , a mlyn dzisiaj to lata swietlne . . Oczywiscie bron Boze nie mam zamiaru Ciebie obrazic , lub umniejszac Twoje zaslugi w kibicowaniu , badz w uczestnictwie w meczach . To naprawde nie jest wycieczka do Ciebie .
Mnie jedynie wk...... Tomek . " Janusze ze slonecznikiem , zrace kielbasy !!! " Jak czytam cos takiego to mi sie ku..... nuz w kieszeni otwiera ! \

TEZ ZRE KIELBASE ( mieszkam przy Slaskiej ) , napierdalam slonecznik !! Jestem na kazdym meczu o ile mi pozwala delegacja ( mam karnet ) ! I kij ci w dupe tomku co ty o tym sadzisz i jemu podobnym !!! BEDE DALEJ WPIERDALAL ZLONECZNIK I ZARL KIELBASE - OPORTUNIUSTOW MAM SZEROKO I GLEBOKO W DUPIE !!!!!
\
Pokazala frekfencja na kniec sezonu w jakiej czarnej dupie byscie byli o wy wielcy kibice bez tych co zra kielbase i lupia slonecznik .

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-01-15, 19:58   

Problem z młynem jest złożony. Sam pamiętam jak za gówniarza w latach 90 ciężko się było dostać do sektora młyna na pierwszym łuku. Tłum był tam największy. Były baloniki, flagi na kijach, papierowe rolkowe serpentyny. W reklamówkach przynosiło się gazety pokrojone w kawałeczki, potem kolorowe race. Ludki nawet w pisanie tekstów się angażowali - słynne mrugające gwiazdki, fruwające ptaszki :mrgreen:
Dzisiaj człowiek z młyna wchodzi na stadion goły i wesoły. Ma tylko własną gębę do kibicowania i kawałek płótna. Moim zdaniem zakazy zrobiły swoje. Młodzi ludzie przychodzili do młyna dla adrenaliny i prowokacji - taka była, jest i będzie rola młyna - nie tylko tego żużlowego. A w żużlu ostatnimi czasy się im to skutecznie utrudnia. Wiem że nie raz przesadzają, niemiłosiernie przeklinają itp. ale młyn odkąd pamiętam zawsze był nierozerwalną częścią stadionów. Tak po prostu jest i dlatego teraz za nim większość tęskni. Mam jeszcze takie spostrzeżenie odnośnie jednej uwagi dotyczącej pajaca z mikrofonem na murawie - jeśli to będzie człowiek z klasą taki jak ś.p. Krzysiu Hołyński to czemu nie? W przerwach między biegami kibice się nudzą - kiedyś to dobrze funkcjonowało, były konkursy gdzie kibic mógł wygrać drobne nagrody i inteligentne żarty prowadzącego. Kibic miał powód by zostać na miejscu zamiast biegać co bieg na dół po kolejnego browara bo coś się działo. Patrząc na ciągniki krążące wokoło wieje nudą między biegami.

TOMEK

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-16, 20:03   

leszek napisał/a:

Przy calym szacunku Marcinie ( mysle, ze tak masz na imie ) . Miales raczej 13-8 lat i mniemam , ze nie do konca wtedy kumales mlyn itp :) Zreszta mlyn wtedy ( wielkie slowo ) , a mlyn dzisiaj to lata swietlne . . Oczywiscie bron Boze nie mam zamiaru Ciebie obrazic , lub umniejszac Twoje zaslugi w kibicowaniu , badz w uczestnictwie w meczach . To naprawde nie jest wycieczka do Ciebie .
Mnie jedynie wk...... Tomek . " Janusze ze slonecznikiem , zrace kielbasy !!! " Jak czytam cos takiego to mi sie ku..... nuz w kieszeni otwiera ! \

TEZ ZRE KIELBASE ( mieszkam przy Slaskiej ) , napierdalam slonecznik !! Jestem na kazdym meczu o ile mi pozwala delegacja ( mam karnet ) ! I kij ci w dupe tomku co ty o tym sadzisz i jemu podobnym !!! BEDE DALEJ WPIERDALAL ZLONECZNIK I ZARL KIELBASE - OPORTUNIUSTOW MAM SZEROKO I GLEBOKO W DUPIE !!!!!
\
Pokazala frekfencja na kniec sezonu w jakiej czarnej dupie byscie byli o wy wielcy kibice bez tych co zra kielbase i lupia slonecznik .

Dziadzia zluzuj, bo się nerwowo wykończysz i karnet się zmarnuje. Przy okazji "nóż" piszemy przez o kreskowane, a co do kija w tylnej części ciała - nie mierz wszystich swoją miarką - nie każdy czerpie z tego przyjemność...

Wracając do meritum: prawdziwy kibic, to kibic fanatyczny. Zagorzały, identyfikujący się z drużyną na dobre i na złe. Zaangażowany w sprawy klubu i dbający o właściwą atmosferę na meczach. Kiełbasiarze dmiący w trąby rozwijali słynny transparetnt "Tylko Falubaz". Tyle w temacie. Mam nadzieję, że klub będzie wspierał odbudowę młyna i pomoże w odbudowaniu wizerunku kibica gorzowskiej Stali.

Chomski won

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-17, 11:34   

leszek napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

\

Leszek, na pewno w dużej mierze masz rację, mając te 10-12 lat, bo wtedy zaczynałem chodzić regularnie na Śląską nie mogłem do końca rozumieć tematu młyna. Pisze o swoich odczuciach jakie miały miejsce przez te lata.

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-17, 15:50   

TOMEK napisał/a:
Dziadzia zluzuj, bo się nerwowo wykończysz i karnet się zmarnuje

O mnie sie nie martw ,to ty placzesz za mlynem ktorego w tym roku nie bylo , pikniki i kielbasiarze byli i ot co .
TOMEK napisał/a:
nie mierz wszystich swoją miarką

Nie mierze ,odnioslem sie do ciebie . Wyraznie jak sadze napisalem kij tobie w dupe nie mi !
TOMEK napisał/a:
Przy okazji "nóż" piszemy przez o kreskowane

Jak najbardziej masz racje
TOMEK napisał/a:
Wracając do meritum: prawdziwy kibic, to kibic fanatyczny.

Jasne a cala reszta to kto ??? Zejdz na ziemie facet bo bujasz w olokach .
marcin_crx napisał/a:
Pisze o swoich odczuciach jakie miały miejsce przez te lata

Zgadza sie , bo teraz to dno i kupa mulu jest .

mazinho 

Wysłany: 2020-01-30, 23:45   

Wiecie co? Tak sobie siadłem do nowej tabeli biegowej i mam pewne przemyślenia. Oczywiście skład będziemy układać po sparingach, wtedy będziemy mniej więcej widzieć w jakiej formie są nasi zawodnicy.

W sezonie 2020 trener Stanisław Chomski będzie na cenzurowanym z dwóch powodów. Pierwsze to: my kibice chcemy by gorzowski tor nie wiał nudą i przy tym był atutem naszego zespołu. Dwa, zobaczymy czy dla trenera ważniejsze będą układy z zawodnikami i przydzielenie im numerów przed sezonem (jak to bywało ostatnio) nawet kosztem wykorzystania maksymalnego potencjału tej drużyny. Nowa tabela biegowa jest okazja wykazania się taktycznym cwaniakom...

Na szczęście nowy regulamin jest pisany pod..Stal Gorzów. Załóżmy, że Bartek znów będzie pod 5 lub 13 (wszak taki miał uklad z trenerem, z uwagi na największą ilośc punktów z urzędu - 4, co przekładało się na łatwe pieniądze) to z czterech punktów z urzedu (trzy punkty na swoim juniorze, jeden na juniorze gości) spada do...dwóch. Do tego Bartek pojedzie w parze z seniorem 3 razy, a nie 2 razy jak dotychczas. Takie detale przekładają się później na wynik drużyny.

Numer "13" dla Bartka w związku z nowym regulaminem u siebie się jeszcze obroni. Z racji tego, że nasz lider trafi choćby na 13 bieg, a wcześniej w środkowej fazie zawodów będzie w parze z juniorem jechał na dwie seniorskie pary gości.
Jednak na wyjeździe wystawianie Bartka z juniorem przy tej nowej tabeli biegowej nie ma większego sensu.... Wówczas będziemy mieli dwa defensywne biegi z naszym liderem, gdzie duże prawdopodobienstwo jest że możemy wyjść na minus. Bolączka Stali Gorzów w sezonie 2019 były wygrywane biegi drużynowo na wyjeździe. Było ich - szczególnie do 10 biegu jak na lekarstwo. Szanse wzrosną, gdy pokombinujemy coś ze składem wyjazdowym - wyciagajac wnioski z roku poprzedniego i wkomponowanie naszego lidera pod taki numer, gdzie za każdym razem pojedzie z naszym seniorem.

Najbardziej odpowiedzialnym numerem w nowej tabeli biegowej jest numer "3". Dając tutaj lidera Zmarzlika mamy go w biegach:

1 bieg: 1 z 3 (pole C) na 9 i 11
5 bieg: 3 (pole B) z 4 na 11 i 12
8 bieg:3 (pole A) z 4 na 13 i 14
13 bieg: 3 (pole D) z 5 na 10 i 13

Także numer 3 jedzie na otwarcie i na zamknięcie fazy zasadniczej. Do tego jedzie wówczas z prowadzącymi parę. Ma wtedy też nieco mniej korzystne pola: C i D. Ale kto lepiej się do tej roli nie nadaje jak Bartek Zmarzlik?

Ja pod tą tabelę biegową widzę taki skład:

1. Kasprzak/Iversen
2. Thomsen
3. Zmarzlik
4. Woźniak
5. Iversen/Kasprzak
6. Bartkowiak
7. Jasiński

Wówczas na wyjeździe mamy takie pary:

1 bieg: Kasprzak (A) - Zmarzlik (C)
5 bieg: Zmarzlik (B) - Woźniak (D)
8 bieg: Zmarzlik (A) - Woźniak (C)
13 bieg: Iversen (B) - Zmarzlik (D)

A do tego dojdzie zapewne 15 bieg z udziałem Zmarzlika z drugim liderem. W zanadrzu będzie taktyczna i do wykorzystania w biegach: 9, 11 lub 14. Wówczas też Zmarzlik pojedzie z seniorem, co będzie zwiększać szanse na wygrane drużynowo.

Albo druga wersja składu jeszcze odważniejsza wersja, ale mająca sens: wystawianie teoretycznie tego najsłabszego - Thomsena z juniorem i wtedy mamy dwie bardzo ofensywne pary seniorskie:

1. Kasprzak
2. Iversen
3. Zmarzlik
4. Woźniak
5. Thomsen
6. Bartlowiak

A wiecie ile biegów drużynowo wygraliśmy na wyjazdach w ubiegłym roku?

Częstochowa: 3 biegi
Leszno: 3 biegi
Toruń: 4 biegi
Grudziądz: 4 biegi
Wrocław: 2 biegi
Zielona Góra: 1 bieg!!!! (Bartek z taktycznej w parze z seniorem na...Pawliczaka)
Lublin: 2 biegi

Daje to łącznie: 19 biegów wygranych drużynowo na 105 biegów w 7 meczach, czyli średnio nawet nie 3 biegi na mecz!. Średnio wychodziło to ok. 18 % procent.

Wniosek jest prosty, ustawianie składu według schematu: lider - junior (para pomimo mistrza świata ma male szanse na wygrywanie biegów), drugi lider- najsłabszy senior ( z reguły w palnik) i para średniaków na wyjeździe to nie jest najlepszy pomysł.
Przeobiliśmy to i wnioski są proste, trzeba na wyjazdy przebudować skład, zmienić całkowicie myślenie co do budowania skladu na mecze wyjazdowe. A trzeba zacząć odważnie, mamy teoretycznie na początku dwa najłatwieksze wyjazdy, tam trzeba celować w jedną lub nawet w dwie wygrane jeśli chcemy liczyć się w walce o medal.

Taka ciakawostka odnośnie Zmarzlika na wyjeździe:
Zmarzlik na wyjeździe: 13+1 (6), 9+1, 7, 14 (6), 17 (6), 14 (6), 15 (6) = 89 punktów +2 bonusy w 40 biegach.
Z 40 biegów na wyjeździe Zmarzlika drużynowo Stal wygrała 8 biegów..(1+2+0+2+2+0+1). Co ciekawe w 11 biegach gdzie jechał Zmarzlik w Lublinie i Toruniu to Stal ani razu drużynowo biegu nie wygrała..
Ze statystyk wynika jasno...Stal nie przełożyła wyników aktualnego mistrza świata na drużynowe zwycięstwa. Tylko co 5 bieg Zmarzlika konczyl się wygraną drużynową Stali Gorzów!. Bartek na wyjeździe nie może jeździć pod numerem 5, bo nie daje to nić drużynie. A trener tego przez 3 lata nie widzi. Zmarzlik odkad jest seniorem w każdym ze swoich dotychczasowych 25 meczów w skłądzie seniorskim jechał pod numerem 5!!!!Jak to możliwe? Tym bardziej, że główna teoria, czyli zblilansowany skład z liderem i juniorem nie zdaje egzaminu. Stal wychodziła w tych biegach na minus, a nie ma odpowiedniej mocy, by w dwóch innych parach odrabiać zaległości. A teraz łatwiej nie będzie, ekipy mają duety liderów, które ciezko będzie na ich torze ukąsić: Sajfutdinow - Pawlicki/Kolodziej (Leszno), Woffinden - Janowski (Wrocław), Madsen -Doyle/Lindgren (Częstochowa), Grigorij Laguta - Michelsen/Zagar (Lublin), Artiom Laguta - Pedersen (Grudziądz), Dudek - Vaculik (Zielona Góra).

Przy takich mocnych duetach MUSIMY ustawić naszego lidera tak (pod numer 3), żeby 5 lub ew. 6 startów miał z seniorem, bo to w teorii daje szanse na jak najlepszy wynik.

Dlatego będą uważnie się przyglądał, czy trener wybierze powielanie "układu" ze Zmarzlikiem kosztem wykorzystania maksymalnego składu personalnego czy spróbuje walczyć o wynik dla Stali. Obawiam się, że trener Chomski swoim betonowym składem sprawi, że mimo dobrego składu znów znajdziemy się poza PO (bo w najważniejszych momentach taktycznie nie pomoże). Chociaz chciałbym się mylić...Pomocną dłoń wyciągnely do nas władze ligi, które zredykowały o dwa łatwe punkty Zmarzlika i dostaliśmy jeden bieg "gratis" lidera z parze z seniorem, czyli to przekłada się na większe szanse na wygranie biegu/lepszy wynik w meczu wyjazdowym.

PS I co z tego, że mamy takiego geniusza Zmarzlika, skoro jest on ustawiany "defensywnie" i nie przekładamy jego osoby na sukcesy drużynowe? :(. Może być z nami to co w Grudziądzu od wielu lat...Play-ofów nie ma, bo przy średnim/średnio dobrym składzie seniorskim bez juniorów wystawiają lidera (Artioma) defensywnie przez to na wyjazdach nie mają jak wygrywać. Ciekawe ile sezonów mamy przejechać, ile meczów przegrać z rzędu, żeby ktoś wpadł na to, żeby Zmarzlika (lidera) nie ustawiac defensywnie na wyjazdach? :(

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-31, 19:43   

Mazinho nie wcinaj sie ! Ty sie nie znasz - mamy trenera nie do ruszenia ( taktyka , psychooga , toromistrzadobrego wujka i ojca ! ) . Kiego grzyba sie produkujesz ? Szkoda Twojego czasu kolego
PS
Ty pewnie ten Janusz - piknikowiec jestes !? Siedzisz zajmujac miejsce tym najprawdziwszym z prawdziwych kibicow , zresz kielbache , dlubiesz z Grazyna slonecznik , napierdala........ w trabe . .siedzisz po meczu z wielgachnym brzuchem i myslisz jak tu dojechac klub i trnera .

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-01-31, 23:50   

Najciekawsze jest to, że mi, kibicowi z 50-letnim stażem, chwilowi młynowcy próbowali udowadniać, kto jest prawdziwym kibicem. Młynowców z lat 90tych, 2tysięcznych i późniejszych już nie ma, nawet nie wiem, czy jeszcze chodzą na mecze, a ja jestem. Ten Janusz i piknik. Bez takich jak ja, Stal byłaby w czarnej d.....

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-02-01, 01:01   

Podoba mi się ta Twoja analiza Mazinho, a zwłaszcza ta druga propozycja składu. Warto byłoby ją wykorzystać w meczach z drużynami, których juniorzy nie powinni zagrozić naszemu najsłabszemu seniorowi. Czy to będzie Thomsen, Woźniak czy inny zawodnik okaże się w trakcie sezonu.
Na mecze w Gorzowie drużynę ustawiłbym tak:
9. Kasprzak
10. Iversen
11. Thomsen
12. Woźniak
13. Zmarzlik
14. Bartkowiak
15. Jasiński
Pozwoli nam to na ustawienie w biegu 13 bardzo silnej pary Zmarzlik - Iversen, gdyż z drugiej strony pojadą zawodnicy z numerami 3 i 5, ewentualnie pójdzie w tym biegu rezerwa taktyczna. W 12 biegu przeciwko juniorom pojedzie natomiast Thomsen.
Jeśli chcemy wejść do play-off to musimy zdobyć jak najwięcej bonusów, bo właśnie przez głupią stratę 3 pkt bonusowych w 2019 r. (z Częstochową, Grudziądzem i Toruniem) i 1 pkt za remis z Częstochową musieliśmy jeździć w barażach.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-02-01, 09:40   

Ja uważam, że w przyszłym roku będzie cholernie ciężko wygrać na wyjeździe. Liga jest mega wyrównana i każdy punkt wyjazdowy będzie na wagę złota.

Dlatego tak ważne uczynić ze Śląskiej twierdzę i zgarnąć parę bonusów.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-02-01, 15:25   

Moim zdaniem, żeby być pewnym awansu do play-off trzeba zdobyć 19-20 pkt. Dużo zależeć będzie od tego czy liga będzie wyrównana czy ktoś będzie lał wszystkich np. Unia Leszno. Plan 7 zwycięstw u siebie, 1 zwycięstwo na wyjeździe i 3-4 bonusy jest jak najbardziej realny.
Popatrzmy teraz jak wyglądała tabela po 14 meczach w latach poprzednich:
Rok 2019
1. UNIA Leszno 32 pkt - 7 bonusów
2. SPARTA Wrocław 26 pkt - 6 bonusów
3. FALUBAZ Zielona Góra 20 pkt - 4 bonusy
4. WŁÓKNIARZ Częstochowa 19 pkt - 5 bonusów
5. GKM Grudziądz 16 pkt - 3 bonusy

Rok 2018
1. UNIA Leszno 29 pkt - 7 bonusów
2. STAL Gorzów 21 pkt - 4 bonusy
3. WŁÓKNIARZ Częstochowa 19 pkt - 3 bonusy
4. SPARTA Wrocław 19 pkt - 3 bonusy
5. APATOR Toruń 18 pkt - 5 bonusów

Rok 2017
1. FALUBAZ Zielona Góra 25 pkt - 5 bonusów
2. SPARTA Wrocław 25 pkt - 6 bonusów
3. STAL Gorzów 23 pkt - 5 bonusów
4. UNIA Leszno 23 pkt - 5 bonusów
5. WŁÓKNIARZ Częstochowa 17 pkt - 2 bonusy

Rok 2016
1. STAL Gorzów 27 pkt - 6 bonusów
2. FALUBAZ Zielona Góra 27 pkt - 6 bonusów
3. APATOR Toruń 22 pkt - 4 bonusy
4. SPARTA Wrocław 17 pkt - 2 bonusy
5. GKM Grudziądz 16 pkt - 2 bonusy

Rok 2015
1. UNIA Leszno 29 pkt - 5 bonusów
2. UNIA Tarnów 21 pkt - 4 bonusów
3. SPARTA Wrocław 18 pkt - 5 bonusów
4. APATOR Toruń 17 pkt - 3 bonusy
5. FALUBAZ Zielona Góra 16 pkt - 3 bonusy

PODSUMOWUJĄC:
Zdarzył się sezon kiedy do play-off nie weszła drużyna, która zdobyła 5 bonusów - 1 raz, ale zdarzył się sezon kiedy awans wywalczyła z 2 bonusami. Minimalna liczba punktów jaka zagwarantowała awans to 17 pkt, ale czasami nie wystarczyło 18 pkt. Dużo zależeć też będzie od postawy ROW-u, jeżeli będzie typowym dostarczycielem punktów to trzeba będzie mieć tych punktów więcej, jeżeli z kilkoma drużynami wygra tych punktów potrzebnych będzie mniej.

Thorgal 

Wysłany: 2020-02-05, 23:49   

1. Czy znane są terminy sparingów?
2. Czy znany jest skład Memoriału Edwarda Jancarza?
3. Czy Julia Chomska nadal będzie w klubie świeckim duszpasterzem od psychiki?
4. Czy planowane jest zatrudnienie również trenera motywacyjnego, coacha i trenera personalnego?
5. Będzie jakieś oświadczenie Karczmarza lub klubu ws. zakończenia jego kariery? Jakiś akcent? Podziękowanie?

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-02-06, 19:29   

Thorgal napisał/a:

Tak - kiedy sie uda
Thorgal napisał/a:

Cala zgraja obrocz Leszna
Thorgal napisał/a:

Jest ojciec , to jest i cOrka - to team w pakiecie . Rob pedzikiem uprawnienia dolaczysz
Memorial bedzie co roku rozgrywany . Karczmasz byl wybitnym zawodnikiem ! Nie liczac memorialow bedzie o nim przekazywana wiedza z dziada pradziada

boberGW 

Wysłany: 2020-02-09, 09:01   

Kiper napisał/a:
Najciekawsze jest to, że mi, kibicowi z 50-letnim stażem, chwilowi młynowcy próbowali udowadniać, kto jest prawdziwym kibicem. Młynowców z lat 90tych, 2tysięcznych i późniejszych już nie ma, nawet nie wiem, czy jeszcze chodzą na mecze, a ja jestem. Ten Janusz i piknik. Bez takich jak ja, Stal byłaby w czarnej d.....

Moim zdaniem cała ta dyskusja, kto jest lepszym kibicem, czy ktoś z młyna, czy ktoś siedzący na krzesełku i jedzący kiełbasę, albo ktoś stojący i oglądający żużel jest debilna. Każdy jest inny i każdy kibicuje na swój sposób. Jedni się denerwują w ciszy, inni się drą, a inni, żeby załagodzić nerwy wpieprzają kiełbasę. Albo po prostu są głodni, bo zwolnili się z pracy żeby zdążyć na mecz i nic nie jedli.
Fakt, że dzisiejszy młyn, a raczej jego jakaś karykatura to zbiór gówniarzy bez szacunku do nikogo i niczego. Młyn się skończył z trzy - cztery lata temu.
Fajnie by było, gdyby wziął się za to ktoś z charyzmą i autorytetem, który weźmie ich za ryj i ogarnie. Bo fanatyczni kibice też muszą reprezentować pewien poziom i szanować innych kibiców swojej drużyny, czy np. Panie które sprzedają im piwo.

Thorgal napisał/a:
4. Czy planowane jest zatrudnienie również trenera motywacyjnego, coacha i trenera personalnego?
5. Będzie jakieś oświadczenie Karczmarza lub klubu ws. zakończenia jego kariery? Jakiś akcent?

1. Przecież trąbią o tym prawie od miesiąca.
14 marca (sobota): MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal Gorzów
15 marca (niedziela): truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
21 marca (sobota): truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
22 marca (niedziela): Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal Gorzów
2. Skład jest dopinany, wiadomo, że pojedzie komplet naszych seniorów i nie będzie zawodników Unii Leszno.
3. Pewnie będzie, pakiet z ojcem.
4. Po co? Co za dużo to nie zdrowo. Dla mnie taką rolę powinien pełnić główny trener i psycholog.
5. Jak Karczmarz ma jakieś resztki dobrego wychowania to podziękuje klubowi, który go wychował.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

as35 

Wysłany: 2020-02-20, 18:17   

Panie i Panowie , zluzujcie szelki. Nic z torem się nie zmieni ! Dalej będzie gówniany i nie do walki. Dalej wielka zagadka dla naszych zawodników! dzisiejszy artykuł na SF ( Żużel. Chomski odpowiada Zmorze: widowisko w Gorzowie? Stadion ma złą sławę. To mydlenie oczu jasno daje do wiadomości. Ten człowiek zajmuje tylko miejsce trenera w klubie!!!! Ręce opadają... Chomski won!!!!!
Wy tu o taktyce o manewrowaniu składem. Kto ? Chomski? On nawet starej tabeli nie ogarniał a wy tu o manewrowaniu zawodnikami w zależności gdzie i z kim jedziemy. Wolne żarty!!
Tak wiec dwa pierwsze mecze u siebie i na stadionie znów będzie pusto.
Panie prezesie Grzyb larum grają a Pan śpisz!!!! Chomski won!!!!!!

P.S. Podlizywaczom Chomskiego- odpowiadam - każdy będzie lepszy, ba puste miejsce także!

Odpowiedz do tematu