Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudne pytania
Autor Wiadomość
zielu 

Wysłany: 2009-01-03, 01:19   

czyli z tym nagłośnieniem młyna są czynione jakieś prace? czy nadal oldschool'owy megafon nas czeka? ;)

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-01-03, 19:57   

zielu9231 napisał/a:
czyli z tym nagłośnieniem młyna są czynione jakieś prace? czy nadal oldschool'owy megafon nas czeka? ;)

Ja z uporem maniaka będę powtarzał, że zamiast inwestować w uprawnienia, czy w nagłośnienie do młyna lepiej zacząć od dogadania się z klubem w sprawie wyciszenia nagłośnienia.

Swoja drogą nawet najlepsze nagłośnienie nie pomoże kilkuset osobom zagłuszyć kilkutysięczny odgłos skubanego słonecznika ;-) Podczas Play-Off'ów z Ostrowem w zeszłym sezonie nie trzeba było, żadnego nagłośnienia, aby usłyszeć echo dopingu po drugiej stronie warty.

PROFESOR 

Wysłany: 2009-01-03, 22:26   

spooszan napisał/a:

Ja z uporem maniaka będę powtarzał, że zamiast inwestować w uprawnienia, czy w nagłośnienie do młyna lepiej zacząć od dogadania się z klubem w sprawie wyciszenia nagłośnienia.

Coś zaczynasz sie plątać kolego z tymi odpowiedziami. Na moje pytanie odnośnie uprawnień odpowiedzialeś, że wolicie na nagłośnienie wydać. Więc jak kolega spytał o szczególy związane z nagłośnieniem odpowiadasz, że żadne kroki nie są czynione bo wolisz zająć sie wyciszaniem a nie nagłaśnianiem:)
Nie sądze żeby jedna sprawa wykluczala drugą.
A tak na marginesie to jak najbardziej jestem za wyciszeniem muzyczki na meczach. Nie dadzą sie pobawić:)
Pozdro

spooszan 
blokers

Wysłany: 2009-01-03, 22:36   

PROFESOR napisał/a:
Coś zaczynasz sie plątać kolego z tymi odpowiedziami.

Coś Ci się chyba pomyliło. Cytujesz mnie a myślisz chyba o DON'ie. ;-)
PROFESOR napisał/a:
wolisz zająć sie wyciszaniem a nie nagłaśnianiem:)

Ja nie mam za wiele wspólnego z US i zdanie, które wyrażam jest moim własnym a nie naszych ultrasów.

PROFESOR 

Wysłany: 2009-01-03, 22:44   

upsss zwracam honor:)

Pozdrawiam

typowytyp

Wysłany: 2009-03-08, 11:01   

Wydaje mi się,że jest po prostu tak bo łatwiej jest być kibicem Zawiszy w Bydgoszczy, Elany w Toruniu czy np. Arki w Gdyni.To,że możesz być obwieszony gadżetami od stóp do głów swojej drużyny nie musi oznaczać,że jesteś wiernym fanem w czasach gdzie o ów gadżet bardzo łatwo.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-03-08, 11:40   

tylko że kto chodzi w tych szalikach stilonu? dzieci 13-15 lat. w szaliku Stali ludzi widzę rzadko (choć to nie oznacza, że wcale) ale np. w czapce albo rękawiczkach dosyć często. sam nosze rękawiczki.

może to i lepiej, że mało. nie umiesz obronić barw - nie noś.

spooszan 
blokers

Wysłany: 2009-03-08, 17:36   

Plajer01 napisał/a:
Juz dawno nie widzialem nikogo z szalikiem Stali. A Stilonowcow widze co chiwila.

PatriotKSSG napisał/a:
tylko że kto chodzi w tych szalikach stilonu?

Co was to obchodzi :?: :roll: Niech sobie noszą. Popatrzcie sobie na samochody, co chwilę widzę jakiś obklejony naklejką Stali lub z szaliczkiem 8-)
Prawda jest też taka, że na mecze Stali przychodzi znacznie więcej kibiców. I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE :!:
typowytyp napisał/a:
Wydaje mi się,że jest po prostu tak bo łatwiej jest być kibicem Zawiszy w Bydgoszczy, Elany w Toruniu czy np. Arki w Gdyni.

Zgadzam się z tym w 100%

korzen

Wysłany: 2009-03-08, 17:50   

Dla Waszej świadomości...
Przestańcie pisać logo Stali!
K.S. Stal Gorzów ma HERB klubowy!

Usunąłem kilka ostatnich postów. Tematem są trudne pytania a wywiązała się w nim jakaś dziwna dyskusja. Jak chcecie sobie porozmawiać to macie do dyspozyzji: PW, GG, suchara lub spotkajcie się na żywo. Jeżeli chcecie napisać coś odnośnie Stilonu to Załóżcie taki temat i tam się w nim wypowiadajcie. Każdy kolejny post nie związany z tematem również będę usuwał
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-04-16, 15:01, w całości zmieniany 2 razy  

kwahu23 

Team: ks stal gorzow wlkp
Wysłany: 2009-04-15, 23:44   

mam do przekazania beben prosze o kontakt kogos z US na nr.gg 5669403!!!numer gg kory podalem wczesniej jest nieprawidlowy:)

stalowiec47 

Wysłany: 2009-05-05, 20:02   

____

stal.JPG
Plik ściągnięto 24539 raz(y) 25,06 KB

Ostatnio zmieniony przez stalowiec47 2009-12-27, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-05, 20:12   

stalowiec47 napisał/a:
W Gorzowie pilki noznej na poziomie nigdy niebylo i raczej nie bedzie.

Myślisz że to interesuje te dzieci z askany ? Gdyby intersowała je piłka to by zostali piłkarzami... Oni mają to w dupie co dzieje się z ich klubem. Dla nich ważne jest żeby sie schlać, polansować się szalikiem przed kolegami, poszwendać po askanie, poszukać zaczepki, założyć se konto na fotka.pl i założyć fankluby typu "Kwadrat Hools" a z większości takie hoolsy jak ze mnie wicepremier. Chodze trzeci rok do gimnazjum nr 7 i jak oglądam co dzień tych "kibiców" to sie flaki przewracają
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Żółtas 00 

Wysłany: 2009-05-05, 20:20   

to bardzo milo z Twojej strony ze nie masz nic do Stilonu bo maja grupe skinhead.
a jesli nic do nich nie masz to pisz nazwe drużyny z dużej litery!!
I powiedz mi gdzie tu "trudne pytanie"...

dannie 
Speedway Fan

Team: Motor Lublin
Wysłany: 2009-05-08, 17:05   

To jako człowiek spoza też mam pytanie :)

Czy Stal ma grupę "H"? Jeżeli tak to czy powodem nie zawierania przez nią "zgód" i tych innych kibicowskich oznaczeń ;) jest silna pozycja Stilonu w Gorzowie?

I moja opinia odnośnie dyskusji.
Tak w sumie szkoda, że przy klubach żużlowych powstają grupki chuligańskie. Zawsze liczyłem, że to domena kopaczy ale niestety dotyczy to także stadionów żużlowych. Dzieje się tak GŁÓWNIE (co nie znaczy, że wyłącznie) w miastach gdzie brak jest (był) silnych drużyn piłkarskich, a co za tym idzie większych, zorganizowanych grup kibicowskich. Najlepszych przykładem jest tutaj Zielona Góra. W Lublinie mamy to "szczęście", że piłka i żużel to był jeden klub. Kibole zajęli się piłką, a żużel jest wolny od jakiejkolwiek agresji. Co nie znaczy, że "RKSowcy darzą sympatią" żużel jako taki. Dzielimy stadion, dzielimy pieniądze, dzielimy sympatię władz miasta - to musi rodzić pewne napięcia. Na szczęście nie dochodzi (i oby tak zostało) do jakiś "rękoczynów" itp. Może dzięki temu, że jednak Motor to Motor. I nie tylko kibice piłkarscy, ale i żużlowi chcą być tej tradycji wierni.

Przy okazji mojego pierwszego posta na tym forum po "remoncie" pozdrawiam serdecznie kibiców z Gorzowa, tych co znam osobiście i tych których nie znam też :D

typowytyp

Wysłany: 2009-05-08, 17:42   

Teraz na stadionach żużlowych kwitnie ruch ultras i widać to między innymi na naszym stadionie.Są takie kwestie o których nie mówi się na forach.Mam nadzieję,że to uszanujesz.
Co do powstawania "speedway h" to muszę powiedzieć,że bliżej jest do zanikania takowych grup niż jak napisałeś powstawania.
Lata 90. minęły bezpowrotnie.Wtedy działało w większym lub mniejszym stopniu najwięcej ekip żużlowych.
Co do Motoru to też lubili(piłkarscy) w"złotej dekadzie" skontrolować przyjezdnych o czym przekonał się swego czasu m.in. Włókniarz Częstochowa.

stalowiec47 

Wysłany: 2009-05-10, 10:23   

A ja mam 1 ptanie:
Co ze zgodami Stali Gorzow, przecierz z Lublinem bodajze w 2004 nawiazalismy zgode, co sie z nia stalo, juz nieaktualne? Z Polonia Pila tez cos w latach 90' bylo przecierz.

stalowcy.JPG
Plik ściągnięto 407 raz(y) 31,48 KB

typowytyp

Wysłany: 2009-05-10, 11:19   

Nawiązane kontakty między Stalą a żużlowym Motorem owszem były i nawet są do teraz.
Są to prywatne znajomości. Podobnie rzecz się miała z Polonią Piła.

Jedyną zgodą Stali Gorzów była Polonia Bydgoszcz w latach 1989-1994.
Jako ciekawostkę można dodać,że główna postać na Stali która przybiła zgodę, kilka lat później związała się z inną gorzowską drużyną.

stalowiec47 

Wysłany: 2009-08-04, 18:42   

Ostatnio zauwazylem cos ciekawego na stronce H, Wiem ze o takich rzeczach sie nie pisze na forum, ale jest wpis z tego roku Stal Gorzow VS Falubaz ZG 10x10 i rzekoma wygrana Falubazu. Czy ktos cos wie wiecej na ten temat?

http://www.chuligani.com/index.php?nid=627

I jeszcze jedno pytanko: Po ile osob mniej wiecej liczy US i YG? Oraz do kogo nalezy wiekszosc fan oraz flag?

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-08-04, 19:16   

stalowiec47 napisał/a:
Ostatnio zauwazylem cos ciekawego na stronce H, Wiem ze o takich rzeczach sie nie pisze na forum, ale jest wpis z tego roku Stal Gorzow VS Falubaz ZG 10x10 i rzekoma wygrana Falubazu. Czy ktos cos wie wiecej na ten temat?

Jak sam zauwazyles o takich rzeczach sie nie pisze na forum. Tym bardziej takim jak to.

stalowiec47 napisał/a:
Po ile osob mniej wiecej liczy US i YG?

Nie rozumiem po co Ci taka wiedza. Dla czystej ciekawosci?

stalowiec47 napisał/a:
Oraz do kogo nalezy wiekszosc fan oraz flag?

Do kibicow Stali Gorzow.

dregi0 

Wysłany: 2009-08-04, 19:19   

stalowiec47 napisał/a:

http://www.chuligani.com/index.php?nid=627

I jeszcze jedno pytanko: Po ile osob mniej wiecej liczy US i YG? Oraz do kogo nalezy wiekszosc fan oraz flag?

z takimi pytaniami to do kogoś z US na pw .
może ci odpowie :-P

typowytyp

Wysłany: 2009-09-05, 14:22   

Raczej nikt nie odpowie,bo chłopaków to nie dotyczy.
Jest to dość treściwe info,do którego nie ma co dodawać.

Ponury_zniwiarz 
Piotr Rubik

Team: Exide
Wysłany: 2009-09-17, 06:49   

Czytaliscie dzisiaj lubuska?
Kto to jest ten bebniarz i przewodniczacy? Ale troche wstyd chyba, ze ludzie pelniacy jakas funkcje bardziej oficjalna, trudnia sie wnoszeniem takich rzeczy. No chyba, ze to nie oni wniesli, a te te rzekome bomby to zwykla mistyfikacja...

d

Team: US!
Wysłany: 2009-09-21, 09:31   

nie wiem skąd Ty sie urwales i jak mozesz o to pytc, dziecko z podstawowki zrozumiałoby, że to brednie i wymysły Zielonogórskiej gazety, co do bębniarza i rzekomego "prezesa", który tak na prawde nie jest prezesem, bo funkcję tą pełni nie ta osoba, którą opisano w gazecie to również nie prawda i tylko brednie, ale jeśli wierzy się takim gazetom a nie oficjalnym wypowiedziom kibiców to potem zadaje sie takie pytania w dziale "trudne pytania"
pozdro

Wyrzuć trąbkę zacznij śpiewać i dopingiem Stal zagrzewać!

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-09-21, 11:19   

Cytat:
dziecko z podstawowki zrozumiałoby, że to brednie i wymysły Zielonogórskiej gazety,

A po czym Ponury miał to niby poznać? Chyba zadał to pytanie po to, żeby go nie wyzywać od dzieci tylko żeby ktoś rzeczowo odpowiedział... Wiara w teksty w lubuskiej ma tu niewielkie znaczenie... Odpowiedziałeś i jest ok. Po co te przytyki do forumowicza...

Ajoot 

Wysłany: 2009-12-25, 11:50   

Mam pytanie , czemu nie wyszla do tej pory zadna nutka kibicowska o Stali Gorzów przeciez mozna by bylo cos skrecic ,wiem ze to nie łatwo ,ale fajnie by bylo posluchac cos konkretnego o Stali Gorzow w rytmach kibicowskich :) bo chyba piosenki typy ''Walczy Stal'' nie zadowalaja nas

Odpowiedz do tematu