Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Czy mając alternatywę: w składzie Stali może pozostać albo Michael Jepsen Jensen, albo Krzysztof Kasprzak, zawodnikiem, na którego byś postawił w sezonie 2013 byłby:
Michael Jepsen Jensen
86%
 86%  [ 44 ]
Krzysztof Kasprzak
13%
 13%  [ 7 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Scorpio 

Wysłany: 2012-05-07, 17:52   

Ciekawy FC. Tak swoją drogą w Bydzi wymyślili FC o bardzo ciekawej nazwie "FC biegu 7." Dlaczego? A z tego względu, że za czasów załogi G. była wielka posucha wśród juniorów i zawodników "II-linii". W biegach juniorskich (w 7.) przeważnie przegrywali 2-4 lub nawet 1-5. Rzadko bywało, kiedy któryś z zawodników (tak swoją drogą jeden z ówczesnych juniorów jest obecnie mechanikiem kapitana SGW :-D ) NAWET rozdzielił parę rywali, bądź nawet wygrał bieg.

Natomiast MJJ: chłopak robi wrażenie. Walczy, stara się, jest profesjonalistą. Zupełne przeciwieństwo rozpieszczonych, lalusiowatych, nijakich (niektórych) Skandynawów. Oby tak dalej, bo widać ma spory potencjał i chyba klimat gorzowski (jak na razie) mu służy. Trzeba szczerze przyznać, że Stal miała wielkiego fuksa, że pozyskała takiego zawodnika (KSM robi "swoje" ;-) ).

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Team: Stal Gorzów,Man UTD,Lech Poznań
Wysłany: 2012-05-07, 18:25   

Wielki zawodnik na przyszłość i przede wszystkim myśli na torze,a akcje ma ala Gollob,nieważne czy przy kredzie czy przy bandzie MJJ wszędzie potrafi się odnaleźć.
Też należę do jego zwolenników,ale uważam że nasz Bartek jest lepszy :-P

Rad 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-05-08, 07:24   

Ostatnio poprawił zdecydowanie starty i stąd postęp punktowy. Jeśli goni, cierpliwie czeka na odpowiedni moment, cały czas wywierając presję. Psychicznie to twardy Dun. Połączenie szaleństwa Nickiego Petersena z rozsądkiem Hansa Nielsena. Jeśli nie będzie miał kontuzji, hodujemy u nas przyszłego mistrza świata:)

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-05-08, 19:44   

Ale też nie rozumiem że tak bardzo doczepiacie na następny sezon Pawlickich,choć ich bardzo lubię.Ale po co zmieniać mistrzowski skład?
Tomek lider i kapitan,Bartek wychowanek,Michael super a przyszłe lata,Iversen waleczny i bardzo dobry,Matej jest z nami od 2008r i niektórzy twierdzą że jest już Gorzowski,Kasper robi swoje,a Cyfer się uczy.Pzd

kris_77 

Wysłany: 2012-05-09, 22:41   

Kiper z tą flagą to nie głupi pomysł. Kup w necie duńską, na białym pasku napisz Micheal Jesper Jensen, doczep do niej nasz szalik i machaj, spaceruj po sektorach i krzycz.
Ja pamiętam, że jak Hamill jeździł dla Gorzowa to machałem amerykańską, byłem nawet na wyjeździe w Bydgoszczy w 1995 i spiker powiedział, że są na stadionie fani Hamilla i Ermolenki, który wtedy jedzil dla Bydgoszczy. Fajnie bylo, a co najwazniejsze mecz wygrany 46:44
A chyba duńskiej flagi na meczu Stali nie widziałem. Będziesz pierwszy i od razu forumowicze będą wiedzieć gdzie jest Kiper. Pozdrawiam

Maestro 

Wysłany: 2012-05-15, 08:19   

Nie chciałem się podniecać za wcześnie, ale jego postawa we Wrocławiu i Częstochowie plus to, co pokazał w derbach (w szczególności jak do końca gryzł i ugryzł Dudka) - rewelacja - oby tak dalej!!!

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2012-05-15, 09:16   

Kiper napisał/a:
Może faktycznie na Falubaz jakąś flagę przygotuję :-) Był juz Fan Klub Darka Stenki, dlaczego nie może być fan klubu MJJ? :-)

kris_77 napisał/a:

A chyba duńskiej flagi na meczu Stali nie widziałem. Będziesz pierwszy i od razu forumowicze będą wiedzieć gdzie jest Kiper. Pozdrawiam

No to już wiemy gdzie można zlokalizować Kipera, na debrach może nie powiewała ale flaga była, swoją drogą niezłe miejsca na prostej startowej.

Odnośnie samej jazdy MJJ, akcje poezja od młodego nie można oderwać wzroku.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-05-25, 20:20   

:-)

leszek 

Wysłany: 2012-05-25, 20:54   

No i flaga Duńska powiewała na pierwszym łuku KIPER ??

Scooby 

Wysłany: 2012-05-26, 08:02   

Jeśli była jakaś flaga, to nie była to flaga Kipera :)

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-06-01, 12:22   

MJJ zdobył sobie kibiców dużo szybciej niż Iversen w poprzednim roku :-D Obyśmy mieli z niego dużo pociechy w przyszłości ;-)

Maestro 

Wysłany: 2012-06-04, 16:37   

Trochę nietypowo: 'Pochwała za jajko'.

3/06/2012, stadion im. Edwarda Jancarza, tor zupełnie nie do walki na dystansie, 11. bieg. Nienajlepszy start Jensena, 'postawiło' go na pierwszym łuku po walce z Pawlickimi, on i starszy z braci Pawlickich lekko się 'zakopali' i zostali w tyle za prowadzącą dwójką. Ostatecznie przewagę uzyskuje Przemek, ale z tyłu wściekły Michael za nic ma stan toru, dwoi się i troi w walce o 1 punkt jakby od tego zależało jego życie. Przegrywa bardziej z torem niż z przeciwnikiem, przyjeżdża ostatni. Ale zbiera zasłużone brawa i zdobywa uznanie dzięki swojej waleczności, nieustępliwości i zaciekłości. Właśnie po to, aby oglądać takich zawodników kibice przychodzą na Śląską. Czasem zdarza się przegrać, przyjechać na końcu, zaliczyć 'jajko'. Ale jeśli każde '0' naszego zawodnika byłoby przywożone po takiej walce jak ta w w/w wyścigu, żadnemu zawodnikowi bym go nigdy nie wypomniał, wręcz przeciwnie - z uznaniem bym o tym (tak jak teraz) napisał, podziękował za zaangażowanie i jeszcze głośniej dopingował przy kolejnym starcie. Tak się zdobywa uznanie nad Wartą!!! RESPECT Panie MJJ!!!
Ostatnio zmieniony przez Maestro 2012-06-05, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

kris_77 

Wysłany: 2012-06-05, 20:26   

Maestro podpisuje się obiema rękami, tak się zdobywa szacunek. MJJ to jak dobrze pójdzie transfer na lata. Ręce same biją brawo, jak walczy, mysli, a przede wszystkim do końca próbuje.

PS. Kiper a Ty co? Założyłeś Fan Club na bani i już o nim zapomniełes? :lol:

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-07-21, 22:14   

No i nasz duński ulubieniec wygrał pierwszą odsłonę młodzieżowych mistrzostw świata. Kozak żużlowiec. Klub musi utrzymać tego zawodnika w Gorzowie! Jeżeli puścimy go gdzie indziej, to będziemy po prostu frajerami. Nie sądzę, aby młody nagle wyskoczył z kontraktem na poziomie Nickiego czy Crumpa.

Mamy 2 młode perełki w składzie i powinniśmy o nie zadbać. Takie moje zdanie. Zobaczymy, co życie przyniesie.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-07-21, 23:39   

Skład na kolejne lata należy budować z myślą, że Jensen i Zmarzlik będą jego liderami. To nie podlega wątpliwości. Pamiętam jak odchodził od nas Jonasson. W mediach pojawiło się tłumaczenie jakoby to przez wyjątkowo słaby występ w IMŚJ. Teraz ten argument można sobie schować w buty, więc oby Liglad został w Gorzowie na wieeeeeeele lat :)

Pao 

Wysłany: 2012-07-21, 23:49   

Tylko żeby Toruń nie upomniał się o niego po sezonie. Życzę im, żeby kangurskie troi zostało w Piernikowie, a MJJ dalej będzie nas cieszył swoją jazdą ;-)

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-07-22, 00:15   

Definitywnie w końcu kupiliśmy Jepsena Jensena,czy wypożyczyliśmy skoro tak piszesz Pao

Pao 

Wysłany: 2012-07-22, 01:11   

No właśnie wcięło newsy na SF z ostatniej zimy, ale wydaje mi się że Jepsen jest w Stali na wypożyczeniu (ale tylko wydaje mi się). Tak samo wydaje mi się, że w grudniu/styczniu czytałem wypowiedź Stępniewskiego, że "Jensen wróci do Torunia jako lepszy zawodnik". Podobnych informacji nie mogę też znaleźć na stronie Apatora. Zresztą moich słów nie musisz brać na poważnie, sam wiesz że wypożyczenie nie musi skutkować tym, że po sezonie zawodnik wraca do pierwotnego klubu, bo może zostać sprzedany gdzieś indziej (czego mimo wszystko nie chcemy w przypadku Michaela ;-) )

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-07-22, 09:23   

kris_77 napisał/a:
Kiper a Ty co? Założyłeś Fan Club na bani i już o nim zapomniełes? :lol:

Mianowałem się samozwańczo Prezesem i się opierdzielam, jak na prawdziwego Prezesa przystało :-) Panowie, ten gościu to petarda!!! Możecie wierzyć lub nie, ale ja już po pierwszym meczu w Gorzowie widziałem, że ma niesamowity potencjał i 11.04. pisałem na forum: "mi ten gostek mocno przypadł do gustu i mam wrażenie, że będzie lepszy od Kasprzaka". No i nie pomyliłem się, ma lepsze statystyki. Lepszy jest też od Golloba (tego się akurat nie spodziewałem), a minimalnie gorszy od Warda, Sullivana, Zagara, Crumpa i Protasiewicza. I jestem pewien, że to jeszcze nie koniec jego możliwości.
Jak ktoś tam jest bliżej klubu, to niech przekaże spikerowi, żeby się nauczył czytać prawidłowo imię naszego zawodnika, bo siara.

coolbigman 

Team: <<< Stal >>>
Wysłany: 2012-07-22, 10:52   

M.J.Jensen definitywnie w Stali. Tak można zrozumiec z kontekstu...

http://www.sportowefakty....dany-z-gorzowem

I też mi się tak wydawało.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-07-22, 12:17   

Oby tak było. Jeżeli kluby z Torunia i Gorzowa nie wiążą jakieś tajemne porozumienia poza konkursowe, to jestem spokojniejszy. Mnie, podobnie jak Pao wydawało się, że on jest z Torunia "wypożyczony" i po sezonie ewentualnie ma tam wrócić (mimo, że mamy transfer definitywny). Takie przypuszczenie wzmocniło dodatkowo forsowanie przez naszego prezesa pomysłu umieszczenia Bartka na pozycji seniora w przyszłym sezonie (dalej twierdzę, że to poroniony pomysł). Bartek, udowodnił wczoraj, że jest czołowym juniorem świata, który potrafi ścigać się także na obcych torach zagranicą.

Jak dla mnie plan na przyszły sezon jest prosty: zaczynamy ustalanie składu od Bartka i Michaela.

coolbigman 

Team: <<< Stal >>>
Wysłany: 2012-07-22, 12:31   

Jensen, Zmarzlik i Iversen to nasz człon zespołu na lata. Puk rozwiną skrzydła a Jensen i Zmarzlik mają nieocenione możliwości.

A co do forsowania Bartka na seniora to tylko za jednego zawodnika ---> Golloba. Naturalna selekcja. :P

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-07-23, 14:40   

Chcę powiedzieć tylko jedno - Michael Jepsen Jensen pokazał wczoraj jak powinien się zachowywać prawdziwy lider. Byłem pod mega wrażeniem jego dojrzałości i zachowania w parkingu. Na torze zresztą też, co przyznał Bartek Zmarzlik mówiąc, że jako jeden z niewielu ciągle patrzy co się dzieje na torze, a nie jedynie gna po trzy punkty.

Jak w przyszłym sezonie nie będzie Jensena w Stali, to będzie to jeden z największych błędów jakie w ogóle można popełnić.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2012-07-25, 22:58   

M.Jepsen Jensen nie jest wypozyczony... wiec spokojnie ;-)

gałgan 
obserwator :)

Wysłany: 2012-08-21, 11:37   

O, Lubuska pochwaliła Jensena, a nie tylko o "Chudym": http://www.gazetalubuska....EL01/120809546. Wyślijcie maila, tam jest dostęp do reszty artykułu.

Odpowiedz do tematu