Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club Michaela Jepsena Jensena

Czy mając alternatywę: w składzie Stali może pozostać albo Michael Jepsen Jensen, albo Krzysztof Kasprzak, zawodnikiem, na którego byś postawił w sezonie 2013 byłby:
Michael Jepsen Jensen
86%
 86%  [ 44 ]
Krzysztof Kasprzak
13%
 13%  [ 7 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
mareklonger 

Wysłany: 2012-08-21, 12:43   

Po ostatnim spotkaniu zauważyłem coś, czego do tej pory nie dostrzegałem. Kiedy minął piętnasty bieg MJJ wyjeżdża podziękować kibicom i co? Patrząc na jego ruchy, gesty, wyraz twarzy widać było zaangażowanie, chęć i wolę walki, widać że chłopak wie o co jedzie, wie dla kogo i zależy mu. Mam wrażenie, że to chłopak tego typu jak THJ czy Tajski - młody, waleczny, no i mimo że obcokrajowiec utożsamia się z polskim klubem. Na profilu facebookowym zauważyłem, że Stal Gorzów to jedyna pozycja w zakładce "ulubione drużyny" ;-) Może z tym nie ma co przesadzać, ale wydaje mi się że ładnych kilka lat u nas pojeździ i zostanie prawdziwym Stalowcem.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-08-21, 22:03   

Michael i Bartek, to przyszłość speedwaya i mam nadzieję Stali Gorzów. Chcę wierzyć, że nasi już uzgodnili warunki kontraktu z Michaelem na kolejny sezon lub sezony, bo tutaj po prostu nie ma na co i na kogo się oglądać. Jeżeli nie dojdą z tym chłopakiem do porozumienia ws. nowego kontraktu, to cały zarząd powinien podać się do dymisji. :evil:

Scooby 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-09-07, 11:41   

Tak z ciekawości wrzuciłem do translatora google (i odsłuchałem)
http://translate.google.p...Jepsen%20Jensen
wychodzi na to (jeśli dobrze słyszę), że MIKEJL.

i dla sprawdzenia Mikkel Bech Jensen:
http://translate.google.p...20Bech%20Jensen
MIKUL?

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2012-09-09, 23:34   

Bula napisał/a:
Imię Michaela wypowiada się "Mikel", a nawet "Mikjel" z takimi niewyraźnym "jot". Nie "Majkel" lub "Misiael". Sam go zapytałem, bo też miałem wątpliwości.

:roll:

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2012-09-22, 21:56   Zwycięstwo w SGP!

No i Michael rozbił bank, tzn. przebił osiągnięcie Bartka Zmarzlika z czerwca :-)
Po raz drugi pojechał w SGP i wygrał :shock: Ktoś może powiedzieć, że na swoim torze, ale jaki to jego tor, jak on tam prawie nie jeździ. Niektórzy jeżdżą w SGP latami i jeszcze turnieju nie wygrali, a ten raz dwa i na szczycie :idea:

No Panie Zmora z zarządem, jak nie podpiszecie z Michaelem kontraktu na next season, to macie przerąbane u nas kibiców! :evil:

Thorgal 

Wysłany: 2012-09-22, 22:12   

Jesli pozostanie przepis o jednym z gp w skladzie to mozemy stracic 4 seniorow.

dzwonekFLA 

Wysłany: 2012-09-22, 22:21   

Nie pozostanie ten przepis. Było już pisane nie raz :) Gratulacje dla Jensena :)

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Team: Stal Gorzów,Man UTD,Lech Poznań
Wysłany: 2012-09-22, 23:07   

Don Lucas napisał/a:
o i Michael rozbił bank, tzn. przebił osiągnięcie Bartka Zmarzlika z czerwca

Czyli nasze 2 Stalowe młodziki na podium w tym roku. Super :-D
Don Lucas napisał/a:
Ktoś może powiedzieć, że na swoim torze, ale jaki to jego tor,

Geometrię mógł jedynie bardziej znać od innych,ale przecież taki Pedersen miał dużo więcej zawodów ligowych,GP na tym torze.
Wielkie gratulacje na naszego zawodnika!
Najważniejsze także,że jest cały,a Kasperowi nic nie powinno takiego być poważnego. Pzd

Pao 

Wysłany: 2012-09-23, 10:05   

I tu się mylisz Lucas, Michael był reprezentantem klubu z Vojens od początku kariery, więc zna ten tor lepiej niż własną kieszeń.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2012-09-23, 11:31   

Z Tobą Pao nie ma szans polemizować w takich tematach, więc na pewno jest tak jak napisałeś. :-) Jednak na swoich śmieciach też trzeba być świetnym jeźdźcem, aby umieć wygrywać, zwłaszcza w takiej imprezie jak SGP. Dlatego ja bym tam jego sukcesu nie umniejszał, tłumacząc znajomością toru. Jest to pewien handicap, ale bez przesady. Zobaczymy co pokaże Holder na "swoim" torze w Toruniu.

patrykuz 
www.patrykuz.flog.pl

Team: KS STAL GORZÓW
Wysłany: 2012-09-23, 13:14   

Cytat:
Zawodnik miał w przeszłości okazje reprezentować barwy klubu z Vojens. Nie uważa tego jednak za szczególny handicap. - Wciąż jestem młody i wielu innych zawodników jeździło tam tak często, jak ja. Startowałem tam tylko 2 i pół roku, więc zaliczyłem tam około 15 zawodów. To niedużo, ale znam dobrze tor i do mnie należy rekord toru. Tor jest dobry, dość śliski. Jest na nim kilka dobrych ścieżek, których mogę użyć. Jest 16 zawodników i obiekt jest taki sam dla każdego. Mam dobrą passę w tym roku i wiem, że wszystko może się zdarzyć. Pojadę najlepiej, jak potrafię - powiedział.

Sportowefakty.pl

Pao 

Wysłany: 2012-09-24, 19:44   

Nie żebym się czepiał, ale wg speedwayresults.com, Jensen wziął udział w 20 meczach ligowych na szczeblu DSL i Division 1, rozegranych w Vojens ;) Korzyść to korzyść, on pojechał ok. 21 razy w 4 lata, a ktoś 10 razy w ciągu lat dziewięciu :)

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-09-24, 21:46   

Don Lucas napisał/a:
Dlatego ja bym tam jego sukcesu nie umniejszał, tłumacząc znajomością toru.

A co daje w tym sezonie Tomkowi znajomość(świetną) naszego toru?
A no nic :lol:

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-10-16, 17:20   

Jako samozwańczy Prezes Fan Clubu chciałbym w imieniu 99% kibiców gorzowskich odziękować MJJ za świetna postawę w tym sezonie!!! Niech nikogo nie zmyli ta słabsza końcówka, po prostu zbytnie obciążenia zrobiły swoje. O tej porze roku niewielu zawodników ma jeszcze jakieś cele sportowe, a nasz blondas walczy nadal o tytuł IMŚJ. I wiecie co Wam powiem? Po raz pierwszy chyba w życiu w rywalizacji na niwie międzynarodowej kibicuję nie Polakowi, ale obcokrajowcowi. Po prostu lubię zawodników z jajem, zadziory, a nie takie ciepłe kluchy jak Janowski. Dlatego też nigdy nie polubiłem wiecznie uśmiechniętego kowboja z Kalifornii Grega Hancocka, który przez całą karierę (owocną, nie powiem) nie przeprowadził ŻADNEJ ryzykownej akcji, którą można potem wspominać. Jensen ma ambicję, jest walczakiem i mało który zawodnik tak mi pasuje w Stali, jak on. Trzymać go ile się da!!! Niech z Bartkiem tworzą drapieżny duet na torze! Nie wyszła końcówka, trudno, zmęczenie materiału. Jensen przychodził do nas w komplecie z Kasprzakiem, jako dodatek. Tymczasem w wieku 20 lat osiągnał zbliżony wynik do Kasprzaka. A więc:
DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W GORZOWSKIEJ STALI W 2013!
Tu jego strona Internetowa:
http://www.ligladracing.dk/

Scooby 

Wysłany: 2012-10-17, 20:07   

może to dzięki temu tak śmiga? :)

Dziadek 

Wysłany: 2012-10-24, 16:00   

Kiper Ty jako prezes kręc go żeby został :-P bo różowa koszula sidła rozstawił :-P

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-11-06, 20:06   

Panie prezesie,Kiper!
Wychodzi na to że Michael ma odejść z Naszego klubu,kosztem KSM i ... Kaprzaka.
Jeśli nie wejdzie przepis,że drużyna zachowująca skład ma większy limit KSM,to wychodzi na to,że będziemy zmuszeni pożegnać przesympatycznego Duńczyka :-x .
Jak ktoś wspomniał Bolo chce chyba kontynuować robienie "swojego" toru i dlatego woli Krzysztofa Kasprzaka.
Jeśli tak będzie to zobaczycie(żeby ne było kibicuje Kasperowi,ale wolę MJJ),że wybór pomiędzy Kasperem,a Ligladem wyjeździe nam tylko na złe,szczególnie na wyjazdach,gdzie Krzysiu miał parę przebłysków jedynie.
Jensen,to też wielokrotnie gwarancja wielkich emocji przy ściganiu przeciwnika,a Kasprzakiem jedynie możemy się emocjonować,żeby wygrał start i nikt go nie wyprzedził :evil: .
Michael to także nuta przyszłości,bo przecież będzie miał dopiero 20 lat,a już zapowiada się że może święcić nie jeden Wielki sukces :!:
Out Jepsena sprawi też pomniejszenie grona fanek Stali,bo to nazywany przez nie "Misiek" sprawiał że wielokrotnie piszczały z radości :-)

Dlatego apeluje o jakąś może ankietę,czy akcję na głupim nawet Facebooku na temat Michaela - Jepsena Jensena,aby to on został,a nie Kasprzak. Wiem,wiem że zarząd ma nas w dupie,ale pokażmy też że nie godzimy się na wszystko,a mamy swoje zdanie :!: .
Serdeczne pozdro i liczę na zostanie Jensena;)
A Panie "Prezesie" Kiper liczymy na Pana !!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Staleczka1947 2012-11-06, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  

szamil26 

Wysłany: 2012-11-06, 20:32   

Podpisuję sie pod słowami przedmówcy czterema kończynami. Sam bym tego lepiej nie ująl. LIGLAD ma być w Stali 2013 i nie ma innej opcji. Przezyłem wywalenie Jonassona kosztem Rudda ale wiecej Bóg mi świadkiem nie zdzierżę.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-11-06, 20:39   

:-D Zapomniałeś zacząć od "Łubu dubu, łubu dubu..." Popieram w całości to, co napisałeś powyżej. Uważam, że transfer MJJ był znakomitym ruchem. Kiedyś napisałem, że będzie lepszy od Kasprzaka i się nie myliłem. Ba, okazało się, że ma lepszą średnią punktową od Golloba i Zmarzlika, a trzeba przypomnieć, że nie jechał jako junior. Miałem wielką nadzieję, że Stal zaczęła budować skłąd na kilka lat, perspektywiczny, z ludzi, którzy chcą jeździć i zostawiać serducho na torze. I tak było w przypadku Michaela. Nie powiem, Kasprzak mnie zaskoczył w końcówce, akurat wtedy, gdy MJJ miał słabszy okres. Ale uważam, że przyszłośc jest przed nim, a nie przed KK. Kasprzak jeździ bezpłciowo, drugi Okoń, zero wyprzedzeń na trasie, start i rura i dojazd na tym samym miejscu, jakie wywalczył po starcie. Duńczyk walczył, próbował, często źle wychodził ze startu, ale ileż razy Gollob mu przeszkodził w skutecznej pogoni za rywalem... Może to nie jest typ playboya, wiecznie uśmiechniętego, ale wydaje mi się, że gościu konsekwentnie będzie dążył do celu. Porównajcie sobie choćby z Jonassonem, czy innymi młodymi. Uważam, że kierownictwo Stali popełni błąd oddając Duńczyka.
A jeśli Bolo dalej będzie robił taki tor i na Jancarzu będzie taka kaszana, jak w tym roku, to mocno się zastanawiam, czy przy moim udziale. Ok, jeden sezon przemogłem jakoś, wierzyłem w złoto, to mnie trzymało na duchu, plus wykupiony jak co roku karnet. Ale teraz mam już dylemat, czy moje krzesełko po kilku latach nie znajdzie nowego użytkownika....

Trochę szkoda stawiać kibiców przed takim dylematem, bo obaj to "nasi", ale zamieszczam ankietę, żeby zarząd też miał obraz sytuacji i poznał nastroje i opinie kibiców.

Staleczka1947 
Stal Gorzów Wlkp

Wysłany: 2012-11-06, 21:46   

No to już jakoś działamy :mrgreen:
To ja wyślę na Facebooku do Stali link do naszego fanclubu i poproszę o może jakąś ankietę na FB.
Nie damy się :-D

Dziadek 

Wysłany: 2012-11-06, 22:10   

niech Oni nawet nie myslą o wypuszczeniu takiego talentu.Ma byc Michael u nas koniec i kropka !

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2012-11-06, 23:00   

Ja bym spojrzał na temat znacznie szerzej. Zatrzymamy (?) 3 z Grand Prix. Zakładamy z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Michael zdobywa za niecały tydzień IMŚJ i w przyszłym roku rezygnuje z obrony tytułu (w tym chciał odpuścić te zawody zanim się jeszcze zaczęły!!! :shock: ), co oznacza, że soboty ma wolne i będzie wypoczęty. Nie wiemy też jak psychicznie występy w SGP będą się odbijać na takim ambitnym Iversenie. I co w niedziele mamy zmęczenie materiału i troszkę mniejszą motywację czy na odwrót? Wiem, że to są profesjonaliści, ale też i ludzie, którzy obok swojej pracy raczej nie przechodzą obojętnie.

Truizmem jest już pisanie, że MJJ, to przyszłość żużla i mega talent. Poza tym chłopak chciał zostać w Stali i chyba nadal chce. Była już koncepcja żegnania Zagara ze składu i budowy składu w oparciu o dwóch Dunów, a teraz jest koncepcja budowy składu w oparciu o jeźdźców z Grand Prix. Za dużo tych koncepcji.

Obawiam się tylko tego, że znów możemy przestrzelić z dokonanym wyborem vide Gollob-Nicki 2012 (tak, wiem, 2 polskich seniorów w składzie). :roll:

Jesper 

Wysłany: 2012-11-07, 11:17   

Oczywiście zgadzam się, że Michael Jepsen Jensen to przyszłość światowego żużla, mamy w klubie brylant, którego nie możemy wypuścić. Nie wolno zrobić takiego samego błędu jak z Thomasem Jonassonem. W świetle ostatnich wiadomości wydaje się, że Matej Zagar zostanie, a miejsce dla Nielsa Kristiana Iversena już dawno zaklepane. Wybór został pomiędzy Krzysztofem a Michaelem, jak wskazuje zresztą ankieta.

Podstawową kwestią jest jednak konieczność poruszania się w ramach chorego KSM-u i wybór najlepszego rozwiązania z kalkulatorem w ręku. To nie jest taki prosty wybór Jensen czy Kasprzak. Postawienie na jednego z nich ciągnie za sobą konieczność zatrudnienia jeszcze tego piątego seniora. Dlatego w ankiecie powinny być "pakiety" :-) Wyszło mi coś takiego...

Para Kasprzak - Przemek Pawlicki czy Jensen - Tomasz Gapiński?
Para Kasprzak - Thomas Jonasson czy Jensen - Grzegorz Zengota?
Para Kasprzak - Fredrik Lindgren czy Jensen - Rune Holta?

Tak moim zdaniem kształtuje się wybór przed jakim stanąć muszą działacze. Oczywiście jeśli przecieki o KSM 41 oraz 2 polskich seniorach w składzie się potwierdzą.

adamz 
obserwator

Team: STAL GW,
Wysłany: 2012-11-07, 11:37   

Kipre to zadzialaj moze z tym, ze jezeli juz planuja oddanie Jepsena, to niech podpisza z nim kontrakt a dadza jako wypozyczenie, bo jesli od 2014 nie bedzie KSMu to moze byc swietny pomysl strategiczny. Jak teraz sie pozbedziemy Jensena to mozemy juz go nie odzyskac za rok i ktoe inny bedzie sie z Nas smial.

Oczywiscie z tym zadzialaj to taka dygresja, ale pomysl wydaje mi sie sluszny i strategicznie dobry, w koncu mozna byc o krok przed innymi a nie zawsze na koncu ze zdziwiona mina

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2012-11-07, 11:39   

Dlatego też tworząc tę ankietę uprościłem życie podając alternatywę w oderwaniu od całej złożoności realiów. Bo pozostawienie Kasprzaka pociąga za sobą inne konsekwencje i pozostawienie Jensena pociąga za sobą inne konsekwencje. Jest to cały złożony proces budowania składu. Tak naprawdę ankieta odpowie na pytanie, po czyjej stronie leży sympatia kibiców i który z zawodników oceniany jest jako bardziej "stalowy" i pasujący charakterem do naszej drużyny. Oczywiście idiotyzmy typu KSM i 2 seniorów z Polski powodują, że trzeba wybierać mniejsze zło. Jasnym jest, że do Kasprzaka z niższym KSM można dobrać zawodnika z wyższym, a do Jensena odwrotnie. Gdybyśmy chcięli więc rozważać przydatność obu zawodnikow w zestawie z innymi, to to jest całkiem inna bajka. Zwłaszcza, że tych zestawów może być o wiele więcej, niż zaproponował Jesper. mam tego świadomość, dlatego ankieta jest, jaka jest.

Do adamza: ja wierzę, że w zarządzie Stali nie pracują idioci. O ile zawodnik zgodzi się na takie rozwiązanie, bo przecież każda zmiana klubu to dopływ świeżej gotówki... :-)

Odpowiedz do tematu