Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kibice spoza Gorzowa
Autor Wiadomość
Libky

Wysłany: 2010-06-04, 09:24   

Co do szczecina, to mam 2 miejsca w samochodzie w tą i spowrotem na mecz z falubazem. kontakt. gg.1935404, tel.505189433

Dziku 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-06-09, 11:22   

Powiat Słubicki:D rzepin,slubice,osno,cybinka:D z rzepina wiele osob smiga:D wiec fan club bylby wskazany :D

szofer

Wysłany: 2010-06-22, 13:13   

Dziku napisał/a:
Powiat Słubicki:D rzepin,slubice,osno,cybinka:D z rzepina wiele osob smiga:D wiec fan club bylby wskazany :D

Niestety sporo kibiców Falubazu w Rzepinie też jest. Ale może i oni kiedyś przejrzą na oczy :)

D. 
Hanka Mostowiak

Wysłany: 2010-06-24, 19:05   

szofer napisał/a:

Niestety sporo kibiców Falubazu w Rzepinie też jest. Ale może i oni kiedyś przejrzą na oczy :)

Tylko pytanie : Po co Ci przeżuty jak na Stilonie ?
Wolę mieć mniejszy młyn niż większy z osobami , które kiedyś nosiły barwy znienawidzonego klubu .

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2010-07-02, 01:54   

Dziku napisał/a:
fan club bylby wskazany

Jak sami się nie ogarniecie to nikt za was tego nie zrobi.

FSL 

Wysłany: 2010-07-06, 10:11   

[quote="szofer"]
Dziku napisał/a:

Co do Falubazu w Rzepinie to są to osoby młode, z tego co zaóważyłem w wieku 15-18lat, natomiast jeżeli chodzi o Stal kibicują jej przeważnie starsi mieszkańcy miejscowości , którzy są bardziej kumaci i nie ukrywają swoich sympati

TRXWolF 

Wysłany: 2010-07-06, 22:23   

Libky napisał/a:
Co do szczecina, to mam 2 miejsca w samochodzie w tą i spowrotem na mecz z falubazem. kontakt. gg.1935404, tel.505189433

Hello jestem tez ze SZCZECINA wiernym kibicem Stali i latamy na gorzowski stadion mozna sie jakos ustawic...

STAL - Popowo 
Popowo

Team: STAL - Popowo
Wysłany: 2010-07-10, 13:07   

szept napisał/a:
Jest i Międzyrzecz hehe
chyba połowa aut w co 2 niedziele wyjeżdzających z M-cz w strone Gorzowa ma szaliczek STALECZKI hehe

I nie tylko ;-) jestem z Popowa miedzy Skwierzyną a Międzyrzeczem od dziecka z ojcem jeździłem na mecze do Gorzowa, a od ponad 8 lat mieszkam w Popowie, tutaj jest spora grupka prawie 30 osobowa co jeździ do Gorzowa na mecze, a i Bledzew licznie prawie 25 osób jeździ więc jest nas coraz więcej. Pozdrawiam wszystkich Popowiaków fanów Staleczki i nie tylko .......

FSL 

Wysłany: 2010-07-16, 10:33   

Może powinno być w temacie gadżety, ale skoro tutaj mowa o kibicach spoza Gorzowa

vlepy wydali fani z Rzepina nakład 500szt rozmiar 8x8

liquido 

Wysłany: 2010-07-18, 14:22   

Wszyscy, którzy są z Rzepina i śmigają na mecze Stali niech odezwą się do mnie na PW. Trzeba nasz rzepiński potencjał dobrze wykorzystać.

Katarzyna W 
Kasiak

Team: KS Stal Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-07-19, 11:28   

Witam zostały dwa tygodnie do spotkania z Lesznem. Czy jest jakiś zamysł aby wybrać sie tam prywatnymi autami - ale razem, aby było bezpieczniej i raźniej? ;-)

Mandy 

Wysłany: 2010-08-10, 14:34   

Kto wybiera się autem z powiatu słubickiego w niedziele do Zielonej Góry i ma możliwość zabrania kogoś w zamian za podział kosztów podroży?

Mandy 

Wysłany: 2010-08-10, 14:35   

Proszę o kontakt nie na GG tylko na maila

TRXWolF 

Wysłany: 2010-08-11, 22:12   

Katarzyna W napisał/a:
Witam zostały dwa tygodnie do spotkania z Lesznem. Czy jest jakiś zamysł aby wybrać sie tam prywatnymi autami - ale razem, aby było bezpieczniej i raźniej? ;-)

Bylismy we dwoje w Lesznie autem i nie ma problemu mozesz jechac nawet Sama nic Ci sie nie stanie super organizacja nawet parking dla przyjesdnych... ps jestem ze Szczecina i bylem pierwszy raz na wyjezdzie... Pozdrawiam

Nikita 

Wysłany: 2010-08-13, 22:46   

Baaaaardzo dużo kibiców z Drezdenka jeździ na wszystkie mecze do Gorzowa , na każdym spotykam 15-20 osób z mojej mieściny , a przecież wszystkich nie widzę , ale jak rozmawiamy w tygodniu o speedwayu to szacuję , że na meczach Staleczki może być nawet około 50 luda z D-ka , a wracając do domu wielu tez widzę kibiców ze Strzelec Kraj. Pozdrawiam !

zacharKSSG 
zaaaacharKSSG

Wysłany: 2010-08-14, 16:11   

Duzo ludu , baaaaardzo dużo jezdzi ze Strzelec Krajenskich:) ok.250 ludzi napewno!
bardzo dużo osób ma karnety.
Często słysze przechodząc chodnikiem dyskusję o naszym klubie:)

Sam jestem z SK.
pooozdro :) !

leonslubice

Wysłany: 2010-08-17, 19:34   

seba121jedn napisał/a:
SŁUBICE wspierają STAL GORZÓW oczywiście nigdy niezabrakło mnie na spotkaniach derbowych ale na innych meczach SŁUBICE WSPIERAJĄ równie tak samo pozdro dla wszystkich co są za stalą :-D

Witam nie mogłem tego tak zostawić. Jesteś w dużym błedzie w Słubicach widniejecie tylko i wyłacznie schowani za swoimi autoszalami lub jedzac slonecznik w podrzednych knajpach w Słubicach jest TYLKO FALUBAZ i z każdym dniem jestesmy corac bardziej widocznie jezeli cos ci nie pasuje to prosze o odpowiedz na pw spotkamy sie i porozmawaimy, najwyzszy juz czas sprowadzic cie na własciwa droge

pzdr.

bosman999

Wysłany: 2010-08-18, 00:28   

Witam wszystkich. Jestem sympatykiem Stali ze Szczecina. Przespałem przedsprzedaż biletów na derby i trochę żałuję. Mam jednak pytanie. Czy będzie jeszcze szansa dostania biletów, a może ktoś chce odsprzedać?Interesuję mnie 2 bilety. Pozdrawiam

Tomash148 

Wysłany: 2010-08-18, 13:39   

leonslubice napisał/a:
Witam nie mogłem tego tak zostawić. Jesteś w dużym błedzie w Słubicach widniejecie tylko i wyłacznie schowani za swoimi autoszalami lub jedzac slonecznik w podrzednych knajpach w Słubicach jest TYLKO FALUBAZ i z każdym dniem jestesmy corac bardziej widocznie jezeli cos ci nie pasuje to prosze o odpowiedz na pw spotkamy sie i porozmawaimy, najwyzszy juz czas sprowadzic cie na własciwa droge

pzdr.

Śmieszny z Ciebie cwaniaczek. Myslę , że sam na sam nie byłbyś juz taki mądry. Nie podoba Ci się , bo chłopak nie kibicuje Falubazowi? A co to? Jakiś nakaz kibicowania jednej tylko drużynie? Ogarnij się chłopaku trochę.
p.s pozdro dla marchewy

TRXWolF 

Wysłany: 2010-08-18, 19:53   

Jakies jaja z bitetami na DERBY moze ma ktos 3 szt. do sprzedania? Jestem ze Szczecina mialem dzis jechac do Gorzowa zeby kupic bilety ale po telefonicznym przeszukaniu miejsc okazalo sie ze biletow juz nie ma... :O Prosze o konkakt moze komus cos wypadnie i bedzie chcial odsprzedac... Dzieki i pozdrawiam! STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL !!!!

ChudY_PL 

Wysłany: 2010-08-20, 12:22   

Siema a ja jestem kibicem Staleczki od najmniejszego...i bedę naszą drużyne wspierał z Irlandii :D ubolewam ze nie zobacze jak Nasi miazdza myszke :((

TRXWolF 

Wysłany: 2010-08-22, 23:22   

No to mamy pozamiatane... Coz przyszly wakacje i kibicowanie w GP! Pozdrawiam

strazak998

Wysłany: 2010-08-23, 15:13   

TRXWolF żebyś ty nie miał pozamiatane jak ktoś Cię dopadnie w Szczecinie za tą Stal... :)

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2010-08-23, 15:21   

Nikt go nie dopadnie bo kibice Pogoni maja serdecznie wylozone na Falubaz. Rozmawialem z nie jednym kibicem Pogoni i lekko ich bawi podlizywanie sie Falubazu. Poza tym w szczecinskich lokalach nie raz mozna bylo obejrzec mecze Stali, na ktorych bylo mnostwo kibicow Stali i nikt nie robil z tego powodu problemow. Nawet wlasciciel jednego pubu studenckiego jezdzi co jakis czas na mecze do Gorzowa.

strazak998

Wysłany: 2010-08-23, 15:29   

Ze Szczecina sporo osoób jeździ na Falubaz (wiem cos o tym zapewne więcej niż Ty) więc nie gadaj mi tu bzdur że w Szczecinie znajdziesz Gorzowiaków afiszującysz się swoją Staleczką, w przeciwieństwie do Falubazu gdyż nie jedną osobę widziałem w Szczecinie normalnie przechadzającą się miastem w koszulce Falubazu, wyjdź sobie w koszulce Stali na Szczecin to zobaczysz jak daleko dojdziesz :) bo szybko byś był sprowadzony na ziemię chodźby nawet przez kontakty na linii Gorzów-Szczecin.

Ps. Pozdro dla wszystkich obecnych wczoraj ze Świnoujścia i Szczecina na derbach :)

Odpowiedz do tematu