Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kibice spoza Gorzowa
Autor Wiadomość
obserwatorwąsów

Wysłany: 2010-08-23, 15:33   

Matju napisał/a:
Nikt go nie dopadnie bo kibice Pogoni maja serdecznie wylozone na Falubaz. Rozmawialem z nie jednym kibicem Pogoni i lekko ich bawi podlizywanie sie Falubazu. Poza tym w szczecinskich lokalach nie raz mozna bylo obejrzec mecze Stali, na ktorych bylo mnostwo kibicow Stali i nikt nie robil z tego powodu problemow. Nawet wlasciciel jednego pubu studenckiego jezdzi co jakis czas na mecze do Gorzowa.

Błagam Cię Matju.Zajmij się wynikami niedzielnych meczy i przestań pisać tu głupoty.

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2010-08-23, 16:08   

Strazak na Juwenaliach chodzilem z szalikiem Stali i mam nawet na to dowody w postaci zdjec. W zime tez chodzilem w szaliku Stali. Nie raz na imprezach spiewalismy z chlopakami piosenki o Stali i jakos chodze. A Ty kolego obserwatorwasow jak nie wiesz to sie nie odzywaj i nie blagaj mnie, bo glupoty to moze Ty wygadujesz wsrod swoich kolegow. I nie pouczaj mnie glupio bo do tego nie dorosles.

strazak998

Wysłany: 2010-08-23, 16:14   

Bo piknik Cię nie ruszy a zapewne i takim piknikiem jestes Ty:) i dzieciaku Twoj wiek to 22 lata więc się nie wymądrzaj bo jeszcze mleko masz pod nosem. miałes szczęście że nie spotkałaś kogoś bardziej ogarnietego... szybko by ci "powiedział" gdzie jest Twoje miejsce !! Chętnie jeszcze raz z kilkoma osobami chcielibyśmy Cię zobaczyć w barwach Stali na Szczecinie :)

Matju 

Wysłany: 2010-08-23, 16:23   

Haha odezwal sie dorosly :D Wlasnie pokazales swoj poziom. Dorosnij czlowieku a pozniej bierz sie za pisanie na forum. Jak skonczysz sie napinac to daj znac, ja juz wyroslem z napinki na necie :)

Lucas7th 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-08-23, 17:35   

delete
Ostatnio zmieniony przez Lucas7th 2010-08-24, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  

niepozorny 

Wysłany: 2010-08-23, 19:01   

Matju nie piernicz że życie Stalowca w Szczecinie jest lajtowe, bo gdy założysz koszulke Stali za rogiem możesz już jej nie mieć. To to samo co np. w Gorzowie są kibice Pogoni (takowych nie znam) MYŚLISZ ŻE ONI DALEJ BY CHODZILI W SWOICH BARWACH.. ? NIE

polok 

Team: Unia Pany
Wysłany: 2010-08-23, 19:34   

''Matju" nie chodzi o napinke, a o to, że poprostu nie masz racji. Sam znam osobę ze Szczecina jeżdzącą na mecze Stali, ale tylko dlatego żeby zobaczyć jak np. Tomi Gollob ,,po dużej'' pokonuje rywali ;) a kibicowskie relacje Falubaz-Pogoń są bliższe niż myślisz.

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-23, 19:50   

to sie kumatixy spiely na necie :)

temat nie jest o tym wiec skonczcie bezsensowna napinke

fakt jest taki ze w Szczecinie chodzenie w obcych barwach czesto konczy sie bolesnie
a jesli ktos chodzil i "nic mu sie nie stalo i dalej chodzi" to znaczy ze mial duzo szczescia i tyle

a na temat "bliskich kontaktow" Pogoni i Falubazu tez sie nie wypowiadajcie bo gowno wiecie

STALone_ZG 

Wysłany: 2010-08-23, 20:15   

Totalny OT, ale nie mogłem sobie odmówić.
Strazak998, rozśmiesza mnie wasze parcie na układ z jakimkolwiek z klubów piłkarskich, Kompleks Torunia (RCh)? Przeciez uderzaliście do Legii, ale delikatnie mówiąc, alians wam nie wyszedł. Więc zaczęliście od d***py strony: Flota - Pogoń i w domyśle znowu Legia??? Próbujesz uświadamiać, co jaki kibic może, w jakim mieście? Wyjdź w barwach KSF w Wawie! Chociaż w sumie może ci się udać - aktualnie mieszkam z kilkoma kibicami L i na pytanie o was, jeden z nich zareagował: "gdybym cię k**wa nie znał, to bym nie wiedział o co biega!"
Grzesiek napisał/a:
fakt jest taki ze w Szczecinie chodzenie w obcych barwach czesto konczy sie bolesnie
a jesli ktos chodzil i "nic mu sie nie stalo i dalej chodzi" to znaczy ze mial duzo szczescia i tyle

I to jest podsumowanie mojego postu. Od sibie dodam tylko, ze nie tylko w Szczecinie. Pozdro dla kibiców Stali z całej Polski od kibiców Stali z południa Ziemii Lubuskiej!

DziadekStaszek 

Wysłany: 2010-08-23, 20:39   

Mam nadzieje, że dalej będziecie chodzili w swoich barwach w Szczecinie. Ja osobiście jeszcze nikogo nie spotkałem... a szkoda.

Co do kontaktów na lini PS-KSF - w dupie byliście i gówno widzieliście chyba :roll:

STALone_ZG 

Wysłany: 2010-08-23, 21:18   

obserwatorwąsów, strażak998, czy dziadekstaszek: a bylście na L? I co tam sądzą o kontaktach L-KSF?

obserwatorwąsów

Wysłany: 2010-08-23, 21:50   

Matju napisał/a:
Strazak na Juwenaliach chodzilem z szalikiem Stali i mam nawet na to dowody w postaci zdjec. W zime tez chodzilem w szaliku Stali. Nie raz na imprezach spiewalismy z chlopakami piosenki o Stali i jakos chodze. A Ty kolego obserwatorwasow jak nie wiesz to sie nie odzywaj i nie blagaj mnie, bo glupoty to moze Ty wygadujesz wsrod swoich kolegow. I nie pouczaj mnie glupio bo do tego nie dorosles.

Nie jestem dla Ciebie kolegą.Nie dorosłem? przeczytaj swoje pierwsze 2 zdania i zobacz kto nie dorósł.To, że chodzisz w barwach Stali po Szczecinie, to nie żaden powód do dumy, a zwykła głupota.I przestań pisać głupoty Mateuszu M, bo kiedyś ktoś Ci za takie rzeczy klapsa sprzeda i będzie płacz.
Pisz na pw, jeśli chcesz dalej ciągnąć

KeljumAlkoHools

Wysłany: 2010-08-23, 23:05   

Proponuję żeby jak ktoś całą swoją kibicowską wiedzę czerpie z opowiadań kolegów, komentarzy na sportowych-faktach czy tam swoich przykrych (często alkocholowych) doświadczeń się tutaj nie wypowiadał ewentualnie pytał o coś w odpowiednim dziale.

strazak998

Wysłany: 2010-08-23, 23:34   

Heh sama napinka... kontakty Legii z Falubazem są całkowicie neutralne (przykład Puchar Polski w Bydgoszczy kiedy Pogoń wspierała 55 osobowa grupa fanów z Zielonej Góry) widać już się pierwsze kompleksy Gorzowiaków pojawiają.

Zaznacze aby nie było: Czy to Pogoń czy Falubaz, jak narazie wspólne kontakty są typowo gościnne ale w bardzo dobrym kierunku, napewno o 1000x lepsze niż na linii Gorzów-Szczecin

Lucas7th
Swój Kolejorz to sobie wsadź wiesz gdzie... :] byłem w sektorze Falubazu i nikt nigdy nie krzyczał na Pyrusów.. cóż... macie swój Wielkopolski ziemniaczany świat :)

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie
Ostatnio zmieniony przez strazak998 2010-08-24, 00:04, w całości zmieniany 4 razy  

mati 

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2010-08-23, 23:39   

Ja jestem ze Swinoujscia i od tego roku kibicowalem wiernie Stali Gorzów. Zuzlem zarazil mnie kolega ktory zabral mnie na pierwszy mecz w tym sezonie z Unia Leszno. W przyszlym roku koncze studia i przeprowadzam sie do Gorzowa.... ale na razie mozna powiedziec ze jestem kibicem Stali z dosc daleka :)
Ale na zawsze wierny juz STALI !!

DziadekStaszek 

Wysłany: 2010-08-24, 00:31   

Skończcie już te gadanie o tym co jest na linii Pogoń-Falubaz. Wiedzą zainteresowani i nic Wam do tego. Najlepiej niech każdy zajmie się swoim podwórkiem.

d

Team: US!
Wysłany: 2010-08-24, 10:27   

DziadekStaszek napisał/a:
Skończcie już te gadanie o tym co jest na linii Pogoń-Falubaz. Wiedzą zainteresowani i nic Wam do tego. Najlepiej niech każdy zajmie się swoim podwórkiem.

i uwazam, ze to jest dobre zakonczenie tej bezsensownej rozkminki osob, ktore nie są w temacie a udają kumatixów wszelke inne sugestie na PW

Wyrzuć trąbkę zacznij śpiewać i dopingiem Stal zagrzewać!

speedway_fans91

Wysłany: 2010-09-05, 15:13   

Boże czytając te wszystkie posty załamuje mnie głupota większości ludzi, czy wy nie rozumienie ze ogólne dostępne forum nie jest od takich gadek?

TRXWolF 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-09-12, 20:58   

ODP: STRAZAK998
HEHEHEHE strazak dzieciak... Niech przyjdzie na sektor 38 w Gorzowie i powie to glosno ze ma cos do kibicow STALI ze Szczecina... powodzenia... Jak masz problem to wytrzasaj sie na forum pilkarskim lub falubazu bo tu nie ma na to miejsca. Co ma pilka do zuzla? Co ma to ze jestem ze Szczecina? Co Cie obchodzi co pisze? Nie jestes kibicem Stalki to pal wroty! Z calym szacunkiem ale przynosisz wstyd mojemu Szczecinowi...

GoNeR 

Wysłany: 2010-10-04, 23:34   

Poleci ktoś jakiś pub w Szczecinie gdzie można obejrzeć GP.
Z góry dzięki

boberGW 

Wysłany: 2010-10-05, 22:08   

Jak jestem w Szczecinie zawsze oglądam w Warce.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Matju 

Wysłany: 2010-10-06, 01:09   

Warka na Placu Grunwaldzkim. Ja raz ogladalem tez w pubie studenckim Pralnia, niedaleko ulicy Dabrowskiego (Szwoleżerów ? nie pamietam na jakiej to ulicy jest)

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2010-10-21, 13:31   

mistrz w warce będzie nieźle hehe ciekawe kiedy
http://rmg.fm/2010/10/gol...uskich-kibicow/

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-11-07, 20:56   

Informacja dla kibicow z Mysliborza, Kostrzyna, Drezdenka i Slubic :)

Dwa spotkania z fanami czarnego sportu w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego już za Tomaszem Gollobem, jednak przed kapitanem Stali kolejne wizyty. Już poniedziałek "Chudy" odwiedzi kolejne miasto z województwa zachodniopomorskiego - Myślibórz oraz Kostrzyn nad Odrą.

http://www.stalgorzow.pl/...detail&nID=1684

mareklonger 

Wysłany: 2010-11-08, 16:10   

No kurde... Wszędzie zajedzie, tylko nie do Strzelec? :/

Odpowiedz do tematu