Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Charger
2009-04-06, 23:03
Wyjazd autokarami do Leszna! Jedziemy!
Autor Wiadomość
ajjj 

Wysłany: 2009-03-22, 20:07   

o moje wyjazdy sie nie martw ;p

2 lata temu wracajac jak dobrze pamietam z Ostrowa dalo rade wysiasc na manhattanie ;p

przemo

Wysłany: 2009-03-23, 21:39   

Przepraszam, że może nie do końca na temat, ale mam pytanie odnośnie wyjazdu do Leszna, jadę samochodem i chcę się dowiedzieć czy jest jakiś parking i kasa dla przyjezdnych, bywałem już tam na meczach ale nigdy na ligowym. :oops:
Z góry dziękuje i pozdrawiam :-D

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-03-23, 22:00   

W zeszłym roku był wydzielony parking dla kibiców przyjezdnych. Zero oznakowania jak tam dojechać, ale miejscowi byli na tyle uprzejmi (z małymi wyjątkami), że dało radę dojechać. Kasa jest niedaleko parkingu wspólna dla wszystkich. Zaczepek ze strony miejscowych nie było.

Stalowiec 

Wysłany: 2009-03-23, 22:01   

przemo napisał/a:
Przepraszam, że może nie do końca na temat, ale mam pytanie odnośnie wyjazdu do Leszna, jadę samochodem i chcę się dowiedzieć czy jest jakiś parking i kasa dla przyjezdnych, bywałem już tam na meczach ale nigdy na ligowym. :oops:
Z góry dziękuje i pozdrawiam :-D

W zeszłym roku na mecz jechałem autobusem i w tym samym miejscu gdzie parkowały autobusy ( dwa ), parkowały także samochody kibiców Staleczki, a bilety sprzedawane były z busa ktory tam stał. W tym roku jadę samochodem i sam jestem ciekaw jak to będzie :)

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-03-23, 22:48   

Ja w tamtym roku jechałem samochodem i powiem tak na parking trafiłem bez problemu, ale kwestia była taka, że pan z firmy na P....:)nie chciał mnie wpuścić bo miał jakieś halo co do mojej przynależności klubowej, to nic, że tablica zaczynająca się od F... szaliki Stali wywieszone na wierzch, uparł się i nie wpuścił, więc nie mówcie, że nie ma problemów:) musiałem zaparkować w parku niedaleko stadionu, z autem wszystko ok, ludzie ok, na sektor gości było niedaleko bo około 50 metrów. Ale za to na pobliskich kompleksach mogliśmy pooglądać przed meczem panie prężące się na leżaczkach:)

Kazik81 

Wysłany: 2009-03-24, 14:51   

Witam. Mam pytanie, czy jadący do Leszna osobówkami też zbierają się o 12 pod Jyskiem, czy jest jakieś inne miejsce i godzina startu??

michaelsg

Wysłany: 2009-03-24, 14:55   

Jak jedziesz osobówką to sam wybierasz miejsce i czas startu:)chyba, że chcesz podczepić się pod autobusy to nikt nie zabrania:)

Kazimierz 

Wysłany: 2009-03-24, 15:01   

michaelsg napisał/a:
Jak jedziesz osobówką to sam wybierasz miejsce i czas startu:)chyba, że chcesz podczepić się pod autobusy to nikt nie zabrania:)

Zabraniac nikt nie zabrania ... ;) chyba że niebiescy.. Ale moim zdaniem lepiej jechac samemu bo z tymi postojami i w ogóle niebiescy się czepiac i mogą byc komplikacje.. ;)

Wojtek 

Wysłany: 2009-03-24, 16:05   

Chyba naprawdę to będą wasze pierwsze wyjazdy. Do Zielonej, Leszna czy to Ostrowa i Poznania jak byliśmy w 1 lidze, kibice jadący samochodami zbierają się pod Panoramą/Vatralem/Stacji Statoil czy jeszcze w innym miejscu i też jadą grupką, więc nie zaśmiecajcie tego tematu.
Konkretne info zostało podane, a wy na spamowaliście 2 strony, w tym tylko kilka postów, które mogły by pozostać ;s

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-03-24, 16:28   

Cytat:
Chyba naprawdę to będą wasze pierwsze wyjazdy.

nawet jeśli pierwsze to co?
Cytat:
kibice jadący samochodami zbierają się pod Panoramą/Vatralem/Stacji Statoil czy jeszcze w innym miejscu i też jadą grupką, więc nie zaśmiecajcie tego tematu.

ja bym tego nie nazwał zaśmiecaniem. nie ma nigdzie info o tym, że zbierają się w ww. miejscach, teraz dzięki Twojej odpowiedzi można się tu tego dowiedzieć ;-)

myślę, że jechanie w pobliżu autokaru też nie zostanie jakoś potępione. w końcu to normalne, że Gorzowianie będą walić do Leszna drzwiami i oknami :-D :-D

michaelsg

Wysłany: 2009-03-24, 17:45   

Wojtek chyba troszkę przesadzasz...ja nie jadę pierwszy raz na wyjazd a pomimo też wielu rzeczy nie wiem ale spoko, po drugie uważam, że kibicom którzy naprawdę jadą pierwszy raz też trzeba jakoś pomóc a nie kozaczyć na ilu to już wyjazdach nie byłem, po trzecie z tego co wiem były wielokrotne próby żeby osoby jadące prywatnie zebrały się i razem jechały ale bardzo słabo to wychodziło a co do ww miejsc ja o nich np. nie słyszałem żeby stamtąd był wyjazd większą grupą.Pozdrawiam

w1947

Wysłany: 2009-03-24, 17:49   

Tak tylko odemnie ...

Dajcie spokoj i skonczcie ten konflikt bo to niema sensu i temat wogule jest o innej tamatyce a nie kto był czy niebył itp.... :lol:

Pozdrawiam !

Wojtek 

Wysłany: 2009-03-24, 17:53   

Hmm, przecież ja nie najeżdżam na osoby, które jadą dopiero pierwszy raz. Całość się rozchodzi o to, że temat nosi nazwę "Wyjazd autokarami do Leszna...". Wszelkie informacje na temat osobówek i tym podobne pojawią się w temacie o meczu z Lesznem. Wybaczcie, ale na 2.5 tygodnia przed spotkaniem nie ma sensu się rozpisywać o samochodach jadących do Leszna, czy jest wspólny wyjazd osobówek itp, na to przyjdzie czas jeszcze ;-) Temat ten powinien pełnić rolę informacyjną, a nie tak, że przyjdzie nowa osoba na forum, włączy temat o wyjeździe i po 2 stronie się zniechęci do czytania, gdyż zadawane są pytania typu, czy będzie można po meczu jechać na Manhattan ;s

No offence ;-P

Edit by moderator:
Dokladnie. Ten watek dotyczy wyjazdu autokarami do Leszna. Takie pytania o osobowki najlepiej zadac w temacie "Wyjazdy", ale to i tak jeszcze za wczesnie.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595
Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-03-24, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  

safko

Wysłany: 2009-03-29, 11:05   

Szanowni kibice udający się na mecz do Leszna!!
SKSG jako organizator tej i kolejnych eskapad fanatyków Stali Gorzów zastrzega sobie prawo do wystosowania w Waszym kierunku kilkupunktowego regulaminu, który powinien być przestrzegany bez żadnych ustępstw:
-zabrania się nadużywania alkoholu!
-absolutnie zabrania się palenia papierosów w autokarach
-zabrania się kradzieży podczas postojów oraz demolowania autokarów
(w przypadku niedostosowanie się do w/w punktów będą wyciągane surowe konsekwencje)
-uprasza się o zachowanie po sobie porządku i pomoc w jego utrzymaniu w autokarach
-zakazuje się używania wszelkiego rodzaju trąbek
-niemile widziane jest odziewanie się we wszelkiego rodzaju czapy, rogi i podobnego typu atrybuty klaunów
-uprasza się o czynne włączanie do dopingu oraz zabranie ze sobą szala Stali Gorzów (wyłącznie szala Stali, a nie reklamówki firm!!)

Kwitując powyższy "regulamin" pamiętajmy ze na kolejnych wyjazdach może zabraknąć miejsc...

Z kibicowskim pozdrowieniem,
„STALOWCY”

Ostatnio zmieniony przez safko 2009-03-30, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  

safko

Wysłany: 2009-03-29, 17:25   

Informuję, że ilość miejsc w autokarach do Leszna została wyczerpana, a co za tym idzie - zapisy na ten wyjazd zostają zakończone.

Osoby które nie uregulowały jeszcze swojej płatności proszone są zrobić to w najbliższy wtorek w Askanie w godzinach 18:00 - 20:00, ponieważ tylko uregulowana wpłata jest gwarantem posiadania swojego miejsca w autobusie.

Pozdrawiam!

safko

Wysłany: 2009-03-31, 13:45   

Dzisiaj w Askanie osoby zbierające wpłaty będą jeszcze zbierać ludzi na wyjazd ale jedynie na LISTĘ REZERWOWĄ.

Jeżeli zbierze się dostateczna ilość osób to pojedzie kolejny autokar.
Każdy oprócz swoich danych i wpłaty musi zostawić jeszcze numer telefonu.

Pozdrawiam

Michu5 

Wysłany: 2009-03-31, 17:01   

A ja mam takie pytanie: Czy osoby, które do Leszna nie wybierają się autokarem, ale chcą zasiąść na trybunie kibiców Stali, muszą gdzieś podać swoje dane osobowe itp. , czy wystarczy tak po prostu po kupieniu biletu dołączyć się do naszych?

Kazimierz 

Wysłany: 2009-03-31, 17:18   

Michu5 napisał/a:
A ja mam takie pytanie: Czy osoby, które do Leszna nie wybierają się autokarem, ale chcą zasiąść na trybunie kibiców Stali, muszą gdzieś podać swoje dane osobowe itp. , czy wystarczy tak po prostu po kupieniu biletu dołączyć się do naszych?

Wystarczy pojechac .. miec najlepiej jakiś dowodzik przy sobie albo coś co udowodni że ty to ty i kupic bilecik na nasz sektor..
Mecz nie jest meczem podwyższonego ryzyka czyli nie trzeba się nigdzie zapisywac.
Pozdrawiam

.rasta! KSSG 
aVe Stal KS

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-03-31, 19:54   

Ludzie zapisywać sie jeszcze na wyjazd do Leszna kto sie nie zapisał trzeba jeszcze ludzi na jeden autokar uzbierać. Im więcej tym lepiej Ave Stal KS...!!!

Kazik81 

Wysłany: 2009-04-01, 10:14   

Wojtek napisał/a:
Wszelkie informacje na temat osobówek i tym podobne pojawią się w temacie o meczu z Lesznem. Wybaczcie, ale na 2.5 tygodnia przed spotkaniem nie ma sensu się rozpisywać o samochodach jadących do Leszna, czy jest wspólny wyjazd osobówek itp, na to przyjdzie czas jeszcze ;-)

W temacie meczu nic o tym jeszcze nie ma więc pytam tutaj:
"drogi Wojtku" do wyjazdu zostały 4 dni czy juz cos wiadomo o jakimś wspólnym miejscu startu osób własnymi srodkami transportu czy może jeszcze jest za wczesnie na takie rozpisywanie sie?? . Pozdrawiam :mrgreen:

kuba__91

Wysłany: 2009-04-01, 10:49   

Sam zaproponuj jakies miejsce zm kad mozecie ruszyc a nie czekasz na innych :-P :-P

Pozdro

dymnykssg

Wysłany: 2009-04-01, 10:59   

panowie podsune wam pomysl miejsce dobre kino kopernik ktorego juz niema albo z pod stadionu ewentualnie jedzcie razem z autokarami:)

Kazimierz 

Wysłany: 2009-04-01, 12:17   

Panowie.. to jest temat o wyjeździe autokarami a nie osobówkami.. macie temat Wyjazdy to tam możecie rozmawiac o wszystkim na temat wyjazdów..
Posty do kasacji.. ! Mój też.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-04-01, 13:18   

Kazimierz napisał/a:
Panowie.. to jest temat o wyjeździe autokarami a nie osobówkami.. macie temat Wyjazdy to tam możecie rozmawiac o wszystkim na temat wyjazdów..

dlaczego wszędzie gdzie się zjawisz siejesz zamęt ? temat jest o wyjeździe do Leszna, to że ktoś napisał "autokarami" to dlatego, że nie jest organizowany oficjalnie żaden inny.

Cytat:
Posty do kasacji.. ! Mój też.

Kazimierz-moderator. o zgrozo! :roll:

ze swojej strony jeśli nie ma żadnego oficjalnego info o grupowym wyjeździe osobówkami to nie robiłbym tego na siłę. policja już nie raz wywijała numery twierdząc, że jest to stwarzanie niebezpieczeństwa jeśli jedzie się w okolicach autokarów.

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-01, 21:15   

http://www.gorzow24.pl/sp...nauguracje.html

No to zapowiada się bardzo ciekawie. O ile wierzyć redaktorowi z gorzow24.pl to w Lesznie stawimy się w bardzo licznej grupie, ale to jeszcze nie koniec zapisów... 8-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi