Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bartek Zmarzlik - nasz diament w Grand Prix
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2018-12-21, 12:17   

Wyznanie wiary Bartka Zmarzlika:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/795178/wyznanie-wiary-bartosza-zmarzlika-jezus-jest-u-mnie-na-pierwszym-miejscu

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-12-21, 13:51   

Czekałem, kiedy pastor to wklei. Trochę długo zeszło, bo aż dzień :mrgreen:

Co do Bartka, to brawo dla chłopaka za odwagę nie wstydzenia się wiary i mówienia o tym publicznie, w tych jakże niepopularnych czasach laicyzmu i sekularyzacji.

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-15, 10:39   

Znow sie nie udalo.

Gollob nastukal tytulow IMP bo wtedy bylo 20 biegow i koniec.
Jeden bieg finalowy nie sprzyja faworytom i jest biegiem szansy dla pozostalych.

Przy obecnym systemie Bartek bedzie sie meczyl.
W starym systemie mialby juz dwa razy IMP.

zino 
Miszczu

Team: Spiryt
Wysłany: 2019-07-15, 12:03   

Thorgal napisał/a:
W starym systemie mialby juz dwa razy IMP.

Trzy razy :) 2015,2018 i 2019

No niestety, ten system nie jest najbardziej obiektywny i uczciwy, ale ma być "widowiskowy", pod kibica i tv. Niestety nawet tego brakuje jak są robione tory nie do walki i wieje nudą, jak choćby wczoraj przez 80% zawodów.

przemek1221

Wysłany: 2019-07-15, 12:57   

Thorgal napisał/a:
Gollob nastukal tytulow IMP bo wtedy bylo 20 biegow i koniec

Wróżenie z fusów. Gollob był 8 razy IMP. 12 razy kończył na miejscach 2-6 gdzie w systemie 20 biegowym kończył bez złota, a w obecnym mógłby to złoto zdobyć. Oczywiście pewnie byłoby tak że wygrywając rundę zasadniczą nie zostałby IMP ale też pewnie byłyby przypadki gdzie z dalszych miejsc zostawalby IMP. Zatem takie gadanie dla mnie jest bez sensu. Pomijam już fakt że Gollob nie mial przywileju startu od razu w finale tylko dlatego że jeździ w GP A musiał się przebijać przez eliminacje.

yagr

Wysłany: 2019-07-15, 23:15   

16 czerwca w jednym z postów napisałem :
Ps. Do Bartka
Chłopaku nie martw się - będziesz Mistrzem Świata tylko nie opowiadaj wkoło naokoło , że nie liczysz punktów, że jedziesz dla przyjemności , że co będzie na koniec to będzie. To jest fałszywa skromność. Jeżeli chcesz być mistrzem to musisz sam sobie to wmówić i nie opowiadać dyrdymałów bo sam w nie uwierzysz , że nic nie musisz. Powiedz sobie - ZROBIĘ TO !!! Bo jak nie teraz to kiedy ?! Na trzy turnieje masz dwie wtopy a tylko 4 punkty do Dudka i Madsena. Naprawdę w SGP wolałbym Ciebie widzieć skupionego , wnerwionego a nie takie ciepłe kluchy , grzeczniutki milutki dla wszystkich. Taki ktoś Mistrzem nigdy nie będzie a liczenie na to , że bo będą mnie wszyscy lubili. Chłopaku połowa Polski Ciebie nie cierpi i bardziej kibicują obcokrajowcom niż Tobie więc o czym my tutaj mówimy. Na szczęście jest ta druga połowa , która jest z Toba na dobre i na złe. Tak więc chłopaku do roboty - ZRÓB TO !!! Dla siebie i dla nas.

Co się zmieniło od tego czasu ? Zmieniło się to, że po 4 turniejach SGP Bartek ma aż trzy wtopy i TYLKO 3 punkty do liderów !!! Zmieniło się chyba to , a przynajmniej mam nadzieję że do Bartka dotarło wreszczcie, że nie da się być dla wszystkich takim git chłopakiem, że w tym dziwnym sporcie nie będzie miał prawdziwych kumpli. Jacyś durnie po niedzieli piszą , ze karma wraca i inne idiotyzmy. Ja się pytam , jaka karma ? Niech uważają, żeby ta ich zasrana jakaś tam karma nie wróciła wkrótce. Są już zwoływania się niektórych naszych kibiców żeby pokazać klasę i nie gwizdać. A ja się pytam jaką klasę ? Jak ktoś mnie wali po mordzie to mam może nadstawić drugi policzek ? Nie , nie i jeszcze raz nie !!! Niech cała Polska zobaczy , że w Gorzowie nie będziemy się kierowali zasadami biblii i miłosierdziem. W piątek w IMME zobaczyłem przyszłego Mistrza Świata - nareszcie dobre starty i agresywna jazda zresztą jak zawsze. Ten pajac z Leszna zdziwiony że pod bandą mu miejsca zabrakło bo przecież on taki grzeczny , kulturalny i w ogóle och i ach. No to może pajac przypomni sobie o co do niego miał pretensje uzasadnione Vaculik po ostanim meczu z Zieloną I ta jego głupia mina jak tłumaczył się i to dość długo Vaculikowi. Wyglądał jak krowa , która się na pociąg patrzy i zdziwiona o co tu ku.wa chodzi.
Do Bartka
Za piątek i niedzielę wielkie gratulacje !!!
Brawo , rób chłopaku swoje.
Masz rodzinę , team i masz nas kibiców !!!
Zrób tego mistrza , nie dla kibiców, nie dla "Polski" ( bo ta "Polska" jest zawistna i nie cierpi tych , którym coś się w życiu udaje ) Zrób to po prostu i zwyczajnie dla siebie !!!

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-22, 17:10   

A niech to... Znow ten ostatni bieg! Juz ludzie zaczynaja widziec, ze to dosc powtarzalny schemat.

yagr

Wysłany: 2019-07-22, 21:00   

Dlaczego nie udało się zdobyć tego złota w SoN ?
Wielu osób myślę , że trafnie wskazało o błędnym wyborze pól startowych.
Jeżeli wygrana para z barażu startowała z pól 1 i 3 to aż się prosiło niezależnie od tego jak mi się startowało z innych pól wybrać dokładnie właśnie te pola i wyrzucić rywali na pola z których nie startowali bieg przedtem. I to co powinno być oczywistością , oczywistością nie było. Drugi powód to ostrzeżenie , które miał Dudek. Powinien być odcięty od kontaktu wzrokowego z innymi startującymi i startować z pola pierwszego. No i bardzo zaskakujący był rozmiar naszej przegranej. To wyglądało tak jakby Rosjanie jechali z juniorami i to z niższej ligi. Wygrali z nami bezdyskusyjnie , z potworną i nie przystającą do finału przewagą. Ktoś powie - cud ! A może, to jednak nie cud tylko coś innego. Myślę , że warto się przyglądać Rosjanom bo nigdy nie wiadomo z czym i kiedy wyskoczą. Wystarczy wspomnieć starszego Łagutę. Postraszyli sprawdzeniem paliwka i nagle Grigorij z rakiety stał się osiołkiem . Trochę koło niego przycichło i znowu zaczyna jechać. Ciekawe też co się działo w przerwie przed barażami. Jak widać Kurguskin miał zlewkę z Morrisa i robił sobie z torem co chciał choć ten latał za nim jak wariat. Można ? Można ! Nie od dziś wiadomo , że gospodarzom ściany pomagają a w Rosji to i widać nie tylko ściany.
Brawo dla Bartka i Dudka za wynik i medal ! Niedosyt jednak pozostał.
Tego hejtu na Bartka na srajbuku to nawet nie ma co komentować.To że mamy idiotów i debili to wiedziałem ale że aż tylu ? To wyglada tak jakby Ci normalni w większości wyjechali za granicę a zostali niedorobieni nieudacznicy.Jak oni wszyscy cierpieli , aż do ostatniego biegu. Ten cholerny Zmarzlik nijak nie chciał przyjechać nawet drugi, no i wreszcie się doczekali. Ten skowyt radości było słychac jak Polska długa i szeroka.
Bartek , Bartek , że też dałeś tym hienom satysfakcję. Nie rób tego więcej !!!

Odpowiedz do tematu