Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TRĘBACZE NA NASZYM STADIONIE

Trąbki na naszym stadionie..
Nie mogę już wytrzymać! Trzeba zabronić!
86%
 86%  [ 99 ]
Nie przepadam
6%
 6%  [ 7 ]
Nie przeszkadzają mi
4%
 4%  [ 5 ]
Muszą być, robią dodatkowy efekt
3%
 3%  [ 4 ]
Głosowań: 115
Wszystkich Głosów: 115

Autor Wiadomość
M.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-23, 10:49   

Taka mała ciekawostka ...
Kiedy Falubaz zaczął śpiewać "Wy trąbicie - My śpiewamy", nasi "kibice" trębacze odpowiedzieli jednoznacznym hukiem z trąbek.
Po tym to szczerze sam się załamałem.Dużo rodzin przychodzi z dziećmi i dla ich rozrywki kupują im te trąbki, a oni dudnią jak głupi.(I to ciężko będzie wytępić)
O przypadkach, że jakiś dziad trąbi to szkoda nawet gadać.
Ostatnio zmieniony przez M. 2009-06-24, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-06-23, 11:09   

Pikniki mecz utożsamiają z dmuchaniem w trąbę, zakazać sprzedaży czegoś takie nie można na stadionie. W tamtym roku była akcja przeciwko trąbą ale jak widać nie poskutkowało. A to co się działo na trybunach podczas derbów to był horror. Jedyne wyjście to zakaz wnoszenia tego "sprzętu" bo jak by nie patrząc nadgorliwe dmuchanie prowadzi do osłabienia organizmu i powoduje chorobę uszu ;0

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-06-23, 14:49   

Przede wszystkim UŚWIADOMIENIE ludzi, że trąbka to niepożądane narzędzie to podstawa w tej chwili. I to w jasny i przejrzysty sposób, tak żeby mieli czarno na białym napisane aby nie trąbili i dlaczego mają nie trąbić.

Z kumplami szykujemy już małą akcję na ten temat, no ale w parę osób nie dotrzemy do wszystkich, więc napisałem powyższe. Trzeba działać.

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-06-23, 14:56   

Każda forma sprzeciwu jest dobra najważniejsze żeby trafiła do mas

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2009-06-23, 16:20   

gadanie na forum nic nie da, bo forum nie jest od tego, gdyby klub staral sie pomóc nam w dopingu to przestałby sprzedawać to gówno po prostu i by nie blyo problemu, albo chcoiaz spiker powiedzialby zeby nie trąbic, bo to dekocentruje zawodników i zeb lepiej posluchac mlyna i dopingowac, jednakze mozliwe to by bylo tylko wtedy gdyby nie grala muzyka z glosników, i gdyby owy spiker nue gadał przez cała przerwe między biegami o pierdolach i w kolko powtarzał w ktorym kasku jadą nasi

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-06-23, 23:34   

Sprzedaż trąbek to dla klubu kolejna okazja do zarobienia pieniędzy i na pewno nie zrezygnują z niej tak łatwo.
Problem też jest taki, że sami zainteresowani tak głośno trąbią, że nie słyszą co się dzieje w koło nich i nic do nich nie dociera. :roll:
To my musimy uzmysłowić wszystkim, że trąbki to zło i że jest lepszy sposób na wspieranie swojego zespołu.

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2009-06-24, 15:05   

tylko jak to uzmysłowić? nie da sie chyba za bardzo co?

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-06-24, 15:14   

jak to nie? plakaty, ulotki itp.
ja akurat szykuję z kolegami taką małą akcję

adagio

Wysłany: 2009-06-24, 21:19   

pisalem o tym gdzie indziej, ale widze ze tu jest odpowiedni temacik ;]
może niegłupim pomysłem był jakiś napis na tablicy świetlnej?
miałby ktoś możliwość załatwienia tego? generalnie pikniki dość często gapią się w tablice bo 'fajnie świeci' ;] więc może to do nich trafiłoby co?

"NIE BĄDŹ ŁOSIEM - NIE TRĄB !'' :mrgreen:

Radek 

Wysłany: 2009-07-31, 01:18   

A może wystarczyło by puścić po sektorach dość duże (tak aby na prostej widzieli) białe płótno z napisem "WIELKA PROŚBA NIE TRĄBCIE" czy coś w tym stylu, które krążyło by po pierwszym łuku czy też po całym stadionie przez cały mecz.
Ale przecież to pewnie nic nie da bo niektóre dzieciaczki co trąbią to nie potrafią czytać a tata z mamą nie zabiorą trąbki bo płakać będą ;/
i kółko się zamyka... Ale chyba spróbować można?

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-07-31, 14:57   

dzieci niech sobie trąbią, niech mają radochę. takie dziecko co sobie dmuchnie na pół gwizdka to nie problem, problemem jest to, że większość trębaczy to ludzie dorośli i oni po prostu NIE WIEDZĄ, że to niszczy prawdziwe kibicowskie widowisko. jakbyś podszedł, wyjaśnił to by tą trąbkę odłożył.

Radek 

Wysłany: 2009-08-01, 23:18   

Mam jeszcze jeden pomysł na próbę wyeliminowania bądź znacznej redukcji pseudo trębaczy na naszym stadionie. Jeżeli by była możliwość a wydaje mi się że była by przynajmniej powinna być . Napisać właśnie jakąś taką prośbę na stronie głównej Stali, po prostu w aktualnościach. Oczywiście adresowaną przez Stowarzyszenie kibiców KS Stal Gorzów "STALOWCY". A to dla tego że na forum wchodzi zdecydowana mniejszość odwiedzających stronę Stali. Ładnie za argumentować że będzie duże lepsze widowisko czy też że nic oprócz trąbek nie słychać (bo nie słychać) zresztą z argumentacją to problemu nie będzie. Z kolei nie wiadomo jak to jest z włodarzami naszej strony kto ją cenzuruje (nie zagłębiałem się w to) i czy taki pomysł by się spodobał temu komuś.
Nie pamiętam czy takie wiadomości na str. głównej były, jeżeli były to mimo to można by było taką akcję co jakiś czas powtarzać.

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-08-02, 00:28   

taka informacja o ktorej mowisz Radek bedzie w programie na meczu z Lesznem. pozniej dopiero mozemy wrzucic to na strone . juz jest to zaplanowane ale takie sa zasady - pierw program pozniej strona.

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-02, 21:27   

Sam jestem przeciwko trąbkom i wyjącej muzyce, ale mnie osobiście ta informacja zniesmaczyła i to bardzo, bo poczułem się jak ktoś gorszy. To całe wspominanie o wierności, gloryfikowanie tych co chodzą do klatki i zdzierają gardło... zdecydowanie nie trafione. Zrozumcie panowie z KK, że połowa stadionu to wierniejsi fani niż te kilkaset osób z klatki. Wymiernikiem fanatyzmu nie jest przecież liczba odjechanych wyjazdów, wkładu w oprawę czy zdzierania gardła.

Cytat:
Dudnienie trąbką nie ukazuje miłości i oddania dla klubu

A kim wy niby jesteście, żeby mówić ludziom co jest a co nie jest oznaką "miłości i oddania dla klubu"?! Dla was jest to tworzenie opraw, zdzieranie gardła i jazda za Stalą po całej Polsce. Dla innych jest to "dudnienie trąbką".

Cytat:
ukazuje ignorancję prawdziwych fanów Stali, którzy swoją wierność manifestować chcą głośnym, chóralnym śpiewem

Wy chcecie tak, inni chcą inaczej. Poza tym to - "prawdziwych fanów", jest bardzo dwuznaczne i insynuuje, że "prawdziwi fani" to grupa kilkuset osób, którzy wynik meczu poznają dopiero w domu. A "pikniki" to niby kto? Sztuczni fani? Jak już wyżej wspomniałem - wiele osób wśród trębaczy (pikników) jest bardziej "oddana" Stali niż wy.

Żeby nie było - po raz kolejny zaznaczam, że nie jestem za trąbkami i przeszkadzają mi one bardzo. Ale tak nie traficie do kibiców bo czytając ten tekst, mogą poczuć się jak gorsi od was. Jakby przez to, że dmuchają w trąbkę, nie należy im się miejsce na stadionie.
Sam nie trąbię, uczestniczę w "Szkocji" i od czasu do czasu włączam się w "druga strona odpowiada" oraz inne przyśpiewki. Ale jeśli nie robię tego regularnie to czy to oznacza, że jestem mniej fanatyczny od was? A ja powiem, że uważam się za większego fanatyka niż każda z osób siedzących w klatce. I jak już wspomniałem - "wymiernikiem fanatyzmu nie jest liczba odjechanych wyjazdów, wkładu w oprawę czy zdzieranie gardła".

//Dodam tylko, że wiem, że NIKT na tym forum się ze mną nie zgodzi. Jest jednak ono od wyrażania własnego zdania. To właśnie zrobiłem.

k 

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2009-08-02, 22:04   

Bula napisał/a:
A ja powiem, że uważam się za większego fanatyka niż każda z osób siedzących w klatce. I jak już wspomniałem - "wymiernikiem fanatyzmu nie jest liczba odjechanych wyjazdów, wkładu w oprawę czy zdzieranie gardła".

A co twoim zdaniem jest takim miernikiem?

niedzwiad

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2009-08-02, 22:24   

Bula napisał/a:
//Dodam tylko, że wiem, że NIKT na tym forum się ze mną nie zgodzi. Jest jednak ono od wyrażania własnego zdania. To właśnie zrobiłem.

ale jestes odwazny :lol:

Bula napisał/a:
A kim wy niby jesteście, żeby mówić ludziom co jest a co nie jest oznaką "miłości i oddania dla klubu"?! Dla was jest to tworzenie opraw, zdzieranie gardła i jazda za Stalą po całej Polsce. Dla innych jest to "dudnienie trąbką".

Rozumiem ze kibic ktory spokojnie oglada mecze, ale nie opuszcza ich od ilus tam lat, interesuje sie bardzo sportem zuzlowym, i tak dalej, jest pasjonatem/fanatykiem/wiernym kibicem
ale co ma do tego pierdzenie w trąbke?

Bula napisał/a:
A ja powiem, że uważam się za większego fanatyka niż każda z osób siedzących w klatce. I jak już wspomniałem - "wymiernikiem fanatyzmu nie jest liczba odjechanych wyjazdów, wkładu w oprawę czy zdzieranie gardła".

to co nim jest, pisanie na forum ? Pisanie do jakis stron o tematyce zuzlowej?

A uwazac sie mozesz nawet za cesarza rzymskiego, tylko prosze o jakies argumenty na potwierdzenie

I zeby nie bylo, nie odbieram nikomu ze jak nie jest "aktywnym" kibicem, to juz nie jest oddany druzynie itd.

M.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-02, 22:32   

Bula napisał/a:
Zrozumcie panowie z KK, że połowa stadionu to wierniejsi fani niż te kilkaset osób z klatki. Wymiernikiem fanatyzmu nie jest przecież liczba odjechanych wyjazdów, wkładu w oprawę czy zdzierania gardła.

Jesteś świadomy chłopie, co Ty piszesz?! Połowa stadionu to kibice sukcesu, którzy gdyby nie ekstraliga, nie mieli by pojęcia o Stali.Nie będę tu pisał o rzekomej wierności "pozostałej części stadionu" ... Wystarczyło by parę przegranych meczy i napewno zobaczył byś tą "wierność".
No i oświeć nas wszystkich, bo chyba nie tylko ja jestem ciekawy, co jest wymiernikiem tego fanatyzmu.Ilość wypełnionych programów?

Bula napisał/a:
A kim wy niby jesteście, żeby mówić ludziom co jest a co nie jest oznaką "miłości i oddania dla klubu"?!

Myślałem, że pewne zasady i wartości zostały wpojone, ale widzę, że dalej parę osób jest w ciemnej dupie i dalej tak samo nie ma zielonego pojęcia o podstawowych rzeczach.Szkoda ...

Bula napisał/a:
uczestniczę w "Szkocji" i od czasu do czasu
włączam się w "druga strona odpowiada" oraz inne przyśpiewki. Ale jeśli nie robię tego regularnie to czy to oznacza, że jestem mniej fanatyczny od was?

I to nas różni.Ty przyjdziesz sobie na stadion, krzykniesz 2 razy Stal, no i może coś tam jeszcze "od czasu do czasu", jak to napisałeś.
Bula napisał/a:
A ja powiem, że uważam się za większego fanatyka niż każda z osób siedzących w klatce.

A ja powiem żebyś przestał pisać takie głupoty i poszedł zgrywać "fanatyka" na sportsbord pajacu.

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-02, 23:30   

k napisał/a:
A co twoim zdaniem jest takim miernikiem?

niedzwiad napisał/a:
to co nim jest, pisanie na forum ? Pisanie do jakis stron o tematyce zuzlowej?

Przytoczenie "pisania do stron" było niepotrzebne ;)

W mojej opinii, miernikiem jest to jak "czujemy" mecz. Dosłownie zresztą. Jakie emocje nami targają podczas wyjazdu zawodników na tor. Czy podchodzimy do tego jak gdyby nigdy nic czy może czujemy jakiś strach, obawę, stres porównywalny z tym, który czują zawodnicy. Przynajmniej ja mam tak, że moje serce bije równo z tymi, którzy stoją pod taśmą, a po starcie jeszcze szybciej. Nie da się jednak tego zmierzyć, że u Kowalskiego jest tak, u Nowaka jeszcze bardziej a u Dąbrowskiego już w ogóle, max.

Gdyby owym miernikiem było na przykład reprezentowanie barw poza stadionem czy właśnie zdzieranie gardła, to moglibyśmy powiedzieć, że Stilon ma najbardziej fanatycznych kibiców w Polsce. Oczywiście wyolbrzymiłem to trochę, ale to wszystko ma wiele wspólnego z tym o czym napisałem już wcześniej.
Oczywiście pisząc o tych emocjach, mówię jednocześnie, że kibice z klatki są bardzo fanatyczni bo ukazują emocje zdzierając gardło. Nie neguję tego, że każda z kilkuset osób zasiadających na S16 jest sterowana emocjami krzycząc, ani tego, że są bardzo fanatyczni. Bo ogólnie bardzo was szanuję i podziwiam za to co robicie i ile serca wkładacie w to by na stadionie była fajna atmosfera. Ale na pewno jest wielu kibiców, którzy krzyczą tylko dlatego, że inni krzyczą. Albo żeby się komuś przypodobać, nie mając przy tym zielonego pojęcia o sytuacji w klubie, w tabeli itd. itp.. Dlatego samo krzyczenie, jeżdżenie na wyjazdy i tak dalej, i tak dalej, nie może być żadnym wymiernikiem. Liczy się to co się dzieje w środku.

Cytat:
Myślałem, że pewne zasady i wartości zostały wpojone, ale widzę, że dalej parę osób jest w ciemnej dupie i dalej tak samo nie ma zielonego pojęcia o podstawowych rzeczach

Rozwiń proszę swoją myśl bo przynajmniej mi nikt nic nie wpajał.

M. napisał/a:
Jesteś świadomy chłopie, co Ty piszesz?! Połowa stadionu to kibice sukcesu, którzy gdyby nie ekstraliga, nie mieli by pojęcia o Stali.Nie będę tu pisał o rzekomej wierności "pozostałej części stadionu" ... Wystarczyło by parę przegranych meczy i napewno zobaczył byś tą "wierność".

Nie rzucaj słów na wiatr - tego, że połowa stadionu to kibice sukcesu, nie jesteś pewny. Choć nie ukrywam, że zgodzę się z faktem, że wiele (ale nie większość) osób to kibice sukcesu, o których piszesz.
Jestem świadomy tego co piszę.

niedzwiad napisał/a:
Rozumiem ze kibic ktory spokojnie oglada mecze, ale nie opuszcza ich od ilus tam lat, interesuje sie bardzo sportem zuzlowym, i tak dalej, jest pasjonatem/fanatykiem/wiernym kibicem
ale co ma do tego pierdzenie w trąbke?

O to już trzeba zapytać ludzi, którzy pierdzą w trąbkę. Nie wiem czym się kierują dmuchając w kawałek plastiku. I nie ma to zapewne żadnego, ukrytego sensu dlatego nie warto się nad tym rozkminiać. Ale to, że trąbią nie znaczy, że przeżywają mecz mniej niż Ty czy Twoi koledzy z S16.

M. napisał/a:
pajacu.

Nie ma to jak rozmowa na poziomie... Pozdro <sciana>

SlaskaStreet

Wysłany: 2009-08-03, 00:20   

"Buła" wez juz daj sobie spokoj z pisaniem gwiazdorze :roll:

Wojtek 

Wysłany: 2009-08-03, 09:25   

Cytat:

Cytat:
W mojej opinii, miernikiem jest to jak "czujemy" mecz. Dosłownie zresztą. Jakie emocje nami targają podczas wyjazdu zawodników na tor. Czy podchodzimy do tego jak gdyby nigdy nic czy może czujemy jakiś strach, obawę, stres porównywalny z tym, który czują zawodnicy. Przynajmniej ja mam tak, że moje serce bije równo z tymi, którzy stoją pod taśmą, a po starcie jeszcze szybciej. Nie da się jednak tego zmierzyć, że u Kowalskiego jest tak, u Nowaka jeszcze bardziej a u Dąbrowskiego już w ogóle, max.

Więc jak to jest, czujesz się bardziej fanatyczny na oko? Przecież według twoich kryteriów, zresztą sam przyznałeś, że się nie da tego zmierzyć?

Żeby kogoś oceniać, najpierw trzeba go poznać z bliska, ile razy byłeś w młynie, że zarzucasz takie tanie teorie? Jak na swój wiek kleisz fajne zdania, niestety na to, żeby uchodziła z nich jakaś treść merytoryczna musisz jeszcze poczekać.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Sitk0 

Wysłany: 2009-08-03, 10:06   

Heh ja o wczorajszym meczu troszkę obok mnie 6trąbek wracam do domu tak mnie głowa napier***, że o 22 ide spać bo nic sie nie da...
teksty dzieci 12letnich, które dostały trąbke "ale frajda daj mi też"...
nawet Apap nie pomógł...
Poprostu to jest JEDNA WIELKA ŻENADA

słyszałem, że na mistrzostwach świata w piłce nożnej w RPA w 2010 ma być zakaz wnoszenia tego ustrojstwa... Ponieważ po jakimś tam meczu w RPA jedna drużyna po 90minut biegania po boisku miała te same dolegliwości co ja...

Skoro Gorzowskie Murzyny jak w RPA lubią tak trabić to co my morzemy.. :-/
Transparenty typu "NIe bądź łosiem nie trąb" nic tu niestety nie dadzą...

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-03, 10:41   

Sitk0 napisał/a:
Heh ja o wczorajszym meczu troszkę obok mnie 6trąbek wracam do domu tak mnie głowa napier***, że o 22 ide spać bo nic sie nie da...
teksty dzieci 12letnich, które dostały trąbke "ale frajda daj mi też"...
nawet Apap nie pomógł...
Poprostu to jest JEDNA WIELKA ŻENADA

Sitk0 qrcze w pełni się z tobą zgadzam, w niedziele była masakra niedość, że koło mnie kilka kobit co chwile deło w to ustrojstwo to jeszcze mieli puchy ze sprężonym powietrzem, głowa pęka, zwariowałem jak wsiadłem do samochodu to mi jeszcze w głowie szumiało od głupoty tych ludzi, a najlepsze jest jak młyn krzyczał "ręce..." albo "staleczko tylko zwycięztwo" a wtedy trębacze dopiero zaczynali walić
załamałem się ograniczonymi zdolnościami umysłowymi co niektórych kibiców

powiem jedno wiocha jak cholera!!!!
TRĄBKI NA OGNISKO!!!!!
Ostatnio zmieniony przez szept 2009-08-04, 07:07, w całości zmieniany 1 raz  

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-08-03, 10:52   

Na dzień dzisiejszy walka z trąbkami przypomina mi walkę Don Kichota z wiatrakami. Akcje były przeprowadzane i jak widać nie ma rezultatów. Póki się tego nie zakaże to raczej nie zostanie to kure.. wytępione ze stadionu, no chyba że jakiś cud się stanie

gregi23

Wysłany: 2009-08-03, 10:55   

Fakt, wczoraj trebacze i pan od puszczania muzyki przebili sami siebie...

A ja powiem, ze po czesci zgadzam sie z Bula. To, ze jakis delikwent pojdzie do klatki i bedzie spiewal razem z Wami oznacza, ze jest bardziej fanatyczny np ode mnie? Nie.
Co do tej Waszej ciaglej nagonki na' piknikow', to troche szacunku dla nich, bo wiekszosc z nich zdzierala gardla na meczach Stali, kiedy Wy jeszcze byliscie w brzuchach u mamy.

Sitk0 

Wysłany: 2009-08-03, 11:13   

I teraz te pikniki zabierają na mecze dzieci i dają im trabki :roll:

Murzyny w RPA zakzały na mecze mistrzostw świata wnoszenie tego więc za rok na tej imprezie tego nie będzie... :shock:

Odpowiedz do tematu