Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TRĘBACZE NA NASZYM STADIONIE

Trąbki na naszym stadionie..
Nie mogę już wytrzymać! Trzeba zabronić!
86%
 86%  [ 99 ]
Nie przepadam
6%
 6%  [ 7 ]
Nie przeszkadzają mi
4%
 4%  [ 5 ]
Muszą być, robią dodatkowy efekt
3%
 3%  [ 4 ]
Głosowań: 115
Wszystkich Głosów: 115

Autor Wiadomość
gregi23

Wysłany: 2009-08-03, 12:45   

Tak tylko ze na tym pucharze konfederacji na stadionach byli prawie sami "tubylcy" i dla nich to byla frajda, a na MŚ przyjada juz normalni kibice ktorzy beda chcieli dopingowac swoja druzyne ;)

Radek 

Wysłany: 2009-08-03, 12:47   

Nie kłóćcie się kto jest bardziej "fanatyczny" bo to beznadziejne moim zdaniem.
Załóżcie sobie temat jeśli jest taka potrzeba :/ kto jest bardziej "fanatyczny" kto mniej i będzie najlepiej.

Temat jest o trębaczach raczej i co z nimi zrobić. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Bzyku_24

Wysłany: 2009-08-03, 13:03   

osoba bardzo blisko zwiazana z klubem napisał/a:
Jak sie wychodzi na tor i slyszy sie te trabki i ten tumult to jest niesamowite wrazenie. nie rozumiem czemu wam sie nie podobaja trabki. moim zdaniem sa rewelacyjne

zawodnik Stali Gorzów napisał/a:
Kibice w Gorzowie sa fantastyczni. Potrafia zrobic swietna atmosfere na stadionie. Dzwiek tysiecy trabek szczegonie na tym stadionie robi niesamowite wrazenie

staralam sie dokladnie przekazac uslyszane slowa
mnie to delikatnie rzecz ujmujac zniesmaczylo
i po tym sadze ze raczej klub nie podejmie jakichkolwiek dzialan na rzecz usuniecia trebaczy
szczegolnie za sami sprzedaja ten badziew i maja z tego pewnie nie mala kase

ja sie zawsze zastanawiam z ktorej strony malysz wyskoczy :/
ehhh jak sobie przypomne jaki kociol robilismy w latach 90 jak przed biegiem caly stadion krzyczal Stal Gorzów! masakryczne wrazenie bylo

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-03, 14:06   

Wojtek napisał/a:

Więc jak to jest, czujesz się bardziej fanatyczny na oko? Przecież według twoich kryteriów, zresztą sam przyznałeś, że się nie da tego zmierzyć?

Żeby kogoś oceniać, najpierw trzeba go poznać z bliska, ile razy byłeś w młynie, że zarzucasz takie tanie teorie? Jak na swój wiek kleisz fajne zdania, niestety na to, żeby uchodziła z nich jakaś treść merytoryczna musisz jeszcze poczekać.

Kolejny, który wjeżdża na mój wiek. Pogratulować... Widocznie nie potrafisz albo nie chcesz zauważyć "treści merytorycznej" w moich wypowiedziach.

Tak, czuję się bardziej fanatyczny na oko. Wy też pewnie się czujecie bardziej fanatyczni. Każdy się czuje bardziej fanatyczny od innych. No bo chyba nie wyobrażasz sobie, że ktoś pomyśli - "ten człowiek jest bardziej fanatyczny ode mnie bo chodzi do klatki" ?

I zastanawiam się skąd tyle jadu w waszych wypowiedziach do mnie? Przecież wczorajszym postem nie miałem na celu przeciwstawienia się akcji wyrzucenia trąbek ze stadionu. Pomysł z tego typu tekstem w programie jest super (powtarzam - też nie lubię trąbek ), ale sam tekst do bani, bo uderza mocno w większość stadionu. A wysuwając na piedestał osoby z klatki by te trąbiące poczuły się gorzej, na pewno nie traficie do "łosi".
Poza tym szkoda mi to mówić, ale biorąc pod uwagę wypowiedzi zacytowane powyżej (osoba z klubu i zawodnik), i ogólnie to, że na stadion chodzą całe rodziny, trudno spodziewać się, że pięciolatek, krawaciarz, czy pani Krysia lat 50, będą krzyczeli.

Wojtek 

Wysłany: 2009-08-03, 14:18   

Próbujesz zrobić z siebie osobę mądrzejszą niż jesteś, przeczytaj jeszcze raz mój post, jeśli stwierdzisz, że wjeżdżam na twój wiek to skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą ;s

W twoich postach nie ma treści merytorycznej, są tylko brednie o fanatyźmie, który widzisz swoimi oczami.

W porządku, uważasz, że ten tekst był zły? Zaproponuj nowy, lepszy- taki, który trafi do Ciebie, a także tobie podobnym.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-08-03, 14:48   

Bula napisał/a:
Przecież wczorajszym postem nie miałem na celu przeciwstawienia się akcji wyrzucenia trąbek ze stadionu. Pomysł z tego typu tekstem w programie jest super (powtarzam - też nie lubię trąbek ), ale sam tekst do bani, bo uderza mocno w większość stadionu. A wysuwając na piedestał osoby z klatki by te trąbiące poczuły się gorzej, na pewno nie traficie do "łosi".

Tekst nie mial na celu gloryfikowac ludzi z mlyna, a wszystkich kibicow na stadionie, ktorzy wlaczaja sie do dopingu. To zasadnicza roznica, wiec najpierw poprawnie zinterpretuj slowo pisane, a pozniej stawiaj zarzuty. Dodam jeszcze, ze nie zaluje zadnego slowa krytyki skierowanego w strone trebaczy. Na nic prosby, moze mocniejsze przeslanie do nich dotrze. Choc wczoraj przechadzajac sie po stadionie i obserwujac "kibicow" z plastikiem w buzi mialem wrazenie, ze sa to jednostki cofniete w rozwoju, niereformowalne.

Radek 

Wysłany: 2009-08-03, 15:19   

Czy mógł by ktoś wrzucić ten tekst co ukazał się w programie bo nie miałem przyjemności go przeczytać.
Z góry dziękuje.

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-08-03, 23:40   

Całkowicie popieram ten tekst. BA bedziemy dalej walczyc z trebaczami. Kazda 1 osoba z trabka mniej to sukces. Stopniowo do celu !

tekst :
Kibic to nie łoś...

Rozpraszający, brzydki i irytujący odgłos plastikowych trąbek stał się niestety nieodłącznym elementem widowisk żużlowych. Nie ma nic gorszego, niż widok dorosłego człowieka dmuchającego w kawałek zagłuszającego wszystko dookoła plastiku. Bezmyślne dudnienie trąbką nie ukazuje miłości i oddania dla klubu. Ukazuje jedynie ignorancję wobec prawdziwych kibiców Stali, którzy swoją wierność manifestować chcą głośnym, chóralnym śpiewem. Pokazaliśmy nie raz, że potrafimy stanowić monolit, którego doping niesie naszych żużlowców do zwycięstw. Również tych najważniejszych, jak końcowe mecze sezonu 2007, gdy powracaliśmy do Ekstraligi.

Co stało się więc podczas ostatnich derbów, gdy spora liczba osób znajdujących się na stadionie przedłożyła trąbienie nad śpiewanie? Czy atmosferę żółto-niebieskiego święta chcemy budować poprzez nic nie wyrażające naśladowanie odgłosów buczącego łosia? W tym roku, na toruńskiej Motoarenie (która przoduje w ilości trębaczy) zaprezentowaliśmy znaną gorzowskim kibicom sektorówkę z przekreśloną trąbką. Miłośnicy Staleczki mieli okazję ją widzieć w sezonie 2008, podczas potyczki z Unią Tarnów. Wówczas wywiesiliśmy też transparent, którego treść na koniec chciałbym przypomnieć: Wyrzuć trąbkę, zacznij śpiewać i dopingiem Stal zagrzewać!

Pokażmy podczas dzisiejszego meczu, na co nas stać. Bądźmy kibicami!

Gregor 

Team: STAL GW
Wysłany: 2009-08-04, 00:01   

Byłem na kilku meczach u nas w gorzowie i szału można dostac do tych trąbek! :!: .Zdecydowanie popieram wytępianie Trębaczy.

Radek 

Wysłany: 2009-08-04, 01:33   

Przeczytałem uważnie tekst i nie zauważyłem aby było w nim coś co by wysuwało na piedestał osoby z klatki, więc nie wiem z kąt sztuczny problem. Mowa jest jedynie o kibicach Stali, którzy swoją wierność manifestować chcą głośnym, chóralnym śpiewem do których również należę i nie siedzę w (klatce). Tak samo "pięciolatek, krawaciarz, czy pani Krysia lat 50, będą krzyczeć" jeżeli nie zagłuszy ich trąbienie i nie stwierdzą że to niema sensu bo i tak ich nie będzie słychać. (proponuję nie powracajmy już do tych kwestii)
Drugą sprawą jest to że z tekstem zapoznałem się dopiero na forum gdzie nie wszyscy zaglądają. Jeżeli któryś z trębaczy nie kupił programu a może kupił ale go nie czytał:) to dalej nie jest świadomy swoich czynów:)
Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wrzucenie tekstu na stronę główną Stali jeżeli jest to już możliwe.

Wawrzyn stal 
kssg

Wysłany: 2009-08-04, 17:53   

Sam na ostatnim meczu widziałem "Łosia"który czytał ,przeglądał program ale pewnie sobie myślał ,że ten tekst to nie do takich jak on.Na ostatnich derbach to jakbym był w Zakopanem na skokach.Uważam,że powinna być w czasie meczu z Falubazem co cztery biegi rozwinięta w młynie sektorówka z przekreśloną trąbką.Nie wiem jak inni kibice ale gdy bym miał taką trąbkę i zobaczył taką sektorówkę bym na pewno jej nie użył.Rozciągnięcie jej tylko raz na początku zawodów nie da pożądanego efektu bo po paru biegach znowu będą pierdzieć w te trąbki.

adis17

Wysłany: 2009-08-10, 20:02   

Na Memoriale było mniej trębaczy co pewnie było spowodowane dobrą pogodą i nie chciało im się ruszać dupy z nad jeziora;)

Ale zobaczyłem pewną sytuację, którą chciałbym oglądać na każdym meczu aż do momentu gdy znikną wszystkie trąbki a mianowicie :

Gościu na oko z 40 lat przyszedł z żoną i dzieckiem (ofc z trąbką) zaczął niemiłosiernie trąbić na co żona strzeliła mu w łeb i kazała odłożyć trąbkę :D Gościu zmoczony do końca meczu nie ruszył trąbki, czasem dziecko popierdziało w nią co pare biegów (tak cicho że wątpię żeby ją w sąsiednim sektorze usłyszeli :)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-08-10, 21:20   

Cytat:
Na Memoriale było mniej trębaczy co pewnie było spowodowane dobrą pogodą i nie chciało im się ruszać dupy z nad jeziora;)

Byc moze trebacze przychodza bardziej na mecze, ktore maja swoja duza range i znaczenie, a nie memorial, ktory wazny jest dla kibicow Stali. Pewnie swoje tez zrobila muzyka na tych zawodach. Bo co trabic skoro i tak glosnik mocniej nap.... ;-)

adis17

Wysłany: 2009-08-10, 23:26   

co prawda to prawda muzyka napi******ła na memoriale niemiłosiernie...

A nie można by było pogadać z ochroną żeby rekwirowała trąbki przy wejściu na stadion? przecież i tak każdego przeszukują więc i przy okazji mogliby trąbki zabrać (ewentualnie tylko dzieciom zostawić)

Mtz 

Wysłany: 2009-08-11, 00:06   

adis17 napisał/a:
co prawda to prawda muzyka napi******ła na memoriale niemiłosiernie...

A nie można by było pogadać z ochroną żeby rekwirowała trąbki przy wejściu na stadion? przecież i tak każdego przeszukują więc i przy okazji mogliby trąbki zabrać (ewentualnie tylko dzieciom zostawić)

Do tego potrzebne jest specjalne rozporządzenie takich panów , co patrzą na KSSGtylko przez pryzmat złotówki. Teraz tak sobie na chłodno oceniam sytuację i dochodzę do wniosku , że żadne próby "mediacji" z tą piknikową częścią widowni nie polepszą sytuacji. Potrzebny jest zakaz od samego Władysława w myśl tego , że tym durnym pierdzeniem zagłusza doping , który jest głównym czynnikiem kształtującym atmosferę na stadionie.

Wiadomo , im lepszy spektakl , tym wiara bardziej zadowolona. W myśl tej zasady , niektórzy przyjdą na następny mecz , wpłacając do kasy klubu wielokrotność takiej sprzedanej "pierdziawki".

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-11, 00:11   

Jeśli sądzicie, że może być takie coś jak zakaz trąbienia lub rekwirowanie trąbek przy wejsciu, to sie rozczarujecie. Przecież to nie jest przestępstwo...
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Wawrzyn stal 
kssg

Wysłany: 2009-08-11, 00:59   

Może to co zasugeruje odnośnie walki z trębaczami jest głupie i ryzykowne,ale jak by tak w czasie meczu w trakcie przerwy wyrzucić kilka tych pierdziawek na murawę.Podejrzewam ,że w trosce o bezpieczeństwo na torze wprowadzą zakaz wnoszenia tego badziewia na stadion.Podobnie było z rzucaniem serpentyn.Te pierdziawki z butlą na gaz nie można by było uznać jako niebezpieczne narzędzie kture może zostać rzucone na tor.Powiem tak ,żeby nie było ryzyka z karaniem kogokolwiek z rzucanie, to sędzia zawodów powinien być o takiej akcji uprzedzony.Akcja rozejdzie się po kośćiach,zakaz wprowadzony ,wszyscy zadowoleni.

Mtz 

Wysłany: 2009-08-11, 14:13   

Tabaskokssg napisał/a:
Jeśli sądzicie, że może być takie coś jak zakaz trąbienia lub rekwirowanie trąbek przy wejsciu, to sie rozczarujecie. Przecież to nie jest przestępstwo...

A kto na to liczy ? Ironizujemy sytuację , bo widok takiego 35 letniego kolesia(do tytułu "Pana" trzeba mieć odrobinę klasy) dmuchającego z całych sił jest CO NAJMNIEJ żenujący... A co do przestępstwa , to postaraj się wnieść na stadion Nestea ;-) .
Toż to zbrodnia wymagająca interwencji BOR'u , GROM'u i CBA (oni są wszędzie).

Iman 
Nygus

Wysłany: 2009-08-12, 19:21   

Kazdy kto nie za bardzo lubi dzwiek trabki :) moze wydrukowac sobie takie cos:

http://www.gorzow.mm.pl/~redpaluch/spiewnik09.jpg

I rozdac posiadaczom owych trabek. Moze da cos do myslenia.

liquido 

Wysłany: 2009-08-17, 13:45   

Brawo za inwencję!

Ja siedząc na s3 (tylko tam udało mi się kupić bilety) byłem otoczony przez stado trębaczy.

Jednak kiedy udało mi się usłyszeć co śpiewa Młyn, razem z kumplem włączaliśmy się do dopingu. Dwóch zagorzałych trębaczy kilka razy przestawało bezmyślnie dmuchać i razem z nami śpiewali, a czasami później stopniowo przyłączało się jeszcze kilka innych osób.

Myślę, że na wielu sektorach przydałyby się osoby, które bez krępacji śpiewałyby razem z młynem, nie tylko na "druga strona odpowiada".

Dodam jeszcze, że przede mną siedziało dwóch kibiców z ZG, którzy otwarcie mówili, że kibicują Falubazowi. W efekcie "nasi" trębacze praktycznie cały czas trąbili im do ucha, więc w późniejszej fazie meczu, oprócz tych cholernych trąbek i pięknego ryku motorów nie słyszałem praktycznie nic :shock:

Mtz 

Wysłany: 2009-08-17, 13:54   

Greg napisał/a:
Całkowicie popieram ten tekst. BA bedziemy dalej walczyc z trebaczami. Kazda 1 osoba z trabka mniej to sukces. Stopniowo do celu !

tekst :
Kibic to nie łoś...

Rozpraszający, brzydki i irytujący odgłos plastikowych trąbek stał się niestety nieodłącznym elementem widowisk żużlowych. Nie ma nic gorszego, niż widok dorosłego człowieka dmuchającego w kawałek zagłuszającego wszystko dookoła plastiku. Bezmyślne dudnienie trąbką nie ukazuje miłości i oddania dla klubu. Ukazuje jedynie ignorancję wobec prawdziwych kibiców Stali, którzy swoją wierność manifestować chcą głośnym, chóralnym śpiewem. Pokazaliśmy nie raz, że potrafimy stanowić monolit, którego doping niesie naszych żużlowców do zwycięstw. Również tych najważniejszych, jak końcowe mecze sezonu 2007, gdy powracaliśmy do Ekstraligi.

Co stało się więc podczas ostatnich derbów, gdy spora liczba osób znajdujących się na stadionie przedłożyła trąbienie nad śpiewanie? Czy atmosferę żółto-niebieskiego święta chcemy budować poprzez nic nie wyrażające naśladowanie odgłosów buczącego łosia? W tym roku, na toruńskiej Motoarenie (która przoduje w ilości trębaczy) zaprezentowaliśmy znaną gorzowskim kibicom sektorówkę z przekreśloną trąbką. Miłośnicy Staleczki mieli okazję ją widzieć w sezonie 2008, podczas potyczki z Unią Tarnów. Wówczas wywiesiliśmy też transparent, którego treść na koniec chciałbym przypomnieć: Wyrzuć trąbkę, zacznij śpiewać i dopingiem Stal zagrzewać!

Pokażmy podczas dzisiejszego meczu, na co nas stać. Bądźmy kibicami!

To jest to ! Za zgodą autora wykorzystalibyśmy to w celu informacyjnym , ale na to było już trochę za późno. Ze swojej strony chciałem jeszcze przeprosić , że wręczając ulotkę przedstawiałem się jako "kibice" , co niektórym się nie podobało ...

Iman 
Nygus

Wysłany: 2009-08-18, 18:34   

Wprowadzilem ankiete do tematu - mozecie zaglosowac w tej sprawie.

Wyniki dosc oczywiste po opiniach w watku.. ale jednak moga sie przydac, wiec glosujcie :)

Pozdrawiam

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-08-18, 22:07   

Mtz napisał/a:
Teraz tak sobie na chłodno oceniam sytuację i dochodzę do wniosku , że żadne próby "mediacji" z tą piknikową częścią widowni nie polepszą sytuacji. Potrzebny jest zakaz od samego Władysława w myśl tego , że tym durnym pierdzeniem zagłusza doping , który jest głównym czynnikiem kształtującym atmosferę na stadionie.

Nie zgadzam się na zakazy! Trzeba po prostu przekonać trębaczy, że to nie doping, tylko anty-doping! A więc: ulotki i próba wyrzucenia sprzedawców trąbek ze stadionu. No może nie samych sprzedawców, ale trąbek ze straganu. Może jak nie będą mieli gdzie kupić, to w końcu im te zaplute "narządy" zbrzydną i je wyrzucą! :-D

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-08-18, 22:19   

Dobrym pomysłem też jest to, aby każdy z nas zrobił porządek w najbliższym otoczeniu. Ja na derbach poprosiłem jegomościa siedzącego przede mną, aby nie trąbił i posłuchał (jedna trąbka mniej :-D ). Ogrzesz na meczu z Lesznem kazał jednemu kolesiowi przeczytać sobie tekst umieszczony w programie zawodów na temat trąbienia i też podziałało. Takich przykładów pewnie jest więcej.
Ciągle myślimy nad kolejnymi akcjami jak wytępić trąbki ze stadionu i systematycznie będziemy je wprowadzać w życie.

olowek.o1 

Wysłany: 2009-08-18, 23:53   

Nie jest to tez zawsze takie latwe, ale to moze trzeba miec odpowiednie podejscie do ludzi. W moim przypadku zapytalem ladnie pewnego dla mnie Pana, czy trabka jest mu niezbedna na co otrzymalem odpowiedz z usmiechem na ustach : "Mi tam trabka sie podoba, bo robi zajebisty halas".

Odpowiedz do tematu