Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Półfinał Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Autor Wiadomość
Yankes 

Wysłany: 2017-09-10, 20:49   

Co za upokorzenie, na początku myślałem że jest tor do mijanek a to Sparta była pogubiona w przełożeniach. Nie pamiętam czy ktokolwiek kiedykolwiek tak frajersko przegrał mecz o taką stawkę.

Ciekawie za ile takich meczy nauczymy się krytykować Zmarzlika. Dzisiaj pokonał tylko juniorów, Janowskiego i Lebiediewa. Każdy by chciał żeby Pawlicki wyleciał po dzisiejszym, ale najlepszym polakiem jakiego możemy mieć w jego miejsce to chyba Cyfer, więc poczekajmy do zimy. Ww. dwójka i Kasprzak powinni dwumecz z Falubazem pojechać charytatywnie albo oddać starty juniorom.

Ogólnie to jest mi tak wstyd za tę zbieraninę, że chyba do grudnia nie zajrzę na żadną stronę związaną z żużlem :-D

sensowny

Wysłany: 2017-09-10, 20:52   

Dokładnie jak napisał leszek a gdzie liderzy i to na kluczowe momenty ? Zmarzlik daje sie zrobić na 5:1 w kluczowym momencie. Także tego :evil:

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-09-10, 20:53   

Ludzie proszę o przemyślane komentarze i przestańcie sie czepiać Bartka, ma zniżkę formy ale 1 raz w życiu!!!

sensowny

Wysłany: 2017-09-10, 21:09   

lukasztom1 napisał/a:
Ludzie proszę o przemyślane komentarze i przestańcie sie czepiać Bartka, ma zniżkę formy ale 1 raz w życiu!!!

A kto się czepia ? zawalił i taka jest prawda. Pierwszy raz w życiu

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-09-10, 21:15   

Zupiliśmy strasznie. Falubazy to chociaż cały czas dostawały w palnik i tam po 8-9 biegach to szans za wiele nie było. U nas 12 punków przewagi!
Koledzy pisali, że taktyki zaczęły iść, ale gdzie w ostatniej serii podziali się liderzy? Vacul, Bartek i Kasprzak nie mogą od połowy zawodów dostawać w palnik wszystkiego.
A porażka w 15 biegu biegu 5-1 to już jakaś porażka kompletna. Na własnym torze pojechali chłopaki jak amatorzy. Pomijam, że do teraz nie rozumiem jakim prawem w 14 biegu pojechał Pawlicki. 3-3 w 14 i 3-3 w 15 to wydawało mi się pewne minimum....dało by to awans.
PS. Kolega mi mówił, że TAI w nc+ mówił, że teraz się już przełożył i będzie wygrywał wszystko, bo tor jest rewelka. Od tego na jego koncie były 4*3. Może ktoś to potwierdzić?

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-09-10, 21:21   

Do 7 biegu tor do Walki to nasi wynik trzymali ale starty przegrywaliśmy!? Jak się skończyła walka na torze a decydował tylko start to dostaliśmy w Dupę jak w rundzie zasadniczej nic innego tor umiemy robić dla przyjezdnych nie dla siebie, a to że jadą przy płocie nie znaczy że się spasowali tylko że jest jedna szybka ścieżka na torze i niema jak wyprzedzać co było widać jak Kasprzak nie mógł dogonić Dróżdża. W 15 biegu trener już od paru meczy stosuje to samo Zawodnik który startuje gorzej jedzie z wewnętrznych pól ( Iversen, Bartek) a ci co lepiej z pod płotu cały czas ten sam błąd.
W tym roku już chyba z 4 razy był tor na którym decyduje tylko start to jest jakaś kpina z nas kibiców a gdzie w tym wszystkim żużel ze mnie emocje zeszły po 7 biegu i mimo dużej przewagi nie do końca wierzyłem w nasz końcowy sukces, zresztą mecz powoli stawał się nudny bo walka była tylko na pierwszym kółku po pierwszej trójce Woźniaka byłem już pewny że skończy się to dla nas źle. I niestety się skończyło.

Mam tylko nadzieję że w przyszłym roku ktoś nauczy się w końcu robić tor do walki bo nasi chłopcy taki wolą i głównym narzędziem do robienia toru nie będzie polewaczka która zamiast polewać ubija.

Ja raczej w tym roku już na Jancarza nie zawitam bo nie chce mi się oglądać zawodów w stylu Start meta chyba że ktoś mi obieca że będzie walka tak jak do 7 biegu gdzie można było powalczyć.

I koledzy nie zwalniajcie zawodników chłopaki jadą dobrze nie zawsze wszystko wychodzi (myślicie że oni nie chcą wygrywać?!) Została nam walka o brąz i tyle.

A składu bym nie zmieniał jest naprawdę dobry - czasami tylko trener da ciała i tor nam nie pasuje.

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-10, 22:14   

Wszystkich użytkowników z rozpalonymi głowami proszę o zejście na nieco niższe rejestry. Rozumiem rozgoryczenie, w końcu 3 zawodników z Wrocławia zrobiło nas na miękko w tak ważnym meczu. Dlaczego przegraliśmy ? Zapewne zgubiła nas zarówno zbytnia pewność siebie, jak i kompletny brak wyciągania wniosków. Sparta w końcówce zrobiła mniej więcej to samo co miesiąc temu w rundzie zasadniczej; nasi zdaje się kompletnie nie odrobili lekcji po tamtej porażce.
Ale niech ktoś, komu nigdy nie zdarzyło się w życiu pojechać galopem i upaść na dupę z wielkim hukiem niech pierwszy rzuci kamieniem. Problem w tym, że my robimy to w domowym zaciszu, oni na forum tysięcy. Dlatego nie rozumiem reakcji tych, którzy zaczynają bluzgać w stronę naszych zawodników. Tak się po prostu nie godzi.
A jeśli zastanowić się zupełnie na zimno, to wielu zaskoczeń nie powinno być. Bartek ma wyraźną zniżkę formy od kilku tygodni. Przemek ostatnie dobre zawody pojechał chyba na Challenge'u. Nie rozumiem trochę Kasprzaka, który miał pod tyłkiem petardę, ale coś chyba przespał. Może za bardzo uwierzył w geniusz, wszak nózki latały w przestworza, rączka podbijała publikę...co wyszło a koniec dobrze wiemy. Historia z finalami Sundstroema fajna, ale chyba nazbyt sentymentalna.
Cóż, widocznie taki liść musiał nam się zdarzyć, wszak nie ma obecnie żadnej drużyny, która byłaby wolna od upokorzenia. Przypomnijcie sobie Sparte w zeszłorocznych półfinałach.....
Nie wiem czy da radę powstać jeszcze w tym sezonie, będzie to trudne. Ale to oznacza tyle że w klubie muszą zakasać rękawy i wziąć się do ostrej roboty już teraz.
P.S.
Tak naprawdę powiało grozą już tydzień temu, kiedy jeden obwieścił urbi et orbi że odpalił cygaro. Ten to na pewno nie odrobił lekcji, pamiętam jak w 2010 zrobił to samo po meczu w Zielonej Górze zakończonym wynikiem...47:43.
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-11, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  

Thorgal 

Wysłany: 2017-09-10, 22:19   

Moje wrażenia na szybko po obejrzeniu meczu w TV w Gdańsku:

1. Prowadzimy 36-24. Chłopaki są w gazie. Wszystko wychodzi. A tu trener Chomski robi "mobilizację" i mówi: zostało 5 biegów, potrzebujemy 7 punktów.

Jak tak można?!?! Totalny minimalizm. Tu już mentalnie to przegraliśmy.

2. Żużlowców kontraktuje się na 4 najważniejsze mecze sezonu. Pod tym kątem należy ich szukać. Niestety, ale Przemek Pawlicki rok temu w play off również nie zaszalał. Wg mnie zawodnik do wymiany.

3. Mimo wszystko uważam, że Bartkowi jeszcze brakuje do najlepszych na świecie. Ten mecz pokazał różnicę między nim, a Taiem. Fatalne starty Bartka, piłowanie krawężnika, nerwowość w jeździe gdy bieg jest o wysoką stawkę. Młody jest zdolny, ale musi nabrać sportowego cwaniactwa i opanować emocje. Gdy widziałem Taia przed 15 biegiem widziałem spokojnego człowieka o kamiennej twarzy. I już wiedziałem: ten gość wygra ten bieg. Potrafi wziąć tą sytuację na chłodno.

4. Walczyliśmy jak mogliśmy, ale finał przegraliśmy jednak kontuzją Nielsa niestety. Linus przestał być talizmanem. Zrobił 6 oczek w 2 meczach. Owszem, oni nie mieli Maksa. Ale w jednym meczu. My w dwóch bez jednego z liderów.

5. Porażka Kasprzaka z Dróżdżem 1-5. Ten bieg dał im nadzieję, kopa, a u nas wprowadził nerwowość.

6. Woźniak wygrał im finał. W przeciągu całego sezonu Sparta była lepsza i zasłużyła na ten finał. Szkoda Stalowców :(

przemek1221

Wysłany: 2017-09-10, 22:29   

Thorgal napisał/a:

2. Żużlowców kontraktuje się na 4 najważniejsze mecze sezonu. Pod tym kątem należy ich szukać. Niestety, ale Przemek Pawlicki rok temu w play off również nie zaszalał. Wg mnie zawodnik do wymiany.

A zobacz jak w PO w 2015 pojechał. Unia zdominowała wtedy zasadnicza a Przemek w PO pojechal na poziomie 0,7 pkt/bieg! Nie wiem co z nim jest ale jedzie dobrze przychodza PO i przestaje jechać.

Thorgal 

Wysłany: 2017-09-10, 22:54   

Nie wiem czy ktoś pisał o tym: wybór pól startowych Bartka i Martina w 15 biegu. Oczywiste było, że Bartek - słaby ze startu nie zamknie Taia, że jego szansą jest napędzenie się po dużej, a Martin jako lepszy startowiec powinien próbować zamknąć Anglika startując z 2 toru.

Ponoć sami zawodnicy tak wybrali, a nie trener.... :(

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-09-11, 04:33   

Ostatnie 4 biegi to 6-18.Gdzie byli nasi liderzy?
U siebie na torze.....
WSTYD I ŻENADA.
Zarząd ma o czym myśleć w długie jesienne wieczory.

baracuda 

Wysłany: 2017-09-11, 05:07   

Zgadzam się z wnioskiem Thorgala przegraliśmy mecz mentalnie (psychologicznie) już w 12 biegu. Znamienna jest sytuacja w TV kiedy widać nerwową atmosferę stalowców trener coś tam gada do zawodników a oni i tak robią swoje. W tym sezonie moim faworytem do DMP jest Sparta szkodą że akurat pokonała Stal. Co do samych zawodników, głównych winowajców porażki upatrywał bym w trójce Chomski-Kasprzak-Pawlicki (jak oni mogli się zgodzić na wybór tego zawodnika na kapitana ???). Zmarzli stanął w miejscu, bez poprawy techniki startów zostanie dobrym ligowcem a nie MS. Jego era i ksywka F16 powoli się kończy. Vaculik dobry ligowiec, któremu potrzeba trochę czasu na aklimatyzację w zespole. Juniorzy ok robią postępy i swoje w meczu zrobili. Linus niestety jego talizman wygasł.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-09-11, 06:37   

Zwycięzcy biegów 10-15.
Milik,Wożniak,Woffinden,Wożniak,Woffinden,Woffinden.
Bartek....nasz lider pokonał wczoraj
w biegu 4 Skupienia
w biegu 6 Lebiedieva i Janowskiego
w biegu 8 Wożniaka
w biegu 11 Janowskiego
w biegu 15 nikogo.
Trochę mało jak na lidera PGE ekstraligi.
Jutro jest mecz Vetlandy.Bartek pewnie zrobi wiecej pkt niż ze Spartą.
To ja się pytam,gdzie jest jego domowy tor?
Jak to jest że chłopak,, zgłupiał ostatnio z ustawieniami''na Jancarzu.
To są pytania do ludzi robiących tor.
Po meczu mówi że ostatnio ustawienia motocykla to loteria,to jak tu mówić o wynikach.
Ostatnio zmieniony przez marhyl 2017-09-11, 06:53, w całości zmieniany 1 raz  

pimpsson 

Wysłany: 2017-09-11, 06:43   

Finał przegraliśmy przez własną beztroskę. Niestety wysokie prowadzenie wszystkich uśpiło. Siedzę przy wyjeździe z parku maszyn i widzę co tam się dzieje. Po 7 biegu komisarz wezwał na tor polewaczkę, a nasi funkcyjni tzn. trener i kierownik zaczęli za nim biegać i się o to wykłócać. W tym czasie tor został polany, a nikt nie pofatygował się do parku maszyn, żeby o tym powiedzieć. Korekty nie zostały wprowadzone i efekt był jaki wszyscy widzieli. Inna sprawa jest taka, że gdyby u nas był Frątczak to by polewaczka nie wyjechał, bo zasłabłby kierowca, złapałaby gumę, wylałaby się z niej woda albo sam by przegryzł przewody hamulcowe. Brak nam kalkulowania na zimno, cwaniactwa od lat niestety. Brązu też nie zdobędziemy, bo atmosferę szlag trafił i tak naprawdę wszyscy myślą o zakończeniu tego sezonu, nowych klubach itp.
Je...ał ich pies!!!"

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-11, 07:32   

Thorgal napisał/a:
Moje wrażenia na szybko po obejrzeniu meczu w TV w Gdańsku:

1. Prowadzimy 36-24. Chłopaki są w gazie. Wszystko wychodzi. A tu trener Chomski robi "mobilizację" i mówi: zostało 5 biegów, potrzebujemy 7 punktów.

Jak tak można?!?! Totalny minimalizm. Tu już mentalnie to przegraliśmy.
:(

Jak usłyszałem dzisiaj o tym odliczaniu Chomskiego to mnie jasny szlag trafił.To niewiarygodne, taki numer. To jakieś przedszkole coachingu. Po co w klubie jest jego córka ? Niewiarygodne.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-09-11, 10:44   

Powiem Wam, że coś się dzieje niedobrego w ostatnim czasie.

Półfinał PO, a atmosfera momentami jakbyśmy jechali mecz 14 rundy, który ma zdecydować o 5 miejscu w tabeli.

Ogólnie przyznam szczerze, nie pamiętam kiedy ostatnio nasi tak przerąbali końcówkę meczu.

Mam tylko nadzieję, że starczy nam motywacji na walkę o brąz.

RAFIK 

Wysłany: 2017-09-11, 11:26   

lukasztom1 napisał/a:
Ludzie proszę o przemyślane komentarze
Oto mój przemyślany koment:Przed sezonem eksperci SF dawali nam 6 maksymalnie 5 miejsce.Wedłud nich nie mieliśmy szans na Play Offy.Zaczął się sezon i ich przewidywania zaczęły lecieć na łeb na szyję.Zaczęliśmy od mocnego uderzenia czego nawet Ja się nie spodziewałem.Wystarczyło kilka meczy i już wszyscy w nas widzieli kandydata do złota.Niestety,co niektórzy chyba zapomnieli,że sezon jest długi i ważne będą play offy.My zaczęliśmy wierzyć,że nikt nas nie ruszy.Niestety okazało się,że wykorzystaliśmy na początku sezonu niemoc rywali.Później przyszedł okres rzeczywisty na co nas stać.Można stwierdzić,że do play off dostaliśmy się dzięki świetnej postawie w pierwszej części sezonu Pawlickiego który jechał jak lider,teraz co niektórzy zapomnieli o tym i wieszają na nim psy.Trzeba przyznać uczciwie,Wrocek jechał cały sezon mniej więcej równo,a półfinał rozegrał po mistrzowsku.Jedziemy o brąz mimo,że kojarzy się z osranymi gaciami.Przy tej formie play off to nasze maksymalne możliwości.Zabrakło trochę szczęścia i tyle.Taki sport.Co ma Toruń teraz powiedzieć?Przy zielonym stoliku zostaną w ekstra.Ja mimo wszystko bym zostawił ten skład.Tylko raczej nie chciałbym 4 zawodników z GP w składzie.Bartek,Przemo,Vacul jeśli się utrzyma oraz dzikus dla Ivera to za dużo.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-11, 11:40   

Tak jeszcze apropos przemyślanych komentarzy - jechanie na Bartka jest naprawdę żenujące i nie na miejscu.

Jest mi cholernie przykro jak to czytam - Chłop nigdy nie schodzi poniżej 10 oczek a tutaj jazda po nim.

Skupcie się na Pawlickim, który ma absolutnie po raz enty mocny początek i dramatyczną końcówkę.

baracuda 

Wysłany: 2017-09-11, 12:37   

marcin_crx napisał/a:
Tak jeszcze apropos przemyślanych komentarzy - jechanie na Bartka jest naprawdę żenujące i nie na miejscu.

Jest mi cholernie przykro jak to czytam - Chłop nigdy nie schodzi poniżej 10 oczek a tutaj jazda po nim.

Skupcie się na Pawlickim, który ma absolutnie po raz enty mocny początek i dramatyczną końcówkę.

I co z tego w najważniejszych momentach jedzie do tyłu :) Kto pozwolił na taką farsę w 15 wyścigu gdzie Bartek na drugim torze a Martin na czwartym ? Bartek nie jest startowcem to drugie pole powinien wziąść Martin. I pojechali jak było widać ....

A tutaj bezcenny opis:

CYTAT. - Po kosmetyce tor zrobił się trochę inny, zawodnicy go źle odczytali - mówił po meczu Stanisław Chomski, trener Stali. Słabe to usprawiedliwienie. Już nawet nie chodzi o banalność tej wypowiedzi, ale o tzw. samozaoranie. Panie Chomski, w traktorach i polewaczce siedzą Wasi ludzie. Mogli zrobić wszystko. Zmienić pola startowe, zaciągnąć gdzieś bardziej szyną. Tu pojawia się słowo komunikacja, ale też kombinacja. Marek Cieślak od zawsze mówił, że trzeba kombinować i dlatego osiągał takie sukcesy

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-11, 13:40   

Kolego Rafik, w pełni przychylam się do Twojego komentarza. Przez pierwszą część sezonu jechaliśmy ponad stan, stąd rozbuchane wyobrażenia(przyznam że moje też). Jednak 4 porażki z rzędu nie wzięły się znikąd, to nie był przypadek. Oczywiście, walka o brąz nikogo nie zadawala, trzeba jednak spiąć zwieracze i godnie zakończyć ten sezon. Ja w niedzielę wybiorę się na stadion, choć nie będzie to dla mnie ani łatwe, ani jakoś specjalnie przyjemne. Po prostu czuję że muszę tam być. Oczekuję od naszych rajderów i sztabu skrajnego zaangażowania przez 15 biegów. Na podsumowania przyjdzie czas po sezonie.

GM 

Wysłany: 2017-09-11, 15:02   

Dajcie spokój z lamentami. Skład jest dobry, była szansa na złoto ale moje zdanie jest takie że drążycie temat z nie tej strony co trzeba. Zawodnicy robili co mogli, każdy z nich bez problemu znajdzie sobie pracodawcę w topowym klubie E-ligi radzę o tym pamiętać zanim rzucicie się na wymianę składu. Problemem jest otoczenie które nie pozwala naszym zawodnikom rozwinąć skrzydeł. To paplanie o dobrej atmosferze że jakoby w naszym klubie zawodnicy dochodzą do optymalnej formy można od pewnego czasu między bajki włożyć. Wszystko skończyło się odkąd dosypano nowej nawierzchni. Nikt po prostu nie miał jaj by przez cały sezon coś z tym zrobić, dosypać jakiegoś gó...a, przeorać czy ruszyć czymkolwiek ten problem. Był czas. A zamiast wziąć się do roboty to mieliśmy wypowiedzi trenera w stylu - tor był dla wszystkich taki sam. Tylko mały szczegół - tor nie ma być dla wszystkich, on ma być pod naszych zawodników. A widząc męczarnie zamiast działać przyjęto strategię jakoś to będzie. No i było wpie..ol którego się spodziewałem bo to spotkanie to kopia poprzednich meczów na Jancarzu. Jeśli zawodnikom ewidentnie nie szło, a nie szło co widzieli chyba wszyscy to należało ten problem rozwiązać a nie sypać sloganami że goście mogli się dopasować a my nie. Oni mogli ale ja będę dalej drążył temat - czy to rozwiązuje nasz problem? Nie. Naszym problemem jest brak komunikacji, a raczej nie komunikacji tylko zwykłej wiedzy na temat dostosowania warunków torowych pod swoich zawodników. Zarówno trener jak i toromistrz byli najsłabszym ogniwem tej drużyny i tutaj był pies pogrzebany. I raczej konsekwencji domagałbym się właśnie względem tych dwóch osób. Wiem że zaraz posypią się gromy że przecież zawodnicy to zawodowcy, powinni się dostosować do każdych warunków torowych. Tylko co z tego? A jeśli przez cały sezon nie potrafią to co? Wywalić cały skład? Ja tak tego nie widzę - drużyna musi wyciągać wnioski, a drużyna to nie tylko zawodnicy ale także i cały sztab ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie toru i całą tą inną otoczkę. Coś się posypało, a mówiąc wprost nie gra. Bo tych wniosków nie wyciągnięto żadnych a powtarzam po raz kolejny - mieliśmy na to cały długi sezon. I w słońcu i deszczu - można było sprawdzić różne warianty. Ja wiem że były obawy czy tor się nie rozsypie, ale ludzie - ktoś ten tor położył, a jeśli położył tak że nie szło go ruszać przez cały sezon to sprawa jest prosta -popsuł sprawę. Koniec - kropka.
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-12, 08:24, w całości zmieniany 1 raz  

Slawo 

Wysłany: 2017-09-11, 15:23   

Nie mam ani zacięcia i wiedzy do analizowania poszczególnych biegów, szukania błędów itp
Ale jedno co mogę napisać po tym spotkaniu to ( żeby nie użyć wulgaryzmu )
O k... urcze, ale boli !!
( a na falubaz pójdę - bo STAL to przecież moja drużyna)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-11, 15:27   

Ja myślę, że złoto straciliśmy w pierwszym biegu meczu u siebie z Częstochową.

Kontuzja Nielsa okazała się brzemienna w skutkach - jakby nie ten uraz pewnie dzisiaj mielibyśmy finał.

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-11, 17:24   

Zgadzam się po części z GMem. Gdyby zawalił 1-2 zawodników, to można ich przeswietlac i szukać sedna problemu. Jak zawodzi CAŁA drużyna, a przypominam że w końcówce NIKT nie jechał na oczekiwanym poziomie, to pierwsze pytanie powinno iść do sztabu. Jest oczywiście opcja, że porażka to suma pojedynczych przypadków, ale do cholery, chyba i tak coś powinno się z tego wycisnąć. Tylko jak kiedy zaleca się odliczanie i ciułanie do 7 ?!

[ Dodano: 2017-09-11, 18:29 ]
marcin_crx napisał/a:
Ja myślę, że złoto straciliśmy w pierwszym biegu meczu u siebie z Częstochową.

Kontuzja Nielsa okazała się brzemienna w skutkach - jakby nie ten uraz pewnie dzisiaj mielibyśmy finał.

Trochę się chyba łudzisz. W zasadniczej przegraliśmy z kretesem w komplecie. Końcówka wczorajszego meczu to jeszcze gorsza kopia tego co było w zasadniczej. Gdybyśmy jechali w kompletach(Iversen i Drabik) mogłoby się skończyć podobnie.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-09-11, 20:12   

Dokładnie cały sezon robimy tor pod gości i łudzimy się że wygramy jak nie pod falubaz to pod wrocław wszyscy się z nas śmieją że stal robi tory pod gości (jak słyszę wypowiedzi zawodników że im pasuje nasz tor to mnie szlak trafia ) tylko czemu tak nie mówią nasi tylko zawsze ktoś przyjezdny. A już taktyka naszego trenera kto z którego pola ma pojechać jest kwintesencją jego umiejętności taktycznych.

Odpowiedz do tematu