Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brązowe derby: Falubaz - Stal
Autor Wiadomość
Ebi 

Team: FG
Wysłany: 2017-09-16, 21:05   

Widzisz as35, nie nadajesz się na kibica. A to dlatego, że za inteligentny chłop jesteś. Potrafisz analizować, wkurzasz się kiedy ktoś pluje Ci w twarz, gdzie jak prawdziwy kibic powinieneś mówić, że to tylko deszcz pada. Nie lubisz być dojony z kasy, co też działa na Twoją niekorzyść. No i najważniejsze. Jak Ty człowieku śmiesz krytykować zarząd, trenera i zawodników? Pamiętaj, nie ważne jak pojadą, jak bardzo oleją mecz i kibiców. Masz klaskać i śpiewać... wiadomo co.

A tak całkiem serio. Jakiś czas temu bodajże Kiper w którymś temacie napisał, że forum pada, bo kilka dni przed meczem, a tu nawet temat nie jest założony. No a jakże inaczej, skoro forum opanowała grupa "rurkowców", którzy mega agresywnie atakują każdego, kto śmie jakkolwiek skrytykować zarząd, trenera, zawodników. Kogokolwiek. Najlepsze jest to, że są to osoby (w 90%), które nigdy nie powąchały nawet sportu na poziomie zawodowym, międzynarodowym. To właśnie tym osobom najłatwiej można sprzedać "to jest sport". Mam alergię na owe stwierdzenie. W 2001 mieliśmy trenera kadry, który kazał nam po porażce mówić "to jest sport" i wtedy nic wam nikt nie zrobi - mawiał. A plebs to chwyta i kończy dyskusję, wszak to tylko sport... Otóż porażki są w niego wkalkulowane, bo zdarzyć się może to i owo. Ale czy to w sztukach walki, piłce nożnej, żużlu , czy czymkolwiek innym, gdy masz rywala na deskach, to go dobijasz. Niestety, kiedy rywala zlekceważysz, to możesz "wyłapać" co nieco i srodze się zdziwić. Tak też w niedzielę rywala zlekceważyli wszyscy. Włącznie z kibicami, którzy już na stadionie kombinowali jak tu się dostać do Leszna na finał. Niech mi tu nikt nie próbuje weprzeć nawet, że zawodnicy się starali, że trener się starał, że toromistrz, że Pan z gaśnicą na łuku, bo to gówno prawda. Wszyscy przestali się starać, a gra się do końca. Po prostu olali nasi sprawę, olali swojego pracodawcę, kibiców. Tylko zmora na przygłupa wychodzi z tymi cenami biletów, z głupawą próbą tłumaczenia tego, co się stało. No i oczywiście próbuje Was - nie, Nas wydoić ile się da, licząc na to, że te parę tysięcy zaślepionych zawsze przylezie. Błąd, a nawet wielbłąd.Jak ktoś nie lubi być kopany w dupę, to nie przyjdzie. Jak lubi, to cóż. Z pieśnią na ustach "Staleczko nic się nie stało..."

Pozdrawiam wszystkich.

RAFIK 

Wysłany: 2017-09-17, 11:22   

Jedziemy Staleczko.Do boju.Jeszcze Staleczka nie zginęła póki wierny kibic z wami jest.W razie wu wolę sobie poprzeklinać na stadionie niż rozwalić telewizor i zbierać na nowy.Zawsze to mniejsze koszta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: Znieście te myszki z toru,a kibiców przyjezdnych proszę o ciszę w sektorze.Nie będę reagował na wasze zaczepki.Chcę spokojnie siurpać colę. :mrgreen:

as35 

Wysłany: 2017-09-17, 13:18   

Jestem - często to słyszę od prezesa klubu naszego, zawodników- najważniejszym sponsorem KIBICEM. Znaczy ja płacę za bilet- ty jakl wchodzisz na stadion - nie wiem i mnie nie interesuje. Więc jak każdy sponsor mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie. A że nie jest wypowiadane w nosem w d.... prezesa czy zawodników to wynika z szacunku jaki mam sam do siebie.

[ Dodano: 2017-09-17, 14:29 ]
Moldorn napisał/a:

Oczywistym jest że Stal przegrała mecz z Wrocławiem w głowach, to truizm. Napisałem, że w takiej sytuacji najbardziej odpowiedzialnym za taki stan rzeczy jest wg mnie trener. Kropka.
Ale problem tak naprawdę mają wszyscy. Od prezesa począwszy przez zawodników trenera toromistrza na kibicach skończywszy. Gadanie że jest się najbardziej poszkodowanym w tej sytuacji i oczekuje się klękania na kolana i worów pokutnych jest niemądre i nie na miejscu. Gwarantuje ci że wszyscy zainteresowani zdają sobie doskonale sprawę że nawalili. Nie wiem dlaczego tak trudno wam to ogarnąć. Zachowujecie się jak sfrustrowani i zakompleksiali kibole, którzy muszą na kimś wyładować złość. Tylko zastanówcie się dokąd to prowadzi.

Żartujesz? Kto sobie zdaje sprawę? Cała sprawa idzie o to ze nikt w klubie nie zdawał sobie sprawy w niedziele o co jedzie i jaki wydźwięk będzie miało ich (tradycyjne ostatnio) olewatorstwo. Zapatrzeni i zasłuchani byli w klakierów - Nic się nie stało. Myśleli sobie - się ściemni a na Falubaz ludzie będą walić drzwiami i oknami. I co... zero.
Zabrakło zdecydowanego głosu prezesa klubu naszego w NIEDZIELE. Nie chodzi o polowanie na czarwnice. Wystarczyło powiedzieć stało się bardzo źle, siadamy dziś z drużyna i funkcyjnymi. Musimy to sobie wyjaśnić. Obiecujemy że znajdziemy przyczyny ( zauważ NIE WINNYCH). Tak się nie może już powtórzyć. Razem zawodnikami podejmujemy decyzje - zawodnicy jada po kosztach i deklarują walkę na 110 %. Wszystko podporządkowują walce o brąz. Klub obniża cenę biletów ( tu- uwaga dla ciebie abyś zrozumiał- można to zrobić tak aby nie stracić w ostatecznym rachunku a nawet zyskać.)
Niestety nic takiego nie stało sie. Mieliśmy słowa prezesa o tym aby nie marudzić, wypełniacz programu wine zwalił na gostka w traktorku. Klakierzy śpiewali nic się nie stało.

[ Dodano: 2017-09-17, 18:33 ]
Dlaczego tak tydzień temu nie pojechaliśmy...? Dlaczego tydzień temu pojechał Pawlicki...? Dlaczego tydzień temu nie było takiego komisarza...?

Panie prezesie klubu naszego, dlaczego? Znajdzie Pan choć ciut odwagi by odpowiedzieć na te pytania? Bez frazesów - tak po męsku odważnie?

Do gostka co od 87 chodzi na żużel i wie najwięcej. Mała zagadka komu się nie chciało jechać tydzień temu aby dziś nie jechać przeciwko nowemu pracodawcy? Podpowiem dziś zdobył tyle samo punktów.
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-18, 10:57, w całości zmieniany 1 raz  

sensowny

Wysłany: 2017-09-17, 18:28   

No i Falubaz w tyte :D brakuje 39 punktów w rewanżu :mrgreen:

as35 

Wysłany: 2017-09-17, 19:43   

Nasz prezes znów w formie "Zaczynamy spotkanie PRAWDZIWI PRZYJACIELE STALI vs Falubaz. ZAWSZE RAZEM!"
Znów pełno nosów w d... . Proszę bardzo jaka buta po blamażu w ub. tygodniu. Okazało się ze ok 7 tys Kibiców to gorszy sort.
Pupil - znów 3 punkty. BRAWOOOOOOOO !!!!!!!!!!!

Dzisiejsza wygrana to potwierdzenie tego ze tydzień temu klakierzy byli góra. Zresztą wyżej zamieściłem cytat prezesa klubu naszego . jeśli ktoś jeszcze ma iluzje ze Kibic i wynik sportowy w tym cyrku się liczy to .. życzę szczęścia. Frekwencja chyba odpowiedziała prezesowi klubu naszego.. choć wątpię aby to zrozumiał. Gratulacje także za organizacje- sprzedaży biletów.
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-18, 10:59, w całości zmieniany 1 raz  

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-09-17, 20:38   

as35 napisał/a:
Nasz prezes znów w formie "Zaczynamy spotkanie PRAWDZIWI PRZYJACIELE STALI vs Falubaz.

te nieobecne 7 tysięcy coś Prezesowi-Zarządowi powiedziało.
Tylko czy On/Oni to zrozumieją?

P.S- a Przemek dzisiaj chyba potwierdził że czas jego nad Wartą dobiega końca?
Między tamtą a dzisiejszą niedzielą Przemek pojechał w dwóch meczach ligi szwedzkiej
zdobywajac kolejno 9 i 13 pkt.
Niemoc ogarnia Go tylko przy Ślaskiej.

as35 

Wysłany: 2017-09-17, 20:47   

marhyl napisał/a:
as35 napisał/a:
Nasz prezes znów w formie "Zaczynamy spotkanie PRAWDZIWI PRZYJACIELE STALI vs Falubaz.

te nieobecne 7 tysięcy coś Prezesowi-Zarządowi powiedziało.
Tylko czy On/Oni to zrozumieją?

P.S- a Przemek dzisiaj chyba potwierdził że czas jego nad Wartą dobiega końca.
Między tamtą a dzisiejszą niedzielą Przemek pojechał w dwóch meczach ligi szwedzkiej
zdobywajac kolejno 9 i 13 pkt.
Niemoc ogarnia Go tylko przy Ślaskiej.

Czy te 7 tys Kibiców -to gorszy sort? Pewno tak :-0 cieszę się że jestem w tak fajnym i rozumnym towarzystwie. Poniedziałkowy wpis prezesa klubu naszego aby nie marudzić tylko płacić i brać przykład z tych co nos maja brązowy od wiadomo czego, to nie był przypadek. Buta i bufonada wyszła dziś .. ostro.
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-18, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  

RAFIK 

Wysłany: 2017-09-17, 22:19   

Jasny gwincior.Jeśli chodzi o widowisko jako takie czyli mijanki co okrążenie to miałem to w tym meczu gdzieś.Liczyło się jak najwiecej napykać pkt.Bartek fajnie,Vacul też,Linus i Kasprzak ok i juniorka spoko.Niewiele zabrakło do 60 pkt.Pech.Jakby się uzbierało myślę te 10 pkt więcej to w Zielonej chyba by odwołali rewanż,a tak może być ciężko z piciem picolo. :mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen:Sezon na Jancarzu uważam za zamknięty.

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-09-18, 06:55   

No i poskładali się chłopaki. Fajnie to wyglądało. Był moment jak nas powieźli na 1:5 kiedy sobie pomyślałem, że demony wracają, ale całe szczęście tym razem było więcej zimnej krwi i ogarnięcia w parkingu. Jedyny minus to to, że biednego narodowego Przemo skrzywdził niesportowym zachowaniem. Mało chłopaka kangur w dechy nie wprasował, a ten jeszcze płacze. Gdyby Przemo zaliczył glebę wcześniej to jeszcze Doyle by wyleciał, ale to ich sędzia skrzywdził. Co za dziadostwo!!! Teraz tylko bez kontuzji przeżyć tydzień i zobaczymy co tam w zielonej dziurze nasi pokażą.
Je...ał ich pies!!!"

poro

Wysłany: 2017-09-18, 11:05   

Ogłoszenie parafialne. tego co stało się tydzień temu tak łatwo nie da się przełknąć. Stąd rozumiem nerwy i tylko kasowałem co niektóre posty. Ale minął tydzień i był czas się uspokoić. Więc zgodnie z regulaminem wszelkiego rodzaju kłótnie, wyzwiska i wycieczki w stronę innych użytkowników tego forum będą od teraz karane

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-09-18, 12:28   

Byłem i widziałem - miałem mnóstwo emocji w sobie jak widziałem Pawlickiego na torze.

Tym nie mniej jestem z wczorajszego meczu bardzo zadowolony jeżeli chodzi o jazdę naszych. Niestety jednak obraz pustych trybun podczas derbów był bardzo bolesny. Mam nadzieję, że taka sytuacja pierwszy i ostatni raz. Zeszły tydzień boli, ale moim zdaniem brązowy medal biorąc pod uwagę ostatnie lata i teoretyczny brak juniorów w tym roku będzie sukcesem. Oczywiście ból był straszny patrząc wczoraj na mecz finałowy i brak naszych no, ale cóż - to jest sport.

Ktoś wcześniej poruszył temat biletów i oczekiwania pod kasą, sam stałem do 7 biegu pod kasą i uważam, że to tylko wina kibiców, że nie nabyli wcześniej - klub daje do tego mnóstwo okazji. Sprzedaż internetowa, Nova Park, kasy w niedziele czynne od 12. Naprawdę uważam, że to tylko wina kibiców, że nie nabyli biletów wcześniej.

Dalej - pomimo wczorajszego sukcesu i wysokiej wygranej w derbach czeka nas zima pełna zmian i tutaj się z tym zgadzam. Pawlicki jest po prostu słaby, ja nie chcę go oglądać już w Stali. Jestem za tym, aby skład budować wokół pozostałej czwórki seniorów oraz naszych juniorów + szukać młodego perspektywicznego grajka (Thomsen, Bogdanovs). Chociaż słyszy się, że PUK ponoć też szuka nowego klubu.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2017-09-18, 16:11   

marcin_crx napisał/a:

Ktoś wcześniej poruszył temat biletów i oczekiwania pod kasą, sam stałem do 7 biegu pod kasą i uważam, że to tylko wina kibiców, że nie nabyli wcześniej - klub daje do tego mnóstwo okazji. Sprzedaż internetowa, Nova Park, kasy w niedziele czynne od 12. Naprawdę uważam, że to tylko wina kibiców, że nie nabyli biletów wcześniej.

Nie do końca wina kibiców. Nie mieszkam w Gorzowie, na wyjazd namyśliliśmy się w sobotę, więc została tylko kasa. Staliśmy pod nią prawie 45 minut. Otwarte były tylko 3 kasy, a skoro wiadomo, że jest to mecz podwyższonego ryzyka, trzeba spisywać dane z dowodu to wszystko się wydłuża. Mógł klub otworzyć wszystkie 7 kas, a chociażby tylko 5 i byłoby lepiej. Ale po co. Lepiej zgonić na kibica, że mógł kupić wcześniej.
Przy okazji. wie ktoś może dlaczego sprzedaż internetowa biletów kończy się 2 dni przed meczem? Nie mogłaby np. w niedzielę o 12, ewentualnie w sobotę o 22?

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-18, 16:19   

krzysiugumisiu napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

Nie do końca wina kibiców. Nie mieszkam w Gorzowie, na wyjazd namyśliliśmy się w sobotę, więc została tylko kasa. Staliśmy pod nią prawie 45 minut. Otwarte były tylko 3 kasy, a skoro wiadomo, że jest to mecz podwyższonego ryzyka, trzeba spisywać dane z dowodu to wszystko się wydłuża. Mógł klub otworzyć wszystkie 7 kas, a chociażby tylko 5 i byłoby lepiej. Ale po co. Lepiej zgonić na kibica, że mógł kupić wcześniej.
Przy okazji. wie ktoś może dlaczego sprzedaż internetowa biletów kończy się 2 dni przed meczem? Nie mogłaby np. w niedzielę o 12, ewentualnie w sobotę o 22?

Nie chcę bronić klubu, ale 4 otwarte kasy (były 4, nie 3, a na koniec 5, bo w informacji zaczęli sprzedawać) były podyktowane brakiem zainteresowana kibiców meczem (po co robić koszty w postaci kasjerów). Jeżeli zdecydowaliście się na przyjazd można było zamówić bilety w piątek przez internet.

Można ew. pomyśleć o sprzedaży biletów na zasadzie - rezerwacja miejsca przez neta i do soboty w NOVA PARK, bilety sprzedawane w kasie idą jak leci, po to żeby nie tworzyć kolejek.

Niestety kolejkę i czas oczekiwania budowali głównie ludzie, bo wybierali miejsce 15 minut. Sam byłem świadkiem jak facet przede mną zastanawiał się nad sektorem - takie coś wkurza, bo jak chcesz wejść na stadion a ktoś marudzi to szlag Cię trafia.

Inna rzecz, że klub wczoraj stracił kilka tysięcy złotych, bo kilkadziesiąt osób po prostu zrezygnowało z zakupu biletu widząc kolejkę lub czekając i widząc jak się to wszystko ciągnie.

Przyznam szczerze - sam bym zrezygnował jakby nie żona, która była na stadionie i bilet kupiła w tygodniu.

Kukielka

Wysłany: 2017-09-18, 19:50   

Witam, sam nie miałem biletu przed niedzielnym meczem, lecz trzeba trochę ruszyć głową patrząc za okno, żeby wiedzieć, że pomimo wielkiego buntu kibiców po meczu ze Spartą i tak część przyjdzie na stadion. Byłem na stadionie godzinę przed zawodami i kupiłem bilet w 10 minut. Tak więc pretensję można mieć tylko do siebie. Dodam, że na mecz jechałem z Poznania.
Co do meczu to uważam, że jechaliśmy na takim samym poziomie ze Spartą, tylko Falubaz nie potrafił się tak dobrze przełożyć jak Wrocławianie. Widać gołym okiem, że jak tor się przesuszy to nasi nie potrafią się dopasować i zaczyna się nerwówka. Całe szczęście, że Bartek moim zdaniem przypadkiem coś znalazł dzięki upadkowi Przemka bo wynik mógłby być zgoła inny. Ta przewaga moim zdaniem daje nam brąz i innego rozwiązania nie biorę pod uwagę. Osobnym tematem jest tor i uważam, że dopiero w przyszłym roku będzie on naszym atutem nie wolno nam zapominać, że nawierzchnia praktycznie całkowicie się zmieniła i potrzeba trochę, czasu żeby zawodnicy potrafili się dopasować w różnych warunkach pogodowych i porach roku, jak to mówi Tomek Hajto to są właśnie te detale, które w tym teraźniejszym żużlu są niesamowicie ważne. Trzeba zapomnieć o czasach, że jak zawodnik prezentował jakiś poziom to poniżej niego nie schodził, w tym momencie jest sprzęt i tylko sprzęt. Spójrzmy na Bartka w pewnym momencie można było mieć wrażenie, że w końcu znalazł to coś, tęperatura spadła o kilka kresek i chłopak jest jak we mglę. Tak patrząc na niego w niedzielę to chyba wszystkie 3 furmanki były testowane i przez przypadek coś znaleźli. Co do Przemka to nie ukrywam go, że darzę chłopaka wielką sympatią jako człowieka, ale jako żużlowiec strasznie mnie ostatnio wkurza. W lidze szwedzkiej jedzie, eliminacje, turnieje jedzie, przychodzi liga i nagle chłopak zapomina jak się jeździ ? Śmierdzi na kilometr. Bardzo bym chciał wierzyć, że to przypadek. Pozostanie rozważałbym tylko w przypadku braku alternatyw, a takich na brak. Bo uważam, że model z 3 Polakami jest trafny. Niestety jak niesie wieś gmina Iver podobno ma odejść, oby to nie miało miejsca bo wówczas należałoby szukać zastępstwa, a nikt mi konkretny do głowy nie przychodzi, chyba że Max Fricke, ale będzie to zapewne ciężkie do zrealizowania.

Michu5 

Wysłany: 2017-09-18, 22:44   

Kukielka napisał/a:
Witam, sam nie miałem biletu przed niedzielnym meczem, lecz trzeba trochę ruszyć głową patrząc za okno, żeby wiedzieć, że pomimo wielkiego buntu kibiców po meczu ze Spartą i tak część przyjdzie na stadion. Byłem na stadionie godzinę przed zawodami i kupiłem bilet w 10 minut. Tak więc pretensję można mieć tylko do siebie. Dodam, że na mecz jechałem z Poznania.

Znowu tylko ja, ja, ja. A to, że część kibiców zrezygnowała, a klub nie zarobił drobnych kilku tysięcy to się nie liczy? Ja przykładowo też zdążyłem, ale nie nazwę tych co stali za mną frajerami, bo to nie jest normalne stać w kolejce po bilet 45 minut. Oczywiście, część winy spoczywa na ludziach, bo to albo im wysoka nie pasuje, albo niska. Albo za blisko, albo za daleko, albo akurat w ulubionym sektorze nie ma 5 miejsc obok siebie, dramat po prostu.

Ale nie można było po prostu tych danych z dowodów wpisywać ręcznie przez samych fanów? Przecież to by wszystko szło znacznie szybciej. I dwa-pytanie, czy każdy musiał okazywać dowód przy sprzedaży w kasie bo była jakaś weryfikacja czy nie masz zakazu, czy to było tylko celem nadrukowania danych?

Moim zdaniem temat do przemyśleń dla klubu, jak tę sprzedaż usprawnić, bo zawsze szkoda tych paru groszy, które nie zarobił.

PS jeśli Kukiełka pisze o słuchach o Iversenie, to wiedz, że coś się dzieje... Z mojej strony, byłoby szkoda.

adagio

Wysłany: 2017-09-21, 08:57   

zabulaF napisał/a:
Ja Was nie rozumiem.
W Zielonej Górze mecze derbowe zawsze mają komplet. Przecież te mecze mają całkiem inny klimat i są odmienne od pozostałych.
Dlaczego u Was miałoby być inaczej?

Dziwi mnie, że ktoś twierdzi, iż w zemście za słabe wyniki nie pójdą na mecz. A niech sobie nie idzie! Niech obejrzy przed telewizorem. Ale i tak będzie komplet. I u Was, i u nas.
Zrozumcie, że zarząd wie doskonale, że będzie komplet i tak ustali ceny aby kasa wpłynęła jak największa.

Tyle tylko, ze musi być ten kto te derby przegra... a tym razem (po raz pierwszy od trzech lat) remisu nie będzie.

Zabulaf, coś jednak marnie idzie sprzedaż na rewanżowy pojedynek derbowy...

https://biletynafalubaz.pl/impreza/mecz-o-braz-ekantor-pl-falubaz-zielona-gora-vs-cash-broker-stal-gorzow-wielkopolski,102.html

Tym razem nie trafiłeś. Zarówno jeżeli chodzi o frekwencję jak i wynik ;-)

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2017-09-21, 10:11   

A na co mają płacić niemałą kasę? Żeby zobaczyć, jak znienawidzony wróg, odbiera medale?
Wcale się nie dziwię, że chętnych mało na taką przyjemność.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-09-24, 20:08   

Czyżby za tydzień z Iversenem?
Coś przebąkiwał o GP w Toruniu,być może się uda.

P.S--Bravo dla Leszna za DMP 2017,pokazali jak można się podnieść w meczu.
Drużyna z charakterem,która dwa razy została w tym roku pokonana przez Stal.
Mina Rusko i Dobruckiego ----bezcenne.

Shizer12 

Wysłany: 2017-09-24, 20:31   

Z ogromnym bólem serca, lecz sądzę, że Iversen nie założy już naszego kevlaru za tydzień ani w przyszłym roku. :-( :-(

lomboNET 

Wysłany: 2017-09-24, 20:41   

Mina Klocowej przy Baronie na podium jeszcze bardziej bezcenna :D

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-10-01, 20:19   

Byłem dziś na meczu i bardzo podobała mi się ambitna jazda naszego zespołu.

Szczególnie na plus zasługuje Rafał, który pokazał, że naprawdę może być w przyszłości silnym punktem Stali.

Kilka ciekawych przemyśleń odnośnie tegorocznej fazy finałowej, szczerze nie pamiętam takich PO gdzie:

- drużyna która wygrywa fazę zasadniczą kończy sezon na ostatnim miejscu
- żadna drużyna nie przechodzi przeciwnika podczas rewanżu u siebie

Przy okazji, strasznie szkoda mi tego sezonu, ponieważ w fazie Play Off odjechaliśmy 60 wyścigów, z czego 56 biegów było naprawdę dobrych, a całe Play Off zawaliło nam 4 biegi u siebie ze Spartą.

Po tym co widziałem dzisiaj w Zielonej Górze utwierdziłem się w przekonaniu, że bylibyśmy mistrzem Polski, Cóż, kolejna szansa za rok ;-)

PS. Ciekawe rzeczy działy się dziś w Toruniu, swoją drogą ciekawe jak zareaguje rynek transferowy jeżeli Toruń nie utrzyma się w lidze.

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2017-10-02, 00:00   

Ta drużyna miała jednak mega potencjał, skoro jadąc play-off bez jednego z liderów przegrała półfinał o 4 punkty i 2 dziury we wrocławskim torze a triumfatora rundy zasadniczej szybko pozbawiła złudzeń co do medalu.
Brawo chłopaki ze Stali!

Thorgal 

Wysłany: 2017-10-02, 12:06   

Dokładnie. Skład był dobrany na złoto i z Nielsem byłoby złoto. Problem w tym, że ten skład nie uwzględniał, że drużynę buduje się na 4 ostatnie mecze sezonu.

Za rok juniorzy będą naszą większą siłą, więc zmiana np. Nielsa za Lindgrena będzie wg mnie utrzymaniem obecnej siły.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-10-02, 12:13   

Nie piszę, że wiem na 100%, nie piszę, że jestem czegoś pewny, aczkolwiek zasłyszałem jakoby Iversen chciał sam wrócić do rozmów jeżeli Toruń nie utrzyma e-ligi.

W odejście PUKa do Częstochowy nie uwierzę. Moim zdaniem jeżeli nie Toruń to zostanie w Stali.

yellow-blue

Wysłany: 2017-10-02, 12:44   

marcin_crx napisał/a:
Przy okazji, strasznie szkoda mi tego sezonu, ponieważ w fazie Play Off odjechaliśmy 60 wyścigów, z czego 56 biegów było naprawdę dobrych, a całe Play Off zawaliło nam 4 biegi u siebie ze Spartą.

Słuszna uwaga. Z resztą wczoraj też trzy ostatnie biegi przegraliśmy 13:5. Jaki z tego wniosek? Złe ustawienia par szczególnie w biegach nominowanych? Brak odpowiednich wniosków zawodników/trenera na zmieniające się warunki torowe? Coś w tym jest.

Odpowiedz do tematu