Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brązowe derby: Falubaz - Stal
Autor Wiadomość
as35 

Wysłany: 2017-09-12, 18:31   

Jako Kibic mogę jedynie zagłosować portfelem. Wiec głosuję. Drużyna i kluba ma mnie Kibica tam gdzie mis ma metkę. Tak jak oni mieli mnie w niedziela tak ja ich. Po przeczytaniu wypowiedzi prezesa (nie marudźcie, płaćcie), pseudo trenera - miałem szatańskie pomysły ale gostek z traktora nie zrozumiał mnie oraz zawodników (nic się nie stało- faktury wystawione) mam dość.
Cały ten cyrk bazuje właśnie na takim myku. Oni (zawodnicy, kluby-) mamy was głęboko. Dlaczego - bo i tak przyjdziecie i zapłacicie.
Ja nie. Raz już dałem sobie rok oddechu od tego cyrku - przeżyłem. To i teraz dam rade.

sprii 

Wysłany: 2017-09-13, 08:35   

Wrzucę sam coś do ogródka:D
Jaaa ale z Was panienki:) i kibice sukcesu...cóż nie wyszło trudno w końcu to sport;) prawda? Sam jestem jeszcze wkur....i nie ogarniam jak można taką przewagę zmarnować ale stało się :-( Z drużyną trzeba w końcu być na dobre i złe. Jeszcze z 5 lat temu za mecz o brąz i to derbowy wszyscy by się emocjonowali i czekali na ten pojedynek....a że w ostatnim czasie nasi chłopcy nas rozpieszczali to teraz wszyscy obrażeni...złoto albo "śmierć" jeden nie idzie na stadion drugi nie ogląda a trzeci w tym czasie będzie kosił trawę w swoim w ogródku;/. Ok każdy ma wybór:) Nie jestem żadnym adwokatem diabła i nie bronię żużlowców bo dali strasznie du...;/ ale to chyba ostatnia szansa żeby spotkać się w taki składzie bo zmiany być powinny i pewnie będą.....
pozdrawiam i bez spiny Panie i Panowie :-P

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-09-13, 12:57   

Panikujecie i siejecie taki defetyzm jakbyśmy spadli z ligi - owszem styl boli i to cholernie!! Aczkolwiek nie stało się nic złego - w ostatnich trzech latach zdobyliśmy dwa tytuły DMP, jeżeli w tym roku weźmiemy brąz będę umiarkowanie zadowolony z tego sezonu.
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-14, 15:45, w całości zmieniany 1 raz  

As17 

Team: stal
  Wysłany: 2017-09-13, 21:42   

Ciekawe ile biletów się sprzedało. Bo jak nie idzie to i licznik się zaciął i nie podają jaka frekwencja :mrgreen:

leszek 

Wysłany: 2017-09-13, 22:04   

As17 napisał/a:
Ciekawe ile biletów się sprzedało. Bo jak nie idzie to i licznik się zaciął i nie podają jaka frekwencja

Bedzie taka frekfencja na jaka zasluzyli :)

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-09-13, 22:25   

Wiem że zasłużyli na małą ale nawet mi ciśnienie po woli spada na teraz nie idę ale czy wytrzymam w niedzielę tego już nie wiem.

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-09-13, 22:28   

Na stadion przyjdzie tylu kibiców ilu będzie chciało. Jak rozumiem kolegi leszka nie będzie. Trudno. Człowiek, w tym też kibic, ma wolną wolę, będzie chciał pójść to pójdzie, nie będzie chciał - nie pójdzie. Rozumiem również, że w przypadku gdy frekwencja będzie słaba rozpocznie się na forum serial pod triumfalnym tytułem: "Ale wam ludzie pokazali co o was myślą" lub też: "A nie mówiłem? Dobrze wam tak!!!". Może to i dobrze - czasami jest dobra forma terapii. Trzeba to będzie jakoś znieść. Ja w każdym razie wybieram się na stadion i to nie po to aby kibicować falubazowi, a po to by wesprzeć moją drużynę - drużynę, której kibicuję od wielu lat (chociaż czasami potrafi mnie wpienić do żywego). Pozdrawiam wszystkich myślących podobnie
Je...ał ich pies!!!"

as35 

Wysłany: 2017-09-13, 22:40   

Chyba faktycznie z frekwencja słabo. Nawet prezes klubu naszego już nie mówi o bąkaniu pod nosem i wylewania żali. Zapowiada (tylko zapowiada dla gawiedzi ) ze po sezonie wyciągniemy wnioski. Typowa zagrywka mająca na celu ściągniecie na stadion tych co uwierzą ze coś się zmienni. Raz już zadziałało- może i teraz zadziała.
Czyli, pseudo trener zostaje, gostek z traktorka zostaje. Zwykłe mydlenie oczu i liczenie na tych co to "wspieram drużynę" nawet wtedy gdy ona ma to bardzo co okazała profesjonalnym zachowaniem w meczu ze Spartą.

leszek 

Wysłany: 2017-09-14, 09:21   

pimpsson napisał/a:
Na stadion przyjdzie tylu kibiców ilu będzie chciało. Jak rozumiem kolegi leszka nie będzie. Trudno. Człowiek, w tym też kibic, ma wolną wolę, będzie chciał pójść to pójdzie, nie będzie chciał - nie pójdzie. Rozumiem również, że w przypadku gdy frekwencja będzie słaba rozpocznie się na forum serial pod triumfalnym tytułem: "Ale wam ludzie pokazali co o was myślą" lub też: "A nie mówiłem? Dobrze wam tak!!!

Dokladnie jak piszesz, wolami mnie tam nie zaciagna. Moja noga na Jancarzu juz w tym roku nie postanie, nawet jezeli by mi doplacili za wejscie (bo nie o pieniadze tutaj chodzi) . Ale po frajersku oddany finał ( inaczej tego nazwac nie mozna) . Roztrwonic 12pkt przewagi, i to w tak waznym meczu to nie lada wyczyn . Tlumaczenie o magicznych ustawieniach , zmieniajacych sie warunkach i takie tam pierdy to moze adept szkolki - profesjonalista ( ponoc za takich sie maja ) nie przystoi . Jak do jasnej cholery mozna mowic, ze sie nie moga dopasowac do wlasnego toru , no jak ??? Ludzie zejdzcie na ziemie wierzac w te bajki. A jezeli juz nie potrafisz sie jeden z drugi dopasowac do wlasnego toru to pipa jestes nie zawodnik . Jest tez druga możliwosc - ryj tor od rana do nocy az rozgryziesz co i jak . Ja bynajmniej tych bajek z torem nie kupuje . Wolalbym uslyszec "bylismy slabi , nie wyszlo , przepraszamy " . A tak mydli nam sie nadal oczy , Chomski przeprasza w magazynie za siebie i zawodnikow - dopiero teraz ? Bo pod dupa sie zapalilo i na Falubaz nie bedzie ksiegowa zadowolona ?
Pewnie na przyszly sezon polece znowu po karnet , ale puki co z Jancarza mnie juz w tym roku wyleczyli .

Licze tez na to , ze dostana w palnik od Falubazu w Gorzowie, jak i w Falubazie ( takie moje kibicowsko-piknikowe prawo ) . Moze Zmora poleci po rozum do glowy i rozpedzi wpizdz...... pewnych osobnikow z klubu i nie mam tu na mysli tak do konca zawodnikow .

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-14, 11:40   

Obawiam się, że będą to najsmutniejsze derby od lat, licznik biletów na dziś:

Ilość wolnych miejsc
9319

adagio

Wysłany: 2017-09-14, 13:38   

Niestety zarząd nie wyciąga wniosków... co odbije się mocną czkawką.
Porażka ze Spartą (lub raczej jej styl) powodowały, że spodziewałem się biletów tańszych o średnio 10-15 zł. Sądziłem, że będzie to rekompensata za porażkę i brak drużyny w finale dla nas, kibiców. Niestety znowu się przeliczyliśmy, prezes napalił się na derby i możliwość wyciągnięcia z tego tytułu większej kasy od kibiców, wszak najlepsza frekwencja w przeciągu całego sezonu, na pewno wszyscy przyjdą, stadion będzie pękał w szwach, niezależnie jakie ceny wywalą.
Prawda jest jednak taka, że mecze o trzecie miejsce to tak naprawdę mecze o nic, pojedynki przegranych i pewnie sporo osób zastanawia się nad sensem ich rozgrywania. Do tego mało atrakcyjne ceny biletów i mamy efekt. Może będzie 5000 na trybunach. Ktoś pamięta takie derby?

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2017-09-14, 14:03   

Ja Was nie rozumiem.
W Zielonej Górze mecze derbowe zawsze mają komplet. Przecież te mecze mają całkiem inny klimat i są odmienne od pozostałych.
Dlaczego u Was miałoby być inaczej?
Przed rozpoczęciem półfinałów każdy miał na coś chrapkę. Zazwyczaj był to "złoty medal". W rzeczywistości zarządom chodzi o dodatkową kasę związaną z uzyskaniem tytułu DMP. Przegrana meczu półfinałowego oznacza jednak, że spodziewana kasa nie wpłynie. Co prawda pozostaje walka o brąz - ale tu pieniążki są mniejsze. W takim przypadku najpewniejszym jest wpływ pieniążków za bilety. Powiedzcie czy (prócz finału) jest jakiś inny mecz niż pojedynek derbowy - który zapełnia trybuny w 100-tu procentach?
Dziwi mnie, że ktoś twierdzi, iż w zemście za słabe wyniki nie pójdą na mecz. A niech sobie nie idzie! Niech obejrzy przed telewizorem. Ale i tak będzie komplet. I u Was, i u nas.
Zrozumcie, że zarząd wie doskonale, że będzie komplet i tak ustali ceny aby kasa wpłynęła jak największa.
Jeżeli ostatnie mecze to nie finał, muszą to być przynajmniej derby. W ten sposób kaska wpadnie klubowi a i kibice wygranej drużyny ucieszą się szczerze z brązowego medalu bo to oznacza, że są lepsi od sąsiadów "zza miedzy".

Tyle tylko, ze musi być ten kto te derby przegra... a tym razem (po raz pierwszy od trzech lat) remisu nie będzie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-14, 15:50   

No Panie i Panowie, kibic Falubazu wchodzi Wam na ambicję!

Mamy się stawić w dużej liczbie!

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-09-14, 15:53   

A ja przyjdę się ponudzić. Wiara czeka bo prognozy są niezbyt optymistyczne, a to oznacza wiecie co... Pan i władca komisarze we własnej osobie. Uważam że nie jesteśmy faworytem tego dwumeczu a ja lubię takie sytuacje. Będę choćby dla sztuki żeby sąsiady nie miały potem polewki że ich więcej przyszło na nasz stadion. No i wyć mi się chce jak cholera po półfinale więc będę darł ryja jak za starych młodych lat i śpiewał znane folklorystyczne regionalne przyśpiewki określające sąsiadów ;-)

Michu5 

Wysłany: 2017-09-14, 16:53   

Jak zobaczyłem te ceny biletów, to przeszło mi przez myśl, że może lepiej zaoszczędzić parę groszy i obejrzeć mecz przed tv. Bo przecież i tak nikt na to nie przyjdzie i nawet atmosfery godnej derbów nie uraczymy.

Ale będę jednak wierny swojemu postanowieniu sprzed kilku lat, że nie odpuszczę żadnego meczu ligowego. Tak już mam, nieważne, czy jedziemy z liderem, czy spadkowiczem, nieważne, czy jedziemy o utrzymanie czy o mistrza, nieważne czy coś mi wypada w niedzielę, czy nie. Ja po prostu lubię ligę, obojętnie w jakiej formie. Cena za bilet też się nie liczy.

Pewnie wielu ma podobne myślenie, ale niestety większość fanów mecz o brąz sobie odpuści. Bo zimno, bo finał w telewizji mogą przegapić, bo porażka ze Spartą wciąż boli.

Jestem zdziwiony, że nikt z klubu tego nie przewidział. Bo moglibyśmy mieć naprawdę świetne zawody, gdyby ceny wymyślono nieco tańsze. Byłaby to jakaś chęć rekompensaty kibicom za fatalny półfinał. Ludzie by to kupili i poczuli się zobowiązani. Moglibyśmy mieć komplet widzów i świetne, klimatyczne derby na luzie na koniec sezonu.

A tak? Ani klub za dużo nie zarobi, ani raczej nie będzie spektaklu. A to, że na meczu o brąz na W69 będzie komplecik to nie wątpię. Oni nie przeszli tej "traumy", co my :)

leszek 

Wysłany: 2017-09-14, 22:20   

marcin_crx napisał/a:
No Panie i Panowie, kibic Falubazu wchodzi Wam na ambicję!

Pewnie kumpel Zmory , ale ciiiiiiiiiii............ :)
zabulaF napisał/a:

Ja Was nie rozumiem.
W Zielonej Górze mecze derbowe zawsze mają komplet. Przecież te mecze mają całkiem inny klimat i są odmienne od pozostałych.

No wlasnie nie rozumiesz , a szkoda - mysle ze w swoim poscie wyrazilem sie jasno . Sam jestem wkur...... ze mnie nie bedzie , ale nie ide ! Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze zwyciestwa na Jancarzu :)
Michu5 napisał/a:
Pewnie wielu ma podobne myślenie, ale niestety większość fanów mecz o brąz sobie odpuści. Bo zimno, bo finał w telewizji mogą przegapić, bo porażka ze Spartą wciąż boli.

Nie porazka , nie zimno , nie cena ale idioty z siebie robic nie pozwole . Kto chce niech idzie ( nie potępiam - jego kasa , jego prawo ) . Bylem na meczu jak spadali . Chodzilem jak nie myslano nawet o awansie - tak, tak bylo tez zimno i mecze o pietruszke , ale bylem . Tym razem przetrawic tego nie moge ! Ciebie tez Michu serdecznie pozdrawiam .

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-15, 11:52   

Leszku
Ja nie wiem dlaczego niby miałbyś się ograniczać do bojkotu jednego meczu. Za to co Ci uczyniono (ktokolwiek i jakkolwiek to zrobił) rozważyłbym dożywotni bojkot meczów Stali Gorzów. Proszę Cię, zastanów się dobrze, myślę że wyciągniesz słuszne wnioski. Wiem jedno, na Twoim miejscu już nigdy nie postawiłbym nogi na stadionie. Zyskasz furę satysfakcji karząc okrutnie klub i drużynę, a i nam będzie dużo lżej pozbywając się takiego jak Ty balastu. Wszyscy wygrają na tym i będą zadowoleni.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-09-15, 14:00   

Trzeba iść, trzeba być! Stal musi panować, jak nie w Polsce to chociaż w Lubuskiem!
A jak przegramy to..... :roll: :shock: :shock: :-( :-( :-( :evil: :evil: :evil: :evil:

as35 

Wysłany: 2017-09-15, 18:28   

Moldorn napisał/a:
Leszku
Ja nie wiem dlaczego niby miałbyś się ograniczać do bojkotu jednego meczu. Za to co Ci uczyniono (ktokolwiek i jakkolwiek to zrobił) rozważyłbym dożywotni bojkot meczów Stali Gorzów. Proszę Cię, zastanów się dobrze, myślę że wyciągniesz słuszne wnioski. Wiem jedno, na Twoim miejscu już nigdy nie postawiłbym nogi na stadionie. Zyskasz furę satysfakcji karząc okrutnie klub i drużynę, a i nam będzie dużo lżej pozbywając się takiego jak Ty balastu. Wszyscy wygrają na tym i będą zadowoleni.

Wiem że to nie do mnie ale czy czasem nie potwierdzasz tym wpisem że w tym cyrku (od pewnego czasu) chodzi jedynie o wydojenie z kasy Kibiców? Ja także jestem pewny (jak i Ty) ze nic się nie zmieni na lepsze - mimo zapewnień klubu naszego prezesa.
Zastanawiające jest że traktujesz długoletniego Kibica jako balast. Za to ze ma odwagę napisać prawdę? Że okazuje swoje zdanie w jedyny dostępny sposób- glosując portfelem? Na marginesie też głosuje portfelem. Co dziwne ( inne balasty - wg Ciebie - znane mi) mają podobne zdanie i raczej jeśli obejrzą mecz to w tv.

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-15, 22:30   

as35 napisał/a:

Wiem że to nie do mnie ale czy czasem nie potwierdzasz tym wpisem że w tym cyrku (od pewnego czasu) chodzi jedynie o wydojenie z kasy Kibiców? Ja także jestem pewny (jak i Ty) ze nic się nie zmieni na lepsze - mimo zapewnień klubu naszego prezesa.
Zastanawiające jest że traktujesz długoletniego Kibica jako balast. Za to ze ma odwagę napisać prawdę? Że okazuje swoje zdanie w jedyny dostępny sposób- glosując portfelem? Na marginesie też głosuje portfelem. Co dziwne ( inne balasty - wg Ciebie - znane mi) mają podobne zdanie i raczej jeśli obejrzą mecz to w tv.

1. Nie wiem co w moim wpisie miałoby potwierdzać "dojenie z kasy"
2. Nie wiem w którym miejscu napisałem "że nic nie zmieni się na lepsze" co mi imputujesz.
3. Nie wiem czy Leszek jest długoletnim kibicem czy nie, ale wiem że niektóre jego wpisy to kompletna GIMBAZA. Jeśli się przyłączasz to Twoja sprawa. Mnie one mdlą nie mniej niż postawa naszych żużlowców. Jeśli mnie kibicowanie Stali doprowadzałoby do konwulsji pt: "niech im Falubaz spuści łomot" to chyba bym podziękował; poniżej pewnego poziomu nie powinno się schodzić. A w podłych czasach należy zachować się godnie.

yagr

Wysłany: 2017-09-16, 11:21   

Dzisiaj o taktyce. W tygodniu wybrałem się na grzyby ( niektórzy powinni na ryby - powszechnie wiadomo do czego "piję" ). Pojechałem w okolice Rudnicy widzę ,że przy drogach auta stoją więc myślę sobie - już jest dobrze. Wpadam do lasu jak dzik , ganiam wte i wewte chyba z godzinę. Żadnego "ludzia" nie spotkałem , jakby się pod ziemię zapadli. To , że prawdziwki przede mną w lesie spierd...ją to wiedziałem od zawsze ale żeby ... podgrzybki no kuźwa jego mać no sorry , no hello ! Na pusto wracać to aż podejrzane więc zmiana taktyki. Musi być ciężko , musi boleć czyli najpierw forsowanie zasiek zagajnika co by się do brzózek dostać. Nie było lekko ale były kozaki uff. Teraz widzę , że nasz trenejro zrobił roszady w składzie i to dość istotne. Czy to coś da ? A kto to wie- ale bez względu na efekt, na wynik brawo za odwagę. Panie Stanisławie pan się nie boi cały Gorzów za panem stoi. Szkoda , że tak późno i w takim momencie ten eksperyment ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Moja rada dla pana Stanisława - przed biegami nominowanymi niech pan nie dyskutuje z zawodnikami kto , który i z którego toru. To pan jest szefem i pan to bierze na swoją odpowiedzialność. Krótko - wszystkich do siebie , zapoznać z sytuacją bo okazuje się , że jak jeden z drugim staje przed tivi to nawet nie wie jaki jest aktualnie wynik meczu. Później tylko oznajmić zaineresowanym że jedziesz ty z tego a ty z tego i koniec dyskusji. Najwyżej jeden czy drugi sam poprosi o zmianę. Więcej charyzmy panie Stanisławie więcej Jose Mourinho w parku maszyn a będzie git ! Obejrzałem ostatnią konferencję prasową naszego trenejro i była bardzo , bardzo smutna i się nie dziwię. No cóż przyjdzie za to zapłacić prawdopodobnie niską frekwencja na trybunach. W każdym bądź razie dosyć już tego "żałobniczenia" i czas na ostatnie rozdanie na naszym ( oby naszym )torze. Złapałem się na tym , że po niedzieli nie jest mi żal straconej szansy ( a powinno ) , że nie jest mi smutno ( a powinno ) jestem najzwyczajniej w świecie zły , wściekły i .... jeszcze mi to nie przeszło. Pójdę bo chciałbym zobaczyć tak samo wkurw..ych naszych zawodników walczących o każdy milimetr toru , walczących o każdy zasr..y punkcik. Idę i liczę tylko i wyłącznie na to i na nic więcej. Sam wynik ma mniejsze znaczenia niż to w jakim stylu zostanie cokolwiek zrobione przez naszą drużynę.

Slawo 

Wysłany: 2017-09-16, 12:51   

Byłem przed chwilą kupić bilety.
kolejki żadnej ( myślę może już brak miejsc)
Ale nie.
Wolnych miejsc jak w kinie na marny film
Kupiłech 3 szt ( aż portfel zabolał.)
Wróciłem do dom i czytam na stronie STALI tytuł:
" TAKIEGO MECZU JESZCE NIE BYŁO"
i myślę( pierwsze skojarzenie).. chaliera już odjechany? :-D
Ale nie.
i drugie skojarzenie
faktycznie Takich derbów pod względem frekwencji jeszcze nie było.
I coby nie powiedzeć zanim mecz się zacznie drużyna jeszcze nie jedzie ale już Stal( jako klub i kibice ) przegrała.
Ale wiecie co?
przynajmniej rozsiądę się jak panisko,popatrzę na mecz, w przerwach na cyrk :mrgreen:
i chyba będę zadowolony ,że byłem na ostatnim meczu ligowym w Gorzowie.
(" chyba" zniknie jak wygramy :-P )
do zobaczenia na stadionie

boberGW 

Wysłany: 2017-09-16, 15:33   

Ten mecz pokaże tylko jedno, że nasi kibice dostosowali się do poziomu zawodników z ostatnich sześciu biegów półfinału.
Pieprzycie na Zarząd, że sponsorów znaleźć nie może, że to, że tamto, a sami po jednym meczu wysrywacie się na klub i zawodników, którzy specjalnie tego meczu nie przegrali, żal. Jakby sponsorzy zachowali się jak większość z was, to klub już dziś mógłby zostać zamknięty. Nie wiem czy taka fala hejtu przelała się nawet przez Toruń.
Falubazy dopełnią tylko dzieła zniszczenia i to nie na torze. Przyjedzie ich tu ponad 400 i zakrzyczą wszystko i wszystkich, a na koniec, czy wygrają czy nie będą oklaskiwać swoich żużlowców, a u nas znów stanie jakiś debil przy parkingu i będzie darł mordę na swoich zawodników. Brak słów.
To ile jesteście co niektórzy warci pokazuje już wątek Stal Gorzów 2018. Jak można zwalniać trenera, zawodników jadąc jeszcze o medal? Przy takich kibicach nie zdziwię się jak połowa drużyna zawinie mandżur i odejdzie do innych klubów, a w ich miejsce nikt nie będzie chciał przyjść.
A na mecz nie przychodźcie, przynajmniej nikt nie będzie gwizdał na swoich.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Michu5 

Wysłany: 2017-09-16, 18:34   

boberGW napisał/a:
Ten mecz pokaże tylko jedno, że nasi kibice dostosowali się do poziomu zawodników z ostatnich sześciu biegów półfinału.
Pieprzycie na Zarząd, że sponsorów znaleźć nie może, że to, że tamto, a sami po jednym meczu wysrywacie się na klub i zawodników, którzy specjalnie tego meczu nie przegrali, żal. Jakby sponsorzy zachowali się jak większość z was, to klub już dziś mógłby zostać zamknięty. Nie wiem czy taka fala hejtu przelała się nawet przez Toruń.
Falubazy dopełnią tylko dzieła zniszczenia i to nie na torze. Przyjedzie ich tu ponad 400 i zakrzyczą wszystko i wszystkich, a na koniec, czy wygrają czy nie będą oklaskiwać swoich żużlowców, a u nas znów stanie jakiś debil przy parkingu i będzie darł mordę na swoich zawodników. Brak słów.
To ile jesteście co niektórzy warci pokazuje już wątek Stal Gorzów 2018. Jak można zwalniać trenera, zawodników jadąc jeszcze o medal? Przy takich kibicach nie zdziwię się jak połowa drużyna zawinie mandżur i odejdzie do innych klubów, a w ich miejsce nikt nie będzie chciał przyjść.
A na mecz nie przychodźcie, przynajmniej nikt nie będzie gwizdał na swoich.

Brawo za celną ripostę :)

No ale cóż, nasi kibice są jacy są ("wymagający") i wszyscy to wiedzą, łącznie z zarządem.

Dlatego do tego ostatniego mam lekki żal, że nie przewidział, tego co nas czeka, jak się przesadzi z cenami biletów. Przecież już to przerabialiśmy w 2011, jak w meczu o 3. miejsce też był do połowy pusty stadion.

Oby ten mecz ze Spartą nie zaczął czegoś niedobrego w naszej Staleczce. Bo na razie zrobiło się typowe polskie piekiełko.

as35 

Wysłany: 2017-09-16, 20:49   

[quote="Michu5"]
boberGW napisał/a:
Pieprzycie na Zarząd, że sponsorów znaleźć nie może, że to, że tamto, a sami po jednym meczu wysrywacie się na klub i zawodników, którzy specjalnie tego meczu nie przegrali, żal.

Widzisz celna diagnoza- co do poziomu. Tylko jakoś do cześć Kibiców kierujesz żal a do zawodników już nie. Czyli oni mogą nieprofesjonalnie się zachować. Brawo- faktury jak zwykle. A Kibic już nie - ma łykać jak pelikan kwaśne mleko- wyświechtane frazesy o komisarzach, torach i innych ustawieniach. Na marginesie krypto faliubaz dziś już osiągnął szczyt ;-0. teraz ponoć silnikom jest za zimno hahahah, Jetem pewien ze zyska grono wyznawców taka teorii. Tu na forum też.
Co do tego ze zawodnicy specjalnie nie przegrali to mam mieszane uczucia ( szczególnie w stosunku do jednego gostka).
Cytat:
Brawo za celną ripostę :)

No ale cóż, nasi kibice są jacy są ("wymagający") i wszyscy to wiedzą, łącznie z zarządem.

Dlatego do tego ostatniego mam lekki żal, że nie przewidział, tego co nas czeka, jak się przesadzi z cenami biletów. Przecież już to przerabialiśmy w 2011, jak w meczu o 3. miejsce też był do połowy pusty stadion.

Widzisz Kibic jest wymagający- szczególnie ten glosujący portfelem. Zarząd jednak uśpiony jest i został tymi co "Nic się nie stało"!. Uważny obserwator zauważy ze jeszcze w poniedziałek prezes traktował uwagi jako marudzenie, bąkanei pod nosem. W miarę upływu czasu- licznik sprzedanych biletów stoi w miejscu-zaczynał zmieniać zdanie . Ponoć teraz mamy po sezonie wyciągnąć wnioski (hahahah). Liczył że tym zażegna sprawę. Przeliczył się chyba. Podobnie wypełniacz programu. Na początku winne było złe odczytanie toru- jednocześnie siedział bidok w Bartkiem i Vaculikiem długo i rozmyślali o przyczynach. Sprzeczne to bo skoro winny tor to o czym rozmyślać. Dlaczego tylko z tymi dwoma zawodnikami?
Generalnie początkowo liczono ze jak zwykle uda się sprawę pod dywan zamieść standardowymi frazesami typu: komisarz, tor, pogoda, układ gwiazd, ustawienia i tym podobne bzdety maskujące amatorkę. Szczególnie że "Nic sie nie stało".
Cytat:
Oby ten mecz ze Spartą nie zaczął czegoś niedobrego w naszej Staleczce. Bo na razie zrobiło się typowe polskie piekiełko.

Boję się że źle się dzieje już od pewnego czasu a TEN mecz ze Sparta przelał czarę goryczy. Mecz z falubazem z wielkim żalem przyznaje będzie tylko kontynuacja żenującej końcówki z wrockiem.

Odpowiedz do tematu