Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal 2018
Autor Wiadomość
miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-09-18, 15:51   

GM napisał/a:
Holder dawał d... po całości w tym sezonie a Emil to poziom Vacula i Nielsa.

Słyszy się, że PUK będzie chciał odejść, więc za niego potrzebujemy właśnie takiego Emila/Lindgrena.
Za Przemka jak wyżej pisałem dał bym szansę jakiemuś zagubionemu zawodnikowi - Kildemandowi (mógłby nam się ładnie odwdzięczyć) albo młodemu wilkowi z Nice - fajnie tam jeździ Lahti.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-09-18, 16:03   

Jeżeli PUK odejdzie - czego bym nie chciał to musimy mieć armatę w zespole. Wtedy w Stali musi wylądować Emil.

Jeżeli zbudujemy skład w oparciu o Zmarzlika, KK i Vaculika oraz juniorach musimy mieć czwartą armatę. Vaculik i KK nie są na tyle pewniakami żeby stawiać na tą trójkę.

Mój skład marzeń 2018:

1. Vaculik
2. Thomsen
3. Kasprzak
4. Iversen
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Czerniawski
8? Sundstroem/Bogdanovs

No na pewno możemy powiedzieć, że ten sezon ogórkowy może być najciekawszy od lat. Grudziądz, Częstochowa, Toruń, Zielona Góra oficjalnie mówią, że chcą się wzmocnić, a szczególnie Toruń potrzebuje wręcz totalnego przebudowania składu.

Zawodników na rynku jest natomiast jak na lekarstwo, którzy mogliby zmienić zespoły. Ze spadkowicza do "rozszabrowania" jest niewiele, Łaguta zawieszony. Tak naprawdę Fricke i Lindgren prezentują odpowiedni poziom sportowy i są ciekawymi kąskami na rynku. Nie powiem, że Fredkę bym przygarnął, ale nie za PUKA. Jeżeli już to i PUK i Fredka + BZ, KK i MV.

Poza tymi nazwiskami większość uznanych zawodników zapewne pozostanie w obecnych klubach.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-09-18, 16:37   

miszarus napisał/a:
Za Przemka jak wyżej pisałem dał bym szansę jakiemuś zagubionemu zawodnikowi - Kildemandowi (mógłby nam się ładnie odwdzięczyć) albo młodemu wilkowi z Nice - fajnie tam jeździ Lahti.

Ja bym w takim przypadku zdecydowanie szukał jakiegoś rodaka bo zostaje nam Krzychu i Bartek + młodzi. Ja już wspominałem o Worynie. To by była dobra opcja bo na Woźniaka raczej nie ma co liczyć. A Woryna na tej jeden sezon by się przydał.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2017-09-18, 22:39   

Sezon jeszcze co prawda się nie skończył, ale ja nie zawsze mam czas, żeby tutaj coś napisać, wiec nie czekam, tylko się dzielę swoimi przemyśleniami i uwagami, co do kształtu przyszłej drużyny.

Podstawa:
1. Bartosz Zmarzlik - chyba nie trzeba nic pisać. Świetny, młody, swój. LIDER zespołu, pomimo 22 lat. Najlepszy zawodnik Ekstraligi drugi rok z rzędu.
2. Martin Vaculik - zawodnik, o którym wielu z nas kibiców przez lata marzyło, żeby jeździł w Gorzowie. W końcu się doczekaliśmy i nie mamy prawa narzekać. Poza kłopotami sprzętowymi w newralgicznym okresie wyjazdowym Częstochowa-Rybnik-Grudziadz, bez większych zastrzeżeń. Kapitalne wejście w sezon w Toruniu i dalej szło z górki. Pewniak na kolejne lata.
3. Krzysztof Kasprzak - każdy z nas już chyba zauważył, że kariera KejKeja, to typowa sinusoida, raz sezon świetny, raz cienizna. Teraz z uwagi na kontuzję sezon przeciętny, ale nie słaby. W kolejnym pewnie znów będzie błyszczał, bo to ambitny chłopak. Drugi Polak w składzie na pozycji seniora być musi, a Krzysiek jest już chyba bardziej gorzowski niż leszczyński i nie raz, nie dwa to udowadniał. Obowiązkowo zostaje.
4. Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski, Alan Szczotka, Kamil Nowacki Przyszłość każdego klubu to wychowankowie, a te chłopaki mają papiery na dobrych i niezłych żużlowców. Rafał zrobił kolosalny postęp w tym sezonie. Jeżeli będzie się tak rozwijał i miał do tego odpowiedni sprzęt, to szybko będziemy mieli topowego, ekstraligowego juniora, jeżeli już nie mamy.

Do zastanowienia:
1. Niels Kristian Iversen - to wciąż solidny punkt drużyny i wartościowy zawodnik. Trochę pechowy, bo po raz kolejny łapie kontuzję w kluczowym momencie sezonu. Nie ukrywam, że to jeden z moich ulubionych żużlowców na świecie. I pamiętam ile dobrego mu zawdzięczamy jako klub. Uważam, że nie powinniśmy się go pozbywać, jeśli chce tu zostać. Pytanie czy rzeczywiście chce, bo ponoć już rok temu nie chciał...

Do pożegnania:
1. Przemysław Pawlicki - i to już nie dlatego, że od połowy sezonu jedzie do tyłu, że sabotuje wysiłek kolegów, ale dlatego, że po prostu nie wierzę w to, że jadąc co sezon taką samą padakę w kluczowym etapie ligowym, po dojściu regularnego startowania w SGP, będzie umiał te 2 rzeczy pogodzić. Poza tym, kolejny zawodnik z GP jest obarczony dużym ryzykiem dla klubu.

Do pozyskania:
1. Szymon Woźniak - chłopak po prostu ma patent na nasz tor i nie zależy to od 1 silnika jak w przypadku Juricy Pavlica, ale od umiejętności jazdy na nim (torze). Mimo, że nasz owal uległ zmianie - nawierzchnia, to on indywidualnie zdobył tu wszystko co w Polsce najcenniejsze i to na przestrzeni kilku lat. Nie wiem czy Wrocław go puści, ale jak powiedziała Daria Kabała, nie do pomyślenia jest, żeby nikt z klubu nie podjął kontaktu z Szymonem w kwestii jego jazdy w Stali.
2. Jarosław Hampel - jeżeli jest do wyjęcia z Falubazu za rozsądne pieniądze, to jak najbardziej bym spróbował. To ostatni dzwonek. Zawodnik, który na żużlu zjadł zęby, zna każdy tor w Polsce i za granicą. Spokojny, inteligentny, startowiec. Świetna przeciwwaga dla Kasprzaka i Zmarzlika.
3. Max Fricke - chce go pół ligi, jak nie cała. Świetnie rozwijający się zawodnik, który za chwilę przejdzie w wiek seniora. Przyszłość żużla w PL i na świecie.
4. Brady Kurtz - jak wyżej, choć może mniejszy talent i większe ryzyko, ale kto wie czy nie będzie równie dobry jak Fricke. Wygadany w parkingu, waleczny na torze. To mógłby być ciekawy transfer.

Znaki zapytania:
1. Grzegorz Zengota - chimeryczny zawodnik, choć kto wie czy gdyby dostał miejsce w pierwszym składzie Unii od początku sezonu nie byłby teraz jednym z najlepszych zawodników tego klubu. Tak naprawdę, to do tej pory żaden klub w Polsce w 100% nigdy na niego nie postawił.
2. Emil Saifutdinov - szklany żużlowiec, który jest podatny na kontuzje. Odnoszę wrażenie, że to już nie jest ten sam żużlowiec na torze, co przed jazdą w Częstochowie. Inna sprawa, że ma strasznie pazernego menedżera na kasę, przez co Emil to bardziej najemnik niż żużlowiec przywiązany do barw klubowych.
3. Kacper Woryna - wiem, że dla wielu z Was (i nie tylko), to bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik. Może i tak, ale uważam, że chłopak jest słaby psychicznie (spala się w ważnych momentach) i technicznie. Widziałem co potrafi na trudnym torze w Poznaniu i bardziej mu do kaskadera niż do żużlowca. Tutaj jestem na nie, aczkolwiek mogę się mylić.
4. Fredrik Lindgren - człowiek potrafiący jeździć w Gorzowie. Do tego stały uczestnik Grand Prix. Nie jest to typ lidera, ale materiał na solidną drugą linie. Zawodnik jednak chimeryczny i ... drogi. W Stali chyba tylko jako plan C, albo i E.
5. Robert Lambert - to może być przyszłość brytyjskiego żużla. Kandydat do rozważenia, choć dla mnie bardziej nr 1 na pozycji rezerwowego.

Z pierwszej ligi, gdyby był zawodnik rezerwowy, to do rozważenia: Maksim Bogdanovs, Mikkel Bech Jensen, Gleb Czugunow.

Uważam, że potrzebujemy przynajmniej 1 kosmetycznej zmiany na pozycji seniora w osobie Przemka Pawlickiego. Fajnie gdyby był to Polak (Woźniak, Hampel, Zengota, Woryna), bo to daje szersze pole manewru w przypadku kontuzji seniora-Polaka vide Kasprzak w tym sezonie. Myślę, że zarząd z prezesem Zmorą ma nad czym myśleć, chyba, że dalej będzie żył w swoim matrixie i te 7-8 tys. kibiców na derbach go zadowala.

Nie pisałem tu nic o Miliku, Kołodzieju, Dudku czy Woffindenie, bo to mission impossible. Zresztą Tai przedłużył kontrakt we Wrocławiu.

Niestety, ale sukcesy Stali w ostatnich latach nas mocno rozpieściły. Do tego posiadanie w składzie takiego wychowanka jak Bartek Zmarzlik oraz historia naszego klubu, obliguje Was panie Zmora do tego, aby ten klub co sezon walczył o najwyższe laury i nie ma zmiłuj! Są świetne podwaliny drużyny (składu) i nie można tego spieprzyć.

Jak pewnie zauważyliście nie poruszyłem ani razu wątku trenera, z tej prostej przyczyny, że nie bardzo widzę kim go zastąpić. Chomski jaki ciapowaty jest, taki jest, taktycznie np. taki Frątczak czy Dobrucki zjada go na śniadanie i wypluwa na kolacje, ale obecnie na rynku nie ma wolnego nikogo lepszego. Czernicki wypadł z obiegu i już chyba nigdy nie wróci. Reszta jest na Stal po prostu trenersko za słaba.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2017-09-18, 22:52   

Nie chce mi się rozpisywać a i nie mam na to czasu, ale wszyscy którzy tak lekką ręką pozbywają się Przema, obejrzyjcie np mecz z Falubazem z rundy zasadniczej. Kogo woła Bartek w parkingu, przed swoim biegiem, komu mówi, że nie ma i nie wie z jakiego miejsca wystartować, kto mu tłumaczy co ma zrobić?!

WIDZIELIŚCIE?!! :evil:

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2017-09-18, 23:11   

masters napisał/a:
Kogo woła Bartek w parkingu, przed swoim biegiem, komu mówi, że nie ma i nie wie z jakiego miejsca wystartować, kto mu tłumaczy co ma zrobić?!
No na pewno nie Neymara ;-) Jeżeli Przemek jest takim dobrym doradcą w parkingu - lepszym niż żużlowcem, to niech zastąpi Stasia Chomskiego na stanowisku i po kłopocie :mrgreen: Do tego trochę zabawne jest to co piszesz, bo skoro Przemek ma taką dużą wiedzę na temat warunków torowych itd., to dlaczego zawsze ma gorsze wyniki od Bartka? Coś nie halo. :roll:
Ostatnio zmieniony przez poro 2017-09-19, 13:26, w całości zmieniany 2 razy  

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2017-09-18, 23:46   

Neymar był jest i będzie. Nieważne gdzie gra :-P

A o Przemka spytaj Bartka, dlaczego za nim biega po parkingu. Jakiś powód na pewno jest.
Jak słabo jechała cała reszta, a Shamek ratował nam dupę, to było fajnie. Teraz Przemo be, niech spada. :evil:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-19, 11:47   

masters napisał/a:
Neymar był jest i będzie. Nieważne gdzie gra :-P

A o Przemka spytaj Bartka, dlaczego za nim biega po parkingu. Jakiś powód na pewno jest.
Jak słabo jechała cała reszta, a Shamek ratował nam dupę, to było fajnie. Teraz Przemo be, niech spada. :evil:

W takim układzie Przemek nie słucha sam siebie. Bartek go wysłucha i robi 12-13 oczek co mecz, Przemek wszystkim doradza, a sam zrobi 3-4 oczka.

Cóż, troszkę nielogiczne to co piszesz.

Ja u Przemka nie widzę zaangażowania i jaj do ścigania. Styl jazdy ma ostatnio strasznie pasywny, a najbardziej irytuje mnie jego chmieryzm w przeciągu sezonu. Chłop może zrobić 12 oczek na początku, by pod koniec zrobić 3 oczka i w pokonanym polu pozostawić tylko juniorów rywala lub najsłabszego seniora.

Ciężko buduje się zespół wokół takiego zawodnika.

Jednak faktycznie przy braku rozsądnych alternatyw w postaci rozsądnego Polaka Przemek mógłby zostać w Stali, jednak moim zdaniem musiałby zaakceptować warunki, że jest najsłabszym seniorskim ogniwem i w razie słabej dyspozycji w jego miejsce wskakuje junior.

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2017-09-19, 12:56   

Ale co nielogiczne? Opisałem fakt zaistniały w parkingu, podczas meczu, co widać i słychać w tv.

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-19, 15:43   

masters napisał/a:
Ale co nielogiczne? Opisałem fakt zaistniały w parkingu, podczas meczu, co widać i słychać w tv.

Bartek to parkingowy gaduła. Z tego co daje się zauważyć to gada obficie niemal ze wszystkimi. Przemek jako człowiek to podobno bardzo sympatyczny gość więc mnie nie dziwi że Bartek był taki wylewny. Nie wyciągałbym jednak pochopnych wniosków z tego tytułu.
Z Przemkiem jest jeden duży problem i nazywa się on GP. Turniej ten strasznie obciąża psychikę, a myślę że to nie jest najmocniejsza strona Przemka. Może facet okrzepnie, ale bardziej przychylam się ku wersji że go to strasznie dociąży.
Druga sprawa która dręczy Przemka to doły sprzętowe z których wychodzenie nie przychodzi mu ani łatwo, ani szybko. I to jest niestety sytuacja powtarzalna a nie jednorazowa. Obawiam się że jak wyłapie coś takiego w samym środku rywalizacji o IMŚ to może być po nim.
Można zaryzykować z Przemkiem pod warunkiem że będzie on 3 zawodnikiem z GP, a więc zakładamy że Iversen zostanie i nie dostanie dzikusa.
W ogóle z transferami w tym roku sprawa wydaje się cholernie ciężka. Ja jestem zwolennikiem jakiegoś wietrzenia, choćby minimalnego tylko póki co nie mam na to specjalnie pomysłu.

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2017-09-19, 18:15   

Ale to nie było tak, że Przemo stał koło Bartka a ten mu nadawał.
Bartek go szukał, ubrany już w kask,nie mógł znaleźć i darł się na cały parking, wołając go. Kiedy go dojrzał, pobiegł do niego...

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2017-09-19, 18:26   

Pomysł by pozbywać się lekką ręką kogoś z kwartetu BZ, MV, NKI i KK uznać należałoby jako sabotaż i postawić w stan oskarżenia z zarzutem działania na szkodę spółki STAL GORZÓW!
Jeśli Przemek odejdzie mamy w jego miejsce Linusa i Karczmarza, który w przyszłym sezonie powinien brać już trochę na swoje barki odpowiedzialność za wynik drużyny. Porządnie trzeba się rozejrzeć za jakimś talentem rodem z Antypodów lub Anglii

Thorgal 

Wysłany: 2017-09-19, 18:54   

A Cook jest do wyhaczenia?

Priorytet to powalczyć o PUKa bo BZ MV KK zostaną. KK ma ważny kontrakt?
No i ktos na nr 8. Linus?

Moldorn 

Wysłany: 2017-09-19, 22:15   

Thorgal napisał/a:
A Cook jest do wyhaczenia?

Priorytet to powalczyć o PUKa bo BZ MV KK zostaną. KK ma ważny kontrakt?
No i ktos na nr 8. Linus?

Z tym Cookiem to chyba dałbym sobie spokój. On już miał swój czas w Stali którego zdaje się nie chciał w ogóle wykorzystać.
Jeśli dobrze pamiętam to w 2014 KK podpisał na 3 lata, a więc kontrakt został wypełniony.Tutaj można być w miarę spokojnym, bo raczej pół ligi nie będzie się o niego biło, ale coś mu trzeba zapłacić. W końcu to w miarę solidny Polak a takich wielu nie ma. No i zdaje się że jest dosyć związany i lojalny, wg mnie wypada docenić to.

sensowny

Wysłany: 2017-09-19, 23:22   

Cook to w ogóle za rok będzie miał 31 lat a nawet pełnego sezonu w Polsce nie przejechał. Ewidetnie szkoda na niego czasu. Zresztą on chyba będzie w GP jezdzil

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2017-09-19, 23:23   

Cook ma bardzo duże szanse na awans do GP
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/706856/craig-cook-stal-sie-najwiekszym-fanem-patryka-dudka-zamowilem-juz-bluze-i-czapke
... więc raczej to słaba opcja. Wolałbym Lamberta.

Shizer12 

Wysłany: 2017-09-20, 01:14   

Według mnie jazda z trzema krajowymi zawodnikami jest bardzo dobrym rozwiązaniem, w razie kontuzji któregoś z nich. Tak jak w tym sezonie miejsce to miało z KK. Osobiście zostawiłbym wszystko tak jak jest, prócz trenera. Wybaczcie, nie przepadam za Stasiem. Jego brak zmysłu taktycznego woła o pomstę do nieba. Może powrót Piotra Palucha na posadę trenera? :mrgreen:

Coraz więcej czytam o odejściu Nielsa, mam nadzieje że to tylko pogłoski. Ja osobiście chłopaka uwielbiam :-P jednakże, jeśli okaże się to prawdą byłbym za ściągnięciem do nas Lindgrena, Fricka, Emil lub Jepsen Jensen.
W razie odejście Przemka proponowałbym zamianę na Zengotę, ewentualnie naszego Cyfera.
Mi to marzy się taki Leon Madsen, choć sądzę że jest nie osiągalny dla nas. :roll:

Nice 1.LŻ?
Kenneth Bjeere? młodszy już co prawda nie będzie, drugi zawodnik w pierwszej lidze, myślę że jest gwarancją na 5-7 punktów w meczu :?:
Mikkel Michelsen - młody, utalentowany, dałbym szansę.

STAL 2018: ( według mnie )
1. Iversen/Lindgren
2. Krzysztof Kasprzak
3. Martin Vaculik
4. Przemek Pawlicki/Grzegorz Zengota/Bjerre/Michelsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Hubert Czerniawski

Speedway-Fan 

Wysłany: 2017-09-20, 09:07   

To moja STAL 2018:

1. Niels Iversen
2. Krzysztof Kasprzak
3. Martin Vaculik
4. Linus Sundstroem
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Hubert Czerniawski

Nie ma co kombinować z jakimiś wielkimi transferami. Linus jeździ coraz lepiej, na naszym torze już się fajnie spasował a będzie coraz lepiej. Przemek niestety kompletnie nie pasuje do naszej Stali. Nie walczy, jeździ bezjajecznie i zawala w najważniejszych momentach. Nie jestem zwolennikiem jakiś teorii spiskowych ale jego postawa w meczu z Wrockiem daje do myślenia.. Czuję że juniorzy w przyszłym sezonie będą naszą siłą więc inwestycja w liderów-najemników jest nieuzasadniona. Koronnym zadaniem Zarządu jest zatrzymanie KAŻDEGO z czwórki NKI, KK, MV i BZ. A jeśli chodzi o trenera to przecież mamy PIOTRKA PALUCHA więc po co nam szukać innych... Paluch robi dobrą robotę z juniorami a jako główny też spokojnie sobie nie raz już radził.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-09-20, 09:44   

Ja bym nic w drużynie nie zmieniał. Awansowali do playoff i w dużej mierze zawdzięczamy to Pawlickiemu ,,ZAPOMNIELIŚCIE,, ciekawe kto by był do wymiany jakby nas w playoffach nie było (poczytajcie sobie swoje posty z początku sezonu aż do teraz) jak zawieje tak zmiany w składzie. Pamiętajcie ten wynik udało się osiagnać ,,słabymi juniorami,, także w następnym sezonie może być tylko lepiej.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-09-20, 10:22   

Nie mogę czytać tekstów "zawdzięczamy pawlickiemu..."
Nic mu nie zawdzięczamy i nic nie będę mu zawdzięczał. Jak przywozi punkty tzn. wywiązuje się ze swoich obowiązków. Poza tym nie jest on jakoś specjalnie przywiązany do Stali i zapewne nigdy nie będzie. Ciągnie go do Leszna i tyle, u nas jest zwykłym najemnikiem.
Co innego Kasprzak, który raczej w Gorzowie karierę zakończy, bo on nigdzie indziej jazdy sobie nie wyobraża, nic go już z Lesznem nie łączy. A Zenek w naszym parku maszyn dobrze się czuje...
Pawlicki powinien wrócić do Unii i tyle. W jego miejsce można naprawdę kogoś wartościowego ściągnąć, za mniejsze pieniądze. Młode wilczki w drużynach są potrzebne a u nas dawno takiego nie było.

Najważniejsze to będzie utrzymanie PUK-a. Rozmawiałem wczoraj z kolegą, że Iversen zostanie tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie będzie miał żadnej zbliżonej oferty do naszej, a na to się nie zanosi. PUK uważa, że musi zmienić otoczenie i szukać wyzwań. Stal więc najprawdopodobniej dokona dwóch zmian. Ja się upieram, że za PUK-a idealny byłby Emil, a za Przemka jakiś młody walczak (Lahti) a Cyfer pod 8.

Thorgal 

Wysłany: 2017-09-20, 10:24   

Pamiętajmy, że w 2018 dochodzi zawodnik z nr 8, a więc rezerwowy. Warto aby był to dobry zmiennik. Powstanie oczywiście pytanie: kto będzie chciał nim być bez gwarancji startów? :)

Ja bym zostawił Linusa zamiast Przemka. I powalczył o pozostanie Nielsa i dodanie kogoś na poziomie Woźniaka, a jeszcze lepiej Hampela. Fretka też by pasował, ale wówczas zostaje nam 2 polskich seniorów.

RAFIK 

Wysłany: 2017-09-20, 11:15   

No cóż,sezon się jeszcze nie skończył,ale już dorzucę kamień od siebie.jeśli ubędzie nam Iver to można by lindgrena ściągnąć,a za Przema dałbym Linusa lub :mrgreen: Miedziaka :mrgreen:

mazinho 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2017-09-20, 11:18   

Thorgal napisał/a:
Pamiętajmy, że w 2018 dochodzi zawodnik z nr 8, a więc rezerwowy. Warto aby był to dobry zmiennik. Powstanie oczywiście pytanie: kto będzie chciał nim być bez gwarancji startów? :)

Thorgal nie ma pewności, ze ten numer wejdzie. Jeśli ten przepis wejdzie (w co wątpie), to ma być to zawodnik, który ma maksymalnie 25 lat. Jeśli tak będzie to na ten numer idealnie będzie się nadawał Bartek Zmarzlik, który zrobi różnicę w dowolnym momencie i może pojechać nawet w dwóch biegach nominowanych.

sensowny

Wysłany: 2017-09-20, 12:11   

Przepis wejdzie bo już został przegłosowany. Teraz są ustalane szczegóły nr 8/16

Ponoć w Stali ma jeżdzić (znaczy być) 17 letni Tim Soerensen ktoś coś słyszał ?

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-09-20, 12:46   

Moim zdaniem temat jest prosty - jeżeli opieramy zespół na 3 Polakach to rezerwowym może być obcokrajowiec. Jeżeli budujemy zespół na 2 Polakach i 3 obcokrajowców to rezerwowym musi być Polak (chyba ta opcja jednak zwiększy siłę rażenia ze względu na kłopot z silnym Polakiem).

Faktycznie jedyną alternatywą dla Przemka byłby Zengota - i kto wie może będzie wymiana na linii Leszno - Gorzów.

W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby to wyglądało tak:

1. Iversen
2. Lindgren
3. Vaculik
4. Kasprzak
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Czerniawski
8. Cyfer

Odpowiedz do tematu