Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal 2018
Autor Wiadomość
leszek 

Wysłany: 2017-11-06, 22:48   

Michu5 napisał/a:
Ja od "ludzi na mieście" słyszałem, że to koniec poważniejszych transferów.

Powaznych ??? Jak narazie to nasz prezes i jego spolasy zachowuja sie delikatnie piszac jak debile ( nazywajmy sprawy po imieniu ) .
Piszac - ba wmawiajac nam bajki , ze Linus zastapi Puka itp , itd !!! Takimi wypocinami to tylko pogoarsza ( ja ) temat w intencji zakupu karnetow !!!!!
Obraliby inna scieżke a posypalo by sie wiecej kasy od karnetowiczow , ale jak widac nadal mysla , że kibice to tępaki :)

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-11-07, 11:58   

leszek napisał/a:
Obraliby inna scieżke a posypalo by sie wiecej kasy od karnetowiczow , ale jak widac nadal mysla , że kibice to tępaki :)

Po formie Twojego posta nie pozostaje mi nic innego tylko przyznać im rację... Przynajmniej 1% z nich.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-11-07, 17:55   

Jutro o 16 w sklepie klubowym oficjalne przedstawienie Szymona, nie macie wrażenia, że taka forma komunikatu już się przejadła?

Może lepiej to robić w inny ciekawszy sposób?

Marek 

Wysłany: 2017-11-07, 21:15   

Marcin a Ty nie masz wrażenia że czepiasz się. ...pierdół? ??? Nic Ci w tym roku .....nie pasuje 😆😆😆

leszek 

Wysłany: 2017-11-07, 22:38   

GM napisał/a:

Po formie Twojego posta nie pozostaje mi nic innego tylko przyznać im rację... Przynajmniej 1% z nich.

Ze niby co ? Bo napisalem jak sie sprawy maja ? Kolego drogi mamy brak kasy i stad sklad jest jaki jest . O ile z Wożniakiem nam jak najbardziej po drodze to Puka nikt nam nie zastapi . Można bylo jeszcze powalczyc o Mjj , ale na 100% brakuje w klubie kasy ( i ja to jak najbardziej rozumiem ) , ale po co ta sciemka ? Przyklaskuj dalej takie Twoje prawo :)
marcin_crx napisał/a:
Może lepiej to robić w inny ciekawszy sposób?

Marcinku , ale w jakiej innej ? Ma wyskoczyc na miasto w przebraniu renifera z czerwonym nosem ?/ Najwazniejsze , ze mamy Szymona .

PavelN11 

Wysłany: 2017-11-08, 07:08   

No właśnie tylko dlaczego nie ma tej kasy? Był sponsor tytularny, było GP zakończone sukcesem, była jak zwykle świetna frekwencja w ciągu całego sezonu jedynie nie odjechaliśmy finału. Ale bez przesady gdyby jego brak miał tak rzutować na finanse klubów to 80% z nich byłoby na skraju bankructwa.
Tylko Wrocław miał większe wsparcie najważniejszego sponsora czyli kibiców.

grochu_92 

Wysłany: 2017-11-08, 08:33   

Może poprostu stawki zawodników poszły do góry i prezes zdecydował, że nie będzie się licytować i zbuduje skład, który da szansę na awans do PO, a przy okazji zaoszczędzi trochę na kolejne sezony. Pamiętajmy, że cały czas ciąży kredyt, jest też sekcja piłki ręcznej. A przepłacać dla jednorazowego sukcesu widocznie nie było sensu, lub ryzyko było duże. Mamy co mamy i teraz jest szansa dla sztabu na pokazanie umiejętności.

Marek 

Wysłany: 2017-11-08, 09:36   

Leszek z MJJ nie masz racji 😉 gość za długo się wahał nad pozostaniem w Toruniu... miał ofertę z Gorzowa ale czekał. ... i ma co chciał 😊czyli musi jeździć tam gdzie mu pozostało tzn. u .....gryzoni 😆😆😆I z tą kasą też nie do końca tak jest . Moim zdaniem prezes ma rację że się nie licytował z innymi. Chyba nie sądzisz że mogliśmy konkurować finansowo z Terminskim który za wszelką cenę chciał się .....odegrać 😡Dla mnie skład jest ok 😆 Brakuje mi tutaj "tylko" jakiegoś młodego gniewnego pod 8/16 😉I pamiętajcie że gdyby znowu była mocna 5 seniorów to nasza młodzież sobie by za przeproszeniem "gówno" pojeździła. ....😆😆😆Pozdrawiam

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-11-08, 14:32   

Ja się będę upierał dalej - mi brakuje solidnego piątego seniora.

Nigdy nie będzie tak, że każdy senior będzie przywoził punkty, więc zawsze znajdzie się luka żeby juniora w rezerwie puścić.

Napiszę jak mantrę - nie mamy absolutnie żadnego pola manewru w razie kontuzji.

grochu_92 

Wysłany: 2017-11-08, 15:06   

Bo Toruń ma pole manewru jak Holte nadgarstki rozbolą. Jack nie będzie miał już podstawionego sprzętu. Skończcie już to pianie nad całą resztą. Bo tor wszystko zweryfikuje. Mamy co mamy o trzeba z tym żyć. Nie co roku będzie super naszpikowany skład. Zresztą bez pompowania balonika, w roli atakujących możemy coś ugrać. Niech sie inni martwią jak im wydatki nie pojadą. Prezes jest jaki jest, takiego mamy, lepszy czy gorszy, ale wyniki go bronią. On majątku nie ma do rozdania i widać, że to jeden z tych ktorzy racjonalnie podchodzi do sprawy finansów. Gra czy nie gra fair to jego sprawa. Po sezonie wynik go znów rozliczy. Ja czekam na oficjalną konferencję gdzie zostaną postawione cele przed zespołem i wtedy będzie co krytykować

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-11-08, 16:44   

Więc stało się faktem.

Szymon - witamy w Stali Gorzów!

leszek 

Wysłany: 2017-11-08, 22:34   

Marek napisał/a:
Leszek z MJJ nie masz racji 😉 gość za długo się wahał nad pozostaniem w Toruniu... miał ofertę z Gorzowa ale czekał. ... i ma co chciał

Co nie zmienia Marku faktu , ze szkoda , ze nie bedzie naszym zawodnikiem .
Marek napisał/a:
Chyba nie sądzisz że mogliśmy konkurować finansowo z Terminskim który za wszelką cenę chciał się .....odegrać

Reasumujac PUK sie nam sprzedał i tyle . :(
Marek napisał/a:
Brakuje mi tutaj "tylko" jakiegoś młodego gniewnego pod 8/16

No wlasnie ! Marku naprawde bylo z czego wybierac - a u nas stagnacja . Mysl , że jakos to bedzie .
grochu_92 napisał/a:
Skończcie już to pianie nad całą resztą. Bo tor wszystko zweryfikuje. Mamy co mamy o trzeba z tym żyć. Nie co roku będzie super naszpikowany skład

No wlasnie dlatego zapraszam do zakupu karnetu :) Bedzie co bedzie . Teraz nic nie musimy a MOŻEMY !!!
grochu_92 napisał/a:
Prezes jest jaki jest, takiego mamy, lepszy czy gorszy, ale wyniki go bronią

Fakt .

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-11-09, 11:07   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/720714/kolejny-senior-w-skladzie-polonii-pila

szkoda liczyłem, że jednak wyląduje u nas pod numerem 8

RAFIK 

Wysłany: 2017-11-09, 11:29   

marcin_crx napisał/a:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/720714/kolejny-senior-w-skladzie-polonii-pila

szkoda liczyłem, że jednak wyląduje u nas pod numerem 8
I bardzo dobrze.Numer rezerwowy tylko blokuje karierę.Też bym na jego miejscu tak zrobił.Na rezerwę dawać jakiegoś juniora i tyle.

mazinho 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2017-11-09, 13:00   

Leszek - Puk się nie sprzedał, tylko po prostu chciał odejść i zmienić otoczenie. Już rok temu był jedną noga w Toruniu. PUK już we wrześniu dogadął się w Toruniu, zresztą z tego co wiem, to nasz zarząd Iversena nawet nie brał pod uwagę w kontekście jazdy w przyszłym sezonie. Także obie strony chciały i poszły w innym kierunku...

leszek 

Wysłany: 2017-11-09, 22:23   

Czyli ktos sobie strzelil w kolamo jak sadze . Mi sie wydaje ze to powinien byc prioryten po podpisaniu kontraktow z Kasprzakiem i Wożniakiem . No ale moze sie myle /

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-11-10, 13:11   

Na całe szczęście grubasa u nas nie będzie ;-)

http://www.przegladsporto...44,1,12407.html

mazinho 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2017-11-10, 14:22   

marcin_crx napisał/a:
Na całe szczęście grubasa u nas nie będzie ;-)

http://www.przegladsporto...44,1,12407.html

Bo w październiku z tego co slyszalem - sam powiedział naszemu prezesowi podczas rozmów, że nie podejmie się wyzwania bycia rezerwowym, bo...jest za gruby. Szczerośc wśród zawodników jest w cenie:). Widocznie Rybnikowi tusza Brytyjczyka nie przeszkadza. Mieliśmy kiedyś pana z Anglii z nadwagą - Joe Screena i wystarczy :)

Michu1947 

Wysłany: 2017-11-11, 12:43   

Co raz mniej niewiadomych, ogolnie slaby sezon transferowy, jakos niczym szczegolnym mnie nie zaskoczyl. Jeden z gorszych.

Stal Gorzow - Zmarzlik, Kasprzak, Vaculik, Sundstroem, Wozniak, Karczmarz i Hubcio
Unia Leszno - Hampel, Sajfutdinow, Piotr Pawlicki, Balinski, Kolodziej, Smektala i Kubera
Falubaz - Dudek, Protasiewicz, Zengota, Gomolski, Jensen, Thorssell, Zgardzinski i Niedzwiedz
Apator Torun - Doyle, Przedpelski, Holta, Iversen, Holderowie, Kopec, Kaczmarek
Wlokniarz - Miedzinski, Musielak, Jonsson, Zagar, Madsen, juniorka
GKM Grudziadz - Buczkowski, Przemek Pawlicki, Artiom Laguta, Lindbeack, Huckenbeck/Pieszczek, Wawrzyniak, Wieczorek
Unia Tarnow - Pedersen, Jamrog, Mroczka, Bjerre, Kildemand, juniorka

No i tylko Sparta szuka piatego zawodnika u siebie bo po odejsciu Wozniaka musza zalatac dziure, a reszta zostaje na swoich stanowiskach. Torun na rezerwowego maja mocnego mlodego Jacka, Falubaz Thorsella, Wlokniarz Lyogera a GKM Huckenbecka...tylko u nas brakuje kogos. Falubaz najbardziej oslabl, ale nie wykluczalbym zadnego z zawodnikow tym bardziej ze kazdy moze zlapac forme i miec sezon konia, a mlody Thorssell juz w zeszlym roku pokazal ze cos z niego moze byc. Najslabiej na papierze bez dwoch zdan wyglada beniaminek.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2017-11-11, 16:05   

Michu1947 napisał/a:
Co raz mniej niewiadomych, ogolnie slaby sezon transferowy, jakos niczym szczegolnym mnie nie zaskoczyl. Jeden z gorszych.

Słaby sezon? Barwy klubowe zmienia IMŚ (Doyle), IMP (Woźniak), uczesticy tegorocznego GP (Pawlicki, Pedersen, Kildemand, Iversen) ikona Torunia Miedziński, ikona Leszna Baliński, do tego Hampel, Zengota, Holta, Gomólski, MJJ, Musielak, nie wiadomo co Hancokiem, Friecke, a Ty piszesz, że słaby sezon transferowy? Hmm...

zdepiefal 

Wysłany: 2017-11-12, 22:07   

Niestety, coraz głośniej robi się w świecie żużlowym, że u nas są mocne problemy z finansami i dlatego odchodzą lepsi zawodnicy. Nawet Darcy Ward o tym napisał na twitterze. Wiecie jak panu Ireneuszowi idzie spłata kredytu?

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2017-11-12, 22:24   

To siedzący w Australii Darcy Ward zna klubowe finanse Stali? To dopiero hit! :mrgreen:
Choć w każdej plotce jest źródło prawdy, bo gdyby było inaczej, to i nie mydlili by oczu kibicom Linusem ze Szwecji. Przypuszczam, że część sponsorów się wkuła, tupnęła nóżką i odeszła z BSC.
Iversenowi, to pewnie było dodatkowo na rękę. Nie sądzę, żeby prezes ujawnił publicznie w tej chwili jak jest, ale po poczynaniach klubu na rynku widać, że aktualna koncepcja "rozwoju wychowanków-juniorów w Stali" jest wszystkim na rękę. Z klubową kasą z pewnością nie jest najlepiej, ale do tego nie potrzeba Darcy'ego z Australii, aby tak stwierdzić. ;-) Nikt tylko głośno o tym nie mówi, choć między wierszami prezes przyznał w wywiadzie bodajże wczoraj, jak go zabolał finansowo brak finału Ekstraligi i frekwencyjna klapa w meczu o 3 m-ce.

To z 2 strony spójrzcie, jak niedużo kasy musi dawać sponsor tytularny, albo inaczej: jak mało muszą dawać pozostali... :roll:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-11-12, 22:48   

Przeczytajcie dokładnie co napisał - Gorzów walczy z kasa. Co oznacza, że raczej oszczędzamy, a nie ze nie mamy...

grochu_92 

Wysłany: 2017-11-13, 07:37   

Jak widać dostaliśmy po kieszeni. Patrząc przez pryzmat, że byliśmy dogadania z Jensenem plus brakuje nam 0.5mln myślę że to kasa która wystarczyła by na jakiegoś lidera. Tak pozostaje nam wariant oszczędnościowy za to co mamy. Falubaz widać też dostał mocno po dupie i mimo że zawsze miał mocnych sponsorów dzisiaj zaciska pasa. Może uda się zaskoczyć i nadrobić straty w przyszłym sezonie

sensowny

Wysłany: 2017-11-13, 08:22   

Wg PS

Ljung w Gorzowie

Odpowiedz do tematu