Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Leszno - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Dziadek 

Wysłany: 2018-04-14, 14:20   

Wszystko wszystkim ale dopóki ten człowiek będzie jeździł w Stali ja na stadionie się nie pojawię.Starsza część forum pamieta zapewne zachowania tego Pana w derbach,rzucanie motorem,fakety w Naszą stronę ,wyzwiska ,pogardą,ironia.
Ten człowiek nigdy nie powinien założyć żółto niebieskiego plastronu .To jest hańba i żart z kibiców

wojtek14 

Wysłany: 2018-04-14, 14:33   

tylko jak zdobedzie jutro 12 pkt i wygramy mecz to napiszesz cos innego a wolisz dostawac co mecz wysoko nikt Ciebie nie zmusza zawsze mozesz isc na stilon lub zostac w domu ja wole Stal z medalem jak konczyc sezon w sierpniu

Thorgal 

Wysłany: 2018-04-14, 14:38   

Dobra decyzja Stali!

Michu1947 

Wysłany: 2018-04-14, 15:14   

wojtek14 napisał/a:
tylko jak zdobedzie jutro 12 pkt i wygramy mecz to napiszesz cos innego a wolisz dostawac co mecz wysoko nikt Ciebie nie zmusza zawsze mozesz isc na stilon lub zostac w domu ja wole Stal z medalem jak konczyc sezon w sierpniu

Zero honoru. Zero wartości. Tfu.

Brak racjonalnego myślenia niektórych zarzajadzym tym klubem zniszczy go kiedyś. Mieliśmy Ljunga, Cooka, Mastersa na reserwie to nie, ściagnijmy emeryta spod znaku Myszki Miki, który był już jedna noga w pierwszej lidze. Trochę wstyd.

wojtek14 

Wysłany: 2018-04-14, 16:31   

faktycznie armaty zobaczymy jak jutro pojedzie a dzis sobie dajcie luz

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-04-14, 17:57   

Wiecie co jest najgorsze? Jesteśmy dopiero po pierwszej kolejce, a praktycznie już możemy myslec o sezonie 2019. Na czwórkę praktycznie już szans nie mamy, a o utrzymanie raczej bać się nie musimy.

Szkoda tylko bezsensownych ruchow kadrowych wykonywanych teraz nerwowo. Budowanie zespołu w tej formie wiadomo ze nie miało racji bytu. Bardzo szybko się prezes o tym przekonał. Trzeba było jednak próbować pozostawić Puka lub Przemka a Linus na rezerwę. Teraz mamy dwóch liderów i trzy seniorskie dziury w składzie. Wygląda to bardzo źle. Dwa miesiące przerwy Vaculika to powrót na 9 kolejkę!!!! Zatem cóż - czas otwierać temat Stal Gorzow 2019.

mariano901229 

Wysłany: 2018-04-14, 18:13   

marcin_crx napisał/a:
Na czwórkę praktycznie już szans nie mamy, a o utrzymanie raczej bać się nie musimy.

No bo żadna inna drużyna mieć problemów - urazów, spadków formy mieć nie będzie tylko u nas będą o kontuzje. A oddajmy walkowera wszystkim i zburzmy stadion postawmy dwie biedronki bo nam trzeci lider złapał kontuzje na kilka kolejek.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-04-14, 18:35   

marcin_crx napisał/a:
. Trzeba było jednak próbować pozostawić Puka lub Przemka a Linus na rezerwę. Teraz mamy dwóch liderów i trzy seniorskie dziury w składzie. Wygląda to bardzo źle. Dwa miesiące przerwy Vaculika to powrót na 9 kolejkę!!!! Zatem cóż - czas otwierać temat Stal Gorzow 2019.

Spokojnie jeszcze nie wiadomo ile czasu Vaculik bedzie ten uraz leczył.
Kimś trzeba było tą dziurę załatać a rynek ubogi jest.
Tak realnie patrząc to 4-5 pkt,to chyba apogeum możliwości Walaska.
Wszystko co powyżej to będzie bonus ekstra.
Przy umiejętnym prowadzeniu zespołu przez trenera te 37-40 pkt jesteśmy
w stanie ugrać.
Ale czy tak będzie jutro zobaczymy.

Teppis 
_________

Team: SG
Wysłany: 2018-04-14, 19:44   

Ludzie, którzy uważają że jesteśmy w stanie wejść do PO dwoma liderami i trzema bardzo marnymi zawodnikami są niepoważni. Sezon jest dla nas skończony.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-04-14, 20:02   

Teppis ja ci to przypomnę...Stal wjedzie do play off! A później wróci Martin! Zobaczycie jak jutro Leszno padnie :)

Adix1994 
Adi

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-04-14, 20:49   

Ale mnie wkurwia wasze narzekanie. Jeden chce już ustalać skład na 2019, drugi tez ze sezon jest dla nas skończony... co się stało z tym forum i Naszymi kibacami.. te podejscie jest niepoważne!
No nawet jak spadniemy? Co? Ja bym na Stał chodził nawet i na II-ligę! Bo kocham ten klub! Przestańcie biadolić i poczekajcie do września! Bo zdaje się jutro mamy druga kolejkę, a Wy już myślicie o następnym sezonie!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-04-14, 21:09   

Jest jedną opcja - sypnac grubo Nawrockiemu i wypożyczyć Hancocka!

Dobry kawał?

Teppis 
_________

Team: SG
Wysłany: 2018-04-14, 22:35   

Adix, ja też bym chodził, bo ten klub wiele dla mnie znaczy od dzieciaka i nie obchodzi mnie to czy w 2 lidze, czy w finale ekstraligi. Mówię tylko o tym co sądzę, ale obym się mylił. Pozdro.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2018-04-14, 23:09   

Niektórzy zachowują się teraz po kontuzji Martina jakby stał się koniec świata. Oczywiście jest to bardzo niekomfortowa sytuacja, ale wbrew pozorom ma swoje plusy.
1. Zyskujemy dodatkowego seniora, który wprowadzi element dodatkowej rywalizacji, a po powrocie Martina będą jeździć najlepsi.
2. Po powrocie Martina, w bardzo ważnych meczach, można spróbować ustawić Bartka na rezerwie i przy odpowiednim rotowaniu składem i ustaleniu jasnych reguł dot. startów zawodników, będzie można zyskać ze 2 dodatkowe punkty w meczu.
W czasie nieobecności Martina (czytałem, że ma wrócić na rewanż z Włókniarzem albo na rewanż z GKM) u nas trzeba wygrać wszystkie mecze - nie wydaje mi się to niemożliwym zadaniem, a ponadto trzeba zdobyć bonus z Falubazem i niewielką różnicą punktów przegrać z GKM. Nie jest to chyba wygórowane żądanie, a pozwoli nam utrzymać się w walce o fazę play-off.
Warunek jest jeden. Najlepiej do końca sezonu, a chociaż do powrotu Martina zero kontuzji wśród pozostałych zawodników.

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2018-04-14, 23:10   

Teppis napisał/a:
Adix, ja też bym chodził, bo ten klub wiele dla mnie znaczy od dzieciaka i nie obchodzi mnie to czy w 2 lidze, czy w finale ekstraligi. Mówię tylko o tym co sądzę, ale obym się mylił. Pozdro.

Owszem, obyś się mylił! Życzę Tobie i sobie jak najlepszego sezonu Stali! Liczę, ze nawet w trudnych chwilach chłopaki będą godnie reprezentować Nasze miasto!

Dziadek 

Wysłany: 2018-04-14, 23:49   

wojtek14 napisał/a:

Po pierwsze to na Stal chodzę dłużej niż Pan ma lat i Stal Gorzów kocham i nie będziesz mnie smarku na Stilon wyrzucal.
Piszę o zasadach .Wiesz co to honor? Czy dla takich jak Ty to pojęcie nie znane ?
Stal To My wszyscy drogi kibicu ,Walasek odejdzie z czasem ,Pan który hanbi klub też a My Ja będziemy dalej
CHWAŁA WIELKIEJ STALI GORZÓW!!!

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-04-15, 08:46   

....a ja czekam na przebudzenie Wożniaka.Po ''pierwsze koty za płoty'' w Gorzowie
z Toruniem,czas na przyzwoity wynik w Lesznie.
Za taki będzie można uznać 7-9 pkt nawet w 6 biegach.

mariano901229 

Wysłany: 2018-04-15, 09:09   

To co dzisiaj śpiewamy "Grzegorz Walasek lala Grzegorz Walasek lala "

Też nigdy nie chciałem tego Pana w Stali, ale w przypadku takiej koncepcji budowania składu i braku sensownego rezerwowego to cóż... całkiem inteligentne posunięcie lepszego do wyciągnięcia zawodnika w zasadzie na rynku nie ma.

Zastanawia mnie tylko jedno po co nam ten rezerwowy, młody i szwedzki zawodnik skoro nie jest gotowy na Ekstraligę ? Czy go Stachu wystawi pod numerem 8 dzisiaj ?

Marek 

Wysłany: 2018-04-15, 10:31   

Cytat:
Wszystko wszystkim ale dopóki ten człowiek będzie jeździł w Stali ja na stadionie się nie pojawię.Starsza część forum pamieta zapewne zachowania tego Pana w derbach,rzucanie motorem,fakety w Naszą stronę ,wyzwiska ,pogardą,ironia.
Ten człowiek nigdy nie powinien założyć żółto niebieskiego plastronu .To jest hańba i żart z kibiców

Dziadek czyli nie tylko mi ten f........r przeszkadza . Mnie także nie zobaczą. Pozdrawiam
Cytat:

Jeśli dla Ciebie 12 pkt ( chyba w 3 meczach) jest ważniejsze niż Honor i Szacunek do własnych barw klubowych to nie mamy o czym pisać ......co roku nie trzeba zdobywać medali .... z klubem się jest na zawsze a nie tylko jak wygrywają :-|

GM 

Wysłany: 2018-04-15, 11:04   

Dziwni jesteście. Walasek Kuta..k było ok? Nie chcecie już chodzić na mecze i jednocześnie gadacie o honorze i szacunku dla barw klubowych?...

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-04-15, 11:24   

Przyznam szczerze - nasz skład wygląda przerażająco dziadowsko... z całym szacunkiem, ale poza Bartkiem i KK to zbieranina I ligowców, którzy i tak mieliby kłopoty z dobrym wynikiem w tejże I lidze.

Marek 

Wysłany: 2018-04-15, 15:35   

Cytat:

Dziwni jesteście. Walasek Kuta..k było ok? Nie chcecie już chodzić na mecze i jednocześnie gadacie o honorze i szacunku dla barw klubowych?.

Jeśli dla Ciebie nie ma problemu to mnie nic do tego . Możesz sobie nawet kupić koszulkę z Cudownym Grzesiem. .....
Na mecze nie będę chodził . Jak kupowałem dwa karnety to tego ciecia nie było w składzie ! Klub na mnie w tym roku zarobił. Uważasz że Szacunek dla barw klubowych to tylko uczestniczenie w meczu? Na założenie barw Stali należy sobie zasłużyć, to powinien być zaszczyt a nie rozdawać frajerom co pluli na ten klub i kibiców. Trochę szacunku wobec siebie należałoby mieć .

Thorgal 

Wysłany: 2018-04-15, 17:38   

Myślisz, ze Stal jest taka miekka, ze Walasek zanieczyszcza jej barwy swoja obecnością?!

Jest odwrotnie. To Stal zmieni Walaska i odbierze mu myszogrodzka dusze...
To Falubaz powinien sie irytować. Nie my.

leszek 

Wysłany: 2018-04-15, 17:49   

Irytowac to powinien sie Pan Zmora , za to ze tak spier......... sklad w tym roku niestety .

lomboNET 

Wysłany: 2018-04-15, 18:32   

Gdzie jest Hjelmland? :-x

Odpowiedz do tematu