Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VI kolejka sezonu 2018: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
boberGW 

Wysłany: 2018-05-18, 21:30   

Spokojnie z tym Toruniem, nie lubię ich jak każdy. Jednak pytanie czy ktokolwiek jest w stanie wygrać na ten moment z Lesznem? My na szczęście mamy ich na końcu, jednak łatwo nie będzie. Najgorsze jest to, że wyjazdy które teoretycznie moglibyśmy wygrać jedziemy bez Vaculika.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

kris_77 

Wysłany: 2018-05-18, 22:20   

Toruń będzie przegrywał, bo tam po prostu zjeb....a jest drużyna. Sami zobaczcie, dwóch braci trzyma się razem, PUK myślał, że będzie gwiazdą a jest nikim, Holta złotówa swoje musi jeździć, bo inaczej w sądzie sprawa wyląduje, oddali jedynego prawdziwego krzyżaka, do tego "miszcz" świata dwa miliny dojl. robi sobie sezon odpoczynku. Biedny Przedpełski nie jest ważny i do tego nie ma juniorów. O czym gadamy? To źle złożony zespół i bedzie walczył o 7 miejsce z GKM i Tarnowem. Pan Jacek wie co robi, nie po to został menego w Toruniu, żeby nie spaść do I ligi.

A teraz o naszym meczu: Cieslak pomyślał przed meczem, Stanisław nie. Szkoda, ze mając takie możliwości taktyczne trener Stanisław ograniczył się do podania codziennego składu. No chyba, że zaskoczy zmianami.

Mimo wszystko Stal wygra. Wygra i będzię w PO

I dorzucę coś merytorycznie, żeby Thorgal mógł odpowiedzieć:
"Myślę, że ważne będzie wejście w pierwszy łuk i utrzymanie pozycji w trakcie biegów"
"Jak nie będziemy przegrywać biegów, to wygramy"

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-05-19, 09:46   

Ja jak patrzę na Toruń i Wrocław to mam wrażenie, że dobrze się stało, że nie mamy mocnego rezerwowego i solidną 5 seniorów. Skutkowałoby to tylko niepotrzebnymi konfliktami. Wygląda na to, że Iversen, który ponoć nawet nie wyszedł po meczu do kibiców już chyba pożegnał się z zespołem z Torunia. Mocno wierzę, że po sezonie wróci do nas i przestanie szukać szczęścia w innych klubach.

Co do samego meczu - jakoś im bliżej tym bardziej wierzę w to, że wygramy ten mecz choć na pewno nie będzie łatwo. Mocno wierzę, że z Rafałem nasza przewaga na pozycjach juniorskich powinna zrobić różnicę.

O ile możemy założyć w ciemno, że Zmarzlik i Kasprzak, a z drugiej strony Lindgren zrobią swoje tak kluczowy będzie występ takich zawodników jak Walasek, Sundstroem oraz Musielak, Miedziński.

Wierzę w wygraną! Stal Gorzów!!

boberGW 

Wysłany: 2018-05-19, 10:19   

Iversen wyszedł do kibiców, widać było w telewizji. Dla mnie najważniejsze, żeby tor był taki jak z Tarnowem. Mam nadzieję, że Cieślak nie wywrze presji na Komisarzu. Wierze w naszą drużynę i Bartek z KK są w stanie robić kiełbasę.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

yellow-blue

Wysłany: 2018-05-19, 10:43   

Cały Chomski.. Mieć na tacy podany skład gości i ustawić tak jak ustawić. W sensie Karczmarza na najsłabszego juniora gości. I to, że Rafał wraca po kontuzji jakoś nie bardzo do mnie trafia, bo ryzyko było praktycznie żadne (Świącika to i by Hjelmland objechał), a zyskać mogliśmy dużo więcej. Obecnie mamy tak:

Bieg 4
Fredrik Lindgren
Rafał Karczmarz
Bartosz Świącik
Bartosz Zmarzlik

Maksymalnie 4:2, a i prawdopodobne 3-3. Lindgren jest za mocny, żeby tu było 5-1, a i Świącika by wziął Szczotka, który za to będzie jechał w biegu 11:

Michał Gruchalski
Alan Szczotka
Leon Madsen
Szymon Woźniak

No i tu może Gruchalski być górą, a to może oznaczać 2-4. Z Rafałem raczej byłoby pewne co najmniej 3-3, a i szansa nawet na podwójny triumf przy dobrych wiatrach. Takie niuanse mogą zadecydować w meczu z Czewą, gdzie mecz będzie prawdopodobnie na styku. Oby Stasiowi się po raz kolejny upiekło, bo w jego nos trenerski to jakoś nie bardzo wierzę.

yagr

Wysłany: 2018-05-19, 10:46   

Mam nadzieję ,że Stanisław Chomski oglądał wczorajszy mecz pt. "Jak przygotować tor pod gości" i nie powtórzy błędów kandydata na polskiego Mourinho. Nie wiem na co liczył Frątczak, Biedny , latał spocony tu i tam a im dalej w las , tym było tylko gorzej. Mało tego podejmował w trakcie meczu włącznie z biegami nominowanym fatalne i niezrozumiałe decyzje. Odsunięcie Iversena na początku meczu też do fatalnych decyzji zaliczam. Co prawda to akurat Iversena kompletnie nie jest mi szkoda w myśl powiedzenia - co chciałeś to masz. Pewnie przeanalizuje sobie wszystko na spokojnie , zrobi sobie bilans zysków i strat i być może w przyszłym sezonie ponownie spotkamy się w Gorzowie. Co do toru. Recepta jest prosta - powtarzalność ! Jeżeli nie wygrywamy startów to tor i jego znajomość powinna dać możliwość wyprzedzania na trasie. Gdy ten warunek nie zostanie spełniony to nawet i Unia Leszno może u siebie polec co zresztą o mało by się nie stało właśnie z osłabioną Stalą Gorzów. No i jutrzejszy mecz. Chciałbym pewnego zwycięstwa minimum 10 punktami. Ktoś powie - chłopie , daj Boże żeby nasi wygrali choćby i dwoma, Zgoda aleeeeee.... my potrzebujemy bonusów !!! Wygrana na wyjeździe raczej nam nie grozi no bo gdzie ? Jeden bonus wrocławski raczej mamy z głowy , ten leszczyński to też duży znak zapytania. A przy tym jak na razie Unia łoi i rąbie gdzie się da to o wszystkim zadecydują punkty bonusowe. Naszych nawet bez Vaculika stać na to by te 50+ zrobić. Kończąc to na chwilę jeszcze wrócę do Zmarzlika. On co prawda ma tam oddzielną zakładkę ale krótko. Wygląda na to , że po nieudanym jak na niego SGP w Warszawie stracił miejsce na Wrocław. Dał Cieślakowi pretekst by ten mógł wstawić swojego pupila Hampela. Cieślak za punkt honoru postawił sobie na koniec swojej kariery trenerskiej że Hampel w kadrze się znajdzie. Pamiętam jak w zeszłym roku ściskał Hampela i mówił na wizji do niego odnośnie startów z orzełkiem - teraz Ty. I myślę, że to kierowanie się sentymentem może być jego błędem. O miejscach na podium zadecydują Ci co przyjadą na czwartym miejscu. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić Hampela przebijającego się z dalszych miejsc do przodu. Zmarzlik jest młodszy , bardziej waleczny , bardziej zdeterminowany i przy dodatkowo dwudniowym turnieju da dużo więcej drużynie niż zachowawczy Hampel. No ale karty zostały moim zdaniem rozdane , trójka na Wrocław - Janowski, Hampel , Drabik.

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2018-05-19, 10:56   

marhyl napisał/a:
Ten mecz musimy wygrać.
Zwycięstwo niczego nie gwarantuje,ale ewentualna porażka
mocno komplikuje nam szanse na PO.

Wczorajsza porażka, a raczej klęska Apatora, raczej przesądza o tym, że naszym bezpośrednim rywalem do PO będzie Falubaz. Unia, Betard i Włókniarz są niemal pewni do "czwórki". Mam nadzieję, że trochę ciężar gatunkowy naszego pojedynku z Czewą zmalał dzięki Fratczakowi...
Mniejsza presja = lepszy wynik?

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-05-19, 13:00   

Ja bym jeszcze poczekał z tymi rywalami do PO. Równie dobrze jak w Toruniu dojdzie do trzęsienia ziemi to z obecnym potencjałem oni mogą nawet wszystkie mecze do końca sezonu wygrać. Falubaz moim zdaniem na PO nie ma szans (chyba, że nagle obudzi się Protasiewicz).

Naszym celem jest wygrać u siebie z Częstochową, patrzmy się na siebie, a nie na przeciwników. Stawiajmy sobie cele związane z najbliższymi meczami, a co z tego dalej wyjdzie pokaże koniec sezonu.

Na tą chwilę dla nas liczy się najbliższy mecz.

Nasze wszystkie dyskusje zaraz weźmie szlag: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/85382/2-runda-el-do-gp-2019-w-slangerup

czyżby jutro bez KK?

Danonek920

Wysłany: 2018-05-19, 15:12   

Wszyscy piszą, że Toruń na pewno out z play-offów i walka o utrzymanie, ale ja bym ich nie przekreślał jeszcze. To była ich pierwsza porażka w sezonie u siebie i to z Lesznem, które wygrywa prawie wszystko. Ten zespół może zaskoczyć jeszcze, terminarz mieli niekorzystny.

mariano901229 

Wysłany: 2018-05-19, 18:11   

Danonek920 napisał/a:
Wszyscy piszą, że Toruń na pewno out z play-offów i walka o utrzymanie, ale ja bym ich nie przekreślał jeszcze. To była ich pierwsza porażka w sezonie u siebie i to z Lesznem, które wygrywa prawie wszystko. Ten zespół może zaskoczyć jeszcze, terminarz mieli niekorzystny.

Ależ oczywiście, że masz rację. Leszno tak naprawdę bonusa ma największe szanse stracić z nami póki co są w gazie. Toruń obudzić się obudzi bo mają zbyt klasowych zawodników najlepiej by wydarzyło się to jak najpóźniej i by jak najpóźniej wpadli na to, że ich mentalista to tylko potrafi brylować w mediach. Tak naprawdę nie są w aż tak dramatycznej sytuacji zmiana miotły na kogoś ogarniętego i byliby w stanie nawet przy braku formy Iversena zdobywać cenne punkty przynajmniej na swoim torze.

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-05-20, 13:54   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/755736/trener-cieslak-tupnal-noga-i-wzieli-tor-w-lesznie-pod-lupe-koniec-przyczepnej-na
No i Cieślak już działa. To plus komisarz czyli Krzyżaniak i mamy problem. Będzie twardo, sucho i zero możliwości walki na trasie, tylko start. Obym był złym prorokiem, ale czarno to widzę
Je...ał ich pies!!!"

as35 

Wysłany: 2018-05-20, 19:47   

Czyżby znów strajk naszych gwiazdeczek jak w ub roku w meczu ze Spart?
Dno i żenada.....
Na swoim torze... aby ogórek Zagar robił co chce....? Nie przyjmuje debilnych tłumaczeń że tor nie pasuje! Kur... własny tor to winien pasować czy beton czy błoto po jaja...

Kur,,,, gwiazdeczki wpier,, dać i od rana do nocy trening startów. Zero zabawy w Szwecji czy inne j chałturze. A jak chce to zero kasy za przegrane mecze..
Edit: Walasek już chyba won do nigdy u nas na torze. Czekam kiedy Linusa won...

KIBICE Lecha Poznań dali dziś przykład ( i mam nadzieje ze dalej pociągną sprawę) jak traktować gwiazdeczki.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-05-20, 20:43   

as35 napisał/a:
Czyżby znów strajk naszych gwiazdeczek jak w ub roku w meczu ze Spart?
Dno i żenada.....
Na swoim torze... aby ogórek Zagar robił co chce....? Nie przyjmuje debilnych tłumaczeń że tor nie pasuje! Kur... własny tor to winien pasować czy beton czy błoto po jaja...

Kur,,,, gwiazdeczki wpier,, dać i od rana do nocy trening startów. Zero zabawy w Szwecji czy inne j chałturze. A jak chce to zero kasy za przegrane mecze..
Edit: Walasek już chyba won do nigdy u nas na torze. Czekam kiedy Linusa won...

KIBICE Lecha Poznań dali dziś przykład ( i mam nadzieje ze dalej pociągną sprawę) jak traktować gwiazdeczki.

Wierzę, że dostaniesz bana za ten żenujący tekst!

as35 

Wysłany: 2018-05-20, 20:58   

Żenująca to jest postawa gwiazdeczek Stali!. Walasek w nominowanych to policzek dla historii Stali.
Tylko denna jazda Częstochowy uchroniła nas od jeszcze większej żenady.
Męczarnia z I ligową Częstochową u siebie powodem do radości???
Co do bana- normalnie się popłakałem.....

I co się stało gwiazdeczkom że zaczęły jechać? Dotarły wieści z Poznania?? Do Musielaka widocznie tak bo twierdził ze tor jest dla obu drużyn jednakowy.. .
I stasiu wypełniacz programu musi poczuł strach bo Walska wycofał na jeden bieg...

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-05-20, 21:06   

Kto tego trolla wyżej 👆 wpuścił na forum?

as35 

Wysłany: 2018-05-20, 21:11   

miszarus napisał/a:
Kto tego trolla wyżej 👆 wpuścił na forum?
Trolla to ty sobie poszukaj dw dowodzie osobisty w rubryce - ojciec.

wojtek14 

Wysłany: 2018-05-20, 21:17   

As 35 jesteś jebniety mecz fajny wynik cieszy a taki debil pisze głupoty

mariano901229 

Wysłany: 2018-05-20, 21:25   

miszarus dodaj tego ... (wpisać dowolną wartość) do ignorowanych, uwierz rok temu to była bardzo dobra decyzja, mniej nerwów bo nie widzę tych kretyńskich postów.

Brawo Stasiu Chomski, to on nam dzisiaj wygrał mecz. Cieślak ostro w mediach siał ferment odnośnie torów i co i Krzyżaniak nam sprezentował tor pod rywala,ale na cwaniaka przyszedł większy cwaniak i polaliśmy tor jak chcieliśmy w trakcie meczu. Brawo właśnie tak trzeba reagować na takie zagrywki jeszcze większym cwaniactwem.

GM 

Wysłany: 2018-05-20, 22:13   

Jestem dzisiaj bardzo dumny z drużyny. Jednocześnie straciłem resztki szacunku do Cieślaka. Dla mnie ten facet to cham i prostak, to co odwalali dzisiaj wspólnie z Krzyżaniakiem to jawna kpina. Dziury nie dobrze, przyczepnie nie dobrze... Zrobili sobie beton, nasi polali za ślisko nosz ... jego mać do tego jeszcze z tego co słyszałem od ojca to w NC+ też jechali po nas jak po burej suce. Po co ta cała szopka? Może najpierw będziemy dzwonili do rywali i się grzecznie pytali po dobroci jaki mamy zrobić tor? Przecież to są jaja jakieś. Widać jak na dłoni że nas wszędzie nie lubią - Szymańska menda wyznaczyła Krzyżaniaka bo wiedział że będzie się przykładał - ten gość dzisiaj dosłownie lustrował nam tor! Szkoda że mikroskopu nie miał chłop na stanie bo pewnie by użył. Wszystko to mnie tak podjudziło i nawaliło energią że po wszystkim czuję się tak jakbyśmy zdobyli dzisiaj DMP. Po prostu nasi pokazali w tych warunkach wielkie jaja, charakter, widać było zaangażowanie i strasznie mi się to podobało. Tak samo jak spontaniczny doping całego stadionu. Jedziemy dalej i na pohybel wszystkim konfidentom. Mam nadzieję znowu obejrzeć na koniec sezonu tę kwaśną minę Szymańskiego wręczającego nam złote medale. A przed nami autostrada do PO gdzie jest duża szansa że trafimy na Leszno :-)

Michu5 

Wysłany: 2018-05-20, 22:16   

Jak zobaczyłem próbę toru to zrobiło mi się ciepło, bo zobaczyłem beton. No i pierwsze biegi potwierdziły, że możemy mieć w czajnik. Wiadomo czy sędzia nakazał dodatkowe równanie?

Przychodzę do domu i słyszę, że podobno chcą nam dać walkowera za tę akcje z polewaczką?!

To jakiś żart?

Ale fakt faktem, takiego polania toru na Śląskiej już dawno nie widziałem :)

Mecz mega, dobrze spędzony wieczór :)

GM napisał/a:
Wszystko to mnie tak podjudziło i nawaliło energią że po wszystkim czuję się tak jakbyśmy zdobyli dzisiaj DMP

Miałem to samo wrażenie :) dawno nie było takiego dopingu, jak dzisiaj. I te przyśpiewki w drodze powrotnej :)

Niezależnie od tego czy wlepią nam jakąś karę czy nie, to jestem bardzo dumny z postawy naszego sztabu szkoleniowego, że tak mocno zagrali na nosie Cieślakowi i pismakom.

leszek 

Wysłany: 2018-05-20, 22:23   

as35 napisał/a:

Żenująca to jest postawa gwiazdeczek Stali!. Walasek w nominowanych to policzek dla historii Stali.
Tylko denna jazda Częstochowy uchroniła nas od jeszcze większej żenady.
Męczarnia z I ligową Częstochową u siebie powodem do radości???
Co do bana- normalnie się popłakałem.....

I co się stało gwiazdeczkom że zaczęły jechać? Dotarły wieści z Poznania?? Do Musielaka widocznie tak bo twierdził ze tor jest dla obu drużyn jednakowy.. .
I stasiu wypełniacz programu musi poczuł strach bo Walska wycofał na jeden bieg...

To co Ty piszesz to jest dramat !!!!!!!!!!!! Czlowieku ! Nie pij !!!!!! Tez doje , sceptycznie sie zazwyczaj na temat wypowiadam , ale Ty mnie przebiles X 7 :)
Jak dla mnie chlopaki pojechali bardzo fajnie . Naprawde sie tego nie spodziewalem . Obstawialem wygrana , ale nie tak !!!!!

GM 

Wysłany: 2018-05-20, 22:35   

Michu5 napisał/a:

Przychodzę do domu i słyszę, że podobno chcą nam dać walkowera za tę akcje z polewaczką?!

To jakiś żart?

Ale fakt faktem, takiego polania toru na Śląskiej już dawno nie widziałem :)

Skoro komisarz nie zareagował to teraz mogą nam skoczyć. Ewentualnie można powiedzieć że polewaczka się zepsuła. Głupie wytłumaczenie, ale skoro Cieślak raz je zastosował i działa... :mrgreen: Niech się komisarza czepiają, zresztą poczekajmy na fakty, kto kazał lać bo jak na razie to jadą po nas w mediach a nikt tak naprawdę nie wie jak było. Może sam toruński piernik kazał lać to polali. Skąd mieli wiedzieć ile? W regulaminie tego nie ma.

Michu5 

Wysłany: 2018-05-20, 23:32   

Cytat z Przeglądu Sportowego:

"Na 1,5h przed zawodami, komisarz toru, Jacek Krzyżaniak miał spore zastrzeżenia co do kondycji gorzowskiej nawierzchni na szczycie pierwszego łuku. Udało nam się porozmawiać z toromistrzem, Jarosławem Gałą, który poinformował, że pierwszy łuk jest zbyt przyczepny. Gorzowska polewaczka przez niemal 30min ubijała praktycznie jedno miejsce".

GM 

Wysłany: 2018-05-20, 23:47   

Michu5 napisał/a:
Cytat z Przeglądu Sportowego:

"Na 1,5h przed zawodami, komisarz toru, Jacek Krzyżaniak miał spore zastrzeżenia co do kondycji gorzowskiej nawierzchni na szczycie pierwszego łuku. Udało nam się porozmawiać z toromistrzem, Jarosławem Gałą, który poinformował, że pierwszy łuk jest zbyt przyczepny. Gorzowska polewaczka przez niemal 30min ubijała praktycznie jedno miejsce".

No rzeczywiście spore... tak na dobrą sprawę takie miejsca można znaleźć na każdym torze E-ligi - czy to przy kredzie czy przy bandzie, czy gdzie indziej - wystarczy dobrze poszukać i najważniejsze - nazywać się Cieślak. Na wieść o tym że komisarze będą gościć Pana Mareczka każdy z nich powinien dostać od GKSŻ wyprawkę - woreczek na kupę, a jeśli to jest tor Gorzów to papier toaletowy, najlepiej całą rolkę.

devilll

Wysłany: 2018-05-21, 03:46   

https://www.youtube.com/watch?v=BDTZvBydmgQ

Karma wraca :-D

Odpowiedz do tematu