Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII kolejka sezonu 2018: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
RAFIK 

Wysłany: 2018-06-06, 22:48   

No więc panowie od niedzieli w Zielonej panuje straszny upał.Coś w granicach 43-47 stopni.Jak wróci teraz Vacul to w Zielonej synoptycy prognozują żar tropików.A tak na serio to mam nadzieję,że skończy się w końcu bezkrólewie.

leszek 

Wysłany: 2018-06-07, 10:47   

Skonczylo sie w ubieglym roku ,, jak Falubaz dostal od nas w palnik o brazowy medal w dwoch meczach :)

RAFIK 

Wysłany: 2018-06-07, 14:09   

leszek napisał/a:
Skonczylo sie w ubieglym roku ,, jak Falubaz dostal od nas w palnik o brazowy medal w dwoch meczach :)
Racja,że też umknął mi ten meczyk o brąz :mrgreen: :lol: :lol:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-06-07, 15:03   

Wiadomo czy jedziemy z Martinem?

Skórnicki mocno namieszał, jak mu nie wypali to Falubaz dostanie ostry łomot...

wojtek14 

Wysłany: 2018-06-07, 15:14   

bez Martina jeszcze trzeba czasu

leszek 

Wysłany: 2018-06-07, 21:36   

RAFIK napisał/a:
Racja,że też umknął mi ten meczyk o brąz

Nadal tez dzierzymy berlo :)
wojtek14 napisał/a:

bez Martina jeszcze trzeba czasu

I bardzo dobrze . Niech sie chlopak dobrze wykuruje . Na Falubaz nie jest nam potrzebny .

Danonek920

Wysłany: 2018-06-08, 14:31   

Swoją drogą to zmora się wypowiedział o Rissie. Tak jak się spodziewałem to nie jest żaden konkurent dla naszych zawodników w tym sezonie, jest to transfer z myślą o przyszłości.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-06-08, 16:05   

Danonek920 napisał/a:
Swoją drogą to zmora się wypowiedział o Rissie. Tak jak się spodziewałem to nie jest żaden konkurent dla naszych zawodników w tym sezonie, jest to transfer z myślą o przyszłości.

szukamy "gorzowskiego" Brady Kurtza vol. 25.

Póki co nam nie idzie szukanie faktycznie takiego mega solidnego zawodnika z zagranicznym rodowodem.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-06-09, 07:27   

Zamiast Gomólskiego pojedzie Smoliński, a to zmienia postać rzeczy. Będzie 55:35, a nie 60:30 :-)

mariano901229 

Wysłany: 2018-06-11, 09:11   

Czy autor/autorzy informacji o tym, że Vaculik ma zamiar odejść, że mu nie po drodze z naszym klubem etc. mógłby odpowiedzieć na następujące pytania, mianowicie:

Dlaczego zawodnik, który ma odejść i jest pokłócony z zarządem przyjeżdża na mecz w którym nie wystapi, jest na trybunach i z drużyną w parkingu oraz zachowuje się jak na kapitana przystało?

Tak nurtuje to mnie i pewnie resztę forumowiczów ... :roll:

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-06-11, 09:23   

Żeby była jasność, informację podał mazhinio na forum sportsboard - "...Tym bardziej, że z moich informacji - niewiadoma jest przyszłość w kolejnym sezonie Vaculika (ale nie chce pisać z jakich powodów), także Stal może szukać trzeciego lidera. Rozmowy z zawodnikami zaczną się za dwa miesiące - w sierpniu, także do takiego nieoficjalnego sezonu ogórkowego już niedługo. "
A chłopak jakieś wejścia swoje ma... więc pewnie coś na rzeczy było.
Ja osobiście chciałbym Vaculika widzieć i za rok i za dwa w ekipie Stali, w ogóle team mamy przedni, taki na MP 2018 :)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-06-11, 11:12   

Mecz jak mecz - chyba jedne ze spokojniejszych derbów ostatnich lat.

Nasi pokazali siłę i moc choć brakowało mi tego 15 biegu żeby zdobyć te 52-54 oczka.

Teraz przed nami "spokojniejsza" część sezonu - mamy wszystkie wygrane na własnym torze + bonus w postaci wygranej w Zielonej Górze. Jedziemy do Częstochowy, gdzie wystarczy nam obronić bonus (38 oczek) i mecz u siebie z GKM raczej wygrany z "urzędu".

Także cóż - najgorsze za nami i mam nadzieję, że limit kontuzji na ten sezon też za nami!

Danonek920

Wysłany: 2018-06-11, 13:16   

Mecz bez historii, nawet trochę bardziej mi się podobał tor, bo można było przy szerokiej się trochę napędzić. Woźniak i Walasek wolą jednak trochę bardziej przyczepnie, ale nie było co ryzykować, bo Ci wszyscy komisarze tylko czekają na małą szansę, aby w końcu kogoś u nas zawiesić lub dać nam potężną karę finansową. Szkoda tylko, że Stan w 14 nie puścił Karczmarza zamiast Sundstroema , trochę nie rozumiem tej decyzji. Rafał powinien się już bardziej objeżdżać, te minimum 4 biegi w meczu powinien mieć tym bardziej, że na pewno nie jeździ gorzej od Linusa.

adagio

Wysłany: 2018-06-11, 13:55   

Panowie, to nie ten wątek, dyskusja o meczu w Gorzowie jest tu :arrow: KLIK

leszek 

Wysłany: 2018-06-11, 19:28   

mariano901229 napisał/a:

Czy autor/autorzy informacji o tym, że Vaculik ma zamiar odejść, że mu nie po drodze z naszym klubem etc. mógłby odpowiedzieć na następujące pytania, mianowicie:

Dlaczego zawodnik, który ma odejść i jest pokłócony z zarządem przyjeżdża na mecz w którym nie wystapi, jest na trybunach i z drużyną w parkingu oraz zachowuje się jak na kapitana przystało?

Tak nurtuje to mnie i pewnie resztę forumowiczów ...

Mnie akurat takie wywody wkurwiaja !!! Jak można w polowie sezonu tak pisac ? Zreszta jezeli to prawda to niech Slowaka wypierdola juz z klubu . Najlepsze wyjscie .

Michu5 

Wysłany: 2018-06-11, 21:23   

mariano901229 napisał/a:

Tak nurtuje to mnie i pewnie resztę forumowiczów ... :roll:

Zapisy kontraktowe? Zawodnicy przecież mają też obowiązki "PR-owe" wobec klubu.

Myślicie, że Przemo Pawlicki jeździł u nas taksówką, Zagar rozdawał bilety na mieście, a Gollob jeździł w GP w żółto-niebieskim kevlarze i gadał o Stali na wszelkich galach, bo tak kochali nasz klub i/lub nie mieli co robić w wolnym czasie?

Odpowiedz do tematu