Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX kolejka sezonu 2018 CKM Włókniarz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2018-06-13, 18:18   IX kolejka sezonu 2018 CKM Włókniarz - Stal Gorzów

Przed nami frapujący mecz z drużyną Włókniarza.W tle kilka podtekstów,casus polewaczki,
opinie narodowego trenera o naszym torze i foch gdy nie pojawił się na pomeczowej
konferencji.
No i najważniejsze dla nas to powrót Vaculika.Na co możemy liczyć z jego strony.
Zapowiada się ciekawy meczyk.
Oj przydało by się wygrać chociaż 2 pkt i utrzeć noska Cieślakowi.

RAFIK 

Wysłany: 2018-06-13, 22:58   

No ciekaw jestem co Mareczek zrobi jak ogłoszą mecz tzw zagrożony.Będzie beton?W sobotę ma padać.Obstawiałem naszą przegraną czterema punktami,ale jak Vacul wraca to już nie wiem,co i jak.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2018-06-14, 08:47   

A ja jestem jak nigdy optymistą patrząc na suche pkt jakie zdobywają zawodnicy na wyjazdach musi być dobrze wierze w nasze zwycięstwo - mam nadzieje ze Martin będzie taki mocny jak inni po kontuzjach w tym roku.

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-14, 20:57   

As17 napisał/a:

A ja jestem jak nigdy optymistą patrząc na suche pkt jakie zdobywają zawodnicy na wyjazdach musi być dobrze wierze w nasze zwycięstwo - mam nadzieje ze Martin będzie taki mocny jak inni po kontuzjach w tym r

Spokojnie As . Lingren , Madsen , Miedzinski u siebie swoje jada . Pamietajmy ze w obwodzie jest jeszcze Zagar - wiem jedzie piach , ale naprawde nie znamy dnia ani godziny kiedy odpali , a Zmorze ma cos do udowodnienia jak sadze .
Do tego Musielak + Gruchalski .
Doskonale wiemy , że nasi mlodzieżowcy nie sa orlami . Jedyny na ktorego stawiamy zaliczyl w mlodzieżowce potwornego dzwona i nie wiadomo w jakiej jest kondycji .
Polewaczkowy zapewne wsadzi 2 grosze i moze byc roznie .
Najwazniejsze ze nie jedzie Drewno - Linus .
Licze w najgorszym przypadku , ale to w najgorszym , na najnizszy wymiar kary w postaci bonusa dla na i ładnej walki .

Thorgal 

Wysłany: 2018-06-14, 21:28   

Czy Stal rozerwie Wlokna? Czy Myszy wygryza Spartanom oczy? Czy Anioly porażą Byki? Czy Jaskolki zarażą Grudziądz? Kto trafi z przelozeniami i dyspozycja dnia?

Okaże sie w praniu podczas jezyczkow uwagi.

miszarus
STAL!

Wysłany: 2018-06-15, 09:53   

Ten mecz może pokazać prawdziwą siłę Stali, na dodatek Cieślak może otrzymać od nas mocny policzek. Moim zdaniem kluczowa będzie postawa Vauclika, jeżeli pojedzie w granicach 8-10 punktów to jestem niemal pewien, że Stal ten mecz wygra.
W poprzednim sezonie pojechaliśmy tak tak:

Iversen 8 (0, 2, 3, 3, 0)
Kasprzak 9+2 (1, 1*, 2*, 2, 3)
Pawlicki 3+1 (1, 1*, 1, w)
Vaculik 7+1 (3, 2, d, 1*, 1)
Zmarzlik 13 (3, 3, 3, 2, 2)
Karczmarz 3 (2, 0, 1)
Czerniawski 1 (0, 1, w)

Czewa tak:
Madsen 11+1 (3, 1*, 3, 3, 1)
Baran 7+2 (2*, 2, 2*, 1, 0)
Ułamek 1+1 (0, 0, 1*, 0)
Zagar 9 (2, 3, 2, 0, 2)
Holta 12 (2, 3, 1, 3, 3)
Polis 5 (3, 0, 2)
Gruchalski 1 (1, 0, 0)

Potencjał Czewy na własnym torze myślę, że jest podobny do tego z zeszłego roku, a nasz myślę że ciut wyższy...
Mecz na pewno rozstrzygnie się w nominowanych.

yellow-blue

Wysłany: 2018-06-15, 11:04   

Najważniejszy jest bonus, którego spokojnie powinniśmy obronić. To Czewa musi wygrać, my możemy, co powinno dać naszym większy luz, a wtedy można powalczyć o coś więcej. Może jakiś remis? :-> 2 punkty biorę w ciemno.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-06-15, 14:07   

Ja sobie myślę... że ten mecz lepiej jest przegrać.

Porażka Częstochowy znacznie oddali ich od PO, a przybliży Get Well. Szczerze mówiąc ja w PO wole mieć Częstochowę niż nieobliczalny Toruń, który może naprawdę srogo namieszać mając taki, a nie inny potencjał.

Nam wystarczy bonus, mając taką a nie inną sytuację Play-Offy mamy na 100% pewne.

mariano901229 

Wysłany: 2018-06-15, 19:42   

marcin_crx napisał/a:
Ja sobie myślę... że ten mecz lepiej jest przegrać.

Porażka Częstochowy znacznie oddali ich od PO, a przybliży Get Well. Szczerze mówiąc ja w PO wole mieć Częstochowę niż nieobliczalny Toruń, który może naprawdę srogo namieszać mając taki, a nie inny potencjał.

Nam wystarczy bonus, mając taką a nie inną sytuację Play-Offy mamy na 100% pewne.

Jak mamy walczyć w PO to nie możemy kombinować, wygrywać trzeba z każdym. Jestem przeciw takiej rozgrywce kogo wpuszczamy kogo nie. Poza tym jeżeli Toruń trafi na 4 miejsce to trafia na Leszno. I co i do widzenia.

P.S Jak jakiś czas temu wspomniałem, że Toruń może się w każdej chwili obudzić to znakomita część użytkowników oburzała się, że nie mam racji i Falubaz jest mocniejszy niż Toruń i jego powinniśmy się obawiać. Gdzie teraz jest Toruń i Falubaz każdy widzi. Tak tak tylko wtrącam :). Nikt nie przewidział jednakże naszej tak dobrej formy i że to my raczej o PO się nie musimy martwić.

Thorgal 

Wysłany: 2018-06-15, 23:05   

Toruniem nie ma co sie przejmowac bo nawet jak wejdzie do Play off to nie na nas. Poza tym dla nas to przyjemny przeciwnik. Niemniej za slaby na Play off.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-06-16, 15:23   

Thorgal napisał/a:
Toruniem nie ma co sie przejmowac bo nawet jak wejdzie do Play off to nie na nas. Poza tym dla nas to przyjemny przeciwnik. Niemniej za slaby na Play off.

Oj bardzo się mylisz. Doyle i Holta jadą dobrze, budzi się PUK, jeśli Holdery zaczną jeździć powtarzalne to potencjał jest okrutnie mocny...

Danonek920

Wysłany: 2018-06-16, 17:43   

Moim zdaniem Toruń i tak już nie odrobi straty, a nawet jakby odrobił w co wątpię to z nami nie pojedzie w półfinałach . Co do naszego meczu z Częstochową nie jestem takim optymistą . U siebie na pewno jesteśmy mocni i to już od paru sezonów, ale na wyjazdach idzie nam różnie. Wydaję mi się, że nasi nie lubią takich twardych torów jaki może nas spotkać w Częstochowie. W tym sezonie rozegraliśmy 2 bardzo dobre mecze wyjazdowe w Lesznie oraz Zielonej, ale te tory od dawna już nam pasują. Zawsze ciężko nam się jeździ na twardych nawierzchniach jak Grudziądz, Częstochowa, Tarnów. Nasz komfort polega na tym, że w tym meczu nic nie musimy, a tylko możemy.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-06-17, 22:52   

Wynik nie był zły. Trzeba wziąć pod uwagę, że jechaliśmy dzisiaj połową Vaculika i praktycznie bez Karczmarza.

Wynik w sumie chyba dobry, bo daje praktycznie pewne PO dla Stali i Włókniarza, a zabiera PO Toruniowi.

Zabierzcie Włókniarzowi pół Madsena i punkty Gruchalskiego - wynik byłby zgoła inny.

Suma sumarum potencjał naszego zespołu jest olbrzymi - i mam nadzieję, że pokażemy to w PO.

Na koniec - bardzo cieszy mnie wygrana Falubazu - oby już teraz mieli z górki do utrzymania.

RAFIK 

Wysłany: 2018-06-17, 23:03   

Po cichu liczyłem na wygraną,ale w tej sytuacji że Karczmarz odczuwa skutki dzwona w Pile to dobry wynik.Bonus wleciał i o to chodziło w pierwszej kolejności.W sumie zabrakło jakieś 4 pkt juniorów i jakieś 3 Walaska.Co do meczu Zielonki to cieszę się że uciekli spod topora.Zastanawia ta nagła niemoc Wrocka.Wygląda jakby odpuścili kiedy dowiedzieli się,że Grudziądz jednak prowadzi,aby pomóc myszkom.Dziwna wypowieź Taja,że cieszy się że rywal wygrał a jego drużyna przegrała.Dziwne to.Być może pismak źle przetłumaczył jego słowa.Teraz Grudziądz u nas za 3 pkt i włala.

Thorgal 

Wysłany: 2018-06-18, 00:10   

Bledy Chomskiego zdecydowaly o porażce. Puszczal Walasa a Bartkiem zastąpił Vacula.
Przez to Bartek mial 3 biegi pod rząd.

Ale wiadomo - nie o wynik chodzi, ale o by kazdy lubil pana Stasia ;-)

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-18, 07:19   

Thorgal napisał/a:
Bledy Chomskiego zdecydowaly o porażce. Puszczal Walasa a Bartkiem zastąpił Vacula.

Gdyby w 13 bylo dla nas 5;1 Bartek nie jechalby w 14 . Co nie zmienia faktu , że o jeden wyscig Walasek pojechal za duzo .
Thorgal napisał/a:
Przez to Bartek mial 3 biegi pod rząd.

Mysle , ze nie stanowi to dla Bartka jakiegos problemu . Tu tez wlasnie klania sie Bartek pod 8 lub 16 .
Bedac pod tym numerem niejednokrotnie musialby tak jechac .

Mnie natomiast martwi co innego . Ewidentnie nasza mlodziez zrobila krok i to duzy do tylu .
Karczmarz zaliczyl poteznego dzwona w mlodziezowce i stad jego slaba jazda w meczu ( o ile to mozna bylo jazda nazwac ) .
Ale co sie dzieje z Czerniawskim i Szczotka ? Dramat ! Kasuje ich nieopierzony Swiecik ( czy jak mu tam ) .

grochu_92 

Wysłany: 2018-06-18, 08:42   

Czerniawski o ile w ostatnich dwóch spotkaniach zaczął wychodzić spod taśmy to w polu wygląda jakby pierwszy raz miał kontakt z tym sportem. Złe ścieżki, jazda bez życia, bez jajeczna. Jakby czekał aż go wreszcie ktoś wyprzedzi

Thorgal 

Wysłany: 2018-06-18, 10:10   

Leszek

Wiec jednak Bartek może jeździć trzy razy z rzędu? Może jechac z rezerwy? :-)

PS. W czym Walas jest lepszy od Linusa?

RAFIK 

Wysłany: 2018-06-18, 10:50   

Thorgal napisał/a:
Zna język Polski,nie to co w Toruniu co nawet Polak Rysiu nie umie gadać :mrgreen: :lol: :lol: :-D

Thorgal 

Wysłany: 2018-06-18, 14:00   

To tak! I to nawet lepiej od Vacula! :)

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-18, 19:03   

grochu_92 napisał/a:
Czerniawski o ile w ostatnich dwóch spotkaniach zaczął wychodzić spod taśmy to w polu wygląda jakby pierwszy raz miał kontakt z tym sportem. Złe ścieżki, jazda bez życia, bez jajeczna. Jakby czekał aż go wreszcie ktoś wyprzedzi

Zgadza sie . Czasem nawet tesknie za Cyferkiem kuzwa . A mialo byc tak fajnie .
Thorgal napisał/a:
Wiec jednak Bartek może jeździć trzy razy z rzędu?

Czy ja kiedys powiedzialem ze nie moze ? Za czasow juniorskich potrafil i 4 :)
Thorgal napisał/a:
Może jechac z rezerwy?

Nie moze , bo tez i nie chce . Z powodu tego tez , że jest niekwestionowanym liderem w klubie ma prawo stawiac warunki . Wyraznie bylo juz wiele powiedziane na ten teamt .
Zreszta wczoraj jezeli jechalby z rezerwy to mielibysmy 2 dziury w skladzie nie jedna .
Thorgal napisał/a:

We wszystkim . Walasek dal ciala w tym meczu i o jeden raz pojechal za duzo . Linus daje dupy od poczatku sezonu . Popatrz na srednie i znajdziesz odpowiedz .
RAFIK napisał/a:

Thorgal napisał/a:
Zna język Polski,nie to co w Toruniu co nawet Polak Rysiu nie umie gadać

O i najwazniejsze :)

Naprawde to mecz nam polozyli jubiorzy . Mielismy ogolnie w sezonie byc 2 sila , a jestesmy w czarnej dupie .

Thorgal 

Wysłany: 2018-06-18, 22:22   

W czarnej dupie powiadasz?!

Mamy super sytuacje przed Play off biorąc pod uwagę nasze wyzwania i przeciwności.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2018-06-18, 22:41   

Thorgal napisał/a:
W czarnej dupie powiadasz?!

Mamy super sytuacje przed Play off biorąc pod uwagę nasze wyzwania i przeciwności.

Jemu chodziło o postawę juniorów. Co jest prawdą, ale trzeba też stwierdzić, że przyczyna tego w znacznym stopniu wynika z problemów zdrowotnych młodzieżowców (chociaż wszystkiego nie można tym usprawiedliwiać). Z drugiej strony jest tak jak mówisz, gdyby ktoś w połowie kwietnia powiedział mi, że po 9 kolejce będziemy gdzie jesteśmy to bym nie uwierzył.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-06-19, 12:04   

Pytanie czego my oczekujemy?

Rafał jedzie swoje - choć na pewno mogłoby być lepiej gdyby nie urazy, które na pewno wpłynęły na formę.

Drugi junior zwykle u siebie pokonuje słabszego juniora przeciwników, a i na wyjeździe potrafi zdobyć punkty na słabszym. Hubert miewa przebłyski, szkoda tylko, że traci punkty na dystansie (bieg z Łagutą w Grudziądzu, czy nawet młodzieżowy w Częstochowie).

Najważniejsze żeby na moment play-off było pełne zdrowie to wyniki przyjdą same.

kris_77 

Wysłany: 2018-06-19, 14:07   

Thorgal dostaniesz kubek z logo Stali czy żółtą opaskę na rękę jak dobijesz do 2000 głębokich postów? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobry wynik, jest bonus i bez strat w ludziach, a jak jeździ Miedziak to trzeba zaliczyć na plus, że bez złamań się kończy mecz.
Najważniejsze że są rezerwy. Optymalnie jeździ teraz KK i Bartek, a reszta może lepiej i na końcówkę sezonu zasadniczego i PO jestem spokojny. Pytanie, czy Stal będzie szukać w PO jednej z drużyn, czy po prostu pojada co potrafią i skończą na II lub III miejscu?
A Pan trener Chomski znów bez jaj, Walasek po 2 biegu do zmiany był.
No ale, może będzie jakaś niespodzianka taktyczna w meczu z np. GKM u siebie, albo w PO. Osobiście sprawdziłbym jednak F16 pod szesnastką. Tylko nie piszcie, że już była o tym mowa, bo wiem i zdania w tej kwestii nie zmienię.

A zaraz do pubu i na mecz....

Odpowiedz do tematu